Co ostatnio sobie kupilismy :)

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
patha
Intro-wyjadacz
Posty: 380
Rejestracja: 18 sty 2016, 5:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP/J-T

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: patha »

nietota pisze: 18 wrz 2020, 20:09 Rower. Czerwony, czyli najszybszy. Wciąż waham się nad wyborem imienia.
Skoro czerwowna i feministyczna to może Magdalena?
Zwłaszcza, że dzisiaj jest środa.
Awatar użytkownika
rumcajs
Pobudzony intro
Posty: 134
Rejestracja: 11 gru 2016, 13:42
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wielka Brytania

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: rumcajs »

Image

Ło mamo! Nie sądziłem, że takie gówienko wielkości puszki 0,5l da radę tak ładnie zagrać. Współczesna technologia nie przestaje mnie zadziwiać ;)
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 638
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: Fire »

Hmm, nic dla siebie. Zapominam o drobnych przyjemnościach. Niedobrze.
nietota
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 02 sie 2018, 21:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: nietota »

rumcajs pisze: 14 lis 2020, 22:34 Image

Ło mamo! Nie sądziłem, że takie gówienko wielkości puszki 0,5l da radę tak ładnie zagrać. Współczesna technologia nie przestaje mnie zadziwiać ;)
JBLe to takie niepozorne bestie są! :) Właśnie zarzynam jednego i waham się, czy nie skierować swoich melomańskich zachcianek na jakiś profesjonalny sprzęt grający. Ale taki piórniczek też kusi, zwłaszcza do maleńkiego mieszkania. Co wybrać?! :facepalm:(ta ikonka facepalm jest taka mocno hamletowska, pasuje tu!)
Awatar użytkownika
Piłat
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2020, 17:41
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9Me
MBTI: ISTJ

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: Piłat »

Nowe łóżko :P
:muza: :kot:
Awatar użytkownika
James Sunderland
Intronek
Posty: 47
Rejestracja: 11 maja 2017, 14:43
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ-T

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: James Sunderland »

Obrazek

Tym razem amplituner kina domowego. Kupiony jako uszkodzony i naprawiony bezkosztowo :D
nietota pisze: 19 lis 2020, 19:23 Właśnie zarzynam jednego i waham się, czy nie skierować swoich melomańskich zachcianek na jakiś profesjonalny sprzęt grający. Ale taki piórniczek też kusi, zwłaszcza do maleńkiego mieszkania. Co wybrać?! :facepalm:(ta ikonka facepalm jest taka mocno hamletowska, pasuje tu!)
Zależy, jaki miałabyś budżet. Ja osobiście preferuję normalny zestaw stereo ;)
Awatar użytkownika
ErnestPompka
Pobudzony intro
Posty: 148
Rejestracja: 07 lis 2020, 23:45
Płeć: mężczyzna
MBTI: Intp

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: ErnestPompka »

Dziś kupiłem sobie pięcio litrowy plecak na rower. Aby podczas moich rowerowych szaleństw nie zabrakło mi wody w bukłaku.
Obrazek
i tak się nie dogadamy
Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 292
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: Nathas »

Image

Takie niepozorne pudełeczko, a ile radości. Różnica w jakości dźwięku wyraźnie słyszalna, normalnie odkrywam osłuchane już płyty na nowo.
..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
Awatar użytkownika
tove
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 20 wrz 2018, 12:04
Płeć: kobieta

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: tove »

Muminkowy kalendarz! Jak skończy się 2021 to obrazki oprawię i powieszę na ścianie.
https://stolzpowylamywanyminogami.com.p ... d9575.html
Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 292
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: Nathas »

@tove nie no, spoko ale wydać ponad 80 zeta (z przesyłką) za kilkanaście kartek papieru z czarnobiałymi rysunkami i niepraktycznym kalendarzem bez polskich imienin i świąt.. to nawet jak dla mnie szaleństwo i ekstrawagancja :> Przecież takie coś można samemu ogarnąć i dodać polski kalendarz, wydruk kosztuje grosze, a jak się ma pracę biurową i dostęp do drukarki to wiadomo - nawet w kolorze zero zł :)
..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
Awatar użytkownika
James Sunderland
Intronek
Posty: 47
Rejestracja: 11 maja 2017, 14:43
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ-T

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: James Sunderland »

@Nathas jakie masz słuchawki spięte do tego?
Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 292
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: Nathas »

Nie słucham w słuchawkach, komp->usb->dac->wzmak. Przyszłościowo jeszcze przez to pójdzie telewizor i blurej po świetle. A że słuchawek mam całą szafę bo dostaję w gratisach to inna bajka ;) Najlepsze chyba Sound Blaster Evo, raz słuchałem po jacku i z apką po usb dawno temu. Było ok, ale na uj, jak mogę z kolumn :)
..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
nietota
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 02 sie 2018, 21:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: nietota »

Nathas pisze: 09 gru 2020, 16:29 Image

Takie niepozorne pudełeczko, a ile radości. Różnica w jakości dźwięku wyraźnie słyszalna, normalnie odkrywam osłuchane już płyty na nowo.
A co to jest?

Świat sprzętów grających jest bardziej skomplikowany, niż sądziłam. :shock: Się trzeba będzie doktoryzować znów...
Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 292
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: Nathas »

..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
Awatar użytkownika
James Sunderland
Intronek
Posty: 47
Rejestracja: 11 maja 2017, 14:43
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ-T

Re: Co ostatnio sobie kupilismy :)

Post autor: James Sunderland »

Nathas pisze: 09 gru 2020, 22:25 Nie słucham w słuchawkach, komp->usb->dac->wzmak. Przyszłościowo jeszcze przez to pójdzie telewizor i blurej po świetle.
Spryciulek :D mocno poprawił się dźwięk w stosunku do karty pecetowej? Ja się rozglądam za wzmacniaczem z wbudowanym DAC'iem, ale ceny powalają, może się kiedy trafi coś do naprawy za nieduże pieniądze ;)
nietota pisze: 09 gru 2020, 23:13 Świat sprzętów grających jest bardziej skomplikowany, niż sądziłam. :shock: Się trzeba będzie doktoryzować znów...
Nie musisz się doktoryzować, pytaj śmiało, podpowiemy :)
ODPOWIEDZ