Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
eddard
Rozkręcony intro
Enneagram: 9w1
MBTI: socjonika

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: eddard » 02 lip 2016, 15:22

Ile masz lat?

28

Kim jesteś?

Trudne pytanie, takie filozoficzne wręcz, można by pisać i pisać. Spróbujmy jednak coś wyabstrahować. Na pewno – samotnikiem. Tylko że chyba bardziej z przymusu niż z wyboru. Miłośnikiem literatury, okazjonalnym graczem, odbiorcą kultury wszelakiej. W życiu zawodowym: odnoszącym sukcesy profesjonalistą, aczkolwiek przez niezbyt przebojowy charakter dalekim od osiągnięcia pełni potencjału. W osobistym: nieco zagubionym marzycielem i romantykiem.

Czegoś byś chciał?

Wielu rzeczy, ale jeśli chodzi o to forum, to chyba: poznać jakichś ciekawych ludzi.

oeming
Zagubiona dusza

Post autor: oeming » 03 lip 2016, 16:14

Ile masz lat?

27

Kim jesteś?

Introwertyk przełamujący własne zahamowania :) Absolwent politechniki, pracuję w sklepie militarnym co naprawdę sprawia mi przyjemność. Osobą otwartą ale dopiero kiedy sam tego zechcę, na co dzień spokojny, czasem zamyślony ale staram się to przełamywać :)

Czego byś chciał/a?

Od życia to najważniejsze by być szczęśliwym niezależnie od tego co się robi, a na forum szukam kogoś podobnego do mnie o podobnym charakterze z podobnymi zainteresowaniami lub potrafiących zarazić swoją pasją.

Awatar użytkownika
wazz
Rozkręcony intro
Enneagram: 5w4

Post autor: wazz » 27 lip 2016, 1:20

Lat: 26 (nie wierzę... :D)
Kim jesteś? Takim intro melancholijnym abstrakcyjnym śmieszkiem. Generalnie nie lubię szufladkować.
Czego byś chciała? Spełnienia, sprawiedliwości. Bardzo chciałabym też polecieć w kosmos. I zobaczyć wybuchającą Betelgezę :D
“Never underestimate the power of stupid people in large groups.” G.C.

Awatar użytkownika
metalowymateusz
Rozkręcony intro

Post autor: metalowymateusz » 27 lip 2016, 12:07

wazz pisze:Lat: 26 (nie wierzę... :D)
Kim jesteś? Takim intro melancholijnym abstrakcyjnym śmieszkiem. Generalnie nie lubię szufladkować.
Czego byś chciała? Spełnienia, sprawiedliwości. Bardzo chciałabym też polecieć w kosmos. I zobaczyć wybuchającą Betelgezę :D
O proszę, okazuje się, że znalazł się ktoś jeszcze kto podziela mój entuzjazm do supernowych, witamy.

PabloKK
Wtajemniczony

Post autor: PabloKK » 30 lip 2016, 14:50

Mam lat 17
Kim jestem : Przeciętnym na zewnątrz ,ponadprzęciętnym w środku człowiekiem
Co chciałbym : Aby ludzie mnie bardziej zrozumieli, nauczyć się wyrażać siebie i wyrażać swoje uczucia.

GRyf
Intronek
Enneagram: 2w1

Post autor: GRyf » 31 lip 2016, 1:56

Mam 15 lat
Kim jestem: Nie rozumianym chłopakiem z marzeniami
Co chciałbym: Być kimś lepszym niż był mój ojciec
"Przystosowanie to ewolucja, ewolucja to siła, jednak siła to pułapka w którą wpadli przywódcy."

samotna

Post autor: samotna » 01 sie 2016, 9:57

Mam 28 lat Bardzo bym chciała znaleźćTutaj Mężczyzne w wieku Od 24 do 30 Który będzie potrafił ze mną rozmawiać Wysłuchać I doradzić W pewnych kwestiach Przede wszystkim osoby która poświęcić mi trochę czasu I uwagi Kogoś wyrozumiałego O złotym sercu A przede wszystkim wolnego Szukającego partnerki na stałe

Mr Haller
Zagubiona dusza

Post autor: Mr Haller » 03 sie 2016, 16:52

Mam 27 lat.

Kim jestem: marzycielem, osobą która przeciętnie wygląda ale ma bogate wnętrze. Samotnikiem - filozofem, który próbuje wydostać się z jaskini i pójść w świat.

Co chciałbym: zdobyć Koronę Gór Polskich, zwiedzić całą Europę, wydać książkę, przeżyć jaki najlepiej swoje życie, poznać osobą o podobnych zainteresowaniach, stworzyć komunę na wzór książek Amosa Oza.

Exarkun
Introrodek
MBTI: Architekt (INTJ)

Post autor: Exarkun » 04 sie 2016, 14:11

Mam 24 lata.

Kim jestem: spokojną, cichą osobą, pogrążoną we własnych myślach (przeważnie związanych z filozofią i psychologią). Uważam, że moja prawdziwa wartość jest w moim wnętrzu, nie aparycji ;)

Czego bym chciał:

W kwestii społecznej - aby ludzie byli bardziej tolerancyjni i zamiast patrzeć na innych spojrzeli na siebie.
Osobiście: przeczytać jeszcze tysiące książek, zwiedzić Texas (USA), wygrać na loterii, aby móc zamieszkać z dala od metropolii, znaleźć drugą połówkę, która uszanuje to, jakim jestem i nie będzie robiła z mojego introwertyzmu choroby/dziwactwa, być szanowanym i akceptowanym przez osoby, na którym zdaniu mi zależy.
EDIT: dodam, że chciałbym kiedyś się chociaż raz teleportować (jesli bedzie to kiedykolwiek możliwe) i poleciec w Kosmos, być może nawet bez powrotu :)

Awatar użytkownika
teoriapogardy
Intronek
MBTI: INTP

Post autor: teoriapogardy » 06 sie 2016, 1:29

Ile mam lat? Osiemnaście, choć mentalnie czasami nie jestem tego pewna.

Kim jestem? Odbiorcą obrazów, dźwięków, zachowań. Pochłaniam je właściwie. Analityczką. Miłośniczką wszystkiego co dla mnie estetyczne, na poziomie intelektualnym jak i tym zewnętrznym. Osobą pełną sprzeczności.

Czego bym chciała? Doświadczyć jak najwięcej, lotu w kosmos, więcej adrenaliny, życia z podróży, sesji u wróżki, poznania zagadki powstania wszechświata, szczerego szczęścia

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 06 sie 2016, 3:10

teoriapogardy pisze:Ile mam lat? Osiemnaście, choć mentalnie czasami nie jestem tego pewna.

Kim jestem? Odbiorcą obrazów, dźwięków, zachowań. Pochłaniam je właściwie. Analityczką. Miłośniczką wszystkiego co dla mnie estetyczne, na poziomie intelektualnym jak i tym zewnętrznym. Osobą pełną sprzeczności.

Czego bym chciała? Doświadczyć jak najwięcej, lotu w kosmos, więcej adrenaliny, życia z podróży, sesji u wróżki, poznania zagadki powstania wszechświata, szczerego szczęścia

Ciekawy nick. Skąd pomysł ?
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
teoriapogardy
Intronek
MBTI: INTP

Post autor: teoriapogardy » 06 sie 2016, 19:49

Coldman pisze: Ciekawy nick. Skąd pomysł ?
Właściwie nie ma za tym większej historii, powstał kilka lat temu, potrzebny do innego profilu. Ale dziękuję :) Chciałam zestawić z czymś "teorię" i to nasunęło mi się naturalnie.

Awatar użytkownika
willadane
Zagubiona dusza

Post autor: willadane » 06 sie 2016, 21:35

Ile masz lat: 27
Kim jesteś: Sobą (wiem, dziwnie to brzmi, ale to pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy)
Czego byś chciała: Znaleźć szczęście w życiu i poznać ludzi podobnych do mnie :)

przemek125
Intronek

Post autor: przemek125 » 10 sie 2016, 22:10

Lat 22
Kim jestem ? Sam nie wiem
Czego bym chciał ? Przede wszystkim być szczęśliwy, no i spełnić kilka marzeń ( a jest ich dużo)

Awatar użytkownika
żaba
Wtajemniczony

Post autor: żaba » 08 wrz 2016, 19:04

27 lat
Jestem chodzącą analizą wszystkiego co mnie otacza.

ODPOWIEDZ