Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Xayan
Intronek
Posty: 54
Rejestracja: 22 wrz 2012, 18:42
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Xayan »

1. Ile mam lat ?
17

2. Kim jestem ?
Jestem racjonalistą, ateistą, libertarianistą. Uczniem, a zarazem i programistą.

3. Czego bym chciał ?
Chcę skończyć studia informatyczne i wyemigrować, najlepiej do Nowej Zelandii.
Kehuan
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 23 wrz 2012, 12:31
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Kehuan »

1. Ile mam lat?
20!

2. Kim jestem?
Studentem, który przez ostatni rok nie wyszedł z domu a tydzień temu przeprowadził się do stolicy, by odmienić swoje życie.

3. Czego bym chciał?
Poznać ludzi podobnych do mnie ;)
Awatar użytkownika
psylo
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:36
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: psylo »

1. Ile mam lat?
20

2. Kim jestem?
Nie potrafię odpowiedzieć

3. Czego bym chciał?
Zaakceptować wewnętrznie całość
Awatar użytkownika
stawcia
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 29 wrz 2012, 21:50
Płeć: kobieta

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: stawcia »

Ile mam lat?
15
Kim jestem?
Mam zbyt mało lat żeby do końca to wiedzieć
Czego bym chciała?
Chcę tego samego o czym mówił jeden z panów z "Gadających głów". Po prostu, aby ludzie nie bali się innych ludzi i tego jak oni będą oceniać ich wybory, życie itd. Żeby każdy mówił to co chce powiedzieć nie kierując się strachem. Może jeszcze tego, by każdy miał własny mózg. Tu nie chodzi mi o strach ale po prostu o MYŚLENIE.Własne poglądy, a nie czyjeś, podane na tacy z telewizji. Bo jak można wyrobić sobie własną opinię na jakiś temat, kiedy słyszymy tylko takie, które są dalekie od obiektywnych. Trzeba popróbować różnych dań aby stwierdzić które jest najlepsze ;)
Awatar użytkownika
red_sky
Intronek
Posty: 47
Rejestracja: 30 wrz 2012, 13:58
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: red_sky »

Ile masz lat?
16 zim.

Kim jesteś?
Nie wiem tak naprawdę. Wiem tylko dwie rzeczy: jestem introwertyczką i jeszcze kimś. Tego nie wyjawię.

Czego byś chciała?
- Być zdrowa.
- Znaleźć kogoś podobnego do mnie.
- Mieć więcej czasu dla siebie.
- Znaleźć motywację, aby robić to, co trzeba.
4w5
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Miszka »

1) 18 wiosen
2) Tu mógł bym się rozpisać... niepoprawnym politycznie, niereformowalnym i głuchym na autorytety autostopowiczem, pasjonatem gór, wspinaczki i survivalu, miłośnikiem dzikich i odludnych miejsc, do tego harcerzem.
3) kiedyś wziąć plecak, namiot i nóż, żyć w drodze z kimś lub samemu. Wcześniej zdobyć parę ciekawych umiejętności, i znaleźć kogoś bliskiego.
Awatar użytkownika
Lunatic
Introwertyk
Posty: 68
Rejestracja: 30 paź 2011, 19:34
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Lunatic »

1. Ile mam lat?
18.

2. Kim jestem?
Trudno mi opisać samego siebie.

3. Czego bym chciał?
Dojść do czegoś w swoim życiu.
Odnaleźć swój talent, w czym byłbym naprawdę dobry, a także motywację do jego rozwijania.
Ale na razie chcę się nauczyć porządnie grać na gitarze, skończyć szkołę i ewentualnie iść na studia.
Chciałbym też pozwiedzać trochę świata, z chęcią bym się wybrał do Japonii, zobaczyć jak sobie tam ludzie żyją :P
No i w końcu znaleźć kogoś z kim mógłbym spędzić większość swojego czasu, jak nie życia.
Awatar użytkownika
Alex
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 25 wrz 2012, 15:53
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: UK

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Alex »

1. Ile mam lat ?
22

2. Kim jestem ?
Polka z litewskimi korzeniami :)

3. Czego bym chciała ?
Mam wszystko to czego potrzebuje, a nawet wiecej.
Ever
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2012, 19:37
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Ever »

1.Ile mam lat?
15
2. Kim jestem?
Szczęśliwą introwertyczką posiadającą 2 konie które są dla mnie życiem. Również książkowy mól, moja religia to Potterism, jednak naprawdę to wierzę w karmę i reinkarnacje. Jestem lingwistką. Utożsamiam się z innym krajem niż z tym w którym sie urodziłam.
3. Czego bym chciała?
Spełnienia moich marzeń.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: highwind »

Utożsamiam się z innym krajem niż z tym w którym sie urodziłam.
Można wiedzieć dlaczego?
Awatar użytkownika
Alex
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 25 wrz 2012, 15:53
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: UK

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Alex »

highwind pisze:
Utożsamiam się z innym krajem niż z tym w którym sie urodziłam.
Można wiedzieć dlaczego?
Ja też tak mam. Urodziłam się na Litwie ale uważam się za Polkę i Polska jest mi bliższa.

Chyba jestem w patriotycznym nastroju bo rzadko mile się wyrażam o Polsce :(
Ever
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2012, 19:37
Płeć: nieokreślona

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Ever »

Pół życia spędziłam w innym kraju i to z nim czuje bliższą więź niż z Polską, a może przez to że nie jestem "mile" traktowana w szkole przez Polaków (popularne określenie: "hejting"; na takim poziomie że kilka spraw jest w sądzie) Nigdy nie byłam w taki sposób traktowana przez obcokrajowców, więc to może dlatego.
Awatar użytkownika
Alex
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 25 wrz 2012, 15:53
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: UK

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Alex »

True. Dzieci w szkole nie akceptują odmienności i potrafią dac dobrze w kość jeśli ktoś się wyróżnia, a tym bardziej jeśli ktoś jest "outsiderem".
Wiem, że rasizm jest wszędzie ale Polacy to wyjątkowo ksenofobiczny naród, co jest paradoksalne, biorąc pod uwagę niektóre wydarzenia na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Mirabella_91
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 08 paź 2012, 10:33
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Mirabella_91 »

Przed chwilą założyłam konto i... to mój pierwszy wpis. O zjawisku "introwertyzmu" dowiedziałam się z Internetu. Mam 21 lat. Moja edukacyjna ścieżka ma wiele zakrętów. No właśnie, jestem studentką, pracuję, jestem młodą osobą, choć zachowuję się jakbym była "poza czasowymi ramami", a to znaczy, że urodziny są jak pusto-pełny licznik, stoję i zarazem nie stoję w miejscu, "nie stoję", bo chciałabym iść, ale zmiany gubią się wśród porcelanowych chęci... Kim jestem i czego chcę... Chcę wyrwać się z tej wewnętrznej martwoty, snucia planów... Kim jestem? Jestem młodą dziewczyną, która... no właśnie, która co? Która chce żyć... Bo spychanie na tor boczny spraw związanych z rozwijaniem się, swoich talentów, sprawami sercowymi, to jaką jestem córką, siostrą... Tak być dalej nie może, bo to pozbawia tlenu, z dnia na dzień się więdnie... Pozdrawiam i mam nadzieję, że na jednym poście się nie skończy ;).
Awatar użytkownika
Wroblaka
Introwertyk
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2011, 19:23
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Wroblaka »

Mirabella_91 pisze:(...)zachowuję się jakbym była "poza czasowymi ramami", a to znaczy, że urodziny są jak pusto-pełny licznik, stoję i zarazem nie stoję w miejscu, "nie stoję", bo chciałabym iść, ale zmiany gubią się wśród porcelanowych chęci... Kim jestem i czego chcę... Chcę wyrwać się z tej wewnętrznej martwoty, snucia planów... Kim jestem? Jestem młodą dziewczyną, która... no właśnie, która co? Która chce żyć... Bo spychanie na tor boczny spraw związanych z rozwijaniem się, swoich talentów, sprawami sercowymi, to jaką jestem córką, siostrą... Tak być dalej nie może, bo to pozbawia tlenu, z dnia na dzień się więdnie...
Oho, przyszło moje lustrzane odbicie. Ale gdzie pozytywy..? :roll: Pozdrawiam i ja.
4w5 "Włóczęga"
Obrazek
ODPOWIEDZ