Wasze mysli

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Esseti
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2011, 19:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Szczecin

Wasze mysli

Post autor: Esseti »

Nie wiem jak Wy, ale mi czasem wpadaja calkiem dziwne mysli do glowy gdy tylko nie jestem zajety jakas codzienna monotonna aktywnoscia i mam chwile czasu na refleksje. Chcialbym sie nimi podzielic z Wami, poniewaz do tej pory trzymalem je tylko dla siebie na kartce papieru, z dala od oczow innych ludzi.
Odrazu przepraszam, ze wiekszosc z tych mysli jest w jezyku angielskim. Po prostu czasami lepiej mi sie mysli w tym jezyku i ogolnie bardziej za nim przepadam niz za polskim ;]

"Show an uncivilized man a dollar bill and he won't understand you. Show him that you love somebody, and he'll see that you're a rich man."

"Pain has to be felt, not described."

"Because life has an end, it has a purpose. Doing something over and over leads to losing it's core value."

"All of our life we are trying to understand the world. All I need, is to be understood."

"Freedom is becoming a perfect word."

"Till death due us part - does this mean that heaven doesn't exist? Because why would you be separated from your loved one when you die?"

"Perfection haunts me. Weakness consumes me."

"Warunkiem zycia (istnienia) jest koniecznosc podejmowania decyzji. Decyzja zycia zostala juz za nas podjeta, poniewaz sie urodzilismy. Teraz zostaje tylko sobie z tym radzic."

"A gadget is a thing that does something that we don't need to do."

"There is no such grand thing as 'The meaning of life', because only humans are developed enough to come up with that notion. That development is due to our innate creativity that every human has since birth. And it's that creativity that constantly drives the revisions of the 'meaning of life' in everyone of us.
Animals don't have this dilemma, because we don't see as nearly of creativity around them, as we create. Thus we are alone, doomed in search for the answer. Can we even call it a question, if it doesn't have an answer?"

"Facebook isn't so popular because people love to socialize. It's popular because it gives us a place to act out our inner self without real world boundaries (acting/lying)."

Wszystkie te mysli sa z ostatniego roku, ktory nie byl dla mnie zbyt mily. Dlatego niektore z nich sa troche ponure i dotykaja egzystencjonalnych tematow. Mam nadzieje ze jest w nich choc troche logiki i prawdy.

Mam nadzieje ze nie jestem jedynym, ktory miewa takie mysli ;]
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Wasze mysli

Post autor: leonidas »

Nic nie rozumiem :(
Senyan
Introwertyk
Posty: 100
Rejestracja: 21 lis 2010, 21:22
Płeć: nieokreślona

Re: Wasze mysli

Post autor: Senyan »

Oj nie jesteś jedynym, ale ja np. nie potrafię tych myśli spisać i ubrać w odpowiednie słowa. Poza tym zawsze kiedy coś wymyśle, zastanawiam się czy ktoś już wcześniej tego nie zrobił, to jest frustrujące. :(
Awatar użytkownika
Esseti
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2011, 19:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wasze mysli

Post autor: Esseti »

Nie da sie miec zawsze oryginalnych mysli, ale to nie znaczy ze nie moga one nam byc przydatne. Tak wiec warto jest sie nimi podzielic.
ODPOWIEDZ