Czas się pożegnać :)

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Czas się pożegnać :)

Post autor: qb »

Akolita pisze:
qb pisze:Po co w ogóle coś takiego robić? ;p
Mianowicie co? Pożegnanie?
Tak. Jaki to ma cel? Nie chce to nie wchodzę na daną stronę.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czas się pożegnać :)

Post autor: Inno »

qb pisze:
Akolita pisze:
qb pisze:Po co w ogóle coś takiego robić? ;p
Mianowicie co? Pożegnanie?
Tak. Jaki to ma cel? Nie chce to nie wchodzę na daną stronę.
Kwestia savoir-vivre'u? :wink:
-----------

Podzielę się obawą.
Mam nadzieję, że użytkownicy nie traktują tego forum jak ścieku na złe emocje, gdzie można wygadać swoje poczucie niedpasowania do ekstrawertycznych wzorców wzmocnione problemami wieku nastoletniego i "młodo-dorosłego", a po nabraniu pewności siebie i spojrzeniu na świat bardziej optymistycznie, odejść z forum i z kim innym dzielić pozytywne emocje. Bardzo bym tego nie chciała. Marzy mi się miejsce, gdzie piszą introwertycy w każdym wieku i dzielą się swoimi przemyśleniami, odczuciami, obserwacjami i przeżyciami, różnorodnymi, nie skupiającymi się tylko na lęku i odrzuceniu. A nadzieja w obecnych młodych użytkownikach, jakich tu większość, że będą forum rozbudowywali i pisali w przyszłości o dorosłym, dojrzałym życiu introwertyków, też o swoich radościach i sukucesach małych i dużych. Liczę na Was!
Obrazek
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Czas się pożegnać :)

Post autor: MetalMan »

Inno pisze:Liczę na Was!
Masz moją klawiaturę! :P
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Czas się pożegnać :)

Post autor: Padre »

Inno pisze:Liczę na Was!
Zaiste ciężko mnie podejrzewać o nastoletniość, ale robię co mogę, ma'am.
MetalMan pisze:Masz moją klawiaturę! :P
Mam dwie zepsute, mogę się dorzucić?
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czas się pożegnać :)

Post autor: Inno »

Padre pisze:
MetalMan pisze:Masz moją klawiaturę! :P
Mam dwie zepsute, mogę się dorzucić?
Zepsutymi to sobie rzucaj w śmieciarza. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Czas się pożegnać :)

Post autor: Padre »

Inno pisze:Zepsutymi to sobie rzucaj w śmieciarza. :P
Rzuciłem. Odrzucił. Ma dobre oko, ja mam podbite ;-)

Rozumiem Twoje marzenie, i w na moje skromne oko to ono się powoli spełnia. Pogódź się z tym, że większość użytkowników to przepływające duchy. Tak Główna jak i forum spełniają bardzo ważną rolę uświadamiając tych każdego roku wykluwających się introwertyków kim są, a że większość na tej informacji poprzestaje? Cóż, jeśli chciałaś ożywionego forum mogłaś założyć chociażby akwarystyczne, gdzie użytkownicy flejmowaliby o wyższości gupików nad skalarami, czy też o czym tam flejmują akwaryści. Udało Ci się przyciągnąć w miarę stałą grupę komentatorów, a że nieliczną i małomówną? No kaman, czego się po introwertykach spodziewałaś? :mrgreen:

Jakby co, na moją pomoc zawsze możesz liczyć, choćby w zakresie ironicznych przypisów. Howgh. Czerwona twarz rzekła.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czas się pożegnać :)

Post autor: Inno »

Padre pisze:jeśli chciałaś ożywionego forum mogłaś założyć chociażby akwarystyczne, gdzie użytkownicy flejmowaliby o wyższości gupików nad skalarami, czy też o czym tam flejmują akwaryści. Udało Ci się przyciągnąć w miarę stałą grupę komentatorów, a że nieliczną i małomówną? No kaman, czego się po introwertykach spodziewałaś?
Wszak nie o tym piszę. Nie chodzi mi o częstotliwość tylko o kontynuację.
Obrazek
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Czas się pożegnać :)

Post autor: Padre »

Inno pisze:Wszak nie o tym piszę. Nie chodzi mi o częstotliwość tylko o kontynuację.
IMHO to dość proste wynikanie, im więcej przyjdzie tym większa szansa że iluśtam zostanie; ale mogłem się nieściśle wyrazić.
Hm, czy ktoś właściwie wie dokąd odchodzą spełnieni introwertycy? Ciężko ich zapytać bo z definicji nie wracają ;-)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Re: Czas się pożegnać :)

Post autor: Ausencia »

Padre pisze:
Inno pisze:Hm, czy ktoś właściwie wie dokąd odchodzą spełnieni introwertycy? Ciężko ich zapytać bo z definicji nie wracają ;-)
Za to czuwają. Z definicji. ;)
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Czas się pożegnać :)

Post autor: Padre »

Ausencia pisze: Za to czuwają. Z definicji. ;)
Czemu mi to zabrzmiało jak "coś wiem ale nie powiem"? :P
A tak w ogóle to witam Dawno Nie Widzianą ;-)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Re: Czas się pożegnać :)

Post autor: Ausencia »

Padre pisze:Czemu mi to zabrzmiało jak "coś wiem ale nie powiem"? :P
A tak w ogóle to witam Dawno Nie Widzianą ;-)
Bo zabrzmiało dosc enigmatycznie? ;) Chciałam powiedzieć, że chociaż się nie ujawniam i rzadko wypowiadam, to nie znaczy, że mnie tutaj czasem nie ma. I przypuszczam, że wiele osób robi to samo. (ale się nie przyzna)
Witam, a jakże:)
Awatar użytkownika
bloodmary21
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 15 paź 2011, 11:56
Płeć: nieokreślona

Koniec z tym

Post autor: bloodmary21 »

Wiecie co, pomysł z pisaniem tutaj był do bani. Ogólnie mówiąc świadczył o tym,że byłam słaba.Jednak teraz jestem silniejsza, będę twarda Tak wogóle podział na intro i ekstra nie ma sensu, jest beznadziejny. Postanowiłam być w końcu sobą, to forum pomogło mi w odnalezieniu prawdy. Dzięki tym , co odpisywali na moje posty, spadam stąd i już nie wróce. Uciekam do rzeczywistości, zrobię karięrę i nie ważne co, kto o tym sądzi, mam to w końcu w czterech literach. Nara przyjaciele. Pozdrawiam was serdecznie. :D 8) Trzymajcie się.
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Re: Koniec z tym

Post autor: iksigrekzet »

:roll:
Sułtan.
Awatar użytkownika
pieniek
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 21 paź 2011, 23:32
Płeć: nieokreślona

Re: Koniec z tym

Post autor: pieniek »

Errare humanus est :wink:
ODPOWIEDZ