Pory roku.

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Rlip

Re: Pory roku.

Post autor: Rlip »

Coldman pisze: Czy nie jest tak, że większość introwertyków lubi deszcz, ciemność, szum wiatru itp ?

Według mnie to jest osobista preferencja nie związana z intro, chociaż te rzeczy są symbolami spokoju, wpędzają nas w melancholijny nastrój, który większość z nas lubi.
Nie lubię deszczu (bo nie można wyjść z domu), szumu wiatru (bo nie lubię hałasu), ani melancholijnego nastroju (bo nie widzę żadnej przyjemności w byciu smutnym :D). Za to lubię ciemność, a w szczególności zmierzch, bo jest cicho i klimatycznie :)
GRyf
Intronek
Posty: 55
Rejestracja: 09 lip 2016, 12:38
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 2w1

Re: Pory roku.

Post autor: GRyf »

Ja uwielbiam burze i noc, nie trzeba nigdzie wychodzić spokój, cisza w sumie od początku wakacji prowadzę nocny tryb życia, w staje o 18 kładę się spać o 6-7 rano.
"Przystosowanie to ewolucja, ewolucja to siła, jednak siła to pułapka w którą wpadli przywódcy."
Awatar użytkownika
Anthrax91
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 14 maja 2016, 15:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Pory roku.

Post autor: Anthrax91 »

Wiosna - lubią ją najbardziej, fauna i flora kwitnie życiem, zaczyna być kolorowo, a temperatury są w sam raz. Do tego mam urodziny w maju, zdecydowanie moja ulubiona pora roku.

Zima - jej nie lubię najbardziej, kojarzy mi się z rozmokłym brudnym śniegiem i smrodem dymu z kominów...serio, moja ulica jest przesiąknięta tym syfem. Zima w mieście śmierdzi 24h na dobę. Do tego nie lubię zimna, mrozów, palenia w piecu, ciemności o godzinie 16:00, ciemności o godzinie 7:00 szalików, grubych kurtek, czapek i rękawiczek...
Awatar użytkownika
wazz
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 27 lip 2016, 0:52
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Pory roku.

Post autor: wazz »

Zaczynam powoli wpadać w panikę, że już prawie koniec lata. Dlaczego tak szybkoo :|
“Never underestimate the power of stupid people in large groups.” G.C.
Awatar użytkownika
cristanov
Introwertyk
Posty: 114
Rejestracja: 03 maja 2016, 9:30
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Kraków

Re: Pory roku.

Post autor: cristanov »

wazz pisze:Zaczynam powoli wpadać w panikę, że już prawie koniec lata. Dlaczego tak szybkoo :|
Nie panikuj, jeszcze mamy trochę czasu. Też mnie zima wnerwia, a za każdym razem kiedy się zbliża przypomina mi się to:
https://www.youtube.com/watch?v=n9mzICdYjBo
Gdy masz serce do niczego i do niczego nie masz serca
Instynkt samozachowawczy nie wystarczy, by przetrwać.
martuella

Re: Pory roku.

Post autor: martuella »

cristanov pisze:Też mnie zima wnerwia, a za każdym razem kiedy się zbliża przypomina mi się to:
https://www.youtube.com/watch?v=n9mzICdYjBo
Jeżeli dzięki zimie przypomina Ci się taki dobry kawałek, to aż grzech nie lubić tej pory roku :D

Mnie wszystkie pory roku odpowiadają. Chyba nawet nie potrafiłabym wybrać ulubionej.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Pory roku.

Post autor: highwind »

cristanov pisze:Nie panikuj, jeszcze mamy trochę czasu. Też mnie zima wnerwia, a za każdym razem kiedy się zbliża przypomina mi się to:
https://www.youtube.com/watch?v=n9mzICdYjBo
Dozgonny szacunek za miłość do Łony i nienawiść do zimy. Tak zostałem wychowany!
Awatar użytkownika
Koda
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2016, 21:58
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Pory roku.

Post autor: Koda »

Zima! Zdecydowanie zima. Nienawidzę kiedy jest gorąco, jasno i gdzie okiem sięgnąć jest pełno robaków. Pewnie to zabrzmi nieco dziwacznie, ale słoneczne i ciepłe dni mnie przygnębiają. :lol: Zimą jest jakoś ciszej, ciemniej i zimniej, co najważniejsze.
Naomi
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2016, 15:17
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: Pory roku.

Post autor: Naomi »

Też zima. A zwłaszcza te momenty, kiedy można usiąść z książką i kakaem i patrzeć jak za oknem sypie śnieg. Idealnie :)
Des
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 02 sty 2016, 22:13
Płeć: nieokreślona

Re: Pory roku.

Post autor: Des »

Coldman pisze:
Czy nie jest tak, że większość introwertyków lubi deszcz, ciemność, szum wiatru itp ?

Według mnie to jest osobista preferencja nie związana z intro, chociaż te rzeczy są symbolami spokoju, wpędzają nas w melancholijny nastrój, który większość z nas lubi.
Nie sądzę byśmy lubili melancholijny nastrój, to on lubi nas.. a my jesteśmy czasami od niego uzależnieni.

Jestem nocnym markiem, uwielbiam ciemność.
Deszcz.. lubię,ale co za dużo to niezdrowo. Jestem zmarzluchem przez co wilgoć mi nie odpowiada.
Taka jesienna aura jest fajna na chwilę. Każda pora roku jest fajna na chwilę. Ktoś kto mówi,że uwielbia tylko jedną porę roku prawdopodobnie zmieniłby zdanie gdyby cały rok w jednej żył..
Awatar użytkownika
seraph infj
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2016, 0:26
Płeć: mężczyzna
MBTI: infj
Lokalizacja: Szczecin, Miami, Barcelona

Re: Pory roku.

Post autor: seraph infj »

Jesień. Zdecydowanie. A szczególnie taka deszczowa.
ubieram wtedy skórę i dobre buty i na spacer do parku i w las he he he . A jak jest chłodniej to jeszcze sweterek i wtedy jest ok.
A inne pory roku - cóż, żyjemy w Polsce wiec oczekujac na swa ulubiona przez 3/4 roku mamy możliwość doceniac ja jeszcze bardziej
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Pory roku.

Post autor: So-ze »

Pewnie nie tylko ja tak mam, że pory roku wpływają na charakter muzyki, jakiej słucham. Od paru dni było ciemno za oknem, dopiero teraz wyjrzało słońce, niemniej jednak playlisty się trochę pozmieniały, muzyka zwolniła tempa, zrobiła się przesadnie sentymentalna, deprecha wisi w powietrzu. I przyznam szczerze, że lubię ten nastrój, przynajmniej raz w roku wraz z jesienią przychodzi taka faza w której się zastanawiam nad tym czego jeszcze nie zrobiłem lub co zrobiłem źle. Ale chyba tylko początek jesieni wygląda w miarę sympatycznie. Gdy już spadną wszystkie liście a na ziemi będzie tylko błoto nie będzie już tak fajnie. Chociaż ma to też swoją zaletę, ludzie mniej chętnie wychodzą z domu, można się ciepło ubrać, wziąć słuchawki i przejść się nad jezioro w spokoju. Myślę jednak, że najlepszą porą roku jest wiosna, nie jest wtedy ani za ciepło ani za zimno, no i ma się więcej energii niż dziś na przykład.
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pory roku.

Post autor: Fangtasia »

Mój jesienny koszmar właśnie się zaczyna, przerodzi się w on zimę i skończy dopiero w kwietniu. Jedyne z czego można się cieszyć to możliwość założenia nowych odlotowych butów i otwarcie lodowiska za jakieś 2 miesiące.
Żadne herbatki pod kocykiem mnie nie zachwycają, to tylko w reklamie dobrze wygląda. :(
Awatar użytkownika
27pazdziernik
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 25 sie 2014, 13:08
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Pory roku.

Post autor: 27pazdziernik »

Ja tam najlepiej czuję się latem, chociaż wczesna jesień też jest okej. Zima jest chyba najgorszą dla mnie porą roku, tak jak wyżej koleżanka napisała, stereotyp nie pomoże przynajmniej osobie takiej jak ja uzależnionej od powietrza, słońca, ruchu. Jedyna nadzieja to sanki i zimny spacer :X
Awatar użytkownika
mosane
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 20 wrz 2016, 22:46
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISFJ-T

Re: Pory roku.

Post autor: mosane »

wczesna jesień - to chyba przez to, że urodziłam się w październiku i zwyczajnie jestem melancholikiem.
zima - tylko w domu, ze śniegiem za oknem i dobrą kawą w ręku
~ minęło wiele miesięcy, ale mnie nic nie minęło
ODPOWIEDZ