Pory roku.

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Pory roku.

Post autor: MetalMan »

Alien pisze:Deszcz jest oczyszczający tak jakby i to jest własnie w nim piękne.
Taaa... oczyszczajacy to bedzie deszcz ognia i siarki :twisted:
hiKsa pisze:Któż nie lubi zmoknąć wiosenno-letnią porą. Uwielbiam chodzić w deszczu po mieście, zwłaszcza nocą jak jest totalnie pusto. ALe ja chyba jestem jakąś dewiantką :wink:
To i ja lubie. O ile nie mam przy sobie nic wartosciowego. Najlepiej jak w lesie mnie złapie deszcz :P
Poza tym ładnie pachnie.
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Pory roku.

Post autor: Akolita »

Zimny, siekący po skosie pod wpływem wiatru, taki z naprawdę ciężkiej, naprawdę czarnej i naprawdę burzowej chmury. Grzmoty i szum wody. Ubranie i włosy klejące się do ciała, woda chlupocząca w butach, gęsia skórka a w duszy taki spokój i cisza, aż strasznie.
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
es_pada
Introwertyk
Posty: 77
Rejestracja: 26 lut 2010, 16:18
Płeć: nieokreślona

Re: Pory roku.

Post autor: es_pada »

Uwielbiam najbardziej zime,jej spokoj i chlod.:-) Jesien tez jest w porzadku.
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Pory roku.

Post autor: Padre »

es_pada pisze:Jesien tez jest w porzadku.
Nareszcie ktoś. Jak można nie lubić jesieni z jej melancholią?
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Pory roku.

Post autor: MetalMan »

No tak, offtopa zrobiłem, a na temat coś napisać już zapomniałem
Mi też się podoba jesień, a najlepiej deszczowy wieczór... "o szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny..." itd :roll:
Za to nie lubię lata, za gorąco... a jazda "komunikacja" miejska przy temp. powyżej 30 stopni to sport ekstremalny :evil:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Alien
Intronek
Posty: 51
Rejestracja: 24 maja 2011, 11:23
Płeć: nieokreślona

Re: Pory roku.

Post autor: Alien »

Nie lubię lata z właśnie tego samego powodu,ciężko się oddycha takim gorącym powietrzem, słońce razi oczy.
4w5,dodatkowo INTJ
Awatar użytkownika
Enigma
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2011, 11:46
Płeć: nieokreślona

Re: Pory roku.

Post autor: Enigma »

Ja też nie przepadam za latem. Nie lubię upałów i słońca.
Jesień za to bardzo. Chociaż z drugiej strony za bardzo przypomina mi o szkole i na ogół przymula. Najlepszą porą jest dla mnie wiosna.
Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie
Z. Herbert
Alien
Intronek
Posty: 51
Rejestracja: 24 maja 2011, 11:23
Płeć: nieokreślona

Re: Pory roku.

Post autor: Alien »

Ale jesienią są najpiękniejsze liście.
4w5,dodatkowo INTJ
bosy
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2011, 14:05
Płeć: nieokreślona

Re: Pory roku.

Post autor: bosy »

Nareszcie ktoś. Jak można nie lubić jesieni z jej melancholią?
Można, jak się ma tej melancholii aż nadto <wzdycha>
Awatar użytkownika
Shamicki
Introwertyk
Posty: 119
Rejestracja: 30 lip 2008, 2:07
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Pory roku.

Post autor: Shamicki »

Jesień, zdecydowanie jesień... Forever Autumn

http://www.youtube.com/watch?v=o9reuCbOMJU
Człowiek tworzy jakąś rzeczywistość, a potem staje się jej ofiarą.
mMm
Introrodek
Posty: 18
Rejestracja: 17 sie 2012, 14:30
Płeć: nieokreślona

Re: Pory roku.

Post autor: mMm »

Najbardziej kocham lato. A zaraz po lecie zima, za jest wizualne piękno.
Awatar użytkownika
Giuseppe
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, 18:54
Płeć: mężczyzna

Re: Pory roku.

Post autor: Giuseppe »

Jesień! Latem za gorąco i komary, zimą za zimno, choć padający śnieg plus latarnie i ich światło robi wrażenie, ale to jeszcze nie to. Ogólnie uwielbiam deszcz, a jesienią o to nie trudno.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Pory roku.

Post autor: Agon »

Nie lubię deszczu, ale ozon po burzach odświeża. Nie lubię śniegu, mrozu i ogólnie zimna, a najgorszy to śnieg zmieszany z błotem. Lubię jak jest ciepło, ale nie za ciepło. Na wiosnę jest dużo chorób, zima jak już pisałem odpada. Pozostaje lato i jesień, sądzę że późne lato to najlepsza pora roku o ile nie ma długotrwałych susz, albo przeciwnie: ciągłych burz.
Awatar użytkownika
Difane
Rozkręcony intro
Posty: 313
Rejestracja: 11 lip 2012, 1:03
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pory roku.

Post autor: Difane »

Nie mam ulubionej pory roku. Każdy kwartał ma swój urok, więc to trochę taki wybór "miss earth" i szkoda by mi było wybrać jedną kosztem innej. To co mnie natomiast cieszy to fakt, iż pory roku w ogóle się zmieniają. Szczerze mówiąc nie mógłbym żyć w jakimś monoklimatycznym miejscu, bo zmęczyłby mnie taki ciągły chłód lub upał, ale też ciągły kompromis między jednym a drugim obudziłby we mnie tęsknotę za chwilą "gotowania się" lub "zamarzania". Chociaż najpewniej jest to spowodowane tym, że urodziłem się w Polsce, a nie np. na Grenlandii czy w Maroku co nie zmienia faktu, że nie ma pory roku, w której czułbym się lepiej albo gorzej.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Pory roku.

Post autor: Sorrow »

Jak dla mnie, to u nas są dwie pory roku - za zimno i za gorąco.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
ODPOWIEDZ