wiek

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.

W którym roku się urodziliście?

przed 1950
0
Brak głosów
50-59
1
1%
60-69
1
1%
70-75
4
3%
76-80
10
7%
81-85
22
15%
86-90
41
27%
91-95
55
37%
95-2000
16
11%
po 2000
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 150

extraintro

Re: wiek

Post autor: extraintro »

25 ;)

ps. pytanie o wiek... a tutaj pełno dodatkowych treści - nie ułatwia to w szukaniu odp. "W jakim wieku są forumowicze" :)
Kasmona
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2009, 0:46
Płeć: nieokreślona

Re: wiek

Post autor: Kasmona »

Nie wiem, czy ktoś już to proponował, ale wydaje mi się, że warto byłoby zrobić w tym temacie ankietę. Czy na tym forum jest w ogóle taka opcja?

Mam 18 lat, w sierpniu skończę 19.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: wiek

Post autor: Inno »

Kasmona pisze:Nie wiem, czy ktoś już to proponował, ale wydaje mi się, że warto byłoby zrobić w tym temacie ankietę. Czy na tym forum jest w ogóle taka opcja?
Jest. Mogę dorobić ankietę. Jakie przedziały wiekowe proponujesz w odpowiedziach?

EDIT:
Tylko taka ankieta będzie trochę zwodnicza. Można zagłosować raz, a wiek się zmienia. Chyba że w odpowiedziach dać lata urodzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: wiek

Post autor: Piorun23 »

Wystarczy dać zakresy rocznikami i będzie OK

Proponuję zakresy "pokoleniowe": lata 50te+, lata 60te, lata 70-75, 76-80, 81-85, 86-90, 91-95, 95 i mniej :wink:
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: wiek

Post autor: Inno »

Ankieta już jest, zachęcam do głosowania. :)
Obrazek
es_pada
Introwertyk
Posty: 77
Rejestracja: 26 lut 2010, 16:18
Płeć: nieokreślona

Re: wiek

Post autor: es_pada »

Mam 19 lat. :)
lajlen_
Intronek
Posty: 55
Rejestracja: 11 lip 2010, 20:33
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków

Re: wiek

Post autor: lajlen_ »

19 latek, a wyglądam na 15 :P
Ania
Introwertyk
Posty: 63
Rejestracja: 31 sty 2010, 17:55
Płeć: nieokreślona

Re: wiek

Post autor: Ania »

Mi dają po 15-16,czasem(wow zaszaleli :lol: po 19) mimo żem starsza :D Kiedyś,pamiętam trochę mnie wkurzyły słowa studentów z sąsiedniej działki,gdy akurat zbierałam owoce,powiedział 1 z nich m.in: ciszej,nie przy dzieciach
No i wtedy panna Anna miała 3w1-złość ale i śmiech z nich oraz tj komplement to był dla mnie :D A kiedyś to koleżanka mamy dała mi 14 lat.... :lol:
A miałam może z 18 czy 19.Na dzień dzisiejszy mam 22(jeszcze :) choć niektórzy co znają mnie już 23 mówią :x )
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wiek

Post autor: Kamil »

Ania pisze:Mi dają po 15-16,czasem(wow zaszaleli :lol: po 19) mimo żem starsza :D Kiedyś,pamiętam trochę mnie wkurzyły słowa studentów z sąsiedniej działki,gdy akurat zbierałam owoce,powiedział 1 z nich m.in: ciszej,nie przy dzieciach
No i wtedy panna Anna miała 3w1-złość ale i śmiech z nich oraz tj komplement to był dla mnie :D A kiedyś to koleżanka mamy dała mi 14 lat.... :lol:
A miałam może z 18 czy 19.Na dzień dzisiejszy mam 22(jeszcze :) choć niektórzy co znają mnie już 23 mówią :x )
Kiedyś nauczycielka od polskiego mówiła nam, że gdy miała 27 lat, to zdarzyło się, że chcieli od niej dowodu przy zakupie alkoholu...
Ogólnie świetnie wyglądała...
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Ania
Introwertyk
Posty: 63
Rejestracja: 31 sty 2010, 17:55
Płeć: nieokreślona

Re: wiek

Post autor: Ania »

no to nie jestem sama,dobrze wiedzieć :) Ciekawe tylko dokąd tak mnie będą odmładzać hehe
Mokona
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2010, 18:40
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Poznań

Re: wiek

Post autor: Mokona »

Mnie też ciągle odmładzają, to jest okropne bo nikt nie traktuje mnie poważnie :cry:

A mam 22 lata, a nie 17, jak niektórzy zdają się sądzić 8)
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wiek

Post autor: Kamil »

Mokona pisze:Mnie też ciągle odmładzają, to jest okropne bo nikt nie traktuje mnie poważnie :cry:

A mam 22 lata, a nie 17, jak niektórzy zdają się sądzić 8)
Ostatnio jak jechałem pociągiem to w przedziale była dziewczyna która bardzo młodo wygląda, i jak sama mówiła proszą ją jeszcze często o dowód osobisty(i po wyglądzie to słusznie, sam bym prosił o dowód)... jak się dowiedziałem ma 26 lat..
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: wiek

Post autor: higsa »

...wewnętrznie jakieś 67 :D
Ostatnio zmieniony 13 sie 2010, 23:27 przez higsa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wiek

Post autor: Kamil »

hiksa pisze:no dobra, 63, ale wewnętrznie jakieś 67 :D
Wewnętrznie? w sensie?
Duchowym? czy może, że organizm już zniszczony?

Ja formalnie mam 21 lat, uwzględniając zmęczenie organizmu to pewnie z 50, a duchowo kilkaset...
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Pio
Introwertyk
Posty: 87
Rejestracja: 20 cze 2010, 8:49
Płeć: nieokreślona

Re: wiek

Post autor: Pio »

hiksa pisze:(...)wewnętrznie jakieś 67 :D
wow :D
Osobiście cieszę się, że mi lat przybywa. Określenie, 'wyglądasz na 67' potraktował bym jako komplement. ;)
Z wiekiem powinienem być mądrzejszy (w wielu dziedzinach niestety nie jestem). Z wiekiem rośnie doświadczenie. Jak to mówią, 'nie takie rzeczy się już widziało'
ODPOWIEDZ