Wyrazanie siebie

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Ekwiwalencja
Pobudzony intro
Posty: 144
Rejestracja: 16 lis 2007, 18:40
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z własnej krainy

Wyrazanie siebie

Post autor: Ekwiwalencja »

W jaki sposob wyrazacie siebie? Pisanie, muzyka, sporty walki, malowanie? A moze cos innego na co nie wpadlam piszac ten temat ;)

I nieco inne pytanie czy czesto czujecie ze nie potraficie przekazac swoich mysli, ze mowicie choatycznie i bez sensu? Czy chcielibyscie zyc czasem w swiecie bez slow w ktorym kazdy rozumialby was intuicyjnie, ot tak?
Awatar użytkownika
underdog
Stały bywalec
Posty: 242
Rejestracja: 10 sie 2007, 17:29
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków

Re: Wyrazanie siebie

Post autor: underdog »

Ekwiwalencja pisze:W jaki sposob wyrazacie siebie? Pisanie, muzyka, sporty walki, malowanie? A moze cos innego na co nie wpadlam piszac ten temat ;)
Ostatnio pisanie, wkrótce być może film. A dawniej i do tej pory sport i ew. różne gry (może przez te sformalizowane reguły interakcji czuję się w tym swobodnie ;p).
Phobia

Post autor: Phobia »

...
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 10:56 przez Phobia, łącznie zmieniany 1 raz.
radek

Post autor: radek »

No cóż, zbytnio nie lubię zbytnio, pokazywać co w mej duszy gra, lecz czasem zrobię sobie jakiś tam rysunek nad którym oglądający musi się trochę zastanowić. Ostatnio trochę próbuję sobie cosik wierszyki klepać, a później to co ułożę zamieniam z polskiego na własny język (znaczy się zrobiłem sobie sam alfabet różny od naszego i sobie przekształcam :P) Trochę to wygodne, jeśli ktoś dorwie się potajemnie do mojego szkicownika, to przynajmniej nie przeczyta i to ja będę wybierać kto może posłuchać :P Przydatna rzecz jeśli wymyśliłeś jakiś tekst, a uważasz, że to są głupoty, to przynajmniej nie przepadną, a może być inspiracją do czegoś innego :P
Awatar użytkownika
Cosh!se
Intronek
Posty: 54
Rejestracja: 30 paź 2007, 19:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Faerie

Post autor: Cosh!se »

W jaki sposób wyrażam siebie? Raczej nigdy się w ten sposób nad tym nie zastanawiałam. Bardzo lubię rysować i pisać chociaż ostatnio na to mam bardzo mało czasu. Pisanie traktuje jako wyrzucenie z siebie jakichś złych lub dobrych emocji. Albo po prostu przelanie na papier myśli które tłuką mi się po głowie i nie dają spokoju.
Czy chcielibyscie zyc czasem w swiecie bez slow w ktorym kazdy rozumialby was intuicyjnie, ot tak?
Najbardziej chciałabym życ na bezludnej wyspie z komputerem, książkami i moim psem. Bez ludzi żeby mieć spokój.
I nieco inne pytanie czy czesto czujecie ze nie potraficie przekazac swoich mysli, ze mowicie choatycznie i bez sensu?
Kiedy nie mogę zebrać myśli to w ogóle się nie odzywam, dopóki ich sobie nie poukładam w głowie. Po co gadać bez sensu? ;)
"Poeci, magicy, żeglarze
Tancerze wojny i ja
Wygnani z miasta radości
Wygnani bez imion i ciał
Nie dla nas owoce raju"
szejk
Introwertyk
Posty: 81
Rejestracja: 25 lis 2007, 23:33
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post autor: szejk »

Od długiego czasu mam przeświatczenie że muszę coś tworzyć. Tylko z chęciami bywało krucho. Prubowałem pisać wiersze (ale rzuciłem to raczej nie dla mnie), nakręciłem kilka etiud, obecnie pisze dramat obyczajowy i dziennik.
Piotrek K.
Stały bywalec
Posty: 184
Rejestracja: 20 lis 2007, 11:38
Płeć: nieokreślona

Post autor: Piotrek K. »

W jaki sposób wyrażam siebie? Piszę wiersze, kilka razy coś narysowałem, również robię to poprzez ubiór, ale dopiero od niedawna, wysyłam też przeróżne sygnały do otoczenia, np. taki awatar na forum - pewnie większość z was nieprzypadkowo wybrała sobie taki, a nie inny.

Odnośnie drugiego pytania... To zależy od dnia i od ilości wypitej kawy. :D
carpe_diem

Post autor: carpe_diem »

Przez jakiś czas próbowałam pisać pamiętnik, ale nie mogłam się pozbyć strachu przed tym, że ktoś go znajdzie i przeczyta. To już chyba była obsesja, więc papierowe pamiętniki spaliłam i przeniosłam się w wirtualną przestrzeń. Teraz prowadzę bloga, którego adresu nikt nie zna a na dodatek zabezpieczyłam go hasłem.Przyznaję, trochę to chore...

A co do drugiego pytania - taki świat bez słów to całkiem kusząca pespektywa, ale bardzo nierealna...Z poczuciem mówienia niezrozumiale i chaotycznie rozprawił się już doskonale mój historyk. Trochę bolało, ale było skuteczne 8)
Phobia

Post autor: Phobia »

...
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 10:46 przez Phobia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
el quatro
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 12 lis 2007, 15:31
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Katowice

Post autor: el quatro »

Nigdy nie prowadziłem pamiętnika, nie miałem takiej potrzeby.
Nie wiedziałbym także co pisać

A w jaki sposób wyrażam siebie? Jak Piotrek K poprzez ubiór, nie nosze adidasków i nie żeluje sobie włosów :)
W zimie glany, w lecie trampki....jestem tak zdeformowany psychicznie że na studniówke(o której jest osobny temat) ide w czarnych trampkach do garnituru.

I nieco inne pytanie czy czesto czujecie ze nie potraficie przekazac swoich mysli, ze mowicie choatycznie i bez sensu? Czy chcielibyscie zyc czasem w swiecie bez slow w ktorym kazdy rozumialby was intuicyjnie, ot tak?
Oj tak, w moich wypowiedziach panuje chaos i na dodatek "mówie jak katarynka" czyli za szybko
Phobia

Post autor: Phobia »

...
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 10:46 przez Phobia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Wyrazanie siebie

Post autor: Sorrow »

Ekwiwalencja pisze:W jaki sposob wyrazacie siebie? Pisanie, muzyka, sporty walki, malowanie? A moze cos innego na co nie wpadlam piszac ten temat ;)
Wyrażam się głównie przez rysunek (link do galerii w moim sigu).
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
el quatro
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 12 lis 2007, 15:31
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Katowice

Re: Wyrazanie siebie

Post autor: el quatro »

Sorrow pisze:
Ekwiwalencja pisze:W jaki sposob wyrazacie siebie? Pisanie, muzyka, sporty walki, malowanie? A moze cos innego na co nie wpadlam piszac ten temat ;)
Wyrażam się głównie przez rysunek (link do galerii w moim sigu).
Przeglądałem wczoraj twoje rysunki.
Mam pytanie czym cie tak zaintrygowała swastyka?
Nie mówie o tu o nazistowskiej, bo jak wiadomo swastyka ma tysiące lat i ma zupełnie inne znaczenie
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Post autor: Sorrow »

Hmmm...
Tak w sumie, to nie jestem pewien czym.

Niech no pomyślę....
Tak w zasadzie, to zakochałem się w tym znaku jak zobaczyłem tarczę z żółtą Swarzycą na jakiejś stronie na temat Słowian jako symbol boga Słońca.
Potem poczytałem trochę na ten temat i włączyłem ten znak do mojej osobistej symboliki, razem z jego odwrotną wersją, którą rysuję na czarno, która w mojej symbolice oznacza mrok, zło, noc, itd.
W sumie, to podoba mi się prostota i elegancja, wręcz doskonałość tego znaku. Swego czasu próbowałem wymyślić coś zastępczego, co by się nikomu nie kojarzyło, ale stwierdziłem, że to już nie to samo.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Samotny Navigator
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 19 maja 2008, 2:13
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z wewnątrz

Post autor: Samotny Navigator »

Wyrażam siebie poprzez pisanie. Piszę 'wiersze' albo coś na kształt tekstów piosenek. Oczywiście wszystko musi być rymowane. Mam manię na punkcie rymów. To wynika z tego, że od 7 lat słucham rapu. Jako mały jopek pomyślałem, że chcę być jak oni i zacząłem pisać rymy. Do dziś mam zeszyt w którym je zapisywałem i nadal zapisuję. Kiedy czytam te pierwsze teksty...
są tak żałosne... ale cóż miałem wtedy 12 lat ^^. Ten zeszyt będzie kiedyś piękną pamiątką.

Kilka osób napisało, że cośtam skrobie może zaprezentujecie to na forum? Chyba, że piszecie jedynie do szuflady... co uważam za bezsens.
Wygrywa jeden by reszta mogła go palcem wykląć.
ODPOWIEDZ