Wyrazanie siebie

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Post autor: iksigrekzet »

Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

A ja wyrażam siebie właściwie poprzez wszystko, co mnie otacza. Nie ubieram się w przypakowe ciuchy, nie mam konwencjonalnie urządzonego pokoju, nie słucham najnowszych hitów tylko dlatego, że wszyscy ich słuchają itp. Co do jakiś materialnych wytworów mojej duszy i ciała, to powstają z tego wszelakie ozdoby do mieszkania, rożne duperelki typu ramki, ozdobne pinezki to korkowej tablicy, trochę babram się w grafice i takietam.
I niezmiennie marudzę, że nie potrafię malować.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

kropka pisze: I niezmiennie marudzę, że nie potrafię malować.
I, niech zgadnę, inni wciskają Ci coś zupełnie przeciwnego. :mrgreen:
Wyrażanie siebie poprzez bycie sobą... podpisuję się pod wypowiedzią Kropki.
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Post autor: Sorrow »

Samotny Navigator pisze:Wyrażam siebie poprzez pisanie. Piszę 'wiersze' albo coś na kształt tekstów piosenek. Oczywiście wszystko musi być rymowane. Mam manię na punkcie rymów. To wynika z tego, że od 7 lat słucham rapu. Jako mały jopek pomyślałem, że chcę być jak oni i zacząłem pisać rymy. Do dziś mam zeszyt w którym je zapisywałem i nadal zapisuję. Kiedy czytam te pierwsze teksty...
są tak żałosne... ale cóż miałem wtedy 12 lat ^^. Ten zeszyt będzie kiedyś piękną pamiątką.
To interesujące. Jak duże postępy zrobiłeś od tego czasu?
Uczysz się też teorii czy tylko piszesz?
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Samotny Navigator
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 19 maja 2008, 2:13
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z wewnątrz

Post autor: Samotny Navigator »

Teorii się nie uczę. :P Poprostu kiedy przyjdzie wena to sobie skrobie cośtam i różne 'rzeczy' z tego wychodzą... a postępy owszem <haha> na tych tekstach widać jak kształtował się mój sposób patrzenia na świat :D A tych pierwszych nikomu bym nie pokazał bo się ich wstydze teraz. Chociaż może nie powinienem z uwagi na wiek w jakim je pisałem. Zapisałem w sumie bardzo niewiele w stosunku do tego co chodziło mi po głowie a kiedy siadłem do zeszytu już nie potrafiłem tego odtworzyć. Albo zwyczajnie nie chciało mi się tego zapisywać.
Wygrywa jeden by reszta mogła go palcem wykląć.
Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

Akolita pisze: I, niech zgadnę, inni wciskają Ci coś zupełnie przeciwnego. :mrgreen:
To znaczy? Bo chyba nie bardzo rozumiem :?
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

kropka pisze:
Akolita pisze: I, niech zgadnę, inni wciskają Ci coś zupełnie przeciwnego. :mrgreen:
To znaczy? Bo chyba nie bardzo rozumiem :?
Mówią ci, że malujesz wspaniale? Mi tak mówili, że pięknie rysuję mówili nawet, że powinnam iść do liceum plastycznego. Tylko ja faktycznie nieudolnie bazgrzę :roll:
INFp, gr. B
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

To znaczy, że Ty mówisz, że nie potrafisz malować, natomiast osoby trzecie ciągle powtarzają, że jesteś bardzo utalentowana i tworzysz wspaniałe dzieła. Jeśli się mylę, to przepraszam, po prostu podobna sytuacja nie jest mi obca i tak jakoś Twój przypadek mi sie skojarzył... ;).
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

Nie nie :D Ja rzeczywiście nie potrafię malować, dlatego małe niezrozumienie się wkradło w naszą dyskusję. A chciałabym bardzo, nie wszystko można wyrazić poprzez pisanie, fotografię czy grafikę. A mnie częśto zdarza się myśleć obrazami :)
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Może pochwal się, np tą grafiką? :D
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

Nieśmiała jestem :wink: Może kiedyś.
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Akolita pisze:Może pochwal się, np tą grafiką? :D
Jasne, że pochwal się kiedyś, kropko. Na strononie http://www.theintrovert.pl możesz zamieścić owoce swej twórczości. Poza tym możesz założyć własny temat w dziale "Hobby" :)
INFp, gr. B
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

kropka pisze:Nieśmiała jestem :wink: Może kiedyś.
Sami swoi, moja droga. Czego tu się bać? :wink:
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

Czy się talent ma, czy się nie ma, sam fakt, że ktoś coś tworzy, że wyraża siebie poprzez swoje dzieło jest czymś wspaniałym i wartym podzielenia się z innymi. :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
bezimienny
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 09 cze 2008, 13:20
Płeć: nieokreślona

Post autor: bezimienny »

Najczęstszy i najnaturalniejszy sposób na wyrażanie siebie - nawet przed osobami, które spotykam po raz pierwszy to żart. Potrafię żartować z wszystkiego i kiedy to robię, to mówię do jednej lub kilku osób z najczystszej potrzeby - bez uczucia wymuszonego zapychania rozmowy.
ODPOWIEDZ