Własny punkt widzenia

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
astro93
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 22 sty 2011, 22:33
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków/Kraśnik

Własny punkt widzenia

Post autor: astro93 »

Czy wy też macie czasami takie wrażenie, że cokolwiek tu napiszecie to tak naprawdę gó..o to kogoś obchodzi? :lol:
I tylko macie nadzieję, że kogoś to zainteresuje :D
Z ciekawości chcę tylko poznać wasze zdanie :)
Awatar użytkownika
midnight_rider
Intronek
Posty: 50
Rejestracja: 09 paź 2012, 16:28
Płeć: nieokreślona

Re: Własny punkt widzenia

Post autor: midnight_rider »

Czy ja wiem, mało kto mnie cytuje czy mi odpisuje, ale jakoś nie zwróciłam na to większej uwagi do tej pory. W sumie wisi mi czy to kogoś interesuje.
A wszystko to jest
identycznie trwałe
jak numer telefonu
na pudełku zapałek
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Własny punkt widzenia

Post autor: highwind »

Jeżeli coś czytam, znaczy że mnie interesuje. Bywają posty, w których po przeczytania zdania - dwu, sobie daruję. Z dwoma powyższymi tak nie było. Proszę.
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 297
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Własny punkt widzenia

Post autor: apohawk »

Też czytam tylko to, co mnie interesuje i odpuszczam sobie te nudniejsze posty/wątki.
Opisuję swój punkt widzenia, swój pogląd na dany temat i tyle. Bez jakichś nadziei. Kogo to zainteresuje, ten przeczyta. Nie to nie. C'est la vie.
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
Maksiu
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 27 paź 2012, 23:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Łódź, TM

Re: Własny punkt widzenia

Post autor: Maksiu »

Nie zastanawiałem się nad tym. Traktuję to forum jako miejsce gzie mogę napisać o swoich problemach, coś jak pamiętnik. Nie obchodzi mnie czy ktoś to będzie czytał. Oczywiście miło jak ktoś mi odpisze etc. Sam rzadko nawiązuję do konkretnych postów, ale staram się czytać. Tym bardziej jak zobaczę znajomy avatar koło posta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Difane
Rozkręcony intro
Posty: 313
Rejestracja: 11 lip 2012, 1:03
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Własny punkt widzenia

Post autor: Difane »

astro93 pisze:Czy wy też macie czasami takie wrażenie, że cokolwiek tu napiszecie to tak naprawdę gó..o to kogoś obchodzi? :lol:
Nieee, gdzie tam :) . Niejednokrotnie odnosiłem się do czyichś wypowiedzi, inni robili to samo względem mnie, więc nie widzę powodów, abym miał tak myśleć. Poza tym bardzo chętnie czytam posty innych użytkowników i interesuje mnie to, co ludzie mają do powiedzenia, a to czy ktoś czyta moje wpisy czy też nie, nie jest mi obojętne bo gdyby tak było, to w ogóle bym nic nie pisał :P .
ODPOWIEDZ