Przyzwyczajenia

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Difane
Rozkręcony intro
Posty: 313
Rejestracja: 11 lip 2012, 1:03
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: Difane »

emotiva pisze:-czy wy też macie coś takiego, że jak tylko odbieracie telefon w domu, to automatycznie zaczynacie łazić bez celu po całym domu
Tak i nie robię tego tylko wtedy, gdy odbieram telefon ale nawet wówczas, gdy po prostu myślę. Generalnie rzecz biorąc zauważyłem następującą prawidłowość, że gdy mój organizm jest w spoczynku, to i mózg się obija więc żeby go jakoś rozruszać, to zaczynam łazić po domu. Wygląda to trochę tak, jakby ruchy mojego ciała niejako "nakręcały" pracę umysłu.
Awatar użytkownika
dreamer08
Introwertyk
Posty: 98
Rejestracja: 30 gru 2012, 19:42
Płeć: nieokreślona

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: dreamer08 »

lea pisze:Może to bardziej do [ takich niewinnych ] używek a nie przyzwyczajeń ale...
Obrazek
Niuchanie nowych książek ]:>
I przeglądanie gazet od końca.
Wąchanie książek... Mam to samo. Z tym, że wolę te starsze. Nie wiem czemu, ale jak je wącham, to wyobrażam sobie przez ile dłoni musiała się prześlizgnąć i zastanawiam się nad jej historią. Niektóre stare egzemplarze pachną naprawdę pięknie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 298
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: apohawk »

ja kupuję książkę, czytam ją raz i już jest zniszczona. znaczy są bardzo widoczne ślady zużycia.
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
Jeanne
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 26 sty 2013, 19:27
Płeć: nieokreślona

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: Jeanne »

Śpię z odkrytym brzuchem. Nawyk z dzieciństwa. Nie wiem dlaczego tak mam, ale bardzo to lubię.
Obrazek
Awatar użytkownika
vragutinovic
Pobudzony intro
Posty: 169
Rejestracja: 18 lis 2012, 0:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: vragutinovic »

Każdy odnośnik klikam kółkiem myszy, żeby strona mi się otworzyła w nowej zakładce. Inaczej nie potrafię - muszę mieć otwarte wszystkie strony, które prowadzą mnie do obecnie przeglądanej. Niepotrzebne zakładki, otwarte jako pierwsze, zamykam dopiero wtedy, gdy robi się za ciasno w pasku zakładek (~20-25 sztuk).
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: lea »

vragutinovic pisze:Każdy odnośnik klikam kółkiem myszy, żeby strona mi się otworzyła w nowej zakładce. Inaczej nie potrafię - muszę mieć otwarte wszystkie strony, które prowadzą mnie do obecnie przeglądanej. Niepotrzebne zakładki, otwarte jako pierwsze, zamykam dopiero wtedy, gdy robi się za ciasno w pasku zakładek (~20-25 sztuk).
Też tak mam :wink: nie lubię 'tracić' strony z której link takowy kliknęłam. A potem zakładek multum się robi.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: Sorrow »

lea pisze:
vragutinovic pisze:Każdy odnośnik klikam kółkiem myszy, żeby strona mi się otworzyła w nowej zakładce. Inaczej nie potrafię - muszę mieć otwarte wszystkie strony, które prowadzą mnie do obecnie przeglądanej. Niepotrzebne zakładki, otwarte jako pierwsze, zamykam dopiero wtedy, gdy robi się za ciasno w pasku zakładek (~20-25 sztuk).
Też tak mam :wink: nie lubię 'tracić' strony z której link takowy kliknęłam. A potem zakładek multum się robi.
Tak samo :D .
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 298
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: apohawk »

Tak samo, tylko że mam chyba już ze 100 zakładek. Nie chcę się z nimi rozstawać ;)
Z tą różnicą, że na linki klikam ctrl+LPM lub prawy i 'otwórz w nowej karcie' :P
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
Kosa13
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 15 lut 2012, 20:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: Kosa13 »

Też tak samo jak wy. A z przyzwyczajeń to spanie na brzuchu i obgryzanie skórek przy paznokciu...
Awatar użytkownika
stawcia
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 29 wrz 2012, 21:50
Płeć: kobieta

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: stawcia »

Ja mam nawyk zamykania łazienki na zamek, nawet jak nikogo nie ma w domu albo tak jak wy z tym chodzeniem :D Ale to się zdarza rzadko , bo unikam rozmów telefonicznych jak tylko mogę
Awatar użytkownika
borek
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 17 maja 2010, 12:08
Płeć: nieokreślona

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: borek »

Nawyków mam całe mnóstwo, pierwsze, które mi przychodzą na myśl to:
-podczas gry w szachy muszę mieć wysprzątane biurko, aby nic mnie nie rozpraszało
-kiedy idę spać muszę mieć stopery w uszach, nawet wtedy gdy nikt w domu się już nie krząta
Ciekawy co by Freud na to powiedział :D
Awatar użytkownika
vragutinovic
Pobudzony intro
Posty: 169
Rejestracja: 18 lis 2012, 0:38
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Przyzwyczajenia

Post autor: vragutinovic »

@lea, Sorrow, apohawk, Kosa13

To jak, powołujemy oficjalnie do istnienia Klub Wielozakładkowiczów? Wpisowe 5 rubli amerykańskich, dochód przeznaczamy na utrzymanie serwera.
ODPOWIEDZ