Pan poszukuje Pani

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
tsoproject
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:24
Płeć: nieokreślona

Pan poszukuje Pani

Post autor: tsoproject »

Hej, wlasnie mam trudy okres w zyciu i szukam jakiejs dziewczyny z ktora moglbym pogadac. Tak po prostu, zeby zajac czas i tyle nie myslec. Internet daje nam poczucie anonimowosci i latwiej sie w ten sposob otworzyc. Mam nadzieje ze znajdzie sie tutaj taka osoba :)
We're born alone, we live alone, we die alone. Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we're not alone. /Orson Welles/
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Pan poszukuje Pani

Post autor: Akolita »

Na początku dobrze podać kilka informacji o sobie, ot, taki chociaż wiek. Niektóre kobiety chciałyby wiedzieć, czy kandydat na rozmówcę nie jest od nich przypadkiem 15 lat młodszy, albo starszy. ;)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
tsoproject
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:24
Płeć: nieokreślona

Re: Pan poszukuje Pani

Post autor: tsoproject »

Mam 27 lat :)
Co jeszcze chcesz wiedziec?
We're born alone, we live alone, we die alone. Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we're not alone. /Orson Welles/
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Pan poszukuje Pani

Post autor: Akolita »

Jeśli o mnie chodzi, to wystarcza mi całkowity brak informacji na początku (nie ma dla mnie znaczenia wiek rozmówcy), ale chciałam po prostu zaproponować coś, co może zwiększyć szanse na nawiązanie kontaktu z paniami. One tutaj strasznie nieśmiałe są. :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
tsoproject
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:24
Płeć: nieokreślona

Re: Pan poszukuje Pani

Post autor: tsoproject »

Nie ma powodu zeby sie czegos obawialy, poniewaz chodzi mi tylko o rozmowe... w wypadku gdyby poczuly sie niekomfortowo to moga zerwac kontakt.

27 lat, niebrzydki, nieglupi, 190cm wzrostu, mieszkam w uk :P
We're born alone, we live alone, we die alone. Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we're not alone. /Orson Welles/
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Pan poszukuje Pani

Post autor: Akolita »

I powiadasz, że ten kontakt za pośrednictwem jakich źródeł? Bo ja jestem straszna gaduła i gadać lubię (choć aktualnie miewam na to czas nieco rzadziej, ale to się powinno wkrótce zmienić). Nie przepadam za bardzo za skype i włączam go bardzo rzadko. Mam mail, gg, tlena, WTW. Przez telefon nie gadam, bo rozmowa na bieżąco z kimś, kogo nie widzę, krępuje mnie. :P
Dane kontaktowe via priv, jeśli jesteś zaciekawiony ;)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
tsoproject
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:24
Płeć: nieokreślona

Re: Pan poszukuje Pani

Post autor: tsoproject »

Ja mam maila, fb, whatsapp i viber... moge zainstalowac gg
We're born alone, we live alone, we die alone. Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we're not alone. /Orson Welles/
ODPOWIEDZ