Tatuaże i piercing

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2120
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: Drim »

Kiedyś byłem bardzo na "nie" w stosunku do tatuaży. Pożyłem trochę lat, zobaczyłem bardziej szpecące rzeczy, nie uważam już tatuaży jako coś szpecącego.

Wszystko jest dla ludzi.

Są neutralne. Niektóre nawet fajnie urozmaicają wygląd. Niektóre, bo o fajny tatuaż ciężko, na rynku króluje "kopiuj wklej".

90% tatuaży jakie widuje to tzw tribale

http://tattoospedia.com/tatuaje/Best%20 ... oos_15.jpg

A przecież chyba o to chodzi, żeby coś urozmaicić. Ludzie mówią: "o zrobię sobie tatuaż, będę się wyróżniał, podkreślę swoją osobowość" i ciach robią taki sam jaki ma sąsiad. Bezsensu.

Wpienia jednak, że niektórzy reagują na dziewczynę z tatuażem w taki sposób:

http://www.youtube.com/watch?v=dOcYTOBA0CI

Chociaż. Może się zamknę. Są rzeczy na których widok ja też reaguje w taki sposób :lol:

Co do innych modyfikacji. Nie zaakceptowałem jeszcze tematu. Krępowanie stup, wydłużanie pierścieniami szyi, usuwanie części genitaliów, stylizowanie się na zwierzę, tatuowanie 100% powierzchni ciała czy tunelowanie uszu lub wszczepianie sobie sylikonowych implantów zmieniających kształt skóry...

..to za dużo jak na mój mały rozum. Yuk :(
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: So-ze »

Tak dla ciekawostki, w Krakowie odbył się konwent tatuażystów, tutaj jest trochę zdjęć jakby ktoś chciał http://freakshowproject.blogspot.com/20 ... -2014.html
Wygląda na to, że sporo tam fajnych ludzi :D sam nie jechałem, bo w sumie nie mam z czym.
Dziary wyglądają na świetne, lepsze od wspomnianych przez Drima wieśniackich tribali.
Awatar użytkownika
Arwena9
Introwertyk
Posty: 77
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:39
Płeć: kobieta
MBTI: Aspi/ ISFJ/4w5

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: Arwena9 »

Mi się podobają kolczyki w uszach, ale tylko u kobiet. Nie podobają mi się natomiast kolczyki wszędzie indziej u obojga płci oraz tatuaże.
Agnese
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 09 cze 2014, 19:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 2w1
MBTI: INFJ

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: Agnese »

tatuaże- nie podobają mi się. Jeśli już to jakieś niewielkie i nie widoczne na pierwszy rzut oka

kolczyki- tylko uszy jak dla mnie. I raczej tylko u dziewczyn. Przy czym np. industrial mi się nie podoba i orbital czy coś w ten deseń (nie pamiętam dokładnej nazwy). B.podoba mi się helix (ale tak max.2 w jednym uchu) i tragus no i oczywiście lobe w każdej ilości- te 2 pierwsze mi się marzą, ale raczej ich nie zrobię, a lobe mam 2x standard+ na lewym 2 dodatkowe. Ogólnie byleby fajnie rozplanowane a nie całe ucho w metalu :) ew. jeszcze delikatny diamencik u dziewczyny w nosie ale to też jakoś tak... musi pasować do danej osoby

Wiesz, lubię wieczory
Lubię się schować na jakiś czas
I jakoś tak, nienaturalnie
Trochę przesadnie, pobyć sam
Wejść na drzewo i patrzeć w niebo...


INFJ- Introvert(89%) iNtuitive(38%) Feeling(38%) Judging(78%)
Awatar użytkownika
UnderPressure
Introwertyk
Posty: 75
Rejestracja: 10 lip 2014, 11:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTP
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: UnderPressure »

Z takich fantazji to mam tylko kolczyk w uchu. Może jak kiedyś wyczaję jakiś interesujący okaz to sobie doprawię drugi.
Przeciwko tatuażom nic nie mam tylko zwykle wychodzą paskudnie :P Może kiedyś w przypływie szaleństwa sobie jakiś mały zrobię. Natomiast nadmiar kolczyków już uważam za be. Jakieś tunele w policzku, kolczyki w miejscach intymnych czy w jakiś dziwnych miejscach i ilości ... ani to ładne, ani higieniczne i wygląda jak zaproszenie do zerwania płata skóry. :<
Omnis Moriar

Obrazek
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: higsa »

Hmmm, fajny temat.
Że też mnie tu jeszcze nie było. Skandal.Trzeba nadrobić.
Uwielbiam i jedno i drugie.
Choć tatuowanie uważam za sztukę wyższą, którą powinni wykonywać tylko prawdziwi artyści.
Ostatnio zafiksowałam się na czymś takim:
Obrazek

Na moje szczęście nie znam żadnego godnego polecenia studia.
Bo znając siebie przepuszczałabym tam pół wypłaty co miesiąc. :wink:
Więc aktualnie tylko siedzę godzinami i podziwiam rysunki w necie.
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: Demon Hunter »

Całkiem spoko mazaj ;) Pewnie jakbym się nie bał igieł i innych takich przyrządów to bym sobie sprawił jakiś malunek, albo malunki, no ale jest jak jest więc się na razie obywam bez ;) Ale za to jarają mnie wydziarane panny :mrgreen:
The future belongs to the mad
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: higsa »

Takie 'witrażykowe' też? :wink:
Obrazek
To jest wg mnie mistrzostwo świata.
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: Demon Hunter »

Ładna nóżka, ale jakaś dziurawa taka :P

edyta: literówka
The future belongs to the mad
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: Fangtasia »

Trochę wygląda jak podziurawiona noga lalki. :P Tatuaże są ogólnie baaardzo przyjemne dla mojego oka, nie przeszkadza mi w ogóle, że ktoś jest prawie cały wydziarany. Nie mam tatuażów, boję się trochę bólu z tym związanego. Piercing już mniej mnie jara, bo jak rozmawiam z kimś, kto ma pełno kolczyków to mnie trochę boli twarz. :D
Awatar użytkownika
hipotermia18
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 25 lut 2013, 23:21
Płeć: nieokreślona

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: hipotermia18 »

Myśle, że wszystko jest fajne ale w granicach. Nie lubię jak ktoś ma wytatuowane pół ciała, albo jeśli tatuaże są brzydkie/w dziwnych miejscach np. u dziewczyn pod szyją. Za to podobają mi sie pojedyncze tatuaże np. ostatnio widziałam świetny tatuaż z różami. No ale najważniejsze i tak jest wykonanie, czasem aż przykro patrzeć na nieudane rysunki :roll: Co do kolczyków, to sama mam 3 w uszach i myśle że tyle wystarczy. Co za dużo to niezdrowo :idea:
"Przecież każdy ma marzenia. Są moje, są tylko, tylko moje"
Awatar użytkownika
tao
Intronek
Posty: 25
Rejestracja: 29 paź 2014, 17:18
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w3
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: tao »

Mam 4 tatuaże i tunele w uszach. Nie wszystkim musi się podobać, ważne że mi się podoba :)
Na pewno kiedyś jakiś rysunek jeszcze zrobię, ale długo długo dojrzewam do tego co to ma być i gdzie.
Myślę, że przesada zawsze nie jest fajna i tyczy się to wszystkiego.
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: Papaja »

niektore tatuaze sa spoko, ja swojego czasu bardzo chcialam miec motyw roslinny na przedramieniu, ale mi to minelo jak poznalam pewna osobe i miala za duzo tatuazy, odrzucilo mnie od tego typu rzeczy
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
saizou

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: saizou »

Aklimatyzuję się na tym forum, więc dodam swe trzy grosze :) Podobają mi się u kogoś tatuaże, profesjonalnie zrobione, z detalami, niekoniecznie-"kurczak za 5 zł" po chińsku. Sama raczej bym sobie nie zrobiła z powodu wrażliwości na ból. Wystarczy mi kolczyk w pępku zrobiony za czasów dzikiej 18-stki. Super wygląda piercing typu industrial w uchu :twisted:
Awatar użytkownika
tanczacawdeszczu
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 05 mar 2014, 6:32
Płeć: kobieta
MBTI: ISTJ

Re: Tatuaze i piercing

Post autor: tanczacawdeszczu »

higsa pisze:Takie 'witrażykowe' też? :wink:
Obrazek
To jest wg mnie mistrzostwo świata.
:roll: o nie :roll:
Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.
ODPOWIEDZ