Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: Faramuszka »

Cold, proszę dla Ciebie ^.^ http://www.crazynauka.pl/czy-nasa-napra ... -plotke/?f

Swoją droga musi w tym być jakiś fenomen, w pracy dzisiaj też panowie i panie sprawdzali sobie "czym są" po rzekomej zmianie :P
Awatar użytkownika
nyarlathotep
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 3:28
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: nyarlathotep »

Tradycyjnie licząc wychodzi mi Skorpion. Skorpiony uchodzą za wredne, a ja podobno przyjazny dla wszystkich wokoło nie jestem (z mojej perspektywy to wygląda nieco inaczej). Czemu się w zasadzie nie dziwię, dziecko w listopadzie urodzić. W listopadzie to święta szykować, na groby jeździć, a nie dzieci rodzić, kto wie czy chciane, czy wynik walentynkowego zauroczenia. Więc matka zdenerwowanie przenosi na dziecko i wychodzi wredne. Może to tak jest z tymi horoskopami niebezpośrednio?
Irrecoverable error, bailing out.
C:>_
Awatar użytkownika
Haille
Intronek
Posty: 55
Rejestracja: 27 cze 2016, 16:11
Płeć: kobieta
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: Haille »

Polecam tą stronkę zainteresowanym.Opisy rodem z Onet magia nie są tak trafne :D
https://marhan.pl/znaki-zodiaku
Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go.
liari

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: liari »

Trzynasty znak zodiaku ktoś ma? :D

http://spaceplace.nasa.gov/starfinder2/en/
martuella

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: martuella »

Tyle w temacie horoskopu :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Anthrax91
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 14 maja 2016, 15:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: Anthrax91 »

Jak dla mnie ta cała astrologia, horoskopy i wróżbity macieje to stek bzdur :P
MatiZ
Pobudzony intro
Posty: 160
Rejestracja: 18 wrz 2013, 17:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: MatiZ »

Jestem Skorpionem. Wszystkie opisy znaków zodiaku i horoskopy jak dla mnie wygladają tak ogólnie, że każdego mogą dotyczyć.
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Posty: 145
Rejestracja: 07 sty 2015, 2:28
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: Uciekinierka »

Nareszcie! NASA mnie uratowało, zmieniając mnie z agresywnej i obcesowej ekstrawertyczki we wrażliwą i empatyczną introwertyczkę. Teraz dopiero jestem szczęśliwa.
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
Awatar użytkownika
mosane
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 20 wrz 2016, 22:46
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISFJ-T

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: mosane »

znak zodiaku: waga
ascendent: rak

zasadniczo nie wierzę w horoskopy, znaki zodiaku i tego typu rzeczy, aczkolwiek przyznaję opis mnie zszokował, bo to tak jakby ja wypisz wymaluj w 90%

"Jesteś zapewne odbierany przez innych jako nieśmiały i introwertyczny. Wynika to z ogromnej wrażliwości na wpływy otoczenia – byle nieostrożne słowo potrafi sprawić, że wycofujesz się w głąb własnego ja. Bardzo źle znosisz też wszelką krytykę. Ogromną rolę w Twoim życiu odgrywają emocje i wyobraźnia. Prawdopodobnie masz bardzo dobrą pamięć, zwłaszcza do zdarzeń z własnego życia i wszelkich sytuacji działających silnie na emocje.
Twarz zaokrąglona, wysokie czoło, pełne policzki. Bardzo jasna, blada karnacja. Duże, okrągłe oczy i przeważnie wydatne usta."

wygląd też się zgadza, chociaż to musiał być dobry strzał, umarłam ze śmiechu :D
~ minęło wiele miesięcy, ale mnie nic nie minęło
Imago
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2016, 20:30
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: Imago »

akurat w moim przypadku znaki zodiaku (uaktualnienie omijam, jakoś temu nie ufam) sprawdziły się w 95%. Zawsze zagadką dla mnie była ta moja dwojakość osobowości: z jeden strony ekstrawertyk, dusza towarzystwa, a z drugiej introwertyk pogrążony głęboko w kapturze swoich myśli. Przez zarażenie się astrologicznym bakcylem wszedłem w temat głębiej i ze zdumieniem czytałem swoją charakterystykę:

słońce: byk, choć on odgrywa najmniejszą rolę... jakby nie było - pasuje. Radykalność, stałość przekonań, upór i determinacja - jak najbardziej, mankamentem jest chęć posiadania i komfort - to jest to brakujące 5%

Ascendent: lew - zdecydowanie. Ekstrawertyczna skrajność, autentyczność, szczerość, duma... nawet wygląd się zgadza.

Księżyc: ryby - introwertyczne przeciwieństwo. Ucieczka w świat fantazji, wyobrażeń, emocji, używek. Artystyczny eskapizm i twórcza ekspresja.

Na marginesie: podobnie było z enneagramem. Takie zgłębianie swojej osoby poprzez różne środki potrafi wydobyć z nas cechy osobowości, których nie jesteśmy świadomi i których nie chcielibyśmy mieć, a to rozwijające jakby nie było. Z drugiej zaś strony niepoprawnością jest poleganie na tychże środkach jak na jedynej prawdzie. To drogowskazy, ale nie droga.
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: Saladin »

Ascendent:Rak
Znak: Baran
(jeszcze według starej nomenklatury)

Opis z http://pl.horoscopofree.com/ :
Kiedy bardziej negatywne cechy Barana takie jak duma i arogancja wyciszą się, wtedy staje się on znacznie bardziej plastyczny. Jego pewne predyspozycje, aby nie szanować innych równoważone są przez częste wybuchy hojności.
Nawet się zgadza! :o
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: eddard »

Strzelec. Nie wiem co to ascendent :D zawsze myślałem, że strzelec jest fajny, ale potem często natykałem się na jakieś bzdurne łańcuszki, w których były jakieś rzeczy przypisane do różnych znaków zodiaków i strzelce zawsze miały najbardziej beznadziejne. Oh well...
Awatar użytkownika
mada
Introwertyk
Posty: 105
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISFJ-T
Lokalizacja: Miasteczko festiwalowe w WLKP

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: mada »

Czytaj post wyżej i tylko pierwsze słowo.
"Ciemno, nudno, brudno, choć czuć zapach orchidei, a oczy chcą patrzeć na kolory zieleni"
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: Coldman »

Obrazek
hah :D
Awatar użytkownika
Alice
Introwertyk
Posty: 82
Rejestracja: 30 lis 2016, 21:10
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki macie znak zodiaku i ascendent?

Post autor: Alice »

koziorożec

i chcę tę koszulkę! :D
"Zapytasz ją, gdzie jest sens
Wśród szarych dni szarego przemijania
Ona - Alicja to wie
Szczęśliwa jest, choć żyje całkiem sama.."
ODPOWIEDZ