Nasze postanowienia

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Lukija
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:05
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Białystok

Re: Nasze postanowienia

Post autor: Lukija »

Składam relację.
Do matury zaczęłam się uczyć od początku roku, ale nie jestem zadowolona z efektów. Zbyt wiele czasu zajmują mi inne rzeczy. Od jutra naprawdę biorę się za historię. Dziś się jeszcze pobawię w pirata i pościągam muzykę na komputer. Czegoś słuchać muszę.
Reszta postanowień w porządku. Dalej trwam.
Zodiac
Intronek
Posty: 52
Rejestracja: 18 kwie 2013, 18:11
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Lokalizacja: GOP

Re: Nasze postanowienia

Post autor: Zodiac »

Sam "żałuję" że nie poszedłem na maturę z historii ot tak dla siebie, także będę trzymał kciuki zeby ktoś inny zrealizował "moje marzenie" ;)
Jeśli ktoś twierdzi, że ma wszystko gdzieś, to tak naprawdę nie ma wszystkiego gdzieś, bo gdyby miał to wszystko gdzieś, to by nie mówił jak bardzo to ma gdzieś.
Awatar użytkownika
pustka
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 18 mar 2011, 16:08
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kalisz

Re: Nasze postanowienia

Post autor: pustka »

Lukija pisze:Do matury zaczęłam się uczyć od początku roku, ale nie jestem zadowolona z efektów.
A jak mierzysz efekty?
Podziwiam postanowienie o codziennej nauce, poważnie.
Zodiac pisze:Sam "żałuję" że nie poszedłem na maturę z historii ot tak dla siebie, także będę trzymał kciuki zeby ktoś inny zrealizował "moje marzenie" ;)
Może jeszcze nic straconego skoro masz 22 lata? :P
Co jest, to jest. Co się zdarzy, to się zdarzy.
Zodiac
Intronek
Posty: 52
Rejestracja: 18 kwie 2013, 18:11
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Lokalizacja: GOP

Re: Nasze postanowienia

Post autor: Zodiac »

Teraz to mi się już nie chce :P zostanę w tym moim małym politechnicznym grajdołku, bez matury z historii. Podobno nawet byłem ewenementem jeśli chodzi o wiedzę historyczną w moim technikum i wśród znajomych wywołałem małą "sensację" nie podchodząc do niej na maturze,
Jeśli ktoś twierdzi, że ma wszystko gdzieś, to tak naprawdę nie ma wszystkiego gdzieś, bo gdyby miał to wszystko gdzieś, to by nie mówił jak bardzo to ma gdzieś.
Awatar użytkownika
pustka
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 18 mar 2011, 16:08
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kalisz

Re: Nasze postanowienia

Post autor: pustka »

Hmm rozumiem. Właściwie, jak tak sobie pomyślę, to też chciałabym zdać biologię i chemię rozszerzoną na >90%. Mogłabym to zrobić ale po co... Widocznie niektóre z naszych marzeń nie są warte wysiłku :)
Co jest, to jest. Co się zdarzy, to się zdarzy.
Awatar użytkownika
Lukija
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 21 wrz 2013, 10:05
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Białystok

Re: Nasze postanowienia

Post autor: Lukija »

pustka pisze:
Lukija pisze:Do matury zaczęłam się uczyć od początku roku, ale nie jestem zadowolona z efektów.
A jak mierzysz efekty?
Podziwiam postanowienie o codziennej nauce, poważnie.
Testami i rozmową ze znajomymi.
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nasze postanowienia

Post autor: Miszka »

Też dorzucę jakieś postanowienie, a co.
Teraz najważniejsze dla mnie to znaleźć jakąś pracę i zdać egzaminy, sam jestem ciekaw czy kiedykolwiek mi się to uda.
Tawrosz
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2013, 15:33
Płeć: nieokreślona

Re: Nasze postanowienia

Post autor: Tawrosz »

Odstawianie papierosów w trakcie realizacji.
Już za pięć lat będę mógł powiedzieć że rzuciłem :lol:
Lloydia
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2013, 21:12
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nasze postanowienia

Post autor: Lloydia »

Po pierwsze- uczyć się codziennie.. Pierwsza liceum, to najwyższy czas zacząć uczyć sie cokolwiek.:P A moim drugim postanowieniem jest nauka rosyjskiego. Nie mam go w szkole na lekcjach (choć mogłam- co mnie podkusiło by wziąść francuski?! Rozszerzenie?!) ale do trzeciej klasy sie go naucze . I gdy będę go umiała perfekcyjnie, sprowokuję sytuację w której nauczycielka spyta mnie coś po rosyjsku.I odpowiem. Po rosyjsku. A gdy mnie spyta ile się uczę go że tak pięknie mówię, podam czas dwa razy krótszy od rzeczywistego. ,, och bo to moje hobby'' . Plus skromny uśmiech. I szok osób z klasy. I podziw. I uwielbienie. Oj, rozmażyłam się .... 8)
5w4, ISTP
LordRobson
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 03 sie 2013, 19:24
Płeć: nieokreślona

Re: Nasze postanowienia

Post autor: LordRobson »

Lloydia u mnie w szkole wywołało by to odwrotny skutek :P

Moje postanowienia... wiekszość rzeczy które chciałem zrobić na ten moment już zrobiłem... więc moje postanowienie jest praktycznie nie do spełnienia - zostać nieśmiertelnym.
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nasze postanowienia

Post autor: Miszka »

Nieśmiertelność; ambitnie.
Ja chcę się wziąć na poważnie za wspinaczkę bo jakiś czas temu nieco to zaniedbałem.
ODPOWIEDZ