Gdzie jeździmy

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
introchr

Gdzie jeździmy

Post autor: introchr »

.. na wakacje? Ja osobiście mogę polecić dwa takie miejsca na ziemi: Bułgaria - miasto Sozopol nad Morzem Czarnym i Chorwacja - miasteczko Rovinj na Istrii. Wszędzie tam pojechałem samodzielnie i nie narzekam. Jeśli chodzi o ten drugi kraj to co zobaczyć w Chorwacji warto najbardziej - Morze Adriatyckie. Trochę niektórzy narzekają na kamieniste plae, ale okazuje się że na Istrii w miejscowości Medulin jest też plaża piaszczsta. Zresztą tutaj http://kalendarzprzygod.pl/podroze/chorwacja naliczyłem się tych plaż z 20, a może jest ich jeszcze więcej (prośba: jakby ktoś z was wiedział - niech daje znać...) Myślę że samemu podróżować też sie da , trzeba mieć tylko dobre rozeznanie w terenie i wiedzieć co się chce zobaczyć!
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Gdzie jeździmy

Post autor: enter enigma »

Jeżdżę na wakacje tam, gdzie akurat jest korzystna cenowo oferta plus gdzie można zobaczyć coś ciekawego ;) Nie jestem osobą, która mogłaby spędzić dwa tygodnie leżąc plackiem na plaży.
Awatar użytkownika
rafcio
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 24 wrz 2018, 11:31
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Gdzie jeździmy

Post autor: rafcio »

Ja na razie jeżdżę po Polsce, ale planuję wybrać się kiedyś za granicę. Co do celów to raczej góry, szczególnie Sudety. Ewentualnie intensywne zwiedzanie miast i miasteczek ale raczej w taki sposób aby uniknąć tłumów :) Na pewno nie mógłbym siedzieć ileś czasu na plaży, zanudziłbym się na śmierć.
ODPOWIEDZ