(A)społecznictwo i kwestie państwowe

Dyskusje dotyczące życia, społeczeństwa, polityki, filozofii itp.
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: (A)społecznictwo i kwestie państwowe

Post autor: Kamil »

maura94 pisze:Naszą Klasę potępiam, a krew oddaje z poczuciem, że naprawdę robię coś dobrego. Coś co być może uratuje komuś życie. Hmmm, jakoś nigdy nie miałam problemu z igłami...
Ja naszą klasę traktuję instrumentalnie - 1) tam działa forum roku, 2) zdjęciami promuje krwiodawstwo... no i 3) ongiś jeszcze kreowałem swój poważny wizerunek.. ongiś po obecnie rzadko takie zdjęcia wrzucam.. oo czasem jeszcze wrzucałem krzyżackie dokumenty!

A co do oddawania krwi, dobrze, że oddajesz, ale pamiętaj, że krwi potrzeba więcej i trzeba mobilizować i zachęcać mniej zdecydowanych..
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: (A)społecznictwo i kwestie państwowe

Post autor: Inno »

Piorun23 pisze:A z krwio - czy cokolwiek innym - dawstwem mam i tak sprawę załatwioną (wykluczenie bezwzględne)
Ja też, na szczęście, nie mogę oddawać krwi. Chociaż w sumie dla mojego zdrowie korzystniej by było, jakbym mogla.
Obrazek
ODPOWIEDZ