Manifest tych którzy znają drogę

Dyskusje dotyczące życia, społeczeństwa, polityki, filozofii itp.
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: iksigrekzet »

Niektórym się spodoba, innym nie. Jednak daje pozytywnego kopa i pozwala tym, którzy mają z tym problemy, uwierzyć w siebie i bardziej cieszyć się tym, czym jesteśmy :)


http://www.youtube.com/watch?v=7xYeUiTUxjQ
Sułtan.
Awatar użytkownika
Dynia
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2011, 9:42
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Inny Świat

Re: Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: Dynia »

Woho. Fajne, dzięki że wrzuciłeś :) Mi pomogło, wstałem lewą nogą ale dało mi "kopa" i będzie dziś dobry dzień :P Podzielę się ze znajomymi filmikiem.
Awatar użytkownika
pustka
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 18 mar 2011, 16:08
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kalisz

Re: Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: pustka »

Super, Super, Super :!: Dzięki :mrgreen:
Co jest, to jest. Co się zdarzy, to się zdarzy.
hastelnow
Introrodek
Posty: 17
Rejestracja: 07 maja 2011, 12:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź

Re: Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: hastelnow »

Fajne, ale trochę zajechało mi tu sektą. Chociaż każdy może interpretować ten filmik po swojemu.
5w4
Awatar użytkownika
pustka
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 18 mar 2011, 16:08
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kalisz

Re: Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: pustka »

Tak, z poglądami śpiewającego jest coś nie tak wg mnie, np. ten Duch Święty (jestem ateistką). ale energia i ogólnie wrażenie świetne.
Co jest, to jest. Co się zdarzy, to się zdarzy.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: Akolita »

hastelnow pisze:Fajne, ale trochę zajechało mi tu sektą. Chociaż każdy może interpretować ten filmik po swojemu.
Wprawdzie nie obejrzałam do końca, bo nudne, ale nie dziwię się temu wrażeniu. Cały Iksigrek zalatuje sektą. :P :twisted:
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
cityCAT
Pobudzony intro
Posty: 171
Rejestracja: 02 kwie 2011, 23:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Śląsk

Re: Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: cityCAT »

tego się nawet z przymrużeniem oka nie da oglądać. trzeba by to było ślepo w banie wlewać każdego ranka, żeby mieć to poczucie, że jest się kimś. kimś komu wszystko wolno.

oczywiście, że każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale wole już zrobić dla kogoś coś dobrego, albo powalczyć z własnymi problemami, zamiast zagłuszać je i własne kompleksy czymś takim [;
Actually, I CAN
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: Akolita »

Mnie zupełnie nie rusza. Truizmy podane w atrakcyjnej formie, żeby robić wrażenie odkrywczych (tym razem obejrzałam PRAWIE do końca :P). :->
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: Padre »

Akolita pisze:Mnie zupełnie nie rusza. Truizmy podane w atrakcyjnej formie, żeby robić wrażenie odkrywczych (tym razem obejrzałam PRAWIE do końca :P). :->
Twarda jesteś. Wymiękłem po jakichś trzydziestu sekundach. Było może coś na temat NWO czy też "rząd chce nas wszystkich zabić"?
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: MetalMan »

tego się nawet z przymrużeniem oka nie da oglądać. trzeba by to było ślepo w banie wlewać każdego ranka, żeby mieć to poczucie, że jest się kimś. kimś komu wszystko wolno.
Mnie zupełnie nie rusza. Truizmy podane w atrakcyjnej formie, żeby robić wrażenie odkrywczych (tym razem obejrzałam PRAWIE do końca :P). :->
Widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie na temat tego filmu :D
A już się bałem, że jestem hejterem :roll:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: Akolita »

Padre pisze: Twarda jesteś. Wymiękłem po jakichś trzydziestu sekundach. Było może coś na temat NWO czy też "rząd chce nas wszystkich zabić"?
W końcu rozmawiasz z kobietą, która odsłuchała i rozniosła po sieci link, przez który Ty pewnie będziesz musiał obciąć sobie uszy. Było coś o tym, że rząd nami manipuluje. Zaczęłam wątpić w to, czy chodzę do psychiatry z własnej woli. :mrgreen:
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
hastelnow
Introrodek
Posty: 17
Rejestracja: 07 maja 2011, 12:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź

Re: Manifest tych którzy znają drogę

Post autor: hastelnow »

W mniejszym stopniu rząd, w większym stopniu media które pokazują tylko półprawdę, ale to chyba każdy wie. Z manipulacją jest tak, że ci co chcą nas od niej uwolnić również w pewien sposób nami manipulują (tak jak koleś z tego filmiku). Ciężko jest dojść do prawdy.
5w4
ODPOWIEDZ