Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Lukasz de
Zagubiona dusza

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Lukasz de » 07 maja 2018, 22:29

Hej.Na imię mam Łukasz.Nie byłem żonaty nie posiadam dzieci,rocznik 82 lecz czuje się o wiele młodziej.. Doskwiera mi samotność.. Chciałbym poznać Introwertyczke którą lubi spacery przytulanie. Nie pije,jeszcze palę.. ;)Mieszkam w De. Pozdrawiam.

tynax3
Zagubiona dusza

Post autor: tynax3 » 15 maja 2018, 18:13

Hej!
- Martyna, 25, podkarpackie, ISFP
- poznam chętnie nowych ludzi, a co mi tam :P
- początkująca w świecie IT
- lubię pasjonujące seriale i książki, głównie kryminalne
- lubię gry rpg
- nie umiem pisać o sobie :O

Awatar użytkownika
bodzio132
Introrodek
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Post autor: bodzio132 » 16 maja 2018, 8:36

Szukam niewysokiej szczupłej dziewczyny do związku w wieku 20-32l z Tarnowa i pobliskich okolic.
Jestem kierowcą ciężarówki. Lubię spędzać weekendy w trasie odwiedzając różne festyny, koncerty czy też spacerować po górach lub powygrzewać się w Termach.
Mam 27lat i jestem osobą bardzo samotną... Proszę napisz do minę jeśli chciałabyś mnie poznać

Awatar użytkownika
Ronin
Zagubiona dusza
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Post autor: Ronin » 17 maja 2018, 16:24

Czesc, chlopak 23 lvl, Bydgoszcz, zestaw standardowy --> ksiazki/sport/zwierzaki(koty :P)/natura/jedzenie/filmy/gry. Post skierowany do plci pieknej :P

Awatar użytkownika
gooblin01
Zagubiona dusza

Post autor: gooblin01 » 17 maja 2018, 20:23

Cześć. Mam na imię Jerzy, mam 32 lata i mieszkam we Wrocławiu. Jeśli chodzi o rozmowy w cztery oczy miewam z tym pewne "trudności", powiedzmy że lubię słuchać co druga osoba ma do powiedzenia. Za to wyrażanie myśli na odległość jest dla mnie prostsza. Jeśli jakaś dziewczyna chciała by ze mną porozmawiać to zapraszam na priv
Eques polonus sum

IntroDaniel
Zagubiona dusza

Post autor: IntroDaniel » 38 min temu

Cześć :) Mam na imię Daniel mam 23 lata i jestem z Dolnego Śląska. Na co dzień pracuję i chyba tyle;) Szukam swojego miejsca na ziemi i kogoś kto pomoże mi go znaleźć. Szukam jakiejś pasji która pozwoli mi się oderwać od rzeczywistości. Jeśli jakaś dziewczyna wyraziła by chęć poznania mnie to zapraszam na priv:)

ODPOWIEDZ