Gdzie mógłbym poznać ludzi w internecie ?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Sebastjan
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2018, 23:16
Płeć: mężczyzna
Enneagram: dwa
MBTI: 2

Gdzie mógłbym poznać ludzi w internecie ?

Post autor: Sebastjan »

Mam pytanie. Gdzie mógłbym poznać ludzi w internecie? :?:
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Związek

Post autor: Coldman »

Zawsze jest taka możliwość, tylko musisz coś o sobie powiedzieć w coś się zaangażować.
Maddy
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2018, 16:19
Płeć: kobieta
MBTI: ENFP

Re: Związek

Post autor: Maddy »

Tinder, sympatia.. :)
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Związek

Post autor: Skryty »

Lepiej poszukaj w swojej okolicy jakiejś knajpki, gdzie organizują jakieś wieczory zapoznawcze lub coś w tym rodzaju. Jeżeli masz taką możliwość nie próbuj w internecie.
Awatar użytkownika
Marten
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 01 sty 2017, 16:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: infj

Re: Związek

Post autor: Marten »

Skryty pisze: 16 lip 2018, 16:32 Jeżeli masz taką możliwość nie próbuj w internecie.
Zaintrygowało mnie to stwierdzenie, a czemuż to? Dlaczego internet to takie złe miejsce :lol:
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange."
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 167
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Związek

Post autor: Skryty »

Mówię ze swojego doświadczenia bardziej.
Awatar użytkownika
lonelywolf
Intronek
Posty: 38
Rejestracja: 09 sty 2016, 17:44
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie mógłbym poznać ludzi w internecie ?

Post autor: lonelywolf »

Sebastjan pisze: 15 lip 2018, 23:21 Mam pytanie. Gdzie mógłbym poznać ludzi w internecie? :?:
A ja mam dokładnie odwrotne (i bardziej introwertyczne!) pytanie: gdzie i jak mógłbym poznać ludzi poza internetem? :wink:
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Gdzie mógłbym poznać ludzi w internecie ?

Post autor: Coldman »

lonelywolf pisze: 16 lip 2018, 23:17
Sebastjan pisze: 15 lip 2018, 23:21 Mam pytanie. Gdzie mógłbym poznać ludzi w internecie? :?:
A ja mam dokładnie odwrotne (i bardziej introwertyczne!) pytanie: gdzie i jak mógłbym poznać ludzi poza internetem? :wink:
Np tu viewtopic.php?f=8&t=2485&p=64611#p64611
s1a3p1a1
Pobudzony intro
Posty: 147
Rejestracja: 10 lut 2018, 4:05
Płeć: nieokreślona

Re: Gdzie mógłbym poznać ludzi w internecie ?

Post autor: s1a3p1a1 »

Teoria mówi, że wszędzie, a praktyka, że tam gdzie się często bywa. Przykładowo w pracy. Obecnie trendem jest sytuacja, w której łatwo o kontakty pośród niebieskich kołnierzyków oraz pracowników tzw. korporacji. Podobnie jak instytucje edukacji, mamy do czynienia z relatywnie zamkniętymi pojemnikami. Są one wypełnione różnymi charakterami, z którymi styczność długotrwała jest wymuszona. Do kontaktu dochodzi siłą rzeczy.

Nie jestem pewien, gdzie można dzisiaj zawiązać jakieś sensowne stosunki w sieci, nie licząc serwisów, które tym się właśnie zajmują (portali randkowych itp.). Standard mówi, że cokolwiek robisz, forsowany jest model marketingowy. Sprzedawanie własne wizerunku, czy pracy, aby stworzyć wokół siebie siłę przyciągania uwagi innych.

Chyba jest tak, że bez inicjatywy zainteresowanego, nie ma większych możliwości na coś nowego. Przy czym nie przekreślam przypadków odmiennych. Jakby nie było świat się kręci z nami i bez nas.

Osobiście próbowałem poprzez fora i kiedyś to się nawet sprawdzało. Ten czas jednakże dobiega końca. Weźmy to forum na warsztat: nie ma konkurencji, jest nieźle pozycjonowane i... niemalże guzik się na nim dzieje. Coraz więcej randomów, którzy próbują cichcem ominąć barierę braku zaufania. Mało kto inwestuje czas w autoprezentację; coraz częściej pojawiają się od razu oferty z cyklu "Nowy model, stan idealny, okazja". A, że "po powodzi", to może wyjść później w praniu.
Awatar użytkownika
Kirin
Intronek
Posty: 39
Rejestracja: 20 paź 2016, 10:25
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Re: Gdzie mógłbym poznać ludzi w internecie ?

Post autor: Kirin »

Z mojego doświadczenia powiem, że w internecie warto po prostu robić swoje, choć to oczywiście wymaga odwagi zaistnienia. Jeśli jesteś osobą kreatywną to może warto się podzielić swoimi pomysłami i ideami ze światem - internetem, a z czasem znajdą się ludzie, którzy będą chcieli Cię poznać, właśnie przez to co robisz.

Fajnie jest też znaleźć jakieś forum, lub inną platformę zrzeszającą ludzi o podobnych zainteresowaniach i tam spróbować kogoś poznać.

"Pomyśl co lubisz robić i zacznij to robić" - Laska z filmu "Chłopaki nie płaczą"
ODPOWIEDZ