Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
nettik123
Zagubiona dusza
Enneagram: 5
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: nettik123 »

Marek, 26 lat
Wrocław / Opole
178 cm
ciemny blondyn, piwne oczy
Matematyk

hobby: książki (fantastyka, science-fiction), gry, fizyka kwantowa, astrofizyka, (i jakakolwiek inna dziedzina nauki)

Szukam miłej inteligentnej dziewczyny

GG 71627556
Zośka23
Zagubiona dusza
MBTI: INFP

Post autor: Zośka23 »

Hej, mógłbyś dać do siebie jakiś kontakt? 😀
Zośka23
Zagubiona dusza
MBTI: INFP

Post autor: Zośka23 »

Hej, szukam jakiegoś ciekawego faceta, który ma zainteresowania inne niż netflix i chciałby pogadać na szersze tematy 😀
tatankayotanka56
Wtajemniczony
Enneagram: 9w5

Post autor: tatankayotanka56 »

Jestem Paweł mam 28 lat i jeśli to ważne to mam 182cm i 74kg, mieszkam w okolicach Słupska. Interesuje się geografią, lubię czasami pojeździć palcem po mapie, historią szczególnie starożytną, kosmosem i jego kolonizacją, kierunkiem w którym zmierza ludzkość, lubię książki fantastyczne, słucham głównie muzyki metalowej. Sporo czasu spędzam przed komputem, siedzę na internecie, czasami pogram w gierki, obejrzę film (nie preferuję żadnego gatunku), ostatnio zainteresowałem się szachami ale raczej bez wzajemności. Jeśli będę miał z kim to również mogę coś porobić aktywnie. Piszcie na email tatankayotanka54@o2.pl
Awatar użytkownika
Dante
Wtajemniczony
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ

Post autor: Dante »

Hej

Na imię mi Kacper, 28 lat, mieszkam we Wrocławiu, mam 190 cm wzrostu, ważę około 78 kg.
Na ogół siedzę raczej w domu. Czasem wyjdę na spacer lub pojeździć wieczorem na rowerze albo na rolkach. Nigdzie dalej raczej nie wyjeżdżam(byłem raz samochodem w Chorwacji), w pojedynkę nie bardzo mam chęci aczkolwiek mam plany na wyjazdy w różne piękne miejsca jak Islandia, Norwegia, Japonia, Wyspy Owcze, Irlandia. Brakuje mi tylko towarzystwa do tego. Lubię czytać książki, raczej je kupuje niż wypożyczam bo zawsze chciałem mieć w mieszkaniu miejsce do czytania z fotelem, lampą stojącą i fajnym klimatem. Regał na książki sobie nawet zaprojektowałem w sketchupie, czeka mnie tylko teraz zakup materiałów, obróbka i złożenie w miejscu docelowym. Zawsze chciałem spróbować robić w drewnie więc teraz mam do tego idealne warunki i powód. Mam już trochę książek z różnych dziedzin(fantastyka, fizyka, matematyka, chemia, biologia, kosmos, informatyka) więc będzie go czym wypełnić. Pracuję używając komputera staram się więc też w jakiś sposób dbać o zdrowie rozciągając się i "biegając" na orbitreku. Przed pandemią chodziłem na basen i saunę, mam też zamiar do tego wrócić prędzej czy później. Lubię też grać na komputerze, konsoli, w planszówki i karcianki. Ostatnio więcej planszówek niż grania w sieci.

Szukam drugiej połówki.

Kontakt do mnie: GG 1998719
Atlantyk
Zagubiona dusza

Post autor: Atlantyk »

Cześć, jestem chłopakiem z Krakowie, mam 25lat.
Umówimy się na spacer? :)
pawel1986
Zagubiona dusza
Enneagram: 5

Post autor: pawel1986 »

Witam, mam na imię Grzesiek i jestem z okolic Rzeszowa. Wzrost 170 waga 70 i jeszcze wiek 34 lata.
Może znajdzie się jakaś miła osóbka, najlepiej płci żeńskiej, choć nie obowiązkowo do porozmawiania przy małej czarnej?
Zapomniał bym dodać, że jestem też intro ale staram się to przełamywać więc może nie będzie tak źle. :haha:
Awatar użytkownika
bartek93
Stały bywalec
Enneagram: 4w5

Post autor: bartek93 »

W sumie nie zaszkodzi, żebym odświeżył info o sobie, bo myślę, że trochę się zmieniło przez ten czas.
Jestem Bartek. Mam 27 lat, choć czasem czuję się, jakbym miał dużo mniej albo dużo więcej😁 Pochodzę z Olsztyna, pięknego grodu na Warmii, niestety los rzucił mnie pod Siedlce (ok. 100 km na wschód od Warszawy ) i tu póki co urzęduję. Jestem zdecydowanie ambiwertykiem, mam wiele ekstrawertycznych cech, gdy poznaję kogoś w pojedynkę, początkowo mogę być nieśmiały i wycofany, ale potrafię szybko się otworzyć i przejąć inicjatywę. Nie jestem też typem samotnika, lubię spędzać czas we dwoje albo w kameralnym gronie. Ogólnie chyba niezły ze mnie zbiór sprzeczności - czasem milczek, a czasem załączy mi się tryb gaduły i będę śmiać się ze wszystkiego. Określenie spokojny wariat w sumie może do mnie pasować😂 Lubię też pogadać o życiu, o nauce, o różnych niecodziennych, wręcz oderwanych od rzeczywistości tematach, bo sam notorycznie bujam w obłokach i z marzycielstwa chyba nigdy nie wyrosnę😉 A marzę o wielu rzeczach. Chciałbym przede wszystkim być szczęśliwym, znaleźć ukochaną osobę, która byłaby także moją najlepszą przyjaciółką, chciałbym też, żeby świat był lepszym miejscem niż jest teraz.
Zainteresowań mam sporo – od kolei i systemów trasportowych, przez starą motoryzację, podróże bliskie i dalekie, w tym rowerowe, outdoor, urbex, po astronomie, literaturę fantastyczną (szczególnie postapo i cyberpunk) i thrillery, muzykę z nurtu dark independent, czyli mroczne, gotycko-industrialne klimaty, sam też tworzę różne rzeczy po swojemu – przede wszystkim próbuję coś tam pisać😉
Szukam dziewczyny, z którą będę nadawać na tych samych falach😉 Wiek nie gra dla mnie roli.
Lubię patrzeć tam, gdzie wzrok nie sięga.
INFJ
kar_la
Introrodek
MBTI: INTJ

Post autor: kar_la »

Hej, jestem Karolina, 25 lat, mieszkam w Krakowie. Jestem 500% INTJ, zgadzam się z każdym zdaniem opisującym ten typ. Przeżyłam szok, gdy pierwszy raz ujrzałam wyniki tego testu, prawie się popłakałam widząc, że nie jestem sama, wszystko ze mną ok, nie, nie jestem żadnym wybrykiem, mało tego - istnieją ludzie tacy sami jak ja :D

Nigdy nie lubiłam rozmawiać. Chciałabym żyć w świecie, gdzie rozmowy są zbędne, a komunikujemy się poprzez czyny. Konieczność rozmowy z drugim człowiekiem często powoduje u mnie stres. Nierzadko też mini ataki paniki. Raz w życiu postanowiłam, że się przełamię i zgłosiłam się na ochotnika do wygłoszenia prezentacji u mnie w pracy - prawie zemdlałam, był to pierwszy i ostatni raz takich szaleństw :D A może to fobia społeczna, nie wiem, nigdy nie byłam u żadnego psychologa itp. W każdym razie - scenariusz mojej takiej wymarzonej randki - idziemy gdzieś, gdzie nie trzeba siedzieć i patrzeć sobie w oczy przez cały czas - więc restauracja, kawa, itp odpadają. To jest dla mnie takie sztuczne, wymuszone. Trzeba siedzieć i MUSISZ coś powiedzieć. Straszne, nie? :D Wolałabym na przykład muzeum, galerię sztuki, kino, coś, co można popodziwiać, coś, co nasuwa Ci tematy, tak na luzie. Rower, rolki też spoko. Albo może zgodziłabym się nawet na tę kawę ale tylko gdy zaakceptujesz moją ciszę, bądź całkowicie pominiemy etap small-talku i przejdziemy od razu do tematów sensu życia, albo co sprawia, że czujesz się spełnionym człowiekiem, czego w życiu żałujesz, jakie są Twoje marzenia, porażki, powody do dumy. Jestem człowiekiem, któremu można zaufać, nigdy przenigdy nie chciałabym nikogo skrzywdzić. Możesz powiedzieć mi dosłownie o wszystkim. Jestem ekstremalnie open-minded, fascynują mnie poglądy na życie, światopoglądy i filozofie innych ludzi. Wysłucham Cię, ale uwaga! - jeśli zwierzysz mi się z jakiegoś problemu nie pocieszę Cię, nie znam tej sztuki! Za to wymyślę pewnie jakieś teoretyczne rozwiązanie.

Mimo wszystko czuję się świetnie sama w swoim towarzystwie. Kocham siebie, mimo tej całej świadomości wszystkich wyzwań związanych z typem INTJ. Nie mam problemu z poczuciem własnej wartości - jestem ambitna, dużo w życiu osiągnęłam i osiągnę jeszcze więcej, osiągnęłam to swoją ciężką pracą i jestem z siebie dumna.

Coś więcej o mnie: rysuję portrety ludzi, architekturę, jestem fanką obu Beksińskich, umarłabym bez muzyki, kocham muzykę typu Beksińskiego, post-rock, psytrance ale w każdym gatunku znajdę coś dla siebie, podróżuję, zwiedziłam 15 krajów. Wysoka - 1,78m, waga normalna. Insta na priv.
Nie toleruję nudy nicnierobienia, lenistwa, prokrastynacji, wymówek, przekładania na później. Lubię ludzi, którzy wiedzą, co chcą osiągnąć i dążą do tego. Poznam kogoś, kto ma podobnie :)

Dodam, że jestem biseksualna:)
Adrian_adi

Post autor: Adrian_adi »

nice
Adrian_adi

Post autor: Adrian_adi »

nice
KonKrosno
Zagubiona dusza

Post autor: KonKrosno »

Mam na imie: Konrad
Mam lat: w listopadzie już 26
Jestem z: podkarpacia
O mnie: Tak jestem introwertykiem co mi przeszkadza w życiu
Moje zainteresowania; Sport biernie ( żużel , koszykówka ) Sport aktywnie ( rower , koszykówka ) , kosmos , książki
Szukam: Miłości na całe życie ;)
Jestem deistą
Awatar użytkownika
jasiojas
Intronek

Post autor: jasiojas »

Nazywam się Konrad, mieszkam we Wrocławiu.
W sierpniu stuknęło mi 29 lat.
Poznam dziewczynę. Więcej o mnie dowiesz się na priv :)
Majanadzieja
Zagubiona dusza
Enneagram: 4

Post autor: Majanadzieja »

Szukam drugiej połówki :) jestem wrażliwa i lojalna, a przede wszystkim potrafię słuchac i sie angażować w drugą osobę, co chyba jest jakimś atutem. Mam szerokie zainteresowania, miedzy innymi sztuka, literatura oraz teatr i muzyka. Lubię zwierzęta, długie spacery, mam romantyczne usposobienie i mnóstwo pomysłów na spontanie. Chętnie pokonwersuję z kimś ciekawym ;) mogę podać namiary na priv osobom zainteresowanym :)
TOMALA
Zagubiona dusza
Enneagram: 7i9
MBTI: ISTJ

Post autor: TOMALA »

Tomek 27 lat okolice Krk
Cześć jestem idealnie niedoskonały, wredny i uparty. 70% introwertyk.
Nie podążam za modą, nie jestem fit ani wege, nie udaje kogoś kim nie jestem (niestety za dużo ludzi nadużywa tego w opisach). Mam daleko gdzieś profile społecznościowe od dawna tam nic nie wrzuciłem. Co jeszcze? Nieczęsto chodzę na balety, a jak już chodzę to konkretnie 🙂.
Codziennie powera daje mi bieganie przed i po pracy, dobry film, książka, skorpiona dużą ilością disco polo. Wiecej na priv. ;)
ODPOWIEDZ