Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Zour
Introwertyk
Posty: 85
Rejestracja: 10 lis 2012, 17:52
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: von Ohlau

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Zour »

Wojciech, 23 lata, Łódź (ale pochodzący z Wrocławia), introwertyk
Aktualnie mam przerwę w studiowaniu astronomii (licencjat już obroniłem, ale robię 2 lata przerwy przed magisterką by popracować trochę w planetarium).

Oprócz astronomii, moim hobby jest chodzeniem na piechotę. Staram się znaleźć w ciągu tygodnia jak najwięcej czasu, by spacerować. Co najmniej 2 razy w miesiącu robię sobie nieco dłuższe spacery, takie powyżej 50 km. Nie raz w tym roku zdarzało mi się spacerować nocą, samotnie, czasami w środku lasu, daleko od domu. Moim tegorocznym rekordem był spacer 100 km w ciągu 24h z Łodzi do Błonia pod Warszawą (w najbardziej optymistycznym scenariuszu planowałem dojść od razu do samej Warszawy).

Interesuję się również wycieczkami górskimi. Mam tu na myśli kilkudniowe samotne wyprawy, po 25-42km dziennie (raz w Górach Sowich nawet 52km jednego dnia), podczas których często zdarza mi się nocować na dziko w dziwnych miejscach - nie tylko we wiatach, ale również na wieżach widokowych, w paśnikach dla zwierząt czy samotnie pod gołym niebem na łysym szczycie góry.

Muzycznie: power metal, melodyjny, podnoszący na duchu. Muzyką klasyczną też nie gardzę.
Książki: science-fiction, w szczególności antyutopia, ale nie tylko.

Co mnie nie pasjonuje?
Na pewno nie pasjonuje mnie NETFLIX czy ogólnie telewizja. No Tiktok, no Instagram, no Snapchat.

Konserwatysta i katolik
Dlaczego pacjenci ma oddziale chirurgii są zawsze rozgadani?
Bo są otwarci.
Awatar użytkownika
Pozytywny
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2020, 16:26
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Pozytywny »

Cześć. Z tej strony Grzegorz. Lat 32. INTJ.Jestem z Beskidu Małego.
Jestem osobą bez nałogów, myślącą racjonalnie. Idę przez życie z zasadami, które dla większości społeczeństwa są niestety obce. Nie uznaję Social mediów. Nie oglądam telewizji.
Dbam o siebie,i ludzi na których mi zależy. Kiedyś byłem altruistą ale życie nauczyło mnie że tak do niczego się nie dojdzie. Postawiłem więc na asertywność. Podążam za obranym w życiu celem, ale nie po trupach. Powoli realizuje marzenia. Potrafię cieszyć się z małych rzeczy. Doceniam życie. Jestem perfekcjonistą we wszystkim co robię.
Moje zainteresowaia;MTB, odkrywanie nieznanego, miejsc w których się jeszcze nie było, poszukiwanie istoty rzeczy. Wypady w góry, lasy, i ogólnie pojęty kontakt z fauną i florą. Patrzenie w gwiazdy z dala od cywilizacji. Muzykę różnych gatunków oprócz Disco Polo i Popu. Lubię posłuchać dobrego audiobooka, oglądnąć czasami jakiś dający do myślenia film, lub serial.Uwielbiam jazdę na motocyklu, do której mam zamiar niebawem wrócić.
Chciałbym poznać tutaj kobietę myślącą w podobnych kategoriach jak ja. Bez nałogów. Zapraszam do kontaktu na priv.
Życie to ciągła walka ze swoimi słabościami.
Mamy do wyboru je pokonać, albo się poddać.
Wybór jest oczywisty.

https://www.16personalities.com/profiles/0b6a1308854bd
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Posty: 140
Rejestracja: 07 sty 2015, 2:28
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Uciekinierka »

Cudownie byłoby znaleźć kogoś, z kim można by razem iść przez życie, ale jeśli trafiłby się choć korespondencyjny przyjaciel albo po prostu ciekawy rozmówca, to też fajnie. ;)

Próchno z tej strony, lat 28,5. Popularne testy twierdzą, że INFP lub 9w1. Podobno wykazuję niektóre nieco sprzeczne cechy osoby wysoko wrażliwej i poszukującej wrażeń. Doceniam u ludzi połączenie zmysłu artystycznego i intelektualnej pasji, choć ponad to przedkładam życzliwość wobec drugiego człowieka. Ważniejsza jest dla mnie spójność poglądów niż zainteresowań. Moje posty powiedzą o mnie prawdopodobnie więcej niż jakikolwiek opis.

Nie poszukuję u mężczyzny ambicji, pewności siebie, nienagannych manier. Bardzo zależy mi na empatii, intelektualnej uczciwości i szczerości, której nie utożsamiam z bezpośredniością. Chciałabym znaleźć to, co staram się dawać z siebie. Bądźmy dla siebie wyrozumiali, bo nikt z nas nie jest idealny.
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
Infpgirl
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 22:21
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Infpgirl »

Hej. Chętnie poznam introwertyka INFP- mediatora. Reszta na priv dla zainteresowanych :)
Awatar użytkownika
aporia
Introwertyk
Posty: 118
Rejestracja: 13 maja 2015, 18:43
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: aporia »

Nudzi mi się, GG do kontaktu w profilu, i życzę powodzenia osobą które się skuszą :)
Nic się nie da zmienić, statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.
Awatar użytkownika
Skryty
Pobudzony intro
Posty: 165
Rejestracja: 05 maja 2018, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Skryty »

Cześć, pisałem to juz chyba nie raz, bo już nie od dziś jestem na forum, ale szukam kogoś z kim mógłbym pogadać w wolnej chwili, praktycznie o wszystkim. Na tą chwile mogę powiedzieć tyle że jestem 21 letnim studentem z podkarpacia i mam na imie Marcin, i to w zasadzie tyle co tak na szybko.
Awatar użytkownika
Meroz
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2017, 15:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Meroz »

Cześć. Jestem Paweł. Mam 25 lat i mieszkam w Gdańsku. Interesuje się głównie produkcją muzyki elektronicznej. Poza tym trochę jakieś gierki, rozwój osobisty i duchowosc. Ogólnie to kreatywny ze mnie gość.

W przeszlosci byłem dość zamknięty w sobie Ale dzisiaj potrafię się dogadywać z różnymi osobami. Często spędzam czas z glową w chmurach i rozmyslam oraz cenie sobie dobrą dawke pozytywnej energii oraz cieszenie się chwilą obecną.

Szukam dziewczyny, która jest na swój sposób unikatowa. Która ma jakieś fajne pasje którymi zyje, która potrafi się fajnie posmiac lub po prostu ma w sobie jakiś taki wewnętrzny, tajemniczy urok. "To cos" czym zjednuje sobie ludzi.

Jakby co to priv.
ODPOWIEDZ