Co mam robic

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
johny5000
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2014, 11:51
Płeć: nieokreślona

Co mam robic

Post autor: johny5000 »

Ostatnio osoba bardzo ekstrawertyczna wyznała mi miłość choc mnie wcale nie zna i ja jej tez nie , a ja nikogo nie szukam dobrze mi jest jako osobie samotnej , bycie w zwiazku byloby dla mnie bardzo meczace, od tego czasu nie było rozmowy miedzy ta osoba a mna , teraz w szkole bede te osobe widzial codziennie , a ja jestem bardzo zamkniety w sobie i nie wiem co mam robic , jak sie przy tej osobie zachowac co jej powiedziec , gdy ta osobe zobacze
EkstrajestEkstra
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2014, 8:03
Płeć: nieokreślona

Re: Co mam robic

Post autor: EkstrajestEkstra »

Powiedz tej osobie prawdę, to co napisałeś tutaj.

Edit:
Masz gotowca:
"Czuje się niekomfortowo z tym, że wyznałaś mi miłość, bo odnoszę wrażenie, że to jest za wcześnie i słabo się znamy. Druga sprawa to taka, że ja lubię być sam i nikogo nie szukam. Sorry, że się tak trzęsę i mam drgawki, ale jestem osobą zamkniętą w sobie. (dobra żartuje tutaj :D). "

Zachowuj się jakby to był Twój kolega, bo i tak nic do niej nie czujesz ;>. Rozluźnij ciało, uspokój oddech, mów wolno z pauzami by sprawiać wrażenie wyluzowanego.

Mam nadzieje że pomogłem :D.
lukasamd

Re: Co mam robic

Post autor: lukasamd »

Choć EjE pisze na forum pierdoły, to jednak uważam, że faktycznie najlepiej będzie tutaj powiedzieć prawdę.
Po prostu, prawdę. Jeśli się nie znacie, to ta osoba też nie wiedziała co wyznaje. Miłości na pewno nie, po prostu sama nie wie, że to co najwyżej zauroczenie, a nie miłość. Spokojna dyskusja to najlepszy krok.
Awatar użytkownika
Norbert_t
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 11 gru 2013, 19:44
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Co mam robic

Post autor: Norbert_t »

Nie korzystaj z gotowca !!! pewnie będzie to sztucznie wyglądać i płytko, Zapewne jak bedziesz mieć w głowie co powiedzieć, ale coś sknocisz i powiesz inaczej i zaraz cie stres weźmie(jak masz taki charakter co się stresuje)

Skupisz się na tym co masz powiedzieć, a nie co chcesz powiedzieć...
Awatar użytkownika
degieb
Pobudzony intro
Posty: 126
Rejestracja: 13 gru 2012, 21:18
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: B(rz)ydgoszcz
Kontakt:

Re: Co mam robic

Post autor: degieb »

johny5000 pisze:Ostatnio osoba bardzo ekstrawertyczna wyznała mi miłość choc mnie wcale nie zna i ja jej tez nie , a ja nikogo nie szukam dobrze mi jest jako osobie samotnej , bycie w zwiazku byloby dla mnie bardzo meczace, od tego czasu nie było rozmowy miedzy ta osoba a mna , teraz w szkole bede te osobe widzial codziennie , a ja jestem bardzo zamkniety w sobie i nie wiem co mam robic , jak sie przy tej osobie zachowac co jej powiedziec , gdy ta osobe zobacze
Hmm. Lepiej naucz się gotowca i go zmodyfikuj w zależności od sytuacji... Taki konspekt, ale sam wymyśl, co masz jej powiedzieć, zastanów się, i najważniejsze - wykorzystaj okazję!
Weź jakieś pigułki na sen,żeby spowolnić ruchy i dasz radę, chociaż tego nie sprawdzałem...
A poza tym czy ona jest aż taka zła? Może w związku by się zmieniła(a może nie). Ale to już Twoja sprawa, więc nie wnikam.
Podstawa- mów logicznie ze zdecydowaniem i musi od ciebie aż "wiać chłodem', to wtedy na pewno się zniechęci
Mhm.
ODPOWIEDZ