Pierwszy związek, pierwsza kłótnia.

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2139
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Pierwszy związek, pierwsza kłótnia.

Post autor: Drim »

Oksytocyna uwalnia się podczas orgazmu zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn
Cienko ze mną ! Tak, masz rację. Przyznaję się do błędu. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że poziom produkcji tegoż hormonu jak i stopień jego uwalniania zależy od indywidualnych uwarunkowań genetycznych.

Coś, ogarnąć się muszę :?
to właśnie ona w połączeniu z testosteronem powoduje, że facet po seksie chce tylko obrócić się na bok i zasnąć.
Niewielki % facetów ma taką ochotę, to nie jest reguła.

Stereotyp wziął się stąd iż większość stosunków jakie odbywamy, obywamy późnym wieczorem. Po całym dniu i wysiłku jakim jest stosunek chcę się zwykle iść spać.

Mężczyźni którzy preferują uprawianie seksu w ciągu dnia i tak praktykują nie mają ochoty spać po stosunku, są tylko lekko zmęczeni.
twarda intro
Introwertyk
Posty: 123
Rejestracja: 10 wrz 2013, 20:04
Płeć: nieokreślona
MBTI: 100% ekstrawertyk

Re: Pierwszy związek, pierwsza kłótnia.

Post autor: twarda intro »

Mnóstwo podobnych kretynek łazi po tym świecie jak dziewczyna głównego bohatera tego tematu, tylko po co pytać co robić? Każdy rozsądny człowiek chyba wie co robić kiedy okazuje się, że "druga połówka" to jakaś zidiociała persona.
żal.pl i tyle w temacie
lukasamd

Re: Pierwszy związek, pierwsza kłótnia.

Post autor: lukasamd »

twarda intro pisze:Mnóstwo podobnych kretynek łazi po tym świecie jak dziewczyna głównego bohatera tego tematu, tylko po co pytać co robić? Każdy rozsądny człowiek chyba wie co robić kiedy okazuje się, że "druga połówka" to jakaś zidiociała persona.
żal.pl i tyle w temacie
W pewnym momentach żałuję, że na tym forum nie ma żadnych rzeczy typu "+1" albo "lubię to" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Norbert_t
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 11 gru 2013, 19:44
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwszy związek, pierwsza kłótnia.

Post autor: Norbert_t »

twarda intro pisze:Mnóstwo podobnych kretynek łazi po tym świecie jak dziewczyna głównego bohatera tego tematu, tylko po co pytać co robić? Każdy rozsądny człowiek chyba wie co robić kiedy okazuje się, że "druga połówka" to jakaś zidiociała persona.
żal.pl i tyle w temacie
cóż chyba zeszłiśmy z tematu...w kazdym razie nie wypadałoby żeby oceniać po jednej wpadce,opisanej przeze mnie, osobę która była mocno poirytowana i nakładać mojej dziewczynie tabliczkę idiotki, tak postąpiła głupio ale słysze że żałuje, a jutro zobaczymy jak bedzie się zachowywać w rozmowie... A po co pytać, no niewiem, może dlatego żeby ktoś komu, jak już wspomniane było, hormony nie uderzyły, żeby spojrzał na całą sytuację...Jest to nowe dla mnie i mam prawo pytać i szukać pomocy...od tego jest m.in to forum...
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Pierwszy związek, pierwsza kłótnia.

Post autor: Agon »

Co do tej oksytocyny, to słyszałem, że podawana donosowo zwiększa ufność i zmniejsza nieśmiałość. Jakieś eksperymenty prowadzono z zastosowaniem jej w terapii socjofobii.

Jeśli chodzi o główny temat, to nie mam pojęcia co powinieneś zrobić. Ja bym po prostu olał tę dziewczynę, ale wcześniej jakoś poeksperymentował, żeby dowiedzieć się czemu tak dziwnie się zachowuje. Mógłbyś ją śledzić i poobserwować co robi gdy jest sama, może mieć ciekawą psychikę.
KapiX
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 16 maja 2010, 1:25
Płeć: mężczyzna

Re: Pierwszy związek, pierwsza kłótnia.

Post autor: KapiX »

Norbert_t pisze:słysze że żałuje
Nie bądź naiwny. Zrobiła raz, zrobi i drugi, zwłaszcza że nawet się specjalnie nie kryje z tym, że jej się znudziłeś. Przeprasza, bo nie chce/boi się być sama (już samo to wiele o niej mówi). Daj sobie spokój, albo na razie zwiększ dystans, w każdym razie ja na Twoim miejscu nie angażowałbym się już zbytnio. Skoro mówi że jej na Tobie zależy, to niech to udowodni.
Agon pisze:wcześniej jakoś poeksperymentował, żeby dowiedzieć się czemu tak dziwnie się zachowuje. Mógłbyś ją śledzić i poobserwować co robi gdy jest sama, może mieć ciekawą psychikę.
Uśmiałem się :D
Awatar użytkownika
Norbert_t
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 11 gru 2013, 19:44
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwszy związek, pierwsza kłótnia.

Post autor: Norbert_t »

Dziękuję wszystkim na poświęcony mi czas, rady, komentarze nawet krytykę.

Closed.
ODPOWIEDZ