Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: highwind »

Właśnie nazwałeś mnie ciotą :D
lukasamd

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: lukasamd »

Hm.. trudno :D

Oczywiście mam nadzieję, że chodzi o sytuację typu:
Podoba mi się to nie reaguję. Jestem bierny, czekam, aż ktoś zadziała aktywnie na mnie.
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Fangtasia »

Lukas dobrze prawi, jaka kobieta się pierwsza ośmieli? Chyba po alkoholu, jakieś żenujące zachowanie. Kobietę trzeba zdobywać i tyle. :P Nie będę gadać za większość kobiet, bo dla mnie kobiety to też tajemnica, ale powiem za siebie. Mnie kręci jak ktoś myśli podobnie jak ja i śmieje się z tego samego, co ja. Oczywiście by the way musi odpowiednio wyglądać, ale też nie mam wielkich wymagań. W ogóle nie zachwycają mnie jakieś romantyczne teksty, wręcz odrzucają. Lubię jak facet wali prosto z mostu o co mu chodzi, przynajmniej jest szczery. :D I jakaś bajera przy tym musi być, jakiś błysk w oku. Na pewno nie należy latać za kobietą jak piesek. Wręcz przeciwnie, to ona sama przyleci. Dużo takich mam zachowań u faceta, które mnie przyciągają, to są tylko przykłady.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: highwind »

Fangtasia pisze:jaka kobieta się pierwsza ośmieli? Chyba po alkoholu (...) Wręcz przeciwnie, to ona sama przyleci.
Także ten...
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Fangtasia »

highwind pisze:Także ten...
No co także ten, sklejasz sobie słowa, które są 5 km od siebie. A poza tym nie wiesz, że kobiety same sobie przeczą? :D A tak serio, no to chyba odróżniasz poznawanie się w barze po pijaku a znanie się od dłuższego czasu i kręcenie się wokół siebie/obijanie się o meble?
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: highwind »

Fangtasia pisze:No co także ten, sklejasz sobie słowa, które są 5 km od siebie.
A no bo mnie rozbawiła ta potencjalna sprzeczność to sobie skleiłem :P
Fangtasia pisze:A tak serio, no to chyba odróżniasz poznawanie się w barze po pijaku a znanie się od dłuższego czasu i kręcenie się wokół siebie/obijanie się o meble?
Wybacz, nie załapałem :P
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Fangtasia »

Wyobraź sobie sytuację, że lasce podoba się koleś w barze, nie znają się, ona też mu się podoba. Patrzą na siebie jak dwa króliki, chcące coś razem robić, ale ona czeka oczywiście aż on do niej zagada, postawi drinka, mrugnie oczkiem. Są też kobiety, które same się uśmiechną czy coś, ale to raczej rzadziej, imo.
Teraz wyobraź sobie sytuację kiedy mężczyzna i kobieta znają się już dłużej i wszyscy widzą, że coś jest między nimi. A oni się kręcą wokół siebie bo nie wiedzą albo udają że nie wiedzą czy ta druga chce ich w łożu czy nie. Jak facet będzie udawał że ją olewa (a w zasadzie nie będzie jej olewał, tylko może zastanawiał się co dalej robić) ona przybiegnie sama. Ja tak widzę kobiety i ja tak sama bym się zachowała, przyznam bez bicia.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: highwind »

Kłaniam się pięknie za ładne wyjaśnienia :) U mnie to troszkę inaczej wyglądało, może stąd czepialstwo :P
Awatar użytkownika
Irracjonalny
Pobudzony intro
Posty: 159
Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:12
Płeć: mężczyzna

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Irracjonalny »

Fangtasia pisze:Lukas dobrze prawi, jaka kobieta się pierwsza ośmieli? Chyba po alkoholu, jakieś żenujące zachowanie. Kobietę trzeba zdobywać i tyle. :P
Oj, podejrzewam, że się znajdzie i taka, która się ośmieli. Nie tylko po używkach. Przy czym nie będzie gorsza od tych liczących na zdobycie. A co do tego, że kobietę trzeba zdobywać to dla mnie powielanie stereotypów i, choć może mam spaczony węch, daje po nosie patriarchalizmem.
Fangtasia pisze:Jak facet będzie udawał że ją olewa (a w zasadzie nie będzie jej olewał, tylko może zastanawiał się co dalej robić) ona przybiegnie sama.
Bałbym się zastosować to w praktyce. :P Bo, co wtedy, kiedy kobieta nie wyczułaby tego, że facet udaje, że ją olewa?
Wróżę ciche dni.

Ech, ta gra w miłość za bardzo schematyczna jest. /log out.
Konradek
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 07 gru 2014, 10:45
Płeć: mężczyzna

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Konradek »

Zdobywać można, ale trzeba wiedzieć czy ktoś jest warty zachody, a większość kobiet nie jest tego warta, aby się produkować. Prawda jest taka, że kobieta i tak wybierze tego, który jej się spodoba, a tego co będzie skakał jak małpa na gumie wykorzysta, ale na 90% nie zauważy.

Trzeba być sobą, bo w myśli zasadzie "Każda zmora znajdzie swego amatora". Takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Fangtasia »

Konradek pisze:Zdobywać można, ale trzeba wiedzieć czy ktoś jest warty zachody, a większość kobiet nie jest tego warta, aby się produkować. Prawda jest taka, że kobieta i tak wybierze tego, który jej się spodoba, a tego co będzie skakał jak małpa na gumie wykorzysta, ale na 90% nie zauważy.
Tak, no generalnie się z tym zgadzam i odradzam pokazywanie tego, że się skacze. :P
Racter

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Racter »

Jak facet będzie udawał że ją olewa (a w zasadzie nie będzie jej olewał, tylko może zastanawiał się co dalej robić) ona przybiegnie sama. Ja tak widzę kobiety i ja tak sama bym się zachowała, przyznam bez bicia.
Czyli najpierw mężczyzna musi być odważnym na tyle, by zagadać - ale też, broń Boże, nie powinien okazać swojego zainteresowania zbyt mocno (co u każdej kobiety wygląda inaczej), bo się trafi do szufladki dla 'piesków' czy innych małp skaczących na gumie; potem im mniej facet się wydaje zainteresowany, tym szanse na związek wyglądają lepiej.
Dobrze zrozumiałem? ;-)

Tak przy okazji, witam wszystkich
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Fangtasia »

Racter pisze:
Jak facet będzie udawał że ją olewa (a w zasadzie nie będzie jej olewał, tylko może zastanawiał się co dalej robić) ona przybiegnie sama. Ja tak widzę kobiety i ja tak sama bym się zachowała, przyznam bez bicia.
Czyli najpierw mężczyzna musi być odważnym na tyle, by zagadać - ale też, broń Boże, nie powinien okazać swojego zainteresowania zbyt mocno (co u każdej kobiety wygląda inaczej), bo się trafi do szufladki dla 'piesków' czy innych małp skaczących na gumie; potem im mniej facet się wydaje zainteresowany, tym szanse na związek wyglądają lepiej.
Dobrze zrozumiałem? ;-)

Tak przy okazji, witam wszystkich
Może nie od razu na związek, tylko na większe zainteresowanie kobiety. Ale tak, dobrze zrozumiałeś. Ja tak to widzę i wg mnie rzeczywiście tak jest.
Witaj. ;)
Racter

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Racter »

Jeśli istotnie tak jest, to trochę słabo IMO. Udawanie, że 'mi nie zależy' pachnie dla mnie wczesnym liceum... Poza tym
co wtedy, kiedy kobieta nie wyczułaby tego, że facet udaje, że ją olewa?
Według mnie poznawanie i rozwijanie znajomości z kobietami powinno być przyjemnością, nie tańcem pingwina po polu minowym. Nie można po prostu być sobą? Kiedy mi na kimś zależy, to staram się pokazać, że mi zależy, a nie zgrywać niedostępnego. Z kolei kiedy kobieta nie wykazuje zainteresowania (czy to aktywnie czy bardziej subtelnie) to dla mnie to oznacza, że nie jest zainteresowana. Prosta zależność, po co tu dokładać do tego jakieś zmienne losowe? ;)
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Fangtasia »

Racter pisze:Według mnie poznawanie i rozwijanie znajomości z kobietami powinno być przyjemnością, nie tańcem pingwina po polu minowym. Nie można po prostu być sobą?
Nigdzie nie napisałam, że nie należy być sobą, oszukiwać system i zgrywać Bonda.
Racter pisze:Z kolei kiedy kobieta nie wykazuje zainteresowania (czy to aktywnie czy bardziej subtelnie) to dla mnie to oznacza, że nie jest zainteresowana. Prosta zależność, po co tu dokładać do tego jakieś zmienne losowe? ;)
Dla mnie kobieta nie jest aż tak prostą istotą i jej zachowanie nie jest zawsze jednoznaczne. Poza tym wydaje mi się, że po prostu wkraczasz na pole związkowe, ja nie mówię o tym jak to jest w związku tylko jak to się dzieje, że kobietę pociąga facet ten a nie inny.
ODPOWIEDZ