Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Coldman »

O kurde , ale żem pierdołu pisał rok temu masakra. Sam siebie nie rozpoznaje . Co mi strzeliło do głowy pisząc takie głupoty xD
Temat aktualny tylko proszę was nie odwołujcie się do 1 postu :D
liari

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: liari »

Coldman pisze:Temat aktualny tylko proszę was nie odwołujcie się do 1 postu :D
Haha, cieszę się, że Ci przeszło. Temat aktualny, jak najbardziej - mam nadzieję, że każdy, kto tu zajrzy w celu odnalezienia remedium na swój problem, przeczyta cały temat do końca i też mu przejdzie. :D
rad19dym
Introwertyk
Posty: 115
Rejestracja: 20 gru 2014, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: rad19dym »

Normalnie się zachowuj. Nie zgrywaj jakiegoś kozaka. Nie graj kogoś kim nie jesteś, bo to na dłuższą metę nie ma sensu.
W moim przypadku nawet zachowywanie się normalnie nie działa. Nie, nie jestem dziwakiem pod wieloma względami.
Skąd wiesz co pannę jedną z drugą interesuje? Może będą chciały posłuchać o Twoich zainteresowaniach?
Jeżeli jakąkolwiek pannę w Polsce interesują głównie gry komputerowe, to bym natychmiast do niej napisał.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Drim »

Jeżeli jakąkolwiek pannę w Polsce interesują głównie gry komputerowe, to bym natychmiast do niej napisał.
Można się samemu zainteresować czymś nowym, ciekawym. To nie jest trudne.

Możesz stworzyć temat pt "czym interesują się intro - kobitki" i z ich odpowiedzi wybierzesz to co Cię zainspiruję i zgłębisz temat.

Lepsza taka metoda od snucia marzeń o aseksualizmie.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2015, 23:50 przez Drim, łącznie zmieniany 1 raz.
rad19dym
Introwertyk
Posty: 115
Rejestracja: 20 gru 2014, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: rad19dym »

Drimlajner pisze: Można się samemu zainteresować czymś nowym, ciekawym. To nie jest trudne.
Dla mnie tylko gry komputerowe są ciekawe. Wszystko inne dla mnie wydaje się dosyć nudne.
Kiedyś próbowałem się zainteresować, jak dobrze pamiętam, książkami. Po niedługim czasie przekonałem się, że nic z tego nie będzie.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Drim »

Tak, miliony rzeczy na świecie do zrobienia i nie ma nic ciekawego :shock:
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Coldman »

rad19dym pisze:
Drimlajner pisze: Można się samemu zainteresować czymś nowym, ciekawym. To nie jest trudne.
Dla mnie tylko gry komputerowe są ciekawe. Wszystko inne dla mnie wydaje się dosyć nudne.
Kiedyś próbowałem się zainteresować, jak dobrze pamiętam, książkami. Po niedługim czasie przekonałem się, że nic z tego nie będzie.
Jeśli dyskutujecie o tym to polecam przejrzeć ten temat Agona viewtopic.php?f=30&t=1781
Bardzo ciekawy mówi o naszych zainteresowaniach
rad19dym
Introwertyk
Posty: 115
Rejestracja: 20 gru 2014, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: rad19dym »

Drimlajner pisze:Tak, miliony rzeczy na świecie do zrobienia i nie ma nic ciekawego :shock:
Nie musisz mi wierzyć. Ja napisałem tylko swoje zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Drim »

Moim zdaniem, człowiek który interesuje się w życiu tylko jedną rzeczą, na przykład grami komputerowymi, może przyciągnąć uwagę drugiego człowieka (dziewczyny czy chłopaka) ale tylko na chwilę.

Na dłuższą metę, wymagany jest raczej jakiś podział uwagi na kilka dziedzin, a nie skupienie na jednej.

Jak przyciągnąć czyjąś uwagę interesując się grami komputerowymi ? Załóż jakiś kanał na YT pt. "pacz jak gram w grę", albo bloga i pisz recenzje gier, albo graj w MMO i zaczepiaj innych przegrywów. Nic innego nie przychodzi mi na myśl.
rad19dym
Introwertyk
Posty: 115
Rejestracja: 20 gru 2014, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: rad19dym »

Drimlajner pisze:Na dłuższą metę, wymagany jest raczej jakiś podział uwagi na kilka dziedzin, a nie skupienie na jednej.
Jak tak sobie pomyślałem, to przypomniało mi się, że zanim skupiłem się na grach komputerowych, to lubiłem lepić z plasteliny to, co mi przyszło do głowy. Tak, wiem, że to dziwne zainteresowanie. Nie wiem tylko, czy takie "hobby" może zainteresować uwagę dziewczyny.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: Drim »

Nie wiem, wydaje mi się że na kursie lepienia garnków z gliny można kogoś poznać. Jasne, czemu nie.
rad19dym
Introwertyk
Posty: 115
Rejestracja: 20 gru 2014, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5

Re: Jak się zachowywać by przyciągnąć uwagę dziewczyn?

Post autor: rad19dym »

Drimlajner pisze:Nie wiem, wydaje mi się że na kursie lepienia garnków z gliny można kogoś poznać. Jasne, czemu nie.
Dobra, masz rację. Nie mam już więcej pytań (przynajmniej w tym temacie).
ODPOWIEDZ