Jakich facetów preferują introwertyczki?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
painted_rose
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 17 lut 2017, 17:01
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: powiedzmy że INFJ.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: painted_rose »

Halszqa pisze:Wskrzeszę określenie depreszenia. Depreszenie w dobrym znaczeniu jest potrzebne, nocne, smutne rozkminy nad światem to kwintesencja
Popieram. Jeśli trafi się na kogoś z kim tak można i to jest naturalne, samo przychodzi.. to najlepiej.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Coldman »

Halszqa pisze:nocne, smutne rozkminy nad światem to kwintesencja
Bo w melancholii człowiek pragnie bliskości, wtulenia się w ciało i marzenia by tak pozostało na zawsze.
martuella

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: martuella »

Wolałabym trafić na kogoś, przy kim nie będę miała ani czasu ani ochoty na depreszenie.
Suchy69
Intronek
Posty: 49
Rejestracja: 19 mar 2017, 20:01
Płeć: mężczyzna

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Suchy69 »

Hm, tak, ale są takie myśli, których niektórzy nie potrafią się pozbyć prawdopodobnie już do końca życia (ja takie mam), wtedy osoba, która to rozumie i potrafi sobie z tym poradzić jest po prostu nieoceniona :).
martuella

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: martuella »

Wolałabym trafić na kogoś, przy kim nie będę miała ani czasu ani ochoty na depreszenie.
Smutny Zębodół pisze:Hm, tak, ale są takie myśli, których niektórzy nie potrafią się pozbyć prawdopodobnie już do końca życia (ja takie mam), wtedy osoba, która to rozumie i potrafi sobie z tym poradzić jest po prostu nieoceniona :).
Wbrew pozorom jedno z drugim wcale się nie wyklucza.
Awatar użytkownika
Halszqa
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 04 maja 2017, 23:41
Płeć: kobieta

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Halszqa »

Rizon pisze:
Halszqa pisze:nocne, smutne rozkminy nad światem to kwintesencja
Bo w melancholii człowiek pragnie bliskości, wtulenia się w ciało i marzenia by tak pozostało na zawsze.
Wybitnie dobrze ujęty problem
Ty przychodzisz jak noc majowa, biała noc skąpana w jaśminie...
Awatar użytkownika
Alphekka
Pobudzony intro
Posty: 150
Rejestracja: 22 kwie 2018, 22:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Ziemia

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Alphekka »

Ayan0 pisze: 25 kwie 2017, 23:35 Czy będzie intro czy ekstra, wszystko jedno, bo i tak najważniejsza jest umiejętność zrozumienia drugiej osoby oraz akceptacji; otwartość umysłu i taki dystans do siebie i świata, przy tym szczerość. W sumie na tym mogłabym skończyć, bo osoba posiadająca te cechy już wpada mi w oko i mam ochotę się z nią zaprzyjaźnić. A nuż byłoby z tego coś więcej :P. A tak jeszcze bardziej fantazjując, fajnie jakby ta osoba była inteligentna, lubiła się wspólnie pośmiać czy podepresić, nie była obrażalska (nieco by mnie to irytowało), nie miała nic przeciwko żeby czasem pomilczeć albo pobyć osobno, lubiła się przytulać (bo ja to taka przytulanka jestem), pogadać o pierdołach jakichś niestworzonych teoriach spiskowych czy ogólnie o życiu świecie, żebyśmy mieli jakichś parę wspólnych punktów zaczepienia, nieco wrażliwości.
+1
ale jednak intro
Dwa razy dwa równa się siedem i pół, minus trzy i jeszcze trochę więcej. G. I. Gurdżijew
Awatar użytkownika
Arsen
Rozkręcony intro
Posty: 272
Rejestracja: 04 lut 2019, 22:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Sinnoh

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Arsen »

Jako ekspertka kobieca którą wyjątkowo nie jestem stwierdzam iż introwertyczki preferują facetów którzy są czuli, starają się je rozumieć i nie naciskają wtedy kiedy nie jest to konieczne. Plus pewnie sto innych rzeczy, nieważne.
Ważne jest to że w takim przypadku facet introwertyk ma z reguły większe szanse na zostanie wybranym choćby na początku. Wiadomo mocno to zależne od wielu czynników ale moje badania pewne fakty potwierdzają.
W walce – zwycięstwo
W pokoju – czujność
W śmierci – poświęcenie
Kobieta_z_psem
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:43
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Kobieta_z_psem »

Ja preferuję typ "zrzędy", samotnika, szalonego naukowca itp, który ma mało czasu, i który nie będzie pytał "co się stało", "czemu jesteś smutna" i zaakceptuje fakt, że na pierwszym miejscu będzie pies a dopiero później on. Oczywiście taki "zrzęda" musi być opiekuńczy ale bez przesady :D
A może ze mną jest naprawdę źle tylko ja o tym nie wiem :P?
Awatar użytkownika
Fairytaled
Rozkręcony intro
Posty: 250
Rejestracja: 01 lip 2019, 17:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFP

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Fairytaled »

Mi się wydaje, że żadna rozsądna osoba nie będzie w stanie darzyć psa takim religijnym uwielbieniem, nawet jeśli będzie przynosił gazety. Możliwe, że ''tu leży pies pogrzebany''.
Kobieta_z_psem
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:43
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Kobieta_z_psem »

To nie aż tak skrajnie to pół żartem pół serio :) ale faktem jest, że pies szczególnie taki adoptowany musi mieć zapewnione odpowiednie traktowanie :)
Awatar użytkownika
Czerwonekredki
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 21 lip 2018, 21:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTPT

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Czerwonekredki »

Kobieta_z_psem pisze: 15 paź 2019, 11:22 Ja preferuję typ "zrzędy", samotnika, szalonego naukowca itp, który ma mało czasu, i który nie będzie pytał "co się stało", "czemu jesteś smutna" i zaakceptuje fakt, że na pierwszym miejscu będzie pies a dopiero później on. Oczywiście taki "zrzęda" musi być opiekuńczy ale bez przesady :D
A może ze mną jest naprawdę źle tylko ja o tym nie wiem :P?
Oo, mi też się marzy taki szalony naukowiec, samotnik, zgorzkniały nawet trochę. ☺️ To już jest nas dwie!
This is how i met Marla Singer.
Marla's philosophy of life is that she might die at any moment.
The tragedy, she said, was that she didn't.
Awatar użytkownika
Fairytaled
Rozkręcony intro
Posty: 250
Rejestracja: 01 lip 2019, 17:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFP

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Fairytaled »

Z mruków najlepsze są koty, warto się takim zainteresować.
Awatar użytkownika
Ananas
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Ananas »

Co do mruków to pewnie byście nie chciały z takim być, nie wiecie na co się piszecie :p
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2120
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: Drim »

Opowiem wam bajkę.

Wchodzi introwertyczka do pokoju i widzi mężczyznę nachylonego nad książką.
Słyszy słowa...

"znowu te angliki źle przekonwertowały te swoje głupie imperialne pseudo-jednostki"

Pokój wiruje, nogi jak z waty, och mój ty smerfie Marudo, mdleje! Ach mdleje!

Kurtyna.
ODPOWIEDZ