Jakich facetów preferują introwertyczki?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
painted_rose
Intronek
Enneagram: 4w5
MBTI: powiedzmy że INFJ.

Re: Jakich facetów preferują introwertyczki?

Post autor: painted_rose » 05 maja 2017, 0:53

Halszqa pisze:Wskrzeszę określenie depreszenia. Depreszenie w dobrym znaczeniu jest potrzebne, nocne, smutne rozkminy nad światem to kwintesencja
Popieram. Jeśli trafi się na kogoś z kim tak można i to jest naturalne, samo przychodzi.. to najlepiej.

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 05 maja 2017, 3:36

Halszqa pisze:nocne, smutne rozkminy nad światem to kwintesencja
Bo w melancholii człowiek pragnie bliskości, wtulenia się w ciało i marzenia by tak pozostało na zawsze.
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
martuella
Rozkręcony intro
Enneagram: 5w4

Post autor: martuella » 05 maja 2017, 8:56

Wolałabym trafić na kogoś, przy kim nie będę miała ani czasu ani ochoty na depreszenie.

Suchy69
Intronek

Post autor: Suchy69 » 05 maja 2017, 12:08

Hm, tak, ale są takie myśli, których niektórzy nie potrafią się pozbyć prawdopodobnie już do końca życia (ja takie mam), wtedy osoba, która to rozumie i potrafi sobie z tym poradzić jest po prostu nieoceniona :).

Awatar użytkownika
martuella
Rozkręcony intro

Post autor: martuella » 05 maja 2017, 12:20

Wolałabym trafić na kogoś, przy kim nie będę miała ani czasu ani ochoty na depreszenie.
Smutny Zębodół pisze:Hm, tak, ale są takie myśli, których niektórzy nie potrafią się pozbyć prawdopodobnie już do końca życia (ja takie mam), wtedy osoba, która to rozumie i potrafi sobie z tym poradzić jest po prostu nieoceniona :).
Wbrew pozorom jedno z drugim wcale się nie wyklucza.

Awatar użytkownika
Halszqa
Intronek

Post autor: Halszqa » 05 maja 2017, 12:31

Rizon pisze:
Halszqa pisze:nocne, smutne rozkminy nad światem to kwintesencja
Bo w melancholii człowiek pragnie bliskości, wtulenia się w ciało i marzenia by tak pozostało na zawsze.
Wybitnie dobrze ujęty problem
Ty przychodzisz jak noc majowa, biała noc skąpana w jaśminie...

Awatar użytkownika
Alphekka
Intronek
MBTI: INFJ

Post autor: Alphekka » 28 kwie 2018, 18:34

Ayan0 pisze:
25 kwie 2017, 23:35
Czy będzie intro czy ekstra, wszystko jedno, bo i tak najważniejsza jest umiejętność zrozumienia drugiej osoby oraz akceptacji; otwartość umysłu i taki dystans do siebie i świata, przy tym szczerość. W sumie na tym mogłabym skończyć, bo osoba posiadająca te cechy już wpada mi w oko i mam ochotę się z nią zaprzyjaźnić. A nuż byłoby z tego coś więcej :P. A tak jeszcze bardziej fantazjując, fajnie jakby ta osoba była inteligentna, lubiła się wspólnie pośmiać czy podepresić, nie była obrażalska (nieco by mnie to irytowało), nie miała nic przeciwko żeby czasem pomilczeć albo pobyć osobno, lubiła się przytulać (bo ja to taka przytulanka jestem), pogadać o pierdołach jakichś niestworzonych teoriach spiskowych czy ogólnie o życiu świecie, żebyśmy mieli jakichś parę wspólnych punktów zaczepienia, nieco wrażliwości.
+1
ale jednak intro

ODPOWIEDZ