Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Judy
Zagubiona dusza
Enneagram: 1w2
MBTI: INTJ-T

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Judy » 19 lis 2016, 15:51

Hej wszystkim!
Mam 17 lat. Niedawno odkryłam to forum i bardzo mi się spodobało. Zauważyłam że jest tu sporo podobnych do mnie osób. Ciężko mi jest siebie opisać. Jestem raczej wrażliwa, uczuciowa i zbyt dużo przejmuję się i rozmyślam nad wieloma sprawami. Zwykle nie mam problemu z rozmawianiem z ludźmi lecz z poznawaniem ich i kontynuowaniem znajomości. Jestem całkiem rozgadana zwłaszcza w gronie bliższych znajomych. Często żartuje i chyba mam fajne poczucie humoru ;) Jestem empatyczna i wyrozumiała. Łatwo przychodzi mi nauka języków obcych. Interesuję się tym co się dzieje w kraju, na świecie, trochę też polityką. Lubię słuchać muzyki (głównie rocka), oglądać seriale, filmy, czytać książki. Lubię też przebywać na świeżym powietrzu, jeździć na rowerze, spacerować, uwielbiam jeździć w góry. Marzę o tym żeby pojechać do kilku krajów, głównie azjatyckich, poznać życie ich mieszkańców, nawiazac z nimi blizsze relacje. Chciałabym też nauczyć się grać na jakimś instrumencie. Szukam kogoś w przedziale wiekowym 17-21 z kim mogłabym pogadać, a później może się spotkać ;) Najlepiej kogoś spokojnego, miłego, z poczuciem humoru. Jeśli ktoś chciałby popisać to zapraszam na pw :)

Awatar użytkownika
gray
Intronek

Post autor: gray » 28 lis 2016, 23:36

Mam na imie: Gray :p
Mam lat: wiecej niz 21
Jestem z: Pomorze, czasem w świecie gdzie mnie poniesie
O mnie: Lubie być szcześliwa, lubie sie śmiac ( moje żarty do samej siebie są najlepsze), bardzo zamknieta w sobie, uwielbiam odkrywac nowe rzeczy, nowe światy, miec wiecej nie jedno życie
Moje zainteresowania; podróże, spiew ( coveruje) muzyka ( chilloutowa, ballady, smooth electro, hip hop po korean hip hop, rozne dziwne dzwięki które swoją oryginalnoscią mnie zainteresują ) uwielbiam sie uczyc
Szukam: kogos pozytywnego lub mniej, po prostu kogos ciekawego. Najlepiej facet bo interesuje mnie co faceci myślą.
Każdy ma w życiu tyle na ile sie odważy.

Visturos
Zagubiona dusza

Post autor: Visturos » 01 gru 2016, 16:54

Przypadkowo trafiłem na to forum, więc pomyślałem że się zarejestruje się i dołącze do introwertyków, moze uda się poznać kogoś interesującego:

Cóż, nazywam się Michał i mam 22 lata :)
Od ponad 15 miesiecy mieszkam we Wrocławiu realizując się w mojej pasji, planach które sobie wcześniej wytoczyłem. Ciesze się z tego co aktualnie robie i sprawia mi to przyjemność.

Jestem osobą troche nieśmiałą, ale ludzie oceniają mnie bardzo pozytywnie. Oprócz tego jestem introwertykiem, jak każdy z nas na forum. Lubie spędzać czas w domu, z dala od ludzi, tak po prostu w ciszy, ale czasami samotność bywał dołująca stąd decyzja o tym aby do was dołączyć :) Czasami lubie spotkać się gdzieś z kimś w kameryalnym gronie, ale im więcej ludzi tym gorzej dla mnie bo podpieram ściany żeby nie upadły :/ Lubie się smiać jak koleżanka z góry i mam specyficzne poczucie humoru ale w pozytywnym znaczeniu (chyba) :P Jestem osobą uczuciową, pomocną i nie myśle egoistycznie, zawsze staram się nieść pomoc innemu. Kipi ze mnie kreatywność. Jestem szczery wobec drugiej osoby. Nie skrzywdziłbym kogoś wiedząc że istnieje taka szansa, zawsze staram się stawiać na miejscu drugiej osoby i spoglądać na sytuacje oczyma tej osoby.

Lubie słuchać muzykę filmową, synthwave, ale też rock, lub coś smętnego/melancholijnego w zależności od dnia. Dynamiczna pobudza mnie do działania, muzyka melancholijna uspokaja mnie i pobudza moją wyobraźnie. Uwielbiam art. Czasami lubie obejrzeć mecz ale nie interesuje się tym sportem tak jak kiedyś, perspetywa się zmienia. W letnie dni uwielbiam pojechać rowerem gdzieś w nieznane i wrócić spowrotem po kilku godzinach :)
Interesuje się również nauką mimo że nigdy nie byłem kimś wyjątkowym w szkole, np. kocham astronomie :) Amatorsko ucze się pisać opowiadania, sprawia mi to przyjemność tworzyć ciekawe, zmyślone historie. Lubie też czytać książki, szczególnie te detektywistyczne, dramatyczne lub z dziedziny sci-fi, podobnie zresztą z filmami. Uwielbiam te produkcje którę są głebokie i potrafią przekazać coś sensownego.

Mógłbym pisać jeszcze wiecej, ale trzeba kiedyś skończyć :)

Szukam kogoś z kim mógłbym porozmawiać tak po prostu a potem może się spotkać :) Oczywiście fajnie by było poznać kobiete :)

ukasz92
Zagubiona dusza
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ-T

Post autor: ukasz92 » 03 gru 2016, 16:06

Mam na imie: Łukasz
Mam lat: 24
Jestem z: Szczecin

O mnie: Szczupły brunet, 180 cm wzrostu. Nieśmiały student, któremu coraz częściej doskwiera samotność. Ciężko mi nawiązać nowe znajomości. Bardzo często się zamartwiam różnymi rzeczami.

Moje zainteresowania: Muzyka.. nie tylko słuchanie, ale również gra na gitarze, która pomaga mi się zrelaksować. Sport- uwielbiam oglądać mecze piłki nożnej oraz chętnie chodzę na basen. Lubię czytać.

Szukam: Uczuciowej, wrażliwej kobiety, o którą mógłbym się troszczyć:). Nie paląca.

Juliexo
Zagubiona dusza
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Post autor: Juliexo » 03 gru 2016, 23:51

Nazywam się Julia, mam 19 lat i mieszkam we Wrocławiu. Od niedawna moja samotnosc zaczęła mnie męczyć (co mnie aż dziwi), więc chyba pora kogoś poznać, pomyślałam że to forum może mi w tym pomóc - bo gdzie poznać introwertyka jak nie w internecie. xd
Nie lubię mówić o sobie ale spróbuję.. na poczatek moze to ze jestem realistka, raczej pozytywnie nastawiona do świata jednak mam problem z wyrażaniem głębszych emocji, dlatego wielu ludziom sie wydaje ze jestem zimna i bez uczuc, co raczej nie jest prawdą jak sie mnie lepiej pozna. c:
Jestem ścisłowcem, uwielbiam podróżować, zwiedzać i odkrywać nowe rzeczy. Interesuje się trochę kulturą dalekiego wschodu. Marzę o tym, żeby za parę lat wyprowadzić się z Polski i doświadczyć życia w zupełnie innym miejscu i kulturze. Lubie czytać książki i oglądać seriale typu Dr House czy Sherlock. Muzyki słucham dużo i bardzo różnej. Lubię też bardzo jeździć na rowerze - to chyba jedyna forma aktywności którą toleruje xd Zdecydowanie wolę słuchać niż mówić. Jednak jak ktoś będzie chciał popisać, a moze potem spotkac sie na herbate czy kawe to byloby fajnie ^^

Awatar użytkownika
Solitude
Introrodek
MBTI: INFP

Post autor: Solitude » 07 gru 2016, 17:36

Nie wiem co robię w tym temacie, nie szukam związków, no znaczy... podświadoma potrzeba bliskości, ale wiem, że bym się nie nadała. Po prostu pomimo bycia skrajną introwertyczką dobrze funkcjonująca w samotności, z biegiem lat pustka się pogłębia i jest coraz cięższa do zniesienia, bo przecież każdy potrzebuje mieć kogoś bliskiego, każdy potrzebuje czuć, że dla kogoś coś znaczy, czy po prostu mieć kogoś z kim może szczerze, głęboko porozmawiać, kogoś kto rozumie... Chciałabym poznać taką osobę, a jako, że dogaduję się tylko z introwertykami, a w świecie rzeczywistym nie mam raczej okazji poznawania ludzi, to jestem teraz tu, na tym forum.
Trzeba się jakoś zareklamować, zachęcić, pokazać od najlepszej strony, tak? To nie dla mnie, zrobię sobie raczej antyreklamę, z cichą nadzieją, że w tym internetowym oceanie możliwości, może znajdzie się ktoś podobny do mnie kogo to wcale nie zniechęci.

Dziewczyna, lat 22, z Krakowa (ale odległość nie ma dla mnie dużego znaczenia, chcę po prostu kogoś poznać, bratnią duszę, bez patrzenia na kilometry, chociaż oczywiście jeśli kogoś się pozna lepiej, to spotkanie w rzeczywistości zawsze mile widziane) Wielka miłośniczka zwierząt, książek i muzyki, głownie metalowej, lubię sobie podróżować po Polsce na koncerty.
Dużo myślę, lubię sobie głębiej porozmawiać o świecie, o ludziach i różnych życiowych sprawach.
Osoba specyficzna, trudna, dziwna, szczegóły wychodzą z czasem. Marzycielka, wrażliwiec, idealistka, pomimo obserwacji otoczenia i własnych doświadczeń ciągle wierzę, że gdzieś tam jest to czego szukam. Naiwna optymistka? Nie wymagam od świata więcej niż rzeczy, do których sama jestem zdolna.
Lubię również takich ludzi jak ja, to znaczy jednostki w jakiś sposób raczej wykluczone ze społeczeństwa, jednostki nie idące ślepo za tłumem, samotników. Ogólnie w ludziach cenię sobie przede wszystkim szczerość i sama również mam to do zaoferowania. I lubię ludzi prawdziwych, autentycznych, którzy nie boją się być sobą, nie boją się swoich myśli, którzy nie lubią płytkich rozmów. Właściwie to zazwyczaj jestem raczej mało kontaktowa, trochę dzika, mało kiedy poznaję ludzi, z którymi potrafię się dogadać i wychodzi mi jakaś dłuższa znajomość, ale co robić? Siedzieć i użalać się nad sobą? Nie! Walczyć i próbować!!
Ewentualny kontakt ze mną to mail, lubię długie maile, lubię ściany tekstu, jest w tym coś niesamowitego i sądzę, że jest to najlepszy sposób na poznawanie kogoś przez internet. Mail: [email protected]

No i tyle. Pozdrawiam :)

Invader
Zagubiona dusza

Post autor: Invader » 18 gru 2016, 2:11

No hej.
Nie tyle szukam, co chętnie poznam kogoś do pogadania.
Miałem kiedyś nieco problemów, z którymi niektórzy tutaj się zmagają. Obecnie jestem w całkiem niezłym miejscu w moim życiu i chciałbym, żeby inni też mogli tak powiedzieć. Jeśli ktoś chciałby pogadać, szuka rady, czy wysłuchania, z chęcią mogę pomóc.
Mam 21 lat, jestem zabawny, bystry, zabójczo przystojny, mój rewir to dolnośląskie/lubuskie.

Chcesz wyruszyć na przygodę życia?
Wyślij pw, przedstaw się, podaj dane do konta bankowego.

Czekam z zapartym tchem.

Awatar użytkownika
Grajek
Intronek
MBTI: ISTJ

Post autor: Grajek » 22 gru 2016, 18:31

Cześć!
Mam na imię Robert.
Mam 25 lat i mieszkam w Dąbrowie Górniczej, to jest województwo Śląskie.
Tu trzeba się sprzedać...ale naprawdę taki jestem.
Jestem odważnym introwertykiem (cechy jak każdy inny tyle, że nie skrajny), nie bojącym się wyzwań. Lubię grać w piłkę nożną i czytać. Lubię różne rodzaje sportu. Lubię rozwiązywać zagadki i je zadawać. Lubię nie wydawać mnóstwa pieniędzy na pierdoły i na chemiczne żarcie (z drobnymi wyjątkami :D) Lubię sprawiać by inni byli szczęśliwi. Nie lubię, gdy coś robię coś w skupieniu i ktoś mi przerywa. Nie lubię nieuczciwości.
Uważam się za osobę kontaktową i pogodną-ale tak wewnętrznie ;)
Szukam drugiej połówki. Kobiety inteligentnej-ale bez przesady. I ładnej-tu akurat granic nie ma. I uśmiechniętej!!!
"Zamykanie oczu na fakty nie sprawia, że nieprawda staje się prawdą, a prawda nieprawdą"

Awatar użytkownika
Haille
Intronek
MBTI: ENFP

Post autor: Haille » 29 gru 2016, 9:45

Witam :P jako że w moim życiu jest ostatnio zdecydowany nadmiar ekstrawertyków chciałabym poznać jakieś introwertyczne osobistości. Od razu ostrzegam, o zgrozo jestem dość ekstrawertyczna, jednak moje najbardziej szczere i zażyłe więzi łączą mnie właśnie z introwertykami. Płeć nie gra tutaj roli, jednak najlepiej jeśli ktoś byłby z okolic Krakowa. Szukam głównie znajomych/przyjaciół i w sumie to nie wiem czy to dobry wątek bo to randka online :P .Ogólnie to ciężko mi się opisać, więc może po prostu napiszę, że lubię sobie pofilozofować z ciekawymi osobami, spędzać czas aktywnie w każdej postaci, spontaniczne wypady w góry lub do innego miasta, ale również spokojne wypicie herbatki lub piwka w jakimś przytulnym miejscu bardzo sobie cenię :D . Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać, czekam :P
Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go.

shasokais777
Zagubiona dusza

Post autor: shasokais777 » 30 gru 2016, 23:30

Mam na imie: Adrian
Mam lat: powiedzmy że 24, niektórzy dają mi mniej...
Jestem z: Cieszyn (woj. Śląskie)
O mnie: Jestem spokojnym, inteligentny, wyrozumiały, miły, bez nałogów.
Moje zainteresowania; przyroda, nauki ścisłe, gry video, gry karciane i planszowe, łamigłówki, wspinaczka, spacery z psem.
Szukam: drugiej połówki (introwertyczki), o podobnych zainteresowaniach ale to nie jest wymagane. Ważne, aby dobrze się dogadywać i wspierać siebie nawzajem. Najlepiej z okolic Cieszyna (powiedzmy do 30km).

Awatar użytkownika
klapouchy
Wtajemniczony
Enneagram: 1w2
MBTI: INTJ

Post autor: klapouchy » 31 gru 2016, 15:08

Mam na imię: Krzysiek
Mam lat: 26

Jestem z: To trudne pytanie. Chyba najlepsza odpowiedź to .. zewsząd i znikąd. Szukam swojego miejsca Trudne pytanie. Pochodzę z Wielkopolski, 7 lat spędziłem w Poznaniu, ostatnie 2 w UK, natomiast ... Nic mnie tu nie trzyma, tak jak i nie Nie przywiązuję się do miejsc, tak samo jak nie przywiązuję się do ludzi - za wyjątkiem tych wyjątkowych, wartościowych, z którymi warto utrzymywać kontakt.

O mnie: Z zawodu programista, z braku innych możliwości skupiony na pracy i karierze. Realista, indywidualista ... W głębi duszy romantyk.
Moje zainteresowania: Oprócz pracy, którą lubię bo daje mi dużo satysfakcji, uwielbiam długie rozmowy z interesującymi ludźmi, na wszelkie tematy.

Szukam: Towarzystwa. Kogoś, z kim można czasem chociażby szczerze porozmawiać. Chociażby, po prostu. Dziewczyny, bo jednak między chłopami to to nie jest ta sama rozmowa. Kogoś, kto dałby mi motywację do tego, żeby po powrocie z pracy uruchomić mojego laptopa, a nie służbowego. Oczywiście, fajnie byłoby, jeśli z tego wyszłoby coś więcej, ale nawet jeśli nie, to i tak będę szczęśliwy, że mam z kim chociażby od czasu do czasu porozmawiać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Outro
Wtajemniczony
Enneagram: 6w5
Kontakt:

Post autor: Outro » 02 sty 2017, 1:02

Mam na imię: Piotr
Mam lat: 19, za kilka miesięcy 20

Mieszkam w Szczekocinach. Jestem spokojny, mam poczucie humoru i jestem rozmowny w dobrym towarzystwie, sądzę że inteligentny.
Interesuję się przyrodą, bardzo lubię robić zdjęcia, jeżdżę rowerem, lubię również wycieczki - zarówno te bliskie, jak i te dalekie.

Szukam towarzystwa, z którym miałbym o czym rozmawiać i przy którym mógłbym czuć się wyluzowany. Szukam również dziewczyny, bo strasznie brakuje mi drugiej połówki. Najlepiej, żeby miała podobne zainteresowania, żeby była nieimprezowa i nie lubiła tańczyć. Najlepiej również, żeby nie piła alkoholu, ale to już niekoniecznie.
Jakby co, to GG: 53870535 oraz PW :)
Zapraszam na mojego rowerowego bloga :)

Obrazek

Zapraszam również na moją stronę o grzybach :)

Awatar użytkownika
Let Go
Zagubiona dusza
MBTI: INTP-A

Post autor: Let Go » 06 kwie 2017, 13:36

Hej
Jestem Z Podkarpacia a dokładniej Stalowej Woli. Za kilka miesięcy będzie 20'ka. Coś o mnie? Hmm Postanowiłem zmienić kierunek studiów także aktualnie nie mam za wiele do roboty. Ogólnie dosyć dziwna ze mnie mieszanka bo z jednej strony uwielbiam się wyluzować w domu przed jakims dobrym serialem, filmem, a z drugiej lubie wszelkiego rodzaju sporty ekstremalne. Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi, nie lubię imprez, ale raz na jakiś czas lubię się spotkać w małym gronie. Powiedziałbym, że jestem marzycielem, potrzebuję mieć jakiś długodystansowy cel w życiu.
Kogo szukam? Dobre pytanie, sam do końca nie wiem, ale ogólnie mowiąc dziewczyny w towarzystwie której dobrze bym się czuł(co niestety nie jest takie łatwe jak pewnie sami wiecie) ;) GG albo pw

HereAndNow
Zagubiona dusza
MBTI: INFJ

Post autor: HereAndNow » 09 kwie 2017, 18:51

Cześć!
Jestem Łukasz, mam 25 lat, jestem z Gdyni i jestem INFJ ;)
Odkrycie mojej osobowości było dla mnie sporym przełomem i dzięki temu uwierzyłem, że są na tym świecie ludzie myślący i czujący tak jak ja ;)
Jeśli jesteś jedną z tych osób to napisz do mnie, stopniowo opowiem więcej o sobie ;)

Michal93ryba
Zagubiona dusza

Post autor: Michal93ryba » 23 kwie 2017, 18:54

Witam.
Jestem Michał, woj,kujawsko pomorskie, mam 24 lata, pracuje jako elektor monter. Interesuje się piłką nożną, lubię pograć na konsoli, obejrzeć jakiś film. Dokucza mi samotność i chciałbym kogoś poznać (jakąś dziewczynę). Ogólnie że jest coś takiego jak introwertyzm dowiedziałem się nie dawno jakieś 2 miesiące temu. Zawsze wiedziałem że moje zachowanie, myślenie, sposób bycia jest inne niż większości, uważałem siebie za dziwaka. W szumie nadal uważam się za dziwaka, aczkolwiek czytając to forum bardziej siebie zaakceptowałem bo widzę że na tym świecie jest więcej osób takich jak ja. Więc postanowiłem w tym miejscu spróbować kogoś poznać, nie koniecznie osobę z mojej okolicy, chciałbym kogoś poznać z kim mógłbym porozmawiać o wszystkim i o niczym.

ODPOWIEDZ