Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Dziecko Indygo
Intronek
Posty: 39
Rejestracja: 25 kwie 2015, 1:23
Płeć: mężczyzna

Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Dziecko Indygo »

POZNAJ MNIE
Mam na imie:
Mam lat:
Jestem z:
O mnie:
Moje zainteresowania;
Szukam:
Konradek
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 07 gru 2014, 10:45
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Konradek »

Mam na imię Konrad, mieszkam w Łosicach. Reszta dla chętnych.
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Saladin »

Jestem Aleks, na karku 20 wiosen i pochodzę z Stadt Posen. Szukam dziewczyny w wieku 18-21, która wspólne milczenie nie uznaje za dziwactwo, której aktywność fizyczna nie ogranicza sie do wstawania z kanapy w celu zmienienia kanału oraz ma pozytywny stosunek do życia. ;-) Po resztę informacji zapraszam na priv!

As-salaam'aleikum!
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
Awatar użytkownika
stacha
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 23 lis 2015, 12:10
Płeć: kobieta
Enneagram: 3w4
Lokalizacja: Kielce

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: stacha »

POZNAJ MNIE
Mam na imie : Aneta
Mam lat: 26(rocznik 1989)
Jestem z:Kielc (woj świętokrzyskie)
O mnie: miła, wrażliwa, aseksualna, romantyczka, lubię długie spacery
Moje zainteresowania; moda, kosmos, handel, przyroda, muzyka
Szukam: drugiej połówki: mężczyzny, który nie pali papierosów i nie nadużywa alkoholu, miłego, wrażliwego, romantyka, aseksualnego, spokojnego pana, przy którym będę mogła być sobą, w wieku 24-32 lata miło by było z mojego województwa, ale jeśli mieszkasz dalej to też nie jest źle, więcej na priv, pozdrawiam :)
moje gg 52391272 pozdrawiam
Awatar użytkownika
nudny introwertyk
Intro-wyjadacz
Posty: 384
Rejestracja: 28 kwie 2015, 7:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: nudny introwertyk »

Mam na imie Piotr
Mam 20 lat
Jestem z Nowego Tomyśla, studiuję na kierunku inżynieria systemów logistycznych na WSL w Poznaniu

No to teraz coś o sobie, czyli najtrudniejsza część :D Mogę śmiało powiedzieć że jestem facetem z zasadami, które nie wynikają z tego że "ktoś kiedyś tak powiedział", ale z mojego charakteru i własnych przemyśleń. Jestem bardzo wrażliwą i emocjonalną osobą i nie, nie znaczy to że ciągle płaczę albo wyładowuję na kimś swoje frustracje - zgodnie z zasadą "masz zły dzień - nie psuj go innym". Nie potrzebuję w życiu mocnych wrażeń ani adrenaliny, co nie znaczy że nie lubię od czasu do czasu spędzić dnia bardziej aktywnie niż zwykle. Co do nałogów, to nałogowo używam wyobraźni, innych brak. Jestem totalnym abstynentem jeśli chodzi o używki. No dobra, od czasu do czasu wypiję kawę :wink: Nie chodzę na imprezy, nie mam 1000 znajomych na FB i podobnej liczby zainteresowań. Mimo mojego dość kameralnego, niezbyt skomplikowanego życia potrafię czerpać z niego radość i satysfakcję. Mogę nawet powiedzieć że jestem człowiekiem szczęśliwym. Co by tu jeszcze dodać... nie chcę się za bardzo rozpisywać, bo wydaje mi się że odkrywanie już na wstępie wszystkich kart nie jest najlepszym pomysłem :wink:

Kogo szukam ? Dziewczyny, dla której liczy się tylko poważny związek, czyli po prostu kobiety dojrzałej. Lat mam 20, więc powiedzmy, że kieruję mój wpis do grupy 20+-2 lata, czyli od 18 do 22. Tak umownie :wink: Skąd ? Z Poznania, z Nowego Tomyśla i okolic. Związki na odległość raczej nie działają. Nie szukam kogoś, kto będzie dzielił ze mną wszystkie zainteresowania i poglądy, ale kogoś kto będzie w stanie po prostu je docenić, a przynajmniej zaakceptować. To działa w dwie strony. Nie szukam Miss Universe, sam wygląd nie jest czymś na czym można zbudować wartościową relację. Oczywiście nie mówimy tu o skrajnościach. Nie szukam również księżniczki, która przekonana o swojej wyjątkowości pragnie tylko brać, a nie dawać. Szukam dziewczyny, dzięki której będę mógł stawać się coraz lepszy, która dzięki mnie będzie się mogła taka stawać. Szukam kobiety, która wie czym jest bezinteresowność, wierność, zaufanie. Nie szukam ideału, ideały istnieją tylko w naszych głowach :)
kamilos
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2016, 19:31
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: kamilos »

Mam na imie: Kamil
Mam lat: 22
Jestem z: Poznań
O mnie: student
Moje zainteresowania: psychologia
Szukam: kogoś kto pasuje do mnie wg psychologii (do osobowości ISFp), ciekawe czy to się sprawdza? ;)
stellatus

Poznajmy sie. Randka online

Post autor: stellatus »

Jakub, ur. 1986, realista, wolny, dziki, dobrze czuję się w otoczeniu przyrody, wykształcenie wyższe (teoria muzyki). Lubię sztukę, nauki przyrodnicze, wysiłek fizyczny, matematykę (nie jestem jakimś mega-mózgiem, ale mogę poświęcić czas na jakiś matematyczny problem, który mnie zaciekawi). Nie piję alkoholu, nie palę.

Wygląda na to, że dalej szukam tej jednej na całe życie i

!!! C H Y B A !!!

bez tego się nie obejdzie:
- introwertyczka
- szczera, dzika, gorąca, wyluzowana, spontaniczna, empatyczna, uduchowiona, spokojna, szuka głębi i ma otwarty umysł
- lubi: aktywność fizyczną, przyrodę i podróże (ale absolutnie nie żadne last minute tylko długie dzikie, w nieznane, autostopem, pod namiot, itp.)
- nie lubi miasta i konsumpcjonizmu
- nie pije, nie pali, nie ćpa, dba o swoje zdrowie
- droga życia: Wolność, Miłość, Prawda i Dobro.
Magnolia

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Magnolia »

Hej jestem Weronika mam 21 lat mieszkam w poznaniu. Niedawno uświadomiłam sobie że też jestem introwertyczka. Chciałabym znaleźć kochającego chłopaka który zrozumiał by moja s amotnicza naturę. Zainteresowales mnie Łukasz swoją osobą bo mamy podobne cele. Może się poznamy?
Awatar użytkownika
tomektomek
Pobudzony intro
Posty: 144
Rejestracja: 05 gru 2015, 22:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Kontakt:

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: tomektomek »

Cześć.
Mam na imię Tomek, mam 28 lat i mieszkam w okolicy Tczewa.

Piszę tu bo mam wrażenie, że nadszedł czas na jakieś zmiany w moim nudnym życiu.

Pomimo tego, że mam kilku znajomych to męczy mnie samotność.
Samotność typu - brak koleżanki. Chciałbym kogoś poznać, może to forum okaże się pomocne.
Nie mam żadnych konkretnych wymogów, ale szukam kogoś spokojnego i wyrozumiałego.

Coś o mnie.
Nie znoszę autoprezentacji i kiepsko mi to wychodzi..
Jestem spokojny, najczęściej bardzo nieśmiały, wyrozumiały, wrażliwy, cichy, skromny, nie piję, nie palę, długo się rozkręcam, poczucie humoru oczywiście również posiadam.. plus wszystkie cechy typowego intro.
Co lubię.. fotografię - moje główne hobby, lubię też jeździć na rowerze i interesuję się wszystkim co jest związane z kosmosem.
Dużo myślę i głównie o wszystkim.


no i najważniejsze
babcia twierdzi, że jestem przystojny (;
through blissful ignorance and terrifying awareness..
Des
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 02 sty 2016, 22:13
Płeć: nieokreślona

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Des »

tomektomek pisze: no i najważniejsze
babcia twierdzi, że jestem przystojny (;
:lol: masz kochaną babcię : D
Awatar użytkownika
tomektomek
Pobudzony intro
Posty: 144
Rejestracja: 05 gru 2015, 22:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Kontakt:

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: tomektomek »

Wiem o tym.

No a musiałem zastosować jakiś chwyt marketingowy.. :D
through blissful ignorance and terrifying awareness..
Awatar użytkownika
Merigold
Rozkręcony intro
Posty: 324
Rejestracja: 11 lut 2016, 18:58
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Merigold »

Daj namiary na babcię, zobaczymy czy potwierdzi. :d
Awatar użytkownika
tomektomek
Pobudzony intro
Posty: 144
Rejestracja: 05 gru 2015, 22:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Kontakt:

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: tomektomek »

Niestety ale mojej babci nie znajdziemy online (;
through blissful ignorance and terrifying awareness..
Awatar użytkownika
Kiriot_Onky
Intronek
Posty: 52
Rejestracja: 14 maja 2016, 22:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Gliwice

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Kiriot_Onky »

Dużo tutaj było Tomków więc będzie jeszcze jeden.

A więc:
Mam na imię Tomek , lat 20
Jestem z woj. śląskiego (Gliwice) .
O mnie : Ciemny blondyn 172m , średniej budowy , średniej długości włosy,brązowe oczy.Nie palę, bardzo rzadko piję. Jestem osobą o szerokim spektrum widzenia i horyzontach myślowych bardzo wybiegających ponad tą rzeczywistość i rozumowanie przeciętnych ludzi. To co powszechnie uważane za złe,dziwne, niewłaściwe , szalone, nienormalne obija mi się każdego dnia w umyśle ale rzadko opuszcza wnętrze mojej głowy więc nie ma co się martwić że jestem wariatem czy chorym psychicznie co z pewnością stwierdziła by większość osób :lol: . Bardzo dużo myślę o wszystkim, począwszy od przyziemnych rzeczy a kończywszy na wszechświatach i teoriach rzeczywistości. Uważam się za biernego obserwatora , obserwuję dosłownie wszystko co mnie otacza to jest zazwyczaj bodziec dla mnie do dalszych refleksji i rozważań. Jeśli chodzi o sferę emocjonalną to wszystko jest tak jak powinno ale lubię się ponieść emocjom czy całkowicie się w nich zatracić. Jestem bardzo zdystansowany do całej rzeczywistości wychodząc poza prosto-człowieczkowe kategorie rozumowania a nawet staram się być ponad nią. Co nie oznacza że nie można normalnie ze mną porozmawiać xD. Potrafię być do bólu bezpośredni i rozmawiać DOSŁOWNIE o wszystkim przez co znajomi uważają mnie za poje**** a zarazem inteligentnego człowieka , cóż takich też lubią :) .Moje podejście do świata jest niestety pesymistyczne , mam skłonności do popadania w depresyjne nastroje ale nie trzeba dużo żeby mnie rozweselić czy rozśmieszyć.Jeśli chodzi o te przyziemne sprawy to aktualnie studiuję nie mam za wielu znajomych , ale wartościowe osoby trzymam naprawdę blisko siebie.Nie przepadam za wielkimi imprezami , wolę małe spotkania wśród bliskiej mi grupy znajomych. Moje zainteresowania są cóż szerokie i nietypowe. Interesuję się wszystkim po trochu , nie ma czegoś w czym mógłbym się bez reszty zatracić. Należą do nich filozofia,fizyka,matematyka,astronomia, substancje psychoaktywne ( co pewnie odrzuci większość zainteresowanych , mogę powiedzieć że nie jestem od niczego uzależniony i nie jestem ćpunem :) ), muzyka ( metal, rock , stoner rock, rock psychodeliczny Pink Floyd :3 ) , psychologia, i wiele innych... Więc jeśli ktoś ma ochotę połazić w środku nocy po cmentarzu , lasach , opuszczonych budynkach to zapraszam serdecznie :) . Nie potrzebuję życia pełnego wrażeń , aczkolwiek lubię robić szalone , dziwne rzeczy.Lubię spacerować, patrzeć z melancholią w chmury , albo po prostu siedzieć i myśleć o różnych "ciekawych" rzeczach. Mimo że mam zaledwie 20 lat to w życiu widziałem już wiele rzeczy pięknych , strasznych, i chętnie o nich opowiem jeśli przedtem nie uciekniesz :lol:

Kogo szukam: Przede wszystkim inteligentnej osoby z którą można pogadać o wszystkim. Która potrafi wychodzić poza schemat i nie jest skrępowana kajdanami narzucanymi przez społeczeństwo najlepiej w wieku 17-22 , związki na odległość nie wchodzą w rachubę ale chętnie pogadam z każdym zainteresowanym . Szukam kogoś kto zaakceptuje to jakim jestem człowiekiem, nie musimy interesować się tym samym ,najważniejsza jest akceptacja i zrozumienie na które z mojej strony można liczyć.Chciałbym kogoś dla którego mógłbym stawać się lepszym i lepszym , doskonalić własną osobę tak bardzo jak to tylko możliwe i wspólnie wybiegać myślami ponad otaczająca nas fizyczną rzeczywistość. ;)

Szukam kogoś z kim mógłbym spędzić wolny czas, porozmawiać, porobić różne "ciekawe" i dziwne rzeczy. I przede wszystkim dobrze się bawić. :D Nie oczekuję że zbyt wiele osób się zainteresuje ale zawsze warto spróbować ...
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
"Każdy człowiek żyje wierząc w to co wie oraz to czego doznaje, sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata."
Awatar użytkownika
Mac
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2016, 0:54
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP-T

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Mac »

Pytanie bezczelne mam: któremuś z Panów/którejś z Panien udało się cokolwiek nawiązać? Ot, ludzka ciekawość
ODPOWIEDZ