Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
wydra
Introwertyk
Posty: 91
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:04
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: wydra »

Randka online, jak to brzmi :D Ale okej, raz kozie śmierć!
Jestem wydra, imię mogę zdradzić na privie.
Nie będę może opisywać za bardzo swoich cech charakteru, bo to wyjdzie w praniu. Wiadomo, że jestem introwertykiem, cenię głębsze relację, szczerość, zaufanie i lojalność.
Mam 25 lat, mieszkam obecnie w Lublinie.
Co najważniejsze według mnie to zainteresowania, ponieważ chciałabym poznać kogoś o zbliżonych do moich. A mianowicie interesuję się fantastyką: grami, książkami, filmami. Oglądam też anime, czytam mangę, ale to rzadziej, bo ciężko mnie tutaj czymś zaciekawić, niemniej nie są to rzeczy dla mnie obce. Interesuję się Japonią i ogólnie kulturą wschodu.
Jaki jest cel tego posta? Ano taki, że chętnie rozszerzę grono znajomych, dlatego do kontaktu zachęcam zarówno chłopaków, jak i dziewczyny :D Z chłopakami może rozwinąć się coś więcej, ale bez spiny :D
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Saladin »

Raz już tu pisałem, ale zrobię mały update tego co tu pisałem ;D

Miłości tu nie szukam- ale kogoś do popisania :D Płeć dowolna ;>

I tak, moje MBTI nie kłamie- jestem ekstrawertykiem. <teraz jest ten moment, kiedy udajesz zaskoczoną/nego>. Alex, lat 22, student zaoczny 3 roku Informatyki na UAM, Poznaniak zwany też Pyrą.

Czym się interesuje: Web Dev (czyli tworzenie stron internetowych), pisanie wierszy (link w podpisie), motoryzacja, Crossfit i siłka (już ponad 3 lata ćwiczeń), gry komputerowe (nawet streamuje na jutubach), kultury arabska i bałkańska, mitologia nordycka, południowoamerykańscy narkobossi oraz języki obce.

I w sumie tyle xD Także zapraszam cieplutko do kontaktu po wincyj informacji! :D
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
cynamonka
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2017, 20:22
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: cynamonka »

Lat 25, Wrocław.
Będzie trochę chaotycznie, bo nie umiem za bardzo pisać o sobie. Interesuję się historią (najbardziej starożytnością), trochę sztuką, kocham książki, zwierzęta (szczególnie psy), w tym roku skończyłam studia, jestem dobrym słuchaczem i ponoć jestem dobra w doradzaniu. Jestem introwertykiem, a w tym innym śmiesznym teście wynik mam 9w1 (i w sumie opis się zgadza). Szukam kogoś z kim mogłabym porozmawiać, powymieniać się spostrzeżeniami itd. Być może później się spotkać. Ostatnio trochę mi brakuje kontaktów z ludźmi, szczególnie ciekawymi ;)
Awatar użytkownika
Kuqi
Introwertyk
Posty: 94
Rejestracja: 22 paź 2017, 18:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Kuqi »

@up - gdybyś wpisała jakikolwiek późniejszy okres historyczny to przyjechałbym do tego Wrocławia na kawę, a tak to... :)

No i przy okazji odświeżę swoje ogłoszenie lekko.
A więc szukam kogoś, z kim można porozmawiać, iść na spacer, na kawę, gdziekolwiek. Z czasem brakuje człowiekowi rozmowy twarzą w twarz, a nie tylko przez internet.
Efektywny
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2017, 18:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFp

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Efektywny »

Witam.

32 lata Warszawa ( Chociaż odległość nie jest problemem )

4w5

Kreatywnie poszerzać horyzonty, jak najczęściej odkrywać i robić coś nowego. Kreować świadomie szczęście i powody do zadowolenia.
Motywacje.

Książki, zarządzanie, innowacje, marketing, muzyka, biznes, psychologia, filozofia, sport, metodologia, komunikacja, motywacja, gastronomia, nowe miejsca, nowi ludzie, jazda samochodem.
Zainteresowania.

Przedsiębiorca, manager.
Przychody.

Książki, wydarzenia kulturalne, tematyczne i imprezy , szkolenia, podróże, komfort, inwestycje, rozwój.
Wydatki.

Chętnie porozmawiam, spotkam się i poznam Cię bliżej.
Tym lepiej jeśli interesuje Cię któreś z powyższych.
Zapraszam do kontaktu :)
gooseberry
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2017, 15:32
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: gooseberry »

Katarzyna.

Urodzona w 1995 roku.

Pochodzę z małopolski i do tego rejonu jestem najbardziej przywiązana, ale aktualnie przebywam na śląsku.

Bez muzyki i tańca nie potrafię długo funkcjonować. Interesuję się ludzkim ciałem a przed snem często słucham Naukowego Bełkotu, programów o wszechświecie i matematyce. Ostatni obejrzany film to Wind River, serial - Mindhunter a obecnie czytam twórczość Sapkowskiego.
Awatar użytkownika
teoriapogardy
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 12 lip 2016, 0:31
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: teoriapogardy »

Tak się przypomnę, a co.
Miłości nie szukam, lecz nie miałabym nic przeciwko (a wręcz byłoby niezwykle miło) znaleźć kogoś do konwersacji. Takiej, kiedy naprawdę obie strony chcą zawzięcie o czymś dyskutować bądź wymieniać się obserwacjami. Możemy porozmawiać o kulturze, sztuce, sensie czegokolwiek lub jego braku i wytworzyć abstrakcyjny humor albo się pokłócić nawet i o pogodę. Cokolwiek, co będzie interesujące.

jeśli ktoś jeszcze z GG korzysta: 64270395
barns
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2016, 20:34
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: barns »

Łukasz, rocznik 1998, lokalizacja nie ma znaczenia.
Jeżeli interesujesz się kinem, czy też starszą muzyką rockową to pisz śmiało. Wspólne tematy do konwersacji to podstawa, nie mogę już znieść ciągłych rozmów o studiach i śmiesznych obrazkach w internecie.
Nie zależy mi na związku, chcę po prostu kogoś poznać, chcę, żeby coś w końcu zmieniło się w moim życiu.
Awatar użytkownika
Vaeith
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 09 wrz 2016, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISFP-T
Kontakt:

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Vaeith »

Kamil, rocznik, 1994, okolice Kielc ale jak będzie trzeba to raz na jakiś czas można podjechać gdzieś dalej.

177 cm, raczej szatyn, budowa ciała yyy.. akceptowalna. A co do samego charakteru, cóz.. jak każdy lubię czasem pożartować z siebie i innych ale to tylko z sympatii, i tak staram się nad tym pracować. Niestety kontakty z ludźmi mam aktualnie nie najlepsze. Postawiłem na ilość zamiast jakości co zaowocowało tym, że jedyny kumpel z którym się widuję jest 55 km ode mnie. Największa moja wada to to, że wierzę w to czym karmią nas filmy, seriale, szukam rozwiązań, które się nie sprawdzają w prawdziwym życiu tak jak i ludzi ale pracuję nad tym. Na pewno jestem bardzo szczery i o wielu rzeczach mówię prosto z mostu.

A co do zainteresowań, to zdecydowanie muzyka, która jest moją pasją, którą od niedawna znów mam wielką przyjemność realizować w zespole rockowym, gry komputerowe, który również jako pasjonat oddaję się w wolnym czasie, sport i jest tego na pewno więcej ale nie chcę od razu wszystkiego zdradzać :)
Nie ukrywam, że jestem bardzo nastawiony na znalezienie kogoś do związku czy bliższej relacji, ale naprawdę przyjmę ciepło każdego, kto napisze do mnie.

Można do mnie najlepiej napisać na mailu hammet1994@gmail.com lub na profilu FB
https://web.facebook.com/kamil.rurarz

Z niecierpliwością czekam na odzew ;)
Noctivivans
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2017, 23:26
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Noctivivans »

Cześć
Rocznik 88, pochodzę ze Śląska (Tychy), ale od pewnego czasu mieszkam we Wrocławiu.
Zainteresowania: Wolny czas staram się spędzać poza domem, chociaż zwykle raczej wybiorę basen, łyżwy czy wyjście do parku niż do baru/na dyskotekę. Bardzo lubię czytać (często biorę na spacery książkę do poczytania), najczęściej fantastykę (zarówno SF jak i fantasy, moi ulubieni autorzy to T. Pratchett i P. Dick), dodatkowo ostatnio wróciło do mnie zainteresowanie fizyką i pośrednio zacząłem łączyć je z astronomią :)
Kogo szukam: towarzystwa do zwiedzania Wrocławia, interesującego rozmówcy (tematy dowolne, chociaż przy humanistycznych raczej będę słuchaczem ;))
Kontakt przez forum albo mniej typowo przez... grę Quizwanie :) można mnie tam znaleźć pod tym samym nickiem co mam na forum.
Archaiczny
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2017, 19:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ

Kacper - Poznajmy sie

Post autor: Archaiczny »

Mam 25 lat. Z zawodu jestem fotografem, lecz aktualnie nie pracuje w tym zawodzie.
Odkąd pamiętam interesowałem się muzyką z kanonu Rocka Gotyckiego i literaturą pokroju Poego. Dzieciństwo spędziłem w dużej mierze na słuchaniu radiowej trójki i audycjach Tomasza Beksińskiego.
Interesuję się technologią i astronomią. W wolnym czasie uczę się gry na syntezatorze. Zarówno fortepian jak i synteza dźwięków.
Poszukuje sensu istnienia i lubię rozmawiać wirtualnie z ludźmi. Jeśli ktokolwiek by miał ochotę na rozmowę - zapraszam.
GG: 39022479
Awatar użytkownika
Canis Latrans
Intronek
Posty: 34
Rejestracja: 17 gru 2017, 16:00
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Canis Latrans »

Imię: Mario/Andre
Rocznik: 95
Zainteresowania/Hobby: Gry komputerowe, Poker, Religie, Jogging, Filozofia, Ciekawostki, Średniowiecze, Zwierzęta, Muzyka, Wszechświat i wiele wiele innych.
Kontakt: GG - 9022020 / FB - https://www.facebook.com/canis.latrans.188
Lokalizacja: Dolnyśląsk

=================================================================

Konto założone w celu rozmowy czy poznania ludzi ogarniętych lekko podobnych mnie. Niestety w okolicy brak rozsądnych, myślących ludzi ba sama rodzina czy znajomi zdają się być typowymi lemingami. Więc jeżeli ktoś chętny do rozmowy to no problemo....
ang68
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2018, 0:47
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: ang68 »

Cześć!

Lubię wieczory przy książce i herbacie, spacery po lesie, góry i jazdę rowerem w deszczu. Uwielbiam rękodzieło i wszelką pracę manualną. Fascynuje mnie świat nauki. Lubię konkrety, a rozmowy o głupotach i tłumy mnie męczą. Lubię od czasu do czasu gdzieś spontanicznie wyjechać. Studiuję na Uniwersytecie Medycznym. Ciągle staram się poszerzać horyzonty i próbować nowych rzeczy.

Mam 20 lat, do Łodzi przeprowadziłam się jesienią. Szukam introwertycznego towarzystwa do wyjścia na kawę/do teatru/planszówki przy piwie/inne ciekawe aktywności. Koleżankę też chętnie poznam.
Pozdrawiam :)
Rafi
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2017, 18:01
Płeć: nieokreślona

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Rafi »

Hej,
Jestem Rafał, mam 23 latka obecnie, jestem z okolic Wielkopolski, chętnie z kimś pogadam :) Lubie pooglądać jakiś dobry serial/film, czasami pograć w CS-ka, biegam z pistolecikami na kulki po lesie (ASG) A więcej dowiecie się jak napiszecie! :)
Awatar użytkownika
Dracuch
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 22 gru 2017, 22:08
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie+Wrocław

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Dracuch »

No dobrze, doszedłem do wniosku że celem mojej rejestracji na tym forum było chyba wyskrobanie poniższego postu, więc zaczynam:

Piotrek, rocznik 1992.
Pochodzę z woj. lubuskiego (powiat krośnieński). Pracuję za biurkiem, co szczególnie ciekawe nie jest, więc rozpisywać się o tym nie będę, ale wspomnieć wypadało :)
Oprócz mego miejsca zamieszkania często bywam również we Wrocławiu gdzie studiuję zaocznie - spędzam tam średnio połowę weekendów w roku, a z racji odległości od domu nocuję na miejscu, więc jest też szansa spotkać się w stolicy Dolnego Śląska w piątek lub sobotę wieczorem/późnym popołudniem - po moich zajęciach :)


Moje zainteresowania to:
sport - od kilku miesięcy biegam, a ponadto biernie interesuję się piłką nożną, amerykańskimi ligami: NBA (koszykówka) i MLB (baseball) oraz startami Polaków w dużych imprezach sportowych np. na igrzyskach olimpijskich;

muzyka - głównie metal symfoniczny i gotycki, ale generalnie nie skreślam z góry żadnego innego gatunku - z disco polo włącznie;

gry komputerowe - głównie strategiczne i ekonomiczne, ale jeśli gra jest dobra to może to być nawet Candy Crush Saga :)

historia - albo lepiej będzie powiedzieć "ciekawostki historyczne";

Bardzo lubię zwierzęta - sam mam psa, ale uwielbiam również koty, ptaki śpiewające (ale "krzykacze" jak np. wrony czy dzikie gęsi powinny być zdelegalizowane), a nawet węże, jaszczurki czy gryzonie;

Jestem uzależniony od amerykańskich seriali komediowych - średnio raz w roku oglądam wszystkie sezony How I Met Your Mother, średnio raz na dwa lata Przyjaciół, a przed startem każdego kolejnego sezonu Teorii Wielkiego Podrywu przeglądam (w losowej kolejności) kilkadziesiąt odcinków :)

Lubię oglądać kanały popularnonaukowe na YT - głównie Astrofaza, Uwaga! Naukowy Bełkot, Polimaty. Do tego sporadycznie obejrzę coś od SciFun, Historia bez cenzury, albo Emce kwadrat;


Jeśli chodzi o sprawy mniej lub bardziej ważne w tego typu tematach:
Z wyglądu Adonisem nie jestem, ale do Quasimodo jest mi zdecydowanie dalej, więc tragedii nie ma (moja babcia twierdzi nawet że jestem przystojny - a babciom trzeba wierzyć :) ). Gruby (ani nawet "puszysty") nie jestem, pryszczaty też nie, proporcje twarzy i reszty ciała zachowane - gusta są różne ale chyba można ocenić mnie na jakieś 7/10 (choć 5 cm wzrostu więcej bym nie pogardził) :)
Potrafię rozmawiać na wiele tematów - od "ładna dziś pogoda" (choć nie za bardzo za tym przepadam), przez "moje największe marzenie to...", aż po "kim jesteśmy, dokąd zmierzamy?" - choć sam raczej rozmowy zacząć nie potrafię.
Jeśli chodzi o imprezowanie (domówki, clubbing, wesela itp.) to raczej nie przepadam (chyba jak większość jeśli nie wszyscy intro :) ), a ponadto w tańcu jestem bardziej drewniany od parkietu (ale jak już trzeba, to staram się nadrabiać ambicją).
Największą moją wadą jest to, że nie potrafię "być normalny" w kontaktach z całkiem obcymi ludźmi, przez co sprawiam złe pierwsze wrażenie (choć zauważyłem, że moje zachowanie bardziej przeszkadza ekstrawertykom niż introwertykom, ci drudzy chyba po prostu mnie rozumieją :) ). Natomiast podobno przy bliższym poznaniu przestaję zachowywać się jak dziwak i można mnie polubić.
Mniejszą wadą (ale zawsze to wada) jest to, że stawiam zdecydowanie za dużo :) gdy coś piszę (nawiasów też mogłoby być mniej) :)


Chętnie poznam kobietę (w sensie: dziewczynę) - najlepiej z woj. lubuskiego lub z Wrocławia (bo wtedy łatwiej o ewentualne spotkanie, ale generalnie nie jest to szczególnie istotne) w wieku podobnym do mojego (najlepiej +/- 3 lata, ale może być ciut więcej jeśli uważasz, że nie jestem za stary/za młody :) ), z ciekawymi (wiem, szerokie pojęcie :) ) i niekoniecznie takimi jak moje zainteresowaniami, która podobnie jak ja ma już dość samotności. Co oczywiście nie oznacza, że nasza ewentualna znajomość musi przerodzić się w poważny (lub nawet niepoważny) związek, ale nie broniłbym się przed tym, gdyby jednak coś zaiskrzyło.
Nie musi być Andżeliną Dżoli (czy kto tam teraz uchodzi za ideał kobiety; zresztą akurat ona i tak mi się niespecjalnie podoba), ale fajnie jakby można ją było określić choćby słowem "niebrzydka" (bo sam jestem "niebrzydki" :D ).
Kontakt przez prywatną wiadomość na forum lub na GG: 64526668 (wchodzę tam raz na 2-3 dni, więc przynajmniej pierwszą wiadomość będzie lepiej wysłać przez forum). Z czasem jeśli będziemy się dogadywać to można przerzucić się na inne formy kontaktu np. Facebook, a nawet spotkanie twarzą w twarz :)

Trochę się ten post rozwlekł, więc kończę.
ODPOWIEDZ