Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
George
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2016, 10:45
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFP-T

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: George »

Witam wszystkich.

Nazywam się Michał, mam 21 lat i jestem studentem prawa na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim. ( Z raczej dobrą perspektywą na przyszłość w tym zawodzie ^^).

O mnie: Tutaj ciężko coś więcej napisać po za paroma oczywistymi, dla mnie, faktami. Jestem introwertykiem, raczej lekkim, który co raz bardziej stara się, powoli, otwierać na nowe znajomości i wychodzić z tzw. strefy komfortu. Nadal lubię jednak spędzać czas w bardziej spokojny i cichy sposób. Szczególnie doceniam podróże, czy to w okolice województwa, czy też po za kraj, bardziej w charakterze turysty niźli jakiegoś surwiwalu. Wynika to z mojego zamiłowania do przyrody, głównie zoologi( entomologia oraz herpetologia) oraz historii. Tutaj nacisk na średniowiecze i starożytność. Prawo to głównie ochrona środowiska, cywil oraz ochrona praw człowieka. :)

Jeżeli chodzi o moje zainteresowania, to tutaj jest różnie, ogólnie nie boje się poznawać nowych rzeczy i zawsze jestem otwarty na nowe doznania. Po za tym, jestem dosyć umiarkowanym człowiekiem, wierzącym, że swoje poglądy, zwłaszcza polityczne, powinno się pokazywać jedynie w odpowiednich sytuacjach, zgodnie z maksymą, że ów poglądy są jak niechlubna nazwa końca pleców. Każdy ma własne i tego się trzymajmy. Z charakteru hołduje bardziej racjonalizmami filozoficznemu niż religii, chociaż i do tej ostatniej nic osobiście nie mam. Po za tym uważam się za człowieka kultury, lubię chodzić do teatru, kina, galerii oraz podobnych miejsc. Z filmów oglądam zarówno te poważniejsze, studyjne filmy jak i dobre blockbustery. Lubię również czytać książki, głównie historyczne oraz fantastykę, i grac w gry na PC. Ogólnie rzecz biorąc jestem geekiem, zafascynowanym popkulturą i bardzo lubiącym czerpać z niej to co najlepsze, głównie energię do działania. Z bardziej ciekawych hobby mógłbym wymienić biblistykę i czytanie synops. Na razie to tyle. :?

I teraz tak..kogo szukam. Hm...tutaj również ciężko mi określić konkretnie kogo chciałbym poznać, ale zapewne jakąś osobę, która miałaby podobne zainteresowania do mnie, i chciałaby spróbować stworzyć jakaś relacje oparta na więziach. Czy romantycznych? To już zależy od woli dwóch stron i tego jak będziemy do siebie pasowali. Jeżeli będzie dobre połączenie, to nie będę miał nic przeciwko. Jako osoba, która była już w paru związkach, chcę spróbować w końcu poznać się i stworzyć podobną relację z introwertyczką, co do tej pory, się nie udawało z wzgląd na dosyć małą aktywność takich osób w moim środowisku, w którym się obracam. :lol:

Także, tego jakby ktoś chciał popisać i zgadać to zapraszam na PW.
Awatar użytkownika
teoriapogardy
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 12 lip 2016, 0:31
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: teoriapogardy »

Mam na imię: Natalia
Mam lat: 18
Jestem z: Krakowa

Jeśli te cyferki czy literki cokolwiek znaczą to może dla kogoś 5w4 "Obrazoburca", INTP "Logik" będzie ważną informacją. Póki co jestem na etapie liceum międzynarodowego oraz chwytania się jednocześnie wszystkiego i niczego. Samo podejmowanie prób, kosztowanie czegoś nowego jest dla mnie dużo bardziej ekscytujące, aniżeli dążenie do jednego celu w danej dziedzinie. Również dlatego nie lubię zbyt długo wysiadywać w jednym punkcie, czuć się przytłaczana i ograniczana, zupełnie nie przywiązuję się do miejsc, możliwość bycia w ciągłej podróży równa się całkowitym spełnieniem.

* Interesuję się biologią w każdym wydaniu - kognitywistyką zwłaszcza. Literatura, która nie zahacza o tanie romanse, bądź fantasy, to też świetna rzecz. Nie mam problemu w czytaniu kilku książek naraz. Tworzenie filmów też sprawia mi sporo przyjemności, tak samo jak oglądanie sztuki i wszystkiego co niesie dla mnie jakąś estetyczną wartość, nie tylko tą powierzchowną
* Co jakiś czas potrzebny jest mi przypływ adrenaliny, nieważne czy to rollercoaster/bungee/cokolwiek popieprzonego
* Przebywanie w nowych miejscach, sama podróż samochodem/samolotem/ogółem przemieszczanie się to najmilszy rodzaj transu. Nie gardzę też jazdą na rowerze czy chodzeniem po górach.
* Czarny humor to mój ulubiony humor
* Jak nie przepadam za obecnością dużej liczby ludzi wokół mnie, tak uwielbiam się im przyglądać oraz dyskutować. Często przedstawiam zdanie odmienne od tego, z którym zgadzam się wewnętrznie, byleby tylko urozmaicić rozmowę i wymusić na drugiej osobie potrzebę szukania argumentów dobrej jakości
* Zdecydowanie widzę świat według swoich miar i reguł, ale najważniejsze to móc je skonfrontować z czyimiś
* Zapewne nie jest łatwo przebić się przez początkowy mur, przekonywanie się do kogoś to długi proces z mojej strony, ale wiem, że jestem w stanie zaoferować dużo wierności i oddania w każdej z relacji :)

Szukam po prostu kogoś do długich rozmów, tych bardziej wymagających i tych o najzwyklejszych pierdołach dnia codziennego :)
samotna

Re: Poznajmy sie

Post autor: samotna »

Szukam fajnego miłego Mężczyzny w wieku od 24-30 Szczerego miłego otwartego na nowy związek ....
Jest jakiś tutaj???
Awatar użytkownika
Wilk
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2016, 22:39
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Wilk »

Nie wierzę, że to robię.... aaaale~

Cześć. Na imię mi Arek, mam lat 27 i tymczasowo mieszkam we Wrocławiu (zasadniczo lubię to zmieniać).
O mnie... aj. Ciężka sprawa. Trochę nieprzewidywalny, trochę geek, trochę melancholik. Trudno powiedzieć, lepiej zbadać :)

Lubię malować, nałogowo kupuję książki (i nawet je czytam!), oglądam masę filmów i kocham się uczyć. Lubię noc, deszcz, ciszę, jazz, dobre wino i spokój. Rozkochany w Japonii. Wiecznie uczę się pływać :)

Chętnie wybrałbym się z kimś na spacer czy do kina. W gruncie rzeczy każda inna forma aktywności też mnie zadowoli. Pora najwyższa się uspołecznić, choćby w minimalnym stopniu :)

Miłej nocy!
"Peter Pan was right..."
Echo
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2016, 20:10
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Echo »

Cześć, mam na imię Łukasz, mam 21 lat i mieszkam w okolicach Warszawy.
Nie potrafię zbytnio opisywać siebie, więc jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć napisz do mnie, może będzie warto ;)
krzysiek9375
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2016, 14:22
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: krzysiek9375 »

Cześć, jestem Krzysiek. Mam 23 lata. Mieszkam w Jaśle na podkarpaciu. 145km od Krakowa. W Krakowie studiowałem na AGH zaocznie. Za rok znów wracam. Jestem introwertykiem, bo wychowano mnie na niepewnego siebie człowieka. Nikt we mnie nie wierzył. Tak więc teraz staram się to odkręcić i wyjść na prostą. W końcu mi się uda. Lubię czytać książki. Ale nie wszystkie. Siedzę zazwyczaj w fantasy, bo realistyczne książki mnie chyba przytłaczają. Przecież tyle rzeczywistości dookoła :D Zajmuję się od niedawna pracą w firmie projektowej. Uczę się, zdobywam doświadczenie. Mam zamiar przenieść się do większego miasta, bo w tej dziurze zwanej Jasłem nic nie ma :D Marzy mi się spotkać dziewczynę, która będzie podobna do mnie. Marzy mi się zaprojektować swój własny dom. Z lukarnami, przy których postawię mięciutkie materace i zimowymi wieczorami przy oknie będę się zaczytywał w coś ciekawego z kubkiem gorącej herbaty. Oczywiście przy kaloryferze :D Póki co jestem trochę wybrakowany, ale wszystko staram się uzupełniać. Lubię też sport - ale w granicach rozsądku. Interesuje mnie trochę psychologia. Jestem też filozofem :D Spisuję swoje wymysły. Taki to ja. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
TAKI
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2016, 16:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 8w9
MBTI: INTJ-T
Lokalizacja: Kielce

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: TAKI »

Mam na imię Roman i mam 20 lat. Mieszkam w Kielcach. Jestem po technikum hotelarskim ale nie zamierzam podejmować jakiejś pracy w tym zawodzie :D. Niebieskooki brunet, 183 cm wzrostu. Kiedyś sporo rysowałem i malowałem, interesuje się też trochę historią, techniką aż kiedyś połączyłem to, i znalazłem zaspokojenie mojej tfurczości w modelarstwie (dla zainteresowanych pojazdy w skali 1/72), która trwa już od 8 lat. Mam także skłonności do kolekcjonowania różnych rzeczy.
Nie interesuję się wcale sportem czy to na żywo czy też jako transmisje meczy, olimpiad, itp. Rekreacyjnie lubię jazdę na rowerze. Ojciec zaraził mnie miłością do psów i Citroena :D.
EnLève ta culotte c'est moi qui pilote!
Awatar użytkownika
Najts
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 24 paź 2016, 21:46
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Najts »

Ciekawe czy w ogóle warto próbować. Ah eh oh. No cóż.
Na imię mi Sebastian. Mam 20 lat i mieszkam w Warszawie.

A teraz o mnie. Ojej. No więc. Jestem wysoki, mam w miarę niski głos. Włosy dosięgające ramion. Noszę czasem koszulki zespołów i zawsze bojówki. Taki prawie metal, po którym aż tak bardzo nie widać, że jest metalem. Lubie słuchać każdego utworu, który mi się spodoba. Moje zainteresowania muzyczne zaczynają się na muzyce klasycznej, a kończą na death metalu.

Od około roku gram na keyboardzie, kilka miesięcy temu zacząłem też uczyć się rysować. Lubie chodzić na spacery w nocy, gdy nikogo nie ma bo jest ciemno i cicho. Gram trochę w gry video(szczególnie lubię stare gry, pixelki są piękne), oglądam też anime, ale to rzadko, ponieważ większość serii mnie nudzi, a postaci irytuje. Co drugi dzień chodzę biegać. Lubie mroczne i dziwne rzeczy. Gdy coś mnie zainteresuje, szukam na ten temat informacji w internecie. Ponoć jestem zabawny i to nie tylko mama i tata tak mówią ¯\_(ツ)_/¯ . Lubie bardzo herbatę, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało. Czasem bywam też sarkastyczny. Nie łatwo się obrażam i mam dystans do siebie. Jestem też trochę depresyjny, ale tylko trochę.

I na koniec, kogo szukam. Uh. Głupio to zabrzmi, ale sam nie wiem. Myślę, że dziewczyny z wyobraźnią, z którą obydwoje będziemy się dobrze ze sobą czuli. Co mogę innego powiedzieć. Ps: Jeśli chodzi o kontakt, to można napisać do mnie prywatną wiadomość, a potem już się ogarnie.
Awatar użytkownika
dwadolary
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2015, 18:45
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: dwadolary »

Mam na imię Dominik. Zastanawiam się, jak w ogóle zacząć. Doskwiera mi ostatnio samotność. Nie mam problemów w kontaktach z ludźmi, większość czasu spędzam ze znajomymi z pracy, uczelni czy klubu, ale to tylko powierzchowne znajomości. Brakuje mi głębszej więzi, stąd też post, który teraz czytasz. Nie chcę zbytnio się opisywać. Studiuję informatykę, lubię kino, programowanie i web design. Biegam i gram w szachy. Te rzeczy głównie wypełniają mi czas. No właśnie, najbardziej lubię wypełniać sobie czas. Chętnie kogoś poznam, kogoś o podobnych zainteresowaniach. Jeśli pasuje chociaż jedno, to fajnie. Zapraszam ;)
Judy
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2016, 10:50
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w2
MBTI: INTJ-T

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Judy »

Hej wszystkim!
Mam 17 lat. Niedawno odkryłam to forum i bardzo mi się spodobało. Zauważyłam że jest tu sporo podobnych do mnie osób. Ciężko mi jest siebie opisać. Jestem raczej wrażliwa, uczuciowa i zbyt dużo przejmuję się i rozmyślam nad wieloma sprawami. Zwykle nie mam problemu z rozmawianiem z ludźmi lecz z poznawaniem ich i kontynuowaniem znajomości. Jestem całkiem rozgadana zwłaszcza w gronie bliższych znajomych. Często żartuje i chyba mam fajne poczucie humoru ;) Jestem empatyczna i wyrozumiała. Łatwo przychodzi mi nauka języków obcych. Interesuję się tym co się dzieje w kraju, na świecie, trochę też polityką. Lubię słuchać muzyki (głównie rocka), oglądać seriale, filmy, czytać książki. Lubię też przebywać na świeżym powietrzu, jeździć na rowerze, spacerować, uwielbiam jeździć w góry. Marzę o tym żeby pojechać do kilku krajów, głównie azjatyckich, poznać życie ich mieszkańców, nawiazac z nimi blizsze relacje. Chciałabym też nauczyć się grać na jakimś instrumencie. Szukam kogoś w przedziale wiekowym 17-21 z kim mogłabym pogadać, a później może się spotkać ;) Najlepiej kogoś spokojnego, miłego, z poczuciem humoru. Jeśli ktoś chciałby popisać to zapraszam na pw :)
gray
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 27 lis 2016, 22:59
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: gray »

Mam na imie: Gray :p
Mam lat: wiecej niz 21
Jestem z: Pomorze, czasem w świecie gdzie mnie poniesie
O mnie: Lubie być szcześliwa, lubie sie śmiac ( moje żarty do samej siebie są najlepsze), bardzo zamknieta w sobie, uwielbiam odkrywac nowe rzeczy, nowe światy, miec wiecej nie jedno życie
Moje zainteresowania; podróże, spiew ( coveruje) muzyka ( chilloutowa, ballady, smooth electro, hip hop po korean hip hop, rozne dziwne dzwięki które swoją oryginalnoscią mnie zainteresują ) uwielbiam sie uczyc
Szukam: kogos pozytywnego lub mniej, po prostu kogos ciekawego. Najlepiej facet bo interesuje mnie co faceci myślą.
Visturos
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2016, 10:38
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Visturos »

Przypadkowo trafiłem na to forum, więc pomyślałem że się zarejestruje się i dołącze do introwertyków, moze uda się poznać kogoś interesującego:

Cóż, nazywam się Michał i mam 22 lata :)
Od ponad 15 miesiecy mieszkam we Wrocławiu realizując się w mojej pasji, planach które sobie wcześniej wytoczyłem. Ciesze się z tego co aktualnie robie i sprawia mi to przyjemność.

Jestem osobą troche nieśmiałą, ale ludzie oceniają mnie bardzo pozytywnie. Oprócz tego jestem introwertykiem, jak każdy z nas na forum. Lubie spędzać czas w domu, z dala od ludzi, tak po prostu w ciszy, ale czasami samotność bywał dołująca stąd decyzja o tym aby do was dołączyć :) Czasami lubie spotkać się gdzieś z kimś w kameryalnym gronie, ale im więcej ludzi tym gorzej dla mnie bo podpieram ściany żeby nie upadły :/ Lubie się smiać jak koleżanka z góry i mam specyficzne poczucie humoru ale w pozytywnym znaczeniu (chyba) :P Jestem osobą uczuciową, pomocną i nie myśle egoistycznie, zawsze staram się nieść pomoc innemu. Kipi ze mnie kreatywność. Jestem szczery wobec drugiej osoby. Nie skrzywdziłbym kogoś wiedząc że istnieje taka szansa, zawsze staram się stawiać na miejscu drugiej osoby i spoglądać na sytuacje oczyma tej osoby.

Lubie słuchać muzykę filmową, synthwave, ale też rock, lub coś smętnego/melancholijnego w zależności od dnia. Dynamiczna pobudza mnie do działania, muzyka melancholijna uspokaja mnie i pobudza moją wyobraźnie. Uwielbiam art. Czasami lubie obejrzeć mecz ale nie interesuje się tym sportem tak jak kiedyś, perspetywa się zmienia. W letnie dni uwielbiam pojechać rowerem gdzieś w nieznane i wrócić spowrotem po kilku godzinach :)
Interesuje się również nauką mimo że nigdy nie byłem kimś wyjątkowym w szkole, np. kocham astronomie :) Amatorsko ucze się pisać opowiadania, sprawia mi to przyjemność tworzyć ciekawe, zmyślone historie. Lubie też czytać książki, szczególnie te detektywistyczne, dramatyczne lub z dziedziny sci-fi, podobnie zresztą z filmami. Uwielbiam te produkcje którę są głebokie i potrafią przekazać coś sensownego.

Mógłbym pisać jeszcze wiecej, ale trzeba kiedyś skończyć :)

Szukam kogoś z kim mógłbym porozmawiać tak po prostu a potem może się spotkać :) Oczywiście fajnie by było poznać kobiete :)
ukasz92
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2016, 19:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ-T

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: ukasz92 »

Mam na imie: Łukasz
Mam lat: 24
Jestem z: Szczecin

O mnie: Szczupły brunet, 180 cm wzrostu. Nieśmiały student, któremu coraz częściej doskwiera samotność. Ciężko mi nawiązać nowe znajomości. Bardzo często się zamartwiam różnymi rzeczami.

Moje zainteresowania: Muzyka.. nie tylko słuchanie, ale również gra na gitarze, która pomaga mi się zrelaksować. Sport- uwielbiam oglądać mecze piłki nożnej oraz chętnie chodzę na basen. Lubię czytać.

Szukam: Uczuciowej, wrażliwej kobiety, o którą mógłbym się troszczyć:). Nie paląca.
Juliexo
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2016, 20:37
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Juliexo »

Nazywam się Julia, mam 19 lat i mieszkam we Wrocławiu. Od niedawna moja samotnosc zaczęła mnie męczyć (co mnie aż dziwi), więc chyba pora kogoś poznać, pomyślałam że to forum może mi w tym pomóc - bo gdzie poznać introwertyka jak nie w internecie. xd
Nie lubię mówić o sobie ale spróbuję.. na poczatek moze to ze jestem realistka, raczej pozytywnie nastawiona do świata jednak mam problem z wyrażaniem głębszych emocji, dlatego wielu ludziom sie wydaje ze jestem zimna i bez uczuc, co raczej nie jest prawdą jak sie mnie lepiej pozna. c:
Jestem ścisłowcem, uwielbiam podróżować, zwiedzać i odkrywać nowe rzeczy. Interesuje się trochę kulturą dalekiego wschodu. Marzę o tym, żeby za parę lat wyprowadzić się z Polski i doświadczyć życia w zupełnie innym miejscu i kulturze. Lubie czytać książki i oglądać seriale typu Dr House czy Sherlock. Muzyki słucham dużo i bardzo różnej. Lubię też bardzo jeździć na rowerze - to chyba jedyna forma aktywności którą toleruje xd Zdecydowanie wolę słuchać niż mówić. Jednak jak ktoś będzie chciał popisać, a moze potem spotkac sie na herbate czy kawe to byloby fajnie ^^
Awatar użytkownika
Solitude
Intronek
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2013, 23:06
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Solitude »

Nie wiem co robię w tym temacie, nie szukam związków, no znaczy... podświadoma potrzeba bliskości, ale wiem, że bym się nie nadała. Po prostu pomimo bycia skrajną introwertyczką dobrze funkcjonująca w samotności, z biegiem lat pustka się pogłębia i jest coraz cięższa do zniesienia, bo przecież każdy potrzebuje mieć kogoś bliskiego, każdy potrzebuje czuć, że dla kogoś coś znaczy, czy po prostu mieć kogoś z kim może szczerze, głęboko porozmawiać, kogoś kto rozumie... Chciałabym poznać taką osobę, a jako, że dogaduję się tylko z introwertykami, a w świecie rzeczywistym nie mam raczej okazji poznawania ludzi, to jestem teraz tu, na tym forum.
Trzeba się jakoś zareklamować, zachęcić, pokazać od najlepszej strony, tak? To nie dla mnie, zrobię sobie raczej antyreklamę, z cichą nadzieją, że w tym internetowym oceanie możliwości, może znajdzie się ktoś podobny do mnie kogo to wcale nie zniechęci.

Dziewczyna, lat 22, z Krakowa (ale odległość nie ma dla mnie dużego znaczenia, chcę po prostu kogoś poznać, bratnią duszę, bez patrzenia na kilometry, chociaż oczywiście jeśli kogoś się pozna lepiej, to spotkanie w rzeczywistości zawsze mile widziane) Wielka miłośniczka zwierząt, książek i muzyki, głownie metalowej, lubię sobie podróżować po Polsce na koncerty.
Dużo myślę, lubię sobie głębiej porozmawiać o świecie, o ludziach i różnych życiowych sprawach.
Osoba specyficzna, trudna, dziwna, szczegóły wychodzą z czasem. Marzycielka, wrażliwiec, idealistka, pomimo obserwacji otoczenia i własnych doświadczeń ciągle wierzę, że gdzieś tam jest to czego szukam. Naiwna optymistka? Nie wymagam od świata więcej niż rzeczy, do których sama jestem zdolna.
Lubię również takich ludzi jak ja, to znaczy jednostki w jakiś sposób raczej wykluczone ze społeczeństwa, jednostki nie idące ślepo za tłumem, samotników. Ogólnie w ludziach cenię sobie przede wszystkim szczerość i sama również mam to do zaoferowania. I lubię ludzi prawdziwych, autentycznych, którzy nie boją się być sobą, nie boją się swoich myśli, którzy nie lubią płytkich rozmów. Właściwie to zazwyczaj jestem raczej mało kontaktowa, trochę dzika, mało kiedy poznaję ludzi, z którymi potrafię się dogadać i wychodzi mi jakaś dłuższa znajomość, ale co robić? Siedzieć i użalać się nad sobą? Nie! Walczyć i próbować!!
Ewentualny kontakt ze mną to mail, lubię długie maile, lubię ściany tekstu, jest w tym coś niesamowitego i sądzę, że jest to najlepszy sposób na poznawanie kogoś przez internet. Mail: solitude2205@gmail.com

No i tyle. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ