Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Ina
Zagubiona dusza

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Ina » 23 cze 2016, 2:23

Mam na imie: Paulina
Mam lat: 19
Jestem z: śląsk, okolice Katowic
O mnie: ciężko mi jest o sobie pisać :D jestem dość spokojną osobą, nie lubię się wychylać i trochę trudno mi jest poznawać nowe osoby, które chciałyby utrzymywać ze mną później kontakt, bo zapewne przy pierwszym spotkaniu wychodzę na nudziarę, która tylko słucha i nic nie mówi, ale na to już nic nie poradzę. Dlatego miło by było, gdyby osoba która do mnie ewentualnie napisze nie brała mnie od razu za kogoś kto ma kija w dupie, bo o dziwo lubię sobie pożartować, niestety czasem jest to dość czarny humor :D wszystko u mnie wychodzi przy późniejszych rozmowach. Jestem niska (150cm :<), mam dość długie, aktualnie brązowe włosy, mimo że uważam, że lepiej mi jest w czerwonym :p chciałabym studiować psychologię (co za ironia) lub pedagogikę wczesnoszkolną, co odradza mi rodzina, ale w moim przypadku mam jeszcze chwilkę na zastanowienie się. Nie mam pojęcia co jeszcze mogłabym o sobie napisać, dlatego zapraszam na pw! edit: zapomniałam dopisać - posiadam tatuaże ;p lepiej teraz to dopisać, nie każdy musi je przecież lubić
Moje zainteresowania; lubię uczyć się nowych języków, kocham podróżować, niestety obecnie nie mam takiej możliwości. Nadal szukam swojej pasji, czegoś co mogłoby mnie wciągnąć. Próbowałam tańczyć, ale ciężko mając dwie lewe nogi :D Śpiewać nie umiem, strasznie chciałabym się nauczyć gry na pianinie, chociaż wydaje mi się, że już trochę na to za późno
Szukam: nie mam zbyt wielkich wymagań (przynajmniej tak mi się wydaje!). Może kogoś, kto zaraziłby mnie swoją pasją. Kogoś spokojnego, kto lubiłby czasem ze mną po prostu posiedzieć, porozmawiać o niczym. Jestem osobą, która musi trochę porozmawiać z osobą przez internet, żeby dopiero się spotkać. Muszę mieć po prostu jakąś pewność, że ta osoba mnie nie oleje :p nie szukam osoby jakoś dużo starszej ode mnie lub młodszej

grarit
Introrodek
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Post autor: grarit » 02 lip 2016, 2:05

Mam na imię: Grzesiek
Mam lat: 18
Jestem z: okolic Wrocławia

O mnie: pisanie o sobie, trudna rzecz. Jestem spokojny, cichy, taki trochę...wycofany. Wycofany, bo przebywam w otoczeniu, gdzie sporo osób kompletnie do mnie nie pasuje, a ja do siebie ich nie dopuszczam. Czasami mam wrażenie, że tworzę sobie grubą szybę między mną a resztą ludzi. I przez tą szybę widać mnie. Nudnego, bez poczucia humoru. I dopiero jak kogoś dopuszczę do siebie, widać, że moje życie nie jest nudne, a i humor się znajduje. Jestem pogodną osobą, dość optymistyczną. Nastawioną na to, że się uda. Szczerzę zęby bardzo często, na myśl mi przychodzi Daniel Ricciardo. Mam mega specyficzne poczucie humoru, śmieszy mnie czarny humor (nawet ten ostry), świetnie się bawię oglądając Gonciarza, gość jest genialny. Mam bardzo małe grono bliskich znajomych, a takie najbliższe to chyba jednoosobowe. Przebywam na co dzień w dość dużej grupie, ale najczęściej idę trochę z dala od nich. Lubię być sam, albo z jedną, zaufaną osobą. Nie imprezuję, wolę wziąć piłkę i dwie godziny samemu nią do kosza rzucać, niż iść na jakiegoś grilla, albo na "interakcję". Jeśli już mi się zdarzy znaleźć na imprezie, to nie piję. Nie piję, bo muszę mieć trzeźwy umysł i świadomość, muszę widzieć, co się dzieje dookoła, co, dlaczego, jak kto robi. Piwo jest dobre, gdy leci ważny mecz i można sobie posmakować. Palenie - nienawidzę.
Potrafię się oddać swojej pasji, zatracić. Mam ją, nawet nie jedną. I jeśli mi zależy, żeby coś w niej osiągnąć - opracuję co i nie odpuszczę. Ale musi mi zależeć. 184cm wzrostu, 82kg wagi. Więcej prywatnie, o ile będzie z kim. Jeszcze jedno, cholerna ze mnie gaduła, z jeszcze gorszą skłonnością do rozwijania dygresji w nieskończoność. Tyle, że muszę mieć temat, który znam. Pochłaniam swoje pasje, o nich umiem mówić godzinami i chcę wiedzieć wszystko o nich. Moje zainteresowania to głównie sport (np. gry zespołowe, czy wyścigi jak Formuła 1), również psychologia sportu.

Szukam: no generalnie to chciałbym poznać kogoś (a z tym u mnie to jest kiepsko)...nie wiem czy podobnego, póki co nikogo podobnego do siebie nie spotkałem. Więc może być. Albo nie wiem, że spotkałem. Kogoś spokojnego, mającego trochę uśmiechu (ryczenie w poduszkę każdego dnia jest dla mnie niezrozumiałe i niepojęte). Chciałbym poznać kogoś z okolic, no i w swoim wieku. Trochę pogadać przez neta, żeby się ciutkę poznać.

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5

Post autor: Coldman » 02 lip 2016, 11:03

grarit pisze:Jeśli już mi się zdarzy znaleźć na imprezie, to nie piję. Nie piję, bo muszę mieć trzeźwy umysł i świadomość, muszę widzieć, co się dzieje dookoła, co, dlaczego, jak kto robi.
Uwielbiam ten tekst
Nie ważne jak to zabrzmi ekstrawertycznie czy nie. Ale że zaszumi ci w głowie i byś się zachował nieswojo to coś to cos ci sie stanie. Zniszczysz swój obraz siebie czy co. Czasem warto pokombinować.
Jak to nasz admin high napisał: przełamałem lody ze swoim lokatorem przy wodce. xd
Wiem że można się bawić dobrze bez alko itp,ale to moja subiektywna opinia pokazująca że nie ma co się trzymać ustalonych węwnetrznych granic ,bo w społeczeństwie takich nie ma.

Życzę powodzenia kolego
Pozdrawiam
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

grarit
Introrodek
Enneagram: 5w6

Post autor: grarit » 02 lip 2016, 11:28

Coldman, może i wiele osób tak mówi, ja generalnie takich nie mam dookoła, stąd twoje uwielbienie mojego tekstu jest lekkim zdziwieniem dla mnie. Ale wiesz, nienawidzę tego uczucia w głowie, jak coś wypije więcej. Jest okropne.

Pozdrawiam też ;)

oeming
Zagubiona dusza

Post autor: oeming » 03 lip 2016, 15:59

Cześć wszystkim

Mam na imię: Michał

Mam lat: 27

Jestem z: Śląsk, okolice Katowic

O mnie: Co mogę napisać o sobie poza tym, że jestem introwertykiem który walczy ze swoim demonami :) Ale tak na poważnie to jestem w miarę spokojna osobą, z początku mogę się wydawać bardzo cichy i zamknięty w sobie ale to tylko dla tego, że potrzebuję czasu żeby zaufać ludziom i się przed nimi otworzyć. Nie lubię kiedy ktoś wywiera na mnie presją i próbuje na siłę skłonić mnie do otwarcia się, tka jak pisałem wcześniej potrzebuję trochę czasu żeby poczuć się swobodnie wtedy staje się inna osobą. W skrócie o sobie: spokojny wrażliwy introwertyk, otwarty jeśli czuję się przy kimś swobodnie i mu ufam. Nie ukrywam, że lubię czarny humor i sarkazm ale potrafię uszanować jeśli druga osoba tego nie toleruje. Nie palę (aktualnie popalam tylko e papierosa), alkohol w granicach rozsądku. A zewnętrznie: 170cm, ciemny blondyn, szczupła wysportowana sylwetka.

Moje zainteresowania: Wszelkiej maści aktywność fizyczna (aktualnie, siłownia i bieganie), lubię podróżować jeśli tylko czas i finanse na to pozwalają. Lubię chodzić na dłuższe spacery z psem, żeby po prostu pomyśleć. Z innych zainteresowań: dobra książka fantasy raz na jakiś czas, dobre kino (głównie sci-fi/fantasy/horror chociaż innymi gatunkami tez nie wzgardzam). Z muzyki preferuję starego rocka, chociaż nie szufladkuję się i z każdego gatunku muzycznego znajdę coś dla siebie. Tańczę tylko w domu albo kiedy nikt mnie nie widzi, to samo tyczy się śpiewania :) Lubię też co jakiś czas pograć w dobrą grę komputerową.

Szukam: Kogoś o charakterze podobnym do mojego, kogoś komu nie będzie przeszkadzało to, że czasami milczę i zamykam się ze swoimi myślami na świat zewnętrzny. Osoby przy której nie będę na siłę udawał kogoś kim nie jestem, i nie będę musiał robić rzeczy wbrew sobie. Aby można było czasem posiedzieć i chociażby pomilczeć razem, bratniej duszy. Nie piszę, że szukam kogoś na stałe czy coś w tym stylu po prostu chciałbym poznać osobę podobną do mnie, popisać z nią a potem zobaczyć jak się sprawy potoczą.

George
Zagubiona dusza
MBTI: INFP-T

Post autor: George » 11 lip 2016, 11:13

Witam wszystkich.

Nazywam się Michał, mam 21 lat i jestem studentem prawa na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim. ( Z raczej dobrą perspektywą na przyszłość w tym zawodzie ^^).

O mnie: Tutaj ciężko coś więcej napisać po za paroma oczywistymi, dla mnie, faktami. Jestem introwertykiem, raczej lekkim, który co raz bardziej stara się, powoli, otwierać na nowe znajomości i wychodzić z tzw. strefy komfortu. Nadal lubię jednak spędzać czas w bardziej spokojny i cichy sposób. Szczególnie doceniam podróże, czy to w okolice województwa, czy też po za kraj, bardziej w charakterze turysty niźli jakiegoś surwiwalu. Wynika to z mojego zamiłowania do przyrody, głównie zoologi( entomologia oraz herpetologia) oraz historii. Tutaj nacisk na średniowiecze i starożytność. Prawo to głównie ochrona środowiska, cywil oraz ochrona praw człowieka. :)

Jeżeli chodzi o moje zainteresowania, to tutaj jest różnie, ogólnie nie boje się poznawać nowych rzeczy i zawsze jestem otwarty na nowe doznania. Po za tym, jestem dosyć umiarkowanym człowiekiem, wierzącym, że swoje poglądy, zwłaszcza polityczne, powinno się pokazywać jedynie w odpowiednich sytuacjach, zgodnie z maksymą, że ów poglądy są jak niechlubna nazwa końca pleców. Każdy ma własne i tego się trzymajmy. Z charakteru hołduje bardziej racjonalizmami filozoficznemu niż religii, chociaż i do tej ostatniej nic osobiście nie mam. Po za tym uważam się za człowieka kultury, lubię chodzić do teatru, kina, galerii oraz podobnych miejsc. Z filmów oglądam zarówno te poważniejsze, studyjne filmy jak i dobre blockbustery. Lubię również czytać książki, głównie historyczne oraz fantastykę, i grac w gry na PC. Ogólnie rzecz biorąc jestem geekiem, zafascynowanym popkulturą i bardzo lubiącym czerpać z niej to co najlepsze, głównie energię do działania. Z bardziej ciekawych hobby mógłbym wymienić biblistykę i czytanie synops. Na razie to tyle. :?

I teraz tak..kogo szukam. Hm...tutaj również ciężko mi określić konkretnie kogo chciałbym poznać, ale zapewne jakąś osobę, która miałaby podobne zainteresowania do mnie, i chciałaby spróbować stworzyć jakaś relacje oparta na więziach. Czy romantycznych? To już zależy od woli dwóch stron i tego jak będziemy do siebie pasowali. Jeżeli będzie dobre połączenie, to nie będę miał nic przeciwko. Jako osoba, która była już w paru związkach, chcę spróbować w końcu poznać się i stworzyć podobną relację z introwertyczką, co do tej pory, się nie udawało z wzgląd na dosyć małą aktywność takich osób w moim środowisku, w którym się obracam. :lol:

Także, tego jakby ktoś chciał popisać i zgadać to zapraszam na PW.

Awatar użytkownika
teoriapogardy
Intronek
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Post autor: teoriapogardy » 12 lip 2016, 1:25

Mam na imię: Natalia
Mam lat: 18
Jestem z: Krakowa

Jeśli te cyferki czy literki cokolwiek znaczą to może dla kogoś 5w4 "Obrazoburca", INTP "Logik" będzie ważną informacją. Póki co jestem na etapie liceum międzynarodowego oraz chwytania się jednocześnie wszystkiego i niczego. Samo podejmowanie prób, kosztowanie czegoś nowego jest dla mnie dużo bardziej ekscytujące, aniżeli dążenie do jednego celu w danej dziedzinie. Również dlatego nie lubię zbyt długo wysiadywać w jednym punkcie, czuć się przytłaczana i ograniczana, zupełnie nie przywiązuję się do miejsc, możliwość bycia w ciągłej podróży równa się całkowitym spełnieniem.

* Interesuję się biologią w każdym wydaniu - kognitywistyką zwłaszcza. Literatura, która nie zahacza o tanie romanse, bądź fantasy, to też świetna rzecz. Nie mam problemu w czytaniu kilku książek naraz. Tworzenie filmów też sprawia mi sporo przyjemności, tak samo jak oglądanie sztuki i wszystkiego co niesie dla mnie jakąś estetyczną wartość, nie tylko tą powierzchowną
* Co jakiś czas potrzebny jest mi przypływ adrenaliny, nieważne czy to rollercoaster/bungee/cokolwiek popieprzonego
* Przebywanie w nowych miejscach, sama podróż samochodem/samolotem/ogółem przemieszczanie się to najmilszy rodzaj transu. Nie gardzę też jazdą na rowerze czy chodzeniem po górach.
* Czarny humor to mój ulubiony humor
* Jak nie przepadam za obecnością dużej liczby ludzi wokół mnie, tak uwielbiam się im przyglądać oraz dyskutować. Często przedstawiam zdanie odmienne od tego, z którym zgadzam się wewnętrznie, byleby tylko urozmaicić rozmowę i wymusić na drugiej osobie potrzebę szukania argumentów dobrej jakości
* Zdecydowanie widzę świat według swoich miar i reguł, ale najważniejsze to móc je skonfrontować z czyimiś
* Zapewne nie jest łatwo przebić się przez początkowy mur, przekonywanie się do kogoś to długi proces z mojej strony, ale wiem, że jestem w stanie zaoferować dużo wierności i oddania w każdej z relacji :)

Szukam po prostu kogoś do długich rozmów, tych bardziej wymagających i tych o najzwyklejszych pierdołach dnia codziennego :)

samotna

Re: Poznajmy sie

Post autor: samotna » 01 sie 2016, 8:29

Szukam fajnego miłego Mężczyzny w wieku od 24-30 Szczerego miłego otwartego na nowy związek ....
Jest jakiś tutaj???

Awatar użytkownika
Wilk
Zagubiona dusza
MBTI: INFJ

Post autor: Wilk » 04 sie 2016, 23:23

Nie wierzę, że to robię.... aaaale~

Cześć. Na imię mi Arek, mam lat 27 i tymczasowo mieszkam we Wrocławiu (zasadniczo lubię to zmieniać).
O mnie... aj. Ciężka sprawa. Trochę nieprzewidywalny, trochę geek, trochę melancholik. Trudno powiedzieć, lepiej zbadać :)

Lubię malować, nałogowo kupuję książki (i nawet je czytam!), oglądam masę filmów i kocham się uczyć. Lubię noc, deszcz, ciszę, jazz, dobre wino i spokój. Rozkochany w Japonii. Wiecznie uczę się pływać :)

Chętnie wybrałbym się z kimś na spacer czy do kina. W gruncie rzeczy każda inna forma aktywności też mnie zadowoli. Pora najwyższa się uspołecznić, choćby w minimalnym stopniu :)

Miłej nocy!
"Peter Pan was right..."

Echo
Wtajemniczony

Post autor: Echo » 24 sie 2016, 19:15

Cześć, mam na imię Łukasz, mam 21 lat i mieszkam w okolicach Warszawy.
Nie potrafię zbytnio opisywać siebie, więc jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć napisz do mnie, może będzie warto ;)

krzysiek9375
Zagubiona dusza

Post autor: krzysiek9375 » 18 paź 2016, 17:41

Cześć, jestem Krzysiek. Mam 23 lata. Mieszkam w Jaśle na podkarpaciu. 145km od Krakowa. W Krakowie studiowałem na AGH zaocznie. Za rok znów wracam. Jestem introwertykiem, bo wychowano mnie na niepewnego siebie człowieka. Nikt we mnie nie wierzył. Tak więc teraz staram się to odkręcić i wyjść na prostą. W końcu mi się uda. Lubię czytać książki. Ale nie wszystkie. Siedzę zazwyczaj w fantasy, bo realistyczne książki mnie chyba przytłaczają. Przecież tyle rzeczywistości dookoła :D Zajmuję się od niedawna pracą w firmie projektowej. Uczę się, zdobywam doświadczenie. Mam zamiar przenieść się do większego miasta, bo w tej dziurze zwanej Jasłem nic nie ma :D Marzy mi się spotkać dziewczynę, która będzie podobna do mnie. Marzy mi się zaprojektować swój własny dom. Z lukarnami, przy których postawię mięciutkie materace i zimowymi wieczorami przy oknie będę się zaczytywał w coś ciekawego z kubkiem gorącej herbaty. Oczywiście przy kaloryferze :D Póki co jestem trochę wybrakowany, ale wszystko staram się uzupełniać. Lubię też sport - ale w granicach rozsądku. Interesuje mnie trochę psychologia. Jestem też filozofem :D Spisuję swoje wymysły. Taki to ja. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Hexia
Zagubiona dusza
MBTI: INFP-A

Post autor: Hexia » 18 paź 2016, 20:18

Jestem 20-letnią, zamieszkałą w Poznaniu praktykującą wiedźmą, początkującą polonistką-pisarką i być może przyszłą panią psycholog. Uwielbiam jesień, Islandię, zahaczającą o gotyk muzykę, sztukę (tak, wiem, to brzmi jakoś tak zbyt górnolotnie, ale cóż zrobię) i Ditę von Teese. Nie cierpię skrajności, wesołego popu i lamentowania. Często bardzo głęboko się zamyślam i wtedy zapominam jak się chodzi, więc potrzebuję silnego mężczyzny, który złapie moje ponad 173 centymetry wzrostu, kiedy stracę równowagę… a tak bardziej na poważnie (ale tylko trochę bardziej) to szukam kogoś, z kim mogłabym porozmawiać o znaczeniu znaczenia, rozłożyć świat na czynniki pierwsze, posłuchać wrzaskliwej muzyki, pochodzić po lesie, a przede wszystkim siedzieć pod kocem oglądając Twin Peaks, jedząc nachosy i pijący whisky. Bo o to w tym wszystkim chodzi, nie?

Jeśli nie mam zbyt wygórowanych wymagań i taki ktoś jednak by się znalazł, i jeśli chciałby dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, opowiedzieć mi historię swojego żywota, albo cokolwiek innego, to uprzejmie proszę o kontakt :>

Awatar użytkownika
TAKI
Wtajemniczony
Enneagram: 8w9
MBTI: INTJ-T

Post autor: TAKI » 21 paź 2016, 20:45

Mam na imię Roman i mam 20 lat. Mieszkam w Kielcach. Jestem po technikum hotelarskim ale nie zamierzam podejmować jakiejś pracy w tym zawodzie :D. Niebieskooki brunet, 183 cm wzrostu. Kiedyś sporo rysowałem i malowałem, interesuje się też trochę historią, techniką aż kiedyś połączyłem to, i znalazłem zaspokojenie mojej tfurczości w modelarstwie (dla zainteresowanych pojazdy w skali 1/72), która trwa już od 8 lat. Mam także skłonności do kolekcjonowania różnych rzeczy.
Nie interesuję się wcale sportem czy to na żywo czy też jako transmisje meczy, olimpiad, itp. Rekreacyjnie lubię jazdę na rowerze. Ojciec zaraził mnie miłością do psów i Citroena :D.
EnLève ta culotte c'est moi qui pilote!

Awatar użytkownika
Najts
Introrodek

Post autor: Najts » 29 paź 2016, 18:39

Ciekawe czy w ogóle warto próbować. Ah eh oh. No cóż.
Na imię mi Sebastian. Mam 20 lat i mieszkam w Warszawie.

A teraz o mnie. Ojej. No więc. Jestem wysoki, mam w miarę niski głos. Włosy dosięgające ramion. Noszę czasem koszulki zespołów i zawsze bojówki. Taki prawie metal, po którym aż tak bardzo nie widać, że jest metalem. Lubie słuchać każdego utworu, który mi się spodoba. Moje zainteresowania muzyczne zaczynają się na muzyce klasycznej, a kończą na death metalu.

Od około roku gram na keyboardzie, kilka miesięcy temu zacząłem też uczyć się rysować. Lubie chodzić na spacery w nocy, gdy nikogo nie ma bo jest ciemno i cicho. Gram trochę w gry video(szczególnie lubię stare gry, pixelki są piękne), oglądam też anime, ale to rzadko, ponieważ większość serii mnie nudzi, a postaci irytuje. Co drugi dzień chodzę biegać. Lubie mroczne i dziwne rzeczy. Gdy coś mnie zainteresuje, szukam na ten temat informacji w internecie. Ponoć jestem zabawny i to nie tylko mama i tata tak mówią ¯\_(ツ)_/¯ . Lubie bardzo herbatę, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało. Czasem bywam też sarkastyczny. Nie łatwo się obrażam i mam dystans do siebie. Jestem też trochę depresyjny, ale tylko trochę.

I na koniec, kogo szukam. Uh. Głupio to zabrzmi, ale sam nie wiem. Myślę, że dziewczyny z wyobraźnią, z którą obydwoje będziemy się dobrze ze sobą czuli. Co mogę innego powiedzieć. Ps: Jeśli chodzi o kontakt, to można napisać do mnie prywatną wiadomość, a potem już się ogarnie.

Awatar użytkownika
dwadolary
Intronek
MBTI: INFJ

Post autor: dwadolary » 18 lis 2016, 22:20

Mam na imię Dominik. Zastanawiam się, jak w ogóle zacząć. Doskwiera mi ostatnio samotność. Nie mam problemów w kontaktach z ludźmi, większość czasu spędzam ze znajomymi z pracy, uczelni czy klubu, ale to tylko powierzchowne znajomości. Brakuje mi głębszej więzi, stąd też post, który teraz czytasz. Nie chcę zbytnio się opisywać. Studiuję informatykę, lubię kino, programowanie i web design. Biegam i gram w szachy. Te rzeczy głównie wypełniają mi czas. No właśnie, najbardziej lubię wypełniać sobie czas. Chętnie kogoś poznam, kogoś o podobnych zainteresowaniach. Jeśli pasuje chociaż jedno, to fajnie. Zapraszam ;)

ODPOWIEDZ