Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
ann999
Zagubiona dusza

Warszawa

Post autor: ann999 » 12 cze 2017, 17:59

Cześć czy ktoś z Warszawy lub okolic miałby ochotę popisać, poznać sie? Mam 18 lat, wiec najlepiej osoby w podobnym wieku. Lubię sport, podróże, zwierzęta. Jeśli ktoś będzie chciał pogadać chętnie opowiem więcej:)

Wkurzony_Kosmita
Introrodek

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Wkurzony_Kosmita » 15 cze 2017, 9:52

37 lat. Tłumacz języka niemieckiego. Pasjonat historii i lotnictwa wojskowego. Entuzjasta al;ternatywnych sposobów myślenia. Miłośnik muzyki elektronicznej, SF (SW, ST, BSG, B5), starych komputerów, starych gier komputerowych. Ogólnie retro-intro.
Nie palę się do bycia tatusiem.

Awatar użytkownika
Intronek
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Post autor: avatariks » 19 cze 2017, 22:11

17, lubi się przytulać a seks jest ewww, Danzig

Tomek0
Intronek
MBTI: INFP-A

Post autor: Tomek0 » 02 lip 2017, 15:20

Witam,
Nazywam się Tomek, mam około 25 lat. Mieszkam w w małopolsce, samo południe, w otoczeniu gór, łąk i lasów ;)
Jestem typem samotnika, nigdy nie pasowałem do otoczenia, tzn do ludzi którzy mnie otaczają. Mam zupełnie inny światopogląd niż większośc otacząjących mnie osób, chyba patrzę na świat z zupełnie innej perspektywy niż oni. Uwielbiam jazdę na rowerze ( samotną, choć może znajdę kiedyś towarzyszkę moich wypraw ;) ), gotowanie, czytanie ( głównie fantastykę ) oraz muzykę. Myślę ze na dłuższą metę nie mógłbym żyć bez muzyki. To samo tyczy się roweru - gdy mamy gorszy dzień nic tak nie pomaga na głowę jak wyprawa rowerowa. Po kilkudziesięciu kilometrach nie jesteśmy w stanie już myśleć o niczym innym niż oddechu i naszych obolałych z wysiłku nogach :D
Jestem raczej typem marzyciela, próbuję widzieć świat innym niż jest - lepszym. Generalnie dogaduję się z ludźmi i nawiązywanie kontaktów raczej nie sprawia mi problemów, tylko że są to płytkie kontakty. Ktoś musi na prawdę zasłużyć na moje zaufanie abym mógł się przed nim otworzyć chociaż trochę.
Uwielbiam również ćwiczenia siłowe, ale w życiu nie byłem na siłowni, po prostu co jakiś czas nachodzi mnie chęć na polatanie na drążku. Takie porządne zmęczenie ramion daje mi ogromną satysfakcję i doskonali organizm ( to samo tyczy się roweru - nie lubię z niego wracać bez obolałych z wysiłku mięśni nóg ).
Jestem miłośnikiem przyrody, może to z racji miejsca zamieszkania. Nigdzie nie czują się tak dobrze jak w otoczeniu drzew. Uwielbiam również góry - to miejsce gdzie można spokojnie pomyśleć i popatrzeć na świat z góry ;)

Taon
Zagubiona dusza
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP-t

Post autor: Taon » 26 lip 2017, 22:05

Hej
Jestem Paweł, mam 24 lata, skończyłem 4 rok studiów. W wolnym czasie lubię czytać, słuchać muzyki, chodzić do kina, grać w gry planszowe (nie tylko monopoly i chińczyk). Na forum jestem od prawie roku ale nie spotkałem kogoś podobnego do mnie Chciałbym poznać kogoś z kim mógłbym się dogadać i miło spędzić czas.

Awatar użytkownika
bluekatesnow
Zagubiona dusza
MBTI: INFJ-T

Post autor: bluekatesnow » 28 lip 2017, 13:29

Hej, mam na imie Kasia, 20lat. Studiuje we Wrocławiu. Uwielbiam planszówki, gry na pc/xbox. Jestem tez uzależniona od seriali, pochłaniam je sezonami :v Jestem typem słuchacza i czasem nie potrafie pociągnąc rozmowy.

Hyperion
Zagubiona dusza
MBTI: ISTJ

Post autor: Hyperion » 28 lip 2017, 16:49

Hej,
mam na imię Kuba, lat prawie 20. Jestem z Krakowa, studiuję na Politechnice Krakowskiej.
Interesuję się samochodami oraz ogólnie wszystkim co jeździ, lata i pływa, kosmos i jego podbój to też ciekawe tematy jak i fantastyka naukowa.
Lato to czas podróży po Polsce, obozowania pod namiotem i wycieczek rowerowych. Zima- narty i wysokie góry. Jako absolwent szkoły muzycznej prawie nie rozstaję się ze słuchawkami i muzyką. Reszta chwil wolnych upływa głównie na wertowaniu internetu i graniu w gry na PC choć spokojne wyjście raz na jakiś czas z małą grupką sprawdzonych znajomych to też miła rozrywka.

Samotność, podkreślona wyłącznie męskim towarzystwem z uczelni, zaczęła się w końcu dawać we znaki, zatem szukam jakiejś kobiecej duszyczki skorej do rozmowy, która zrozumie "zimnego i sztywnego" realistę wolącego słuchać niż mówić. Ostrzegam, lubię czarny humor i ironię ;)
Nie jesteśmy samoistni, jesteśmy tylko funkcją innych ludzi, musimy być takimi, jakimi nas widzą

blastrox

Post autor: blastrox » 02 sie 2017, 16:59

Witam.

Paweł, lat 27, Wrocław.

Zacznę od tego że nie wiem po co to piszę, skoro wcześniej pisząc na innym wątku w celu z motywowania istoty która niby tej motywacji potrzebowała, zostałem poszarpany energetycznie. Tak więc pozory są często mylne. Tak samo napisałem maila do pewnej istoty z tego forum, i też dostałem kopa, tylko dlatego że jest ateistką, a ja coś tam spontanicznie napisałem o wierze w samego siebie, i ona to uznała chyba jako religie do której jest uprzedzona. No ale spoko uczę się na tych doświadczeniach, więc jestem pomimo wszystko za nie wdzięczny.

Natomiast piszę to bo chyba za mocno wierzę w ludzi, i myślę że może są tu osoby które prawdziwie chcą sobie pomóc, albo zwyczajnie wymienić słowami, bez żadnej psychicznej przemocy.

Tak więc zostawiam swojego maila, w razie gdyby faktycznie ktoś chciał prawdziwie popisać, poznać się, albo czegoś dowiedzieć, czy cokolwiek. :)

Aha, i zaznaczam że nie toleruje przemocy psychicznej, więc jak wyczuję chęć manipulacji czy przemocy nawet nie będę odpisywał, bo nie ma to dla mnie sensu, szkoda mojej energii.
Dodam jeszcze że ocena i osąd to już jest przemoc.

Mój e-mail: [email protected]

Usuwam się z tego forum, i życzę życia w miłości i prawdzie ludzią dobrej woli.

Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Enneagram: 1w9
MBTI: istj

Post autor: highwind » 02 sie 2017, 17:15

blastrox pisze:Dodam jeszcze że ocena i osąd to już jest przemoc.
Trzeba zniszczyć szkoły i sądy, te kolebki nienawiści.

Awatar użytkownika
NeverSatisfied
Zagubiona dusza
MBTI: INFJ-t

Post autor: NeverSatisfied » 12 sie 2017, 19:55

Pewnie i tak nikt tego nawet nie przeczyta, ale no cóż, nie zaszkodzi spróbować; ). Jestem Krzysiek lat 29. Wizualnie podobno wyglądam na 24, a mentalnie czasami czuje jakbym przeżył minimum 200 lat.Wychowałem się na wsi, ale od dłuższego czasu mieszkam już w Rzeszowie. Nie jestem jednak jakoś szczególnie przywiązany do miejsc i nie widziałbym żadnego problemu by się gdzieś przeprowadzić i zacząć wszystko od nowa. Ale gdybym miał sobie wyobrazić miejsce, w którym zostanę już na zawsze, to byłby to drewniany domek otoczony zielenią. Lubie naturę, przyrodę, potrafię dostrzec w niej piękno i odnaleźć spokój. Od zawsze miałem takie wewnętrzne przeczucie, że nie pasuje do tego świata, że powinienem być gdzieś indziej. Jestem wnikliwym obserwatorem i wydaje mi się, że czasami potrafię dostrzec to co innym umyka. Dużo myślę, analizuję, wspominam, planuje. Indywidualista, który na wszystko ma swoje dziwne teorie.Infj-t, 4w5 ; ). Zdecydowanie przeważa u mnie melancholijna i pesymistyczna natura, ale potrafię się też śmiać i żartować. Chociaż moje poczucie humoru czasami jest rozumiane tylko przeze mnie samego. Mam ogromny dystans do wszystkiego, potrafię przyznać się do błędu i wczuć się w sytuacje drugiego człowieka. Z takich ważniejszych informacji to jestem też hsp, czyli osobą nadwrażliwą. Ale nie będę rozwijał tego wątku i skwituje jedynie stwierdzeniem, że nie jest z tym tak lekko. Jestem skrajnym introwertykiem, samotnikiem. Czasami myślę, że całkiem nieźle bym funkcjonował w jakiejś post apokaliptycznej wersji świata, gdzie byłbym jedynym żyjącym człowiekiem albo ewentualnie na bezludnej wyspie. Kiedyś wydawało mi się, że jestem aspołeczny, ale to zbyt duże uproszczenie, bo jednak potrafię się przystosować do prawie każdej sytuacji, rozmawiać i przebywać z ludźmi, czasami nawet świadomie i dobrowolnie;d.Marzyciel, który niczego bardziej nie pragnie jak odnaleźć tą swoją bratnia duszę. Czuje, że są we mnie ogromne, niewykorzystane pokłady miłości, którymi mógłbym się z kimś podzielić. Mam jednak trochę inną wizje bycia razem i ogólnej szczęśliwości. Nie chce mieć nigdy dzieci i to niestety dla kobiet stanowi dość duży problem i bardzo zawęża mój krąg poszukiwań.Wiadomo, że nie można z góry zaplanować i zorganizować zakochania i związku. Chociaż chętnie bym na coś takiego przystał;d. Ale zawsze można stwarzać sobie jakieś okazje, poznawać nowych ludzi bez większych oczekiwań. Jestem zwolennikiem teorii, że to podobieństwa się przyciągają i mogą być jakimś wyznacznikiem, podpowiedzią kogo tak naprawdę szukamy. Dlatego jeśli jakaś pani odkryje w tych moich słowach jakąś cząstkę siebie, to jest proszona o niezwłoczne skontaktowanie się z lekarzem lub farmaceutą (ewentualnie ze mną;d). Lubie słuchać muzyki, głownie rock i metal, czytać książki, oglądać filmy i seriale, grać na konsoli i komputerze. Biegać, pływać, spacerować, jeździć na rowerze.Jestem wierzący, uduchowiony, ale nie wyznaje żadnych religii i nie potrzebuje do tego żadnych instytucji czy Guru.Łatwo się wzruszam, mocno wszystko przeżywam i przejmuje mimo, że wiem, że to nic takiego. Nie sposób wyprowadzić mnie z równowagi, alkohol też nie ma na mnie większego wpływu. Interesuje się podróżami astralnymi, świadomością i podświadomością. Zjawiskami paranormalnymi, życiem pozagrobowym, śmiercią, duchami.To tylko taka mała cząstka mnie. Czasami czuje się naprawdę dobrze z tą swoja samotnością,innością. Siadam wygodnie w fotelu z książką i kubkiem kawy i myślę, że w tym momencie nie może być nic lepszego. Innym razem ma wrażenie jakbym na plecach nosił cały ciężar świata i był już naprawdę tym wszystkim zmęczony. A życie przypominało dżungle, w której ciągle trzeba walczyć o przetrwanie..

Sebastian99
Zagubiona dusza
MBTI: “LOGISTYK” (ISTJ-T)

Post autor: Sebastian99 » 15 sie 2017, 18:48

Cześć!
Jestem Sebastian, mam 18 lat. Jestem z Inowrocławia, chociaż ostatnio częściej przebywam w Gdańsku. Ciężko jest mi pisać o sobie, bo często trudno jest napisać dokładnie to, co się myśli. Jestem skrajnym introwertykiem grupy b. Mój typ osobowości według MBTI to "ISTJ-T", a z kolei Enneagram opisuje mój charakter jako "5w4". Jeśli chodzi o szczególne cechy mojego charakteru to reprezentuję wszystkie charakterystyczne dla skrajnego introwertyka. Często czuję w sobie pustkę egzystencjalną rozmyślając o sensie życia. Interesują mnie wszystkie tematy związane ze śmiercią. Oczywiście nie oznacza to, że jestem jakimś psychopatą, po prostu wzbudza to we mnie ciekawość. Do moich "bardziej normalnych" zainteresowań zalicza się na pewno czytanie książek, słuchanie muzyki, oglądanie filmów, czy jazda na rowerze. Często jak mam melancholijny nastrój, to lubię także poczytać sobie trochę utworów poetykich, szczególnie tych, które zostały napisane przez przedstawicieli dekadentyzmu. Jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie, to próbuję znaleźć "bratnią duszę", co jak pewnie każdy introwertyk wie, jest bardzo trudne, zwłaszcza w moim pokoleniu. Pewnie mógłbym napisać tu o sobie jeszcze więcej, ale trudno mi ująć w słowa własne myśli.

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 15 sie 2017, 23:08

Sebastian99 pisze:
15 sie 2017, 18:48
Mój typ osobowości według MBTI to "ISTJ-T

Kolego to nie jest MBTI to co pokazujesz.
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
MatiZ
Rozkręcony intro
MBTI: INFJ
Kontakt:

Post autor: MatiZ » 15 wrz 2017, 11:55

Mam na imie: Mati
Mam lat: 22
Jestem z: Warszawa
O mnie: Ugh, nie lubię się prezentować. Na pewno jestem intro :D. Lubię odkrywać nowe miejsca. Jestem raczej samolubny. Moje umiejętności społeczne są niskie, ehh :D. Kieruję się poprzez moje niezauważane przez otoczenie emocje niż logikę.
Moje zainteresowania: Rysowanie, jazda na rowerze po województwie mazowieckim, jazda na rolkach, piesze wycieczki (20-50 km), przyroda, muzyka, pociągi.
Szukam: Koleżeństwa o podobnym wieku, okolicy i zainteresowań.

YL3
Zagubiona dusza

Post autor: YL3 » 21 wrz 2017, 22:28

Hej, mam 27 lat i jestem z Warszawy.

Jestem introwertykiem i osobą raczej nieśmiałą, ale przez dużą część mojego życia udawałem, że jest inaczej - głównie po to, żeby specjalnie nie odstawać. O dziwo nawet sprawnie to działało, ale na dłuższą metę okazało się to dla mnie zbyt męczące. Zdałem sobie sprawę częste grupowe wypady, podczas których w dobrym tonie jest agresywnie walczyć o atencje wszystkich pozostałych nie sprawiają mi przyjemności, a raczej są powodem do stresu. Poza tym źle się z tym czułem, że muszę odgrywać jakieś "przedstawienie", zamiast być sobą.

O mnie: lubię chodzić po mieście i słuchać muzyki, filmy, seriale, koszykówkę, gry. Lubię projektować różne rzeczy, a właściwie jest to moją pracą, ale nie chciałbym podawać aż tak dokładnych informacji o sobie na tym etapie. :)

Chętnie poznałbym kogoś o podobnym usposobieniu, najlepiej z mojego miasta, no to by było na tyle,

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
So-ze
Stały bywalec
MBTI: INTP

Post autor: So-ze » 21 wrz 2017, 23:46

YL3 pisze:
21 wrz 2017, 22:28
Lubię projektować różne rzeczy, a właściwie jest to moją pracą
Co ja widzę, mamy tu dizajnera? :>

ODPOWIEDZ