Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Esperanza
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 21:23
Płeć: kobieta
Enneagram: 4

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Esperanza »

Hej :). Chętnie poznam jakąś ciekawą , wrażliwą introwertyczną duszę do wymiany myśli. Najlepiej humanistę. Kogoś, kto będzie inspirował do rozmów. Uwielbiam długie dyskusje o wszystkim, lubię także słuchać . Mam 25 lat, jestem mentalną buntowniczką, ciągle poszukującą. Lubię mieć coś wspólnego z osobą, którą chce zawrzeć relację, chociażby wspólny język (nić porozumienia). Interesują mnie niebanalne jednostki. To na razie tyle . Zapraszam do rozmowy.
Awatar użytkownika
santiago
Intronek
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2019, 12:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: santiago »

Esperanza pisze: 17 mar 2020, 21:38 Hej :). Chętnie poznam jakąś ciekawą , wrażliwą introwertyczną duszę do wymiany myśli. Najlepiej humanistę...
🤩
Cześć odezwij sie na priv jesli nadal masz ochotę pogadać;)
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda."

~Albert Einstein
Izaza
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2020, 18:54
Płeć: kobieta
Enneagram: 4

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Izaza »

Hej. :) Szukam tu kogoś do relacji romantycznej :) jestem młodą, pełną marzeń osóbką z miłym usposobieniem, szerokiej wyobraźni i wielu zainteresowaniach. Podam może do siebie maila, gdyby ktoś chciał dowiedzieć się czegoś więcej czy po prostu się zaznajomić iza.iza12@intmail.pl
PlanetGodDamn
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 23:27
Płeć: kobieta
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: PlanetGodDamn »

Widzę że tamat trochę przymarł, czy wszyscy już się poznali? No to zostałam jeszcze ja :D
Ja czyli kto: mam dzieścia parę lat, i jak pewnie większość tu obecnych uważam się za starą duszę. Z dziwną nostalgią wspominam dekady których pamiętać nie mogę, a średnia wieku moich znajomych to mój wiek +10.
Nie mam żadnego hobby (jeszcze?). Za to mam masę zainteresowań i z dobrym rozmówcą potrafię rozmawiać na.. może to ryzykowne, ale na każdy temat. Nie jestem nieśmiałą szarą myszką. Uważam się za inteligentną osobę, taką z olejem w głowie i dobrze mi z tym. Dość twardo stąpam po ziemi i w swoim stąpaniu staram się kierować częściej logiką niż sercem (uuu zimna!). Bywam krytyczna (głównie w stosunku do samej siebie) a nawet chamsko szczera. Wychodzę z założenia, że jeśli nie chcesz usłyszeć prawdy, bądź się jej boisz - najlepiej nie pytaj mnie o zdanie.
Poza tym cierpię na syndrom Matki Teresy z Kalkuty. A przynajmniej tak go sobie ochrzciłam. Zdarza mi się nie być asertywną, gdy ktoś potrzebuje pomocy. I choćbym miała zarwać noc przed ważnym dniem, to jej nie odmówię. Ale pracuję nad tym!
Na koniec dodam, że kocham podróżować w Google Street View, uwielbiam góry, często szperam w astrologii (o zgrozo, ale BARDZO dobrze dogaduję się ze skorpionami ;)), a duszę sprzedałam diabłu za dostęp do dobrej literatury, to tak na przełamanie lodów.
Do przeczytania! :)
Rubi
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2020, 0:53
Płeć: kobieta
Enneagram: 4

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Rubi »

Dzień dobry. Witam :) ktoś spośród znajomych introwertyków polecił mi tę stronę jako miejsce,gdzie mogłabym poznać kogoś interesującego wg moich kryteriów, które konceptualnie nieco odbiegają od stereotypowych czy też mainstreamowych. Jako że ciekawi mnie psychologia człowieka od dawien dawna, to nie ukrywam, że interesuje mnie poznanie kogoś ciekawego pod względem sylwetki psychologicznej, zatem niebanalnego i potrafiącego zaskoczyć w konwersacji. Oryginalność i odmienność jest zatem mile widziana. Ale chcę również nadmienić, że tanich wrażeń tu nie szukam, takie rzeczy można znaleźć na tinderach i innych tam. Mam dwadzieścia parę lat, trochę oleju w głowie, i mnóstwo fantazji, dlatego postanowiłam poszukać tu soulmate'a albo przynajmniej przyjaciela. Pozdrawiam Outsiderka Rubi prosto z północy ;)
Awatar użytkownika
metalowymateusz
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 17 lut 2016, 23:14
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: metalowymateusz »

Zabawny brak proporcji między oczekiwaniami, a zachętą. No ale, nie mój problem, powodzenia!
Pytajnik
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2020, 0:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Pytajnik »

Michał, lat 25. Obecnie mieszkam w Holandii, wracam jak tylko zrobię tu swoje. O ile przez wariactwo z rzekomą pandemią
będzie gdzie wracać.
Lubię drzewa, łąki, hawajskie koszule, psy i kury też. Dobry ze mnie człek. W wolnych chwilach morduję polityków PiS-u i lajkuje stare filmiki Simona Williamsa, tego od szachów(Chłop musi z czegoś wyżyć). Zanim umrę chcę wprowadzić swój NWO,zbudować wehikuł czasu i zostać czempionem KSW. Szukam tu relacji romantycznej z drobną, humorzastą blondynką, którą będę mógł wtulić w klatę gdy będzie miała doła. Podyskutować o wszystkim z jakąś przemądrzałą okularnicą też mogę, jednak nie ręczę za jakość swoich wypowiedzi, bo dawno nic nie czytałem i mózg mi troszkę zardzewiał.

Pozdrawiam cieplutko :)
Szmaragdzik
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2020, 17:37
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Gdzieś pod Lublinem

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Szmaragdzik »

Hej.
Jestem studentem z okolic Lublina, lat 23 od kwietnia.
O sobie słów parę: domator, z domu chętnie wychodzący, ale nie znoszący dłuższego z nim rozstania. Człowiek wierzący, bez nałogów i nałogów u innych nie uznający.
Stronię od imprez. Uwielbiam za to muzykę i historię, grzebanie w informacjach na ogół niepotrzebnych, dociekliwość i ciekawość świata. Marzyciel kochający przyrodę, idealista, dużo rozmyślający, niezbyt śmiały.
Kocham dusze romantyczne i wrażliwe.
Sylwetkę mam dość szczupłą, a wysoki jestem na 178 cm, jeśli to dla kogoś istotne.
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
eli
Introwertyk
Posty: 79
Rejestracja: 10 maja 2020, 16:08
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w1
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: eli »

Rany, jak wy mnie wszyscy rozczulacie ♥️ Słodkie dzieciaki i braterskie próchna. Love U all.
Mam nadzieję, że się podobieracie w pary, bo to co by wyszło z tych związków mogłoby uratować ten świat 😉
Peace&love 🖖

(Sorry admini za offtopic, rozczulili mnie no)
Bałem się zawsze i bałem się wszystkiego, ale przecież jednak niemniej szedłem w noc, w każdą noc, jeżeli tak trzeba było.
Awatar użytkownika
James Sunderland
Intronek
Posty: 47
Rejestracja: 11 maja 2017, 14:43
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ-T

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: James Sunderland »

Spróbuję i ja...

Mam 34 lata (wiem wiem, starzec...), mieszkam na mazurach. Raczej spokojny, małomówny. Zainteresowania mam raczej jak typowy facet, czyli motoryzacja, sprzęt audio, troszkę elektronika. Po cichu marzę o kobiecie, z którą można nie tylko porozmawiać ale również pomilczeć ;) Nie mam pomysłu, co mógłbym jeszcze napisać, w razie czego można pytać ;P
Percy
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Percy »

eli pisze: 13 maja 2020, 21:44 Rany, jak wy mnie wszyscy rozczulacie ♥️ Słodkie dzieciaki i braterskie próchna. Love U all.
Mam nadzieję, że się podobieracie w pary, bo to co by wyszło z tych związków mogłoby uratować ten świat 😉
Peace&love 🖖
Nie wiem jak u innych, ale mój 'anons' się specjalną popularnością nie cieszy, delikatnie mówiąc. Może to kwestia spróchnienia, I dunno...

W każdym razie, najwyraźniej będę musiał ratować świat w pojedynkę.
Awatar użytkownika
eli
Introwertyk
Posty: 79
Rejestracja: 10 maja 2020, 16:08
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w1
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: eli »

Percy pisze: 23 maja 2020, 8:41
eli pisze: 13 maja 2020, 21:44 Rany, jak wy mnie wszyscy rozczulacie ♥️ Słodkie dzieciaki i braterskie próchna. Love U all.
Mam nadzieję, że się podobieracie w pary, bo to co by wyszło z tych związków mogłoby uratować ten świat 😉
Peace&love 🖖
Nie wiem jak u innych, ale mój 'anons' się specjalną popularnością nie cieszy, delikatnie mówiąc. Może to kwestia spróchnienia, I dunno...

W każdym razie, najwyraźniej będę musiał ratować świat w pojedynkę.
Jak już samodzielnie uratujesz świat, panny ochoczo rzucą się na bohatera 😉 O ile wyjdziesz z tego żywy...
Bałem się zawsze i bałem się wszystkiego, ale przecież jednak niemniej szedłem w noc, w każdą noc, jeżeli tak trzeba było.
Po prostu Adam
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2020, 2:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Po prostu Adam »

Cześć, jestem Adam i z niewieloma osobami gadam :)
Lat 28, mieszkam w Lesznie, wielkopolska (akurat fajnie ułożone między Poznaniem i Wrocławiem także zawsze można gdzieś podjechać).
Chłop całkiem wyględny, szczupły, 168 wzrostu jeżeli kogoś interesują takie rzeczy. Jeśli chodzi o cechy to jestem spokojny, sympatyczny, wyrozumiały, czuły, lojalny. Nie wymagam od życia za wiele. Do szczęścia brakuje jedynie partnerki. Chętnie wyskoczę do kina lub na jedzenie jeżeli jest z kim. Nie chadzam na imprezy, nie odnajduje się w tłumie (chociaż na konwentach bywałem i miałem okazję poznawać ludzi). Nie palę, alkohol piję rzadko.
Lubię gwiezdne wojny, uniwersum warcrafta, gry komputerowe, klocki lego, anime, czasami się coś przeczyta (fantastyka). Posiadam kilka tatuaży jeżeli kogoś to nie odstrasza. Głównie słucham power metalu, ale metalem nie jestem, nie jestem też zamknięty na inne gatunki muzyczne i nie uważam się za jakiegoś nerda, choć pewnie jest w tym trochę racji :). Co prawda brakuje mi jakiegoś większego hobby więc jeżeli ktoś zechciałby się czymś podzielić to jestem otwarty na propozycje (chciałbym się zająć czymś konkretnym i jestem w trakcie poszukiwania cóż by to mogło być). Nawet jeżeli na pierwszy rzut oka wydaje się mało interesujący to może warto poznać bliżej. Jeżeli ktoś chciałby po prostu porozmawiać to również zapraszam. Polecam się :D
konrad187
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2020, 9:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: konrad187 »

Witam, jeśli są jakieś dziewczyny z województwa łódzkiego to chętnie poznam.
25 lat, 187cm. Lubię historię, psychologię, tematykę przestępczości zorganizowanej (filmy, artykuły, książki) oraz ciszę i spokój. W wolnych chwilach uwielbiam jeździć autem i słuchać muzyki.
Insight
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 23:25
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Insight »

Cześć, sądząc po postach wyżej odzew na wiadomości jest raczej mały, ale spróbuję :)
Ciężko określić kogo właściwie szukam, być może przyjaciela, towarzysza, bratniej duszy... Najważniejsze, osoby chętnej do głębszej wymiany myśli, która nie ograniczy się w wiadomościach jedynie do kilku zdań ;) Mam sporo zainteresowań, trudno wymienić największe, ale na pewno znajdzie się muzyka, film (zagraniczne raczej), dobra literatura. Czasami zdarza się wyjść do kina lub koncert, ale zdecydowanie najbardziej cenię domowe zacisze i wiejską sielankę. Marzy mi się też podróżowanie od czasu do czasu, ale nie samotnie. Wciąż poszukuję pasji w życiu!
Jeśli ktoś zechce po prostu porozmawiać i z czasem lepiej mnie poznać, zapraszam serdecznie :)
ODPOWIEDZ