Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
MatB
Wtajemniczony
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ-T “ARCHITEKT”

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: MatB » 25 wrz 2017, 22:41

Cześć, jak już się przełamałem i założyłem tu profil, to i coś napiszę. A nóż coś to da.
Imię: Mateusz
Jestem z: Warszawa
O mnie: Woli słuchać niż mówić. Skryty, spokojny, uparty, defetysta {lepiej przygotować się na porażkę i wyciągnąć z niej wnioski niż oszukiwać się nadzieją}. (po więcej pisz na mail)
Co mnie interesuje?: Lubię dużo czytać, głownie SF/fantasy preferuje długie kilkutomowe powieści. Kolejna pasja to muzyka którą codziennie pochłaniam w dużych ilościach (gatunek nie jest istotny, ale musi mieć silne przesłanie emocjonalne i być przemyślana; rock, metal, pop, instrumentalna itp.). + Kontemplacja natury wszechświata i celu biologicznego życia...
Szukam: Wstępnie "partnerki" z która mógłbym się powymieniać trudami życia i problemami dnia codziennego. Może sobie pomożemy.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Aga91
Introwertyk
MBTI: INFP-T

Post autor: Aga91 » 29 wrz 2017, 10:04

26lat, dziki wschód. Sympatyczna, opanowana, konkretna. Lubię czytać kryminały, oglądać dramaty, filmy psychologiczne, słuchać rockowych brzmień na ogół. Nie jestem typem przylepy, potrzebuję mieć też czas dla siebie, ale kogoś u boku jednak brakuje. Nie wykluczam zmiany lokalizacji, dlatego nie jest ona bardzo istotna. Chociaż lubię sobie pomarzyć to raczej mocno stąpam po ziemi. Lubię poznawać nowe miejsca, raz na jakiś czas gdzieś wyjść. Jak większość, szukam kogoś odrobinę podobnego do mnie.
Tak jest. Inaczej nie będzie.

voltaire
Wtajemniczony
Enneagram: 5w6
MBTI: INTP-T

Post autor: voltaire » 01 paź 2017, 11:42

Wojtek
24
Rzeszów
Doszedłem do wniosku,że zarejestruję się tutaj i może trafię na kobietę z którą coś zagra. Mam duże doświadczenie w różnych portalach społecznościowych ale tam dość trudno utrzymać z kimś relacje. Tym bardziej, że dla wielu osób mogę wydawać się wręcz staroświecki.
Lubię majsterkować, lubię naturę i przestrzenie, pola, lasy, zapach wiatru i zachody słońca. Czytać też lubię. Marzę o własnej kuźni i aby zająć się kowalstwem. Studiuję, jestem elektrykiem z wykształcenia, ale mógłbym być też chemikiem lub jubilerem.. lubię rękodzieło. Mam chroniczny niedobór przytulania i wielkie pokłady czułości które się marnują. Od ponad dwóch lat sam.
Szukam kobiet, raczej młodszych lub w moim wieku.
Pozdrawiam:) Chyba i tak powiedziałem zbyt wiele..

Arminus00
Zagubiona dusza
Enneagram: 3w2
MBTI: INFJ-T

Post autor: Arminus00 » 07 paź 2017, 2:22

Michał
23
Wrocław

Założyłem tutaj konto głównie w nadziei że może uda mi się kogoś poznać, kogoś z kim może nawiąże jakąś bliższą relacje.

Jestem introwetykiem, tak jak większość z was tutaj. Moje życie głównie kręci się wokół mojej pracy, która jednocześnie jest moim hobby, spełniam się w tym a to czym się zajmuje uwielbiam, sprawia mi to dużo satysfakcji. Nie lubie stać w miejscu, lubie działać i realizować swoje plany czy marzenia. Dzięki temu udało mi się trochę w tym moim życiu osiągnąć z czego się cieszę, ale napewno nie spoczywam na laurach. Zawsze ambitnie spoglądam w przyszłość.

Może i jestem introwertykiem ale paradoksalnie próbuje byc otwarty na ludzi. Staram się dosyć szybko nawiązywac nowe relacje, ale czasami miewam z tym problemy. Ciężko odnaleźć mi się wsród aktualnej społeczności, ciężko znaleźć mi ludzi podobnych do mnie którzy rozumieliby moje potrzeby i przez których nie musiałbym czuć potrzeby do wymuszonej zmiany tylko po to aby komuś zaimponować. Poszedłem troche na skróty uciekając troche od rówieśników po to aby realizować swoje marzenia i plany, które sobie wytoczyłem i ciągle wytaczam. Przez to stałem się troche takim samotnikiem, odseperowanym od ludzi dlatego tu jestem.

Zawsze ceniłem spokój, zacisze domowe, możliwości kształcenia się czy rozwoju - staram się to robić. Lubie czaaaaasami spontanicznie wypady ze znajomymi, ale nie jestem jednym z tych który musi to robić aby naładować energie, ja ładuje energie w inny sposób, a spotkania w większym gronie często mnie męczą. Szukam kompanki do wspólnych wypadów czy ewentualnych podróży bo samemu nie zawsze się chce. W sumie tak chłodno oceniając siebie jestem dosyć nudnym człowiekiem ... dodając że jestem wobec siebie bardzo krytyczny, więc wcale tak nie musi być :P

Poza pracą lubie oglądać thrillery, czytać kryminały lub próbować wymyślać swoje własne opowiadania ale jeszcze jakoś mi to nie wychodzi. Kocham twórczość. Pewne jest jedno, lubie pisać co pewnie mozna zauważyć po tym wpisie. Czytam książki, dużo się ucze w wolnym czasie. W letnie dni jezdze sporo na rowerze, niedlugo planuje tez bardziej powaznie wziąć się za cwiczenia, silownie, nie po to aby zrobić z siebie jakąś gwiazde, ale bardziej z uwagi na zdrowie.

Próbowałem korzystać z Tindera i Sympatii ale nie czuje się w tym dobrze i pewnie niedlugo skoncze z tym. No cóż, będę szczery, nie uwazam sie za jakiegos podrywacza i nawet nie czuje się dobrze w tej roli bo to nie ja, a udając kogoś innego jestem strasznie sztuczny, po prostu jestem prostym czlowiekiem ktory mowi wprost co chce, czego chce i kiedy chce. Byłem więc w tym roku moze na 4-5 spotkan i tylko jedno z nich pociągnąłem pare miesięcy.

W sumie to chyba wszystko. Jestem otwarty na rozmowy, nawet z innych miast.

Awatar użytkownika
Lew
Intronek
MBTI: ISFP

Post autor: Lew » 15 paź 2017, 19:33

Lew, rocznik '89. Chwilowo mieszkam w Gdańsku.
Okres chorobliwego introwertyzmu mam za sobą, tak naprawdę jestem bardziej kontaktowy niż większość ludzi i mam co opowiadać, bo dużo podróżuję i mam wiele zainteresowań – generalnie wiodę dość nietypowy tryb życia. Z wykształcenia programista, z zamiłowania podróżnik i poliglota. Interesuję się też rozwojem osobistym (i duchowym). Trochę piszę, trochę gram na harmonijce, filozofuję. Oczywiście lubię dobry film czy książkę. Uwielbiam też gotować i wiele innych rzeczy, a już w ogóle lubię słuchać i milczeć. :) A, i rozkminiać :p
Brakuje mi w otoczeniu introwertyków, więc do kontaktów bliższych i nieco mniej zobowiązujących zapraszam. :)

Awatar użytkownika
Peace_maker
Introrodek
MBTI: INTJ

Post autor: Peace_maker » 17 paź 2017, 19:10

Weronika, 23, Trójmiasto
Lubię ciszę i święty spokój. Dobrą muzykę, stare winyle, aparaty analogowe i spacery po lesie. Lubię robić zdjęcia i łapać na nich małe dobre momenty. Mam dziwne poczucie humoru, głównie kształtowane przez 9gag i memy niskich lotów. Nie mam problemu z poznawaniem nowych ludzi, jestem cierpliwa i wyrozumiała. Problemem jest utrzymanie relacji i pozbycie się wrażenia, że włożone wysiłki pójdą na marne. Jestem ścisłowcem, lubie konkret. Męczą mnie nieokreślone plany, gadka-szmatka i plotki, nie lubię ściemy. Potrzebuję dużo przestrzeni i czasu dla siebie. Tru intro.
Nie wiem czy szukam faceta na całe życie, ale na pewno chętnie poznałabym kogoś, z kim mogłabym porozmawiać na każdy temat i poznać rzeczywistość z męskiego punktu widzenia.
Mieszkam w wysokiej wieży otoczonej fosą. Mam parasol, który chroni mnie przed nocą. Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.

Biegacz89
Zagubiona dusza
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ-T

Post autor: Biegacz89 » 18 paź 2017, 21:33

28, Warszawa
Fan dobrej muzyki i literatury sf/fantasy grube tomiszcza pełne ciekawych historii. Społeczny odludek/outsider ale jednak potrzebuje bliskich relacji które ciężko nawiązać stroniąc od dużych skupisk ludzi i głośnego stylu życia.
Chętnie poznam dziewczynę o podobnych zainteresowaniach z którą można porozmawiać na każdy temat. Może wspólnie będzie nam łatwiej spacerować przez to ponure miasto. Więcej o sobie mogę napisać na priv/mail.

Awatar użytkownika
Kuqi
Introwertyk
Enneagram: 4w5

Post autor: Kuqi » 23 paź 2017, 11:20

Mam na imię: Igor
Mam lat: 23
Jestem z: Poznań
O mnie: Student astronomii, samotnik. Chwytam się różnych zajęć, cały czas próbuję znaleźć coś, co mnie pochłonie. Jakąś pasję. Pochłaniam książki, próbuję czasem coś napisać. Zabieram się ponownie do nauki gry na gitarze i pianinie. Gram w gry, ale to chyba nie jest dziwne. Często w domu mówię do siebie na głos, zamiast w myślach. Mógłbym tego nie robić, ale w sumie nie siedzę w ciszy wtedy. :D
Moje zainteresowania: kosmos, gry, muzyka, książki, GEOCACHING.
Szukam: Kobiet, z którymi można porozmawiać, spotkać się i miło spędzić czas. Nie chcę teraz mówić, że na całe życie, na związek, po prostu szukam bratniej duszy, a później kto wie, co z tego może wyniknąć. :)

Awatar użytkownika
lufie
Zagubiona dusza
Enneagram: 5w6
MBTI: intp

Post autor: lufie » 29 paź 2017, 22:43

Mam na imie: Maciek
Mam lat: 29
Jestem z: południowe lubelskie
O mnie: mogę zaoferować towarzystwo przy oglądaniu filmów/seriali, dyskusję na tematy co niżej, ewentualnie po bliższym zapoznaniu wspólne budowanie generatora wysokich napięć, roztwarzanie ługu sodowego albo innych żrących substancji, robienie dziwnych zdjęć, podglądanie sąsiadów przez lornetkę, spontaniczne pieczenie ciasta o 3 nad ranem i inne takie tam
Moje zainteresowania: fotografia; informatyka; elektronika; film; muzyka; książka; male, gryzące zwierzęta
Szukam: dziewczyny, z okolic południowego lubelskiego

olcia
Zagubiona dusza

Post autor: olcia » 31 paź 2017, 23:08

Hej,
jestem Olga, mam 20 lat i studiuję kognitywistykę. Mieszkam w Poznaniu. To tyle tytułem wstępu.
Zdecydowanie bliżej mi do introwertyzmu, aczkolwiek zdarza mi się chęć wyjścia z domu do ludzi, choć później wymaga to "regeneracji" w postaci chwili ciszy. Jestem wrażliwa, choć mało osób dostrzega to na pierwszy rzut oka, ponieważ otwieram się przy wąskim gronie 2-3 najbliższych mi osób. Typowa ze mnie przylepa, ale tylko w stosunku do jednej osoby - partnera. Jestem lojalna, a gdy angażuję się w znajomość, to tylko na 100%, nie akceptuję półśrodków. Ludzie często mnie irytują, męczą, przez co szybko się zniechęcam, a moja wybredność w doborze osób, którymi się otaczam, bywa męcząca. Uważam, że idealnie jest, gdy możemy naładować swoją energię samemu bądź w towarzystwie swojej "drugiej połówki" - myślę, że takie rozwiązanie ma duże powodzenie na zdrową relację z introwertykiem.
Jestem blondynką, całe 160 centymetrów wzrostu. Kiedyś usłyszałam ,,Jesteś mała, ale bardzo silna!". I może faktycznie coś w tym jest :)

Awatar użytkownika
wydra
Intronek
Kontakt:

Post autor: wydra » 12 lis 2017, 12:46

Randka online, jak to brzmi :D Ale okej, raz kozie śmierć!
Jestem wydra, imię mogę zdradzić na privie.
Nie będę może opisywać za bardzo swoich cech charakteru, bo to wyjdzie w praniu. Wiadomo, że jestem introwertykiem, cenię głębsze relację, szczerość, zaufanie i lojalność.
Mam 25 lat, mieszkam obecnie w Lublinie.
Co najważniejsze według mnie to zainteresowania, ponieważ chciałabym poznać kogoś o zbliżonych do moich. A mianowicie interesuję się fantastyką: grami, książkami, filmami. Oglądam też anime, czytam mangę, ale to rzadziej, bo ciężko mnie tutaj czymś zaciekawić, niemniej nie są to rzeczy dla mnie obce. Interesuję się Japonią i ogólnie kulturą wschodu.
Jaki jest cel tego posta? Ano taki, że chętnie rozszerzę grono znajomych, dlatego do kontaktu zachęcam zarówno chłopaków, jak i dziewczyny :D Z chłopakami może rozwinąć się coś więcej, ale bez spiny :D

Awatar użytkownika
Saladin
Stały bywalec
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Kontakt:

Post autor: Saladin » 12 lis 2017, 21:40

Raz już tu pisałem, ale zrobię mały update tego co tu pisałem ;D

Miłości tu nie szukam- ale kogoś do popisania :D Płeć dowolna ;>

I tak, moje MBTI nie kłamie- jestem ekstrawertykiem. <teraz jest ten moment, kiedy udajesz zaskoczoną/nego>. Alex, lat 22, student zaoczny 3 roku Informatyki na UAM, Poznaniak zwany też Pyrą.

Czym się interesuje: Web Dev (czyli tworzenie stron internetowych), pisanie wierszy (link w podpisie), motoryzacja, Crossfit i siłka (już ponad 3 lata ćwiczeń), gry komputerowe (nawet streamuje na jutubach), kultury arabska i bałkańska, mitologia nordycka, południowoamerykańscy narkobossi oraz języki obce.

I w sumie tyle xD Także zapraszam cieplutko do kontaktu po wincyj informacji! :D
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA

Mój blog: http://javathelife.blog.pl/

Blog z moją antypoezją- http://antypoeta.blog.pl/ Zapraszam! :)

Obrazek

cynamonka
Introrodek
Enneagram: 9w1

Post autor: cynamonka » 14 lis 2017, 22:31

Lat 25, Wrocław.
Będzie trochę chaotycznie, bo nie umiem za bardzo pisać o sobie. Interesuję się historią (najbardziej starożytnością), trochę sztuką, kocham książki, zwierzęta (szczególnie psy), w tym roku skończyłam studia, jestem dobrym słuchaczem i ponoć jestem dobra w doradzaniu. Jestem introwertykiem, a w tym innym śmiesznym teście wynik mam 9w1 (i w sumie opis się zgadza). Szukam kogoś z kim mogłabym porozmawiać, powymieniać się spostrzeżeniami itd. Być może później się spotkać. Ostatnio trochę mi brakuje kontaktów z ludźmi, szczególnie ciekawymi ;)

Awatar użytkownika
Kuqi
Introwertyk

Post autor: Kuqi » 15 lis 2017, 2:33

@up - gdybyś wpisała jakikolwiek późniejszy okres historyczny to przyjechałbym do tego Wrocławia na kawę, a tak to... :)

No i przy okazji odświeżę swoje ogłoszenie lekko.
A więc szukam kogoś, z kim można porozmawiać, iść na spacer, na kawę, gdziekolwiek. Z czasem brakuje człowiekowi rozmowy twarzą w twarz, a nie tylko przez internet.

Efektywny
Zagubiona dusza
MBTI: INFp

Post autor: Efektywny » 18 lis 2017, 0:49

Witam.

32 lata Warszawa ( Chociaż odległość nie jest problemem )

4w5

Kreatywnie poszerzać horyzonty, jak najczęściej odkrywać i robić coś nowego. Kreować świadomie szczęście i powody do zadowolenia.
Motywacje.

Książki, zarządzanie, innowacje, marketing, muzyka, biznes, psychologia, filozofia, sport, metodologia, komunikacja, motywacja, gastronomia, nowe miejsca, nowi ludzie, jazda samochodem.
Zainteresowania.

Przedsiębiorca, manager.
Przychody.

Książki, wydarzenia kulturalne, tematyczne i imprezy , szkolenia, podróże, komfort, inwestycje, rozwój.
Wydatki.

Chętnie porozmawiam, spotkam się i poznam Cię bliżej.
Tym lepiej jeśli interesuje Cię któreś z powyższych.
Zapraszam do kontaktu :)

ODPOWIEDZ