Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Kiriot_Onky
Intronek
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Kiriot_Onky » 14 maja 2016, 23:10

Dużo tutaj było Tomków więc będzie jeszcze jeden.

A więc:
Mam na imię Tomek , lat 20
Jestem z woj. śląskiego (Gliwice) .
O mnie : Ciemny blondyn 172m , średniej budowy , średniej długości włosy,brązowe oczy.Nie palę, bardzo rzadko piję. Jestem osobą o szerokim spektrum widzenia i horyzontach myślowych bardzo wybiegających ponad tą rzeczywistość i rozumowanie przeciętnych ludzi. To co powszechnie uważane za złe,dziwne, niewłaściwe , szalone, nienormalne obija mi się każdego dnia w umyśle ale rzadko opuszcza wnętrze mojej głowy więc nie ma co się martwić że jestem wariatem czy chorym psychicznie co z pewnością stwierdziła by większość osób :lol: . Bardzo dużo myślę o wszystkim, począwszy od przyziemnych rzeczy a kończywszy na wszechświatach i teoriach rzeczywistości. Uważam się za biernego obserwatora , obserwuję dosłownie wszystko co mnie otacza to jest zazwyczaj bodziec dla mnie do dalszych refleksji i rozważań. Jeśli chodzi o sferę emocjonalną to wszystko jest tak jak powinno ale lubię się ponieść emocjom czy całkowicie się w nich zatracić. Jestem bardzo zdystansowany do całej rzeczywistości wychodząc poza prosto-człowieczkowe kategorie rozumowania a nawet staram się być ponad nią. Co nie oznacza że nie można normalnie ze mną porozmawiać xD. Potrafię być do bólu bezpośredni i rozmawiać DOSŁOWNIE o wszystkim przez co znajomi uważają mnie za poje**** a zarazem inteligentnego człowieka , cóż takich też lubią :) .Moje podejście do świata jest niestety pesymistyczne , mam skłonności do popadania w depresyjne nastroje ale nie trzeba dużo żeby mnie rozweselić czy rozśmieszyć.Jeśli chodzi o te przyziemne sprawy to aktualnie studiuję nie mam za wielu znajomych , ale wartościowe osoby trzymam naprawdę blisko siebie.Nie przepadam za wielkimi imprezami , wolę małe spotkania wśród bliskiej mi grupy znajomych. Moje zainteresowania są cóż szerokie i nietypowe. Interesuję się wszystkim po trochu , nie ma czegoś w czym mógłbym się bez reszty zatracić. Należą do nich filozofia,fizyka,matematyka,astronomia, substancje psychoaktywne ( co pewnie odrzuci większość zainteresowanych , mogę powiedzieć że nie jestem od niczego uzależniony i nie jestem ćpunem :) ), muzyka ( metal, rock , stoner rock, rock psychodeliczny Pink Floyd :3 ) , psychologia, i wiele innych... Więc jeśli ktoś ma ochotę połazić w środku nocy po cmentarzu , lasach , opuszczonych budynkach to zapraszam serdecznie :) . Nie potrzebuję życia pełnego wrażeń , aczkolwiek lubię robić szalone , dziwne rzeczy.Lubię spacerować, patrzeć z melancholią w chmury , albo po prostu siedzieć i myśleć o różnych "ciekawych" rzeczach. Mimo że mam zaledwie 20 lat to w życiu widziałem już wiele rzeczy pięknych , strasznych, i chętnie o nich opowiem jeśli przedtem nie uciekniesz :lol:

Kogo szukam: Przede wszystkim inteligentnej osoby z którą można pogadać o wszystkim. Która potrafi wychodzić poza schemat i nie jest skrępowana kajdanami narzucanymi przez społeczeństwo najlepiej w wieku 17-22 , związki na odległość nie wchodzą w rachubę ale chętnie pogadam z każdym zainteresowanym . Szukam kogoś kto zaakceptuje to jakim jestem człowiekiem, nie musimy interesować się tym samym ,najważniejsza jest akceptacja i zrozumienie na które z mojej strony można liczyć.Chciałbym kogoś dla którego mógłbym stawać się lepszym i lepszym , doskonalić własną osobę tak bardzo jak to tylko możliwe i wspólnie wybiegać myślami ponad otaczająca nas fizyczną rzeczywistość. ;)

Szukam kogoś z kim mógłbym spędzić wolny czas, porozmawiać, porobić różne "ciekawe" i dziwne rzeczy. I przede wszystkim dobrze się bawić. :D Nie oczekuję że zbyt wiele osób się zainteresuje ale zawsze warto spróbować ...
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
"Każdy człowiek żyje wierząc w to co wie oraz to czego doznaje, sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata."

Awatar użytkownika
Mac
Introrodek
MBTI: INTP-T

Post autor: Mac » 25 maja 2016, 1:46

Pytanie bezczelne mam: któremuś z Panów/którejś z Panien udało się cokolwiek nawiązać? Ot, ludzka ciekawość

Imago
Wtajemniczony
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Post autor: Imago » 31 maja 2016, 21:01

Czołem!
Nie będę się rozpisywać, bo kilka dań podanych na jednej tacy stracą ciepło przed zjedzeniem.

Mam na imie:
Mam lat: 22
Jestem ze: Śląska
O mnie: Intro&ekstrawertyk, INFP, 4w5-Włóczęga (co? dałem się określić przez ciąg literek i liczb? normalnie jak kod kreskowy :D)
Żaden ze mnie ideał. Zagmatwany w codzienności idealista pełen pasji, chęci życia, miłości, wolności i sprawiedliwości.
Moje zainteresowania; Muzyka, sztuka, podróże, psychologia, praca, natura, filozofia, polityka, religia i pokrewne + te co zapomniałem
Szukam: Romantyczki z pasją, marzycielki świadomej uciemiężenia, buntującej się przed wpływem mainstreamowego trybu życia. Rusałki, która z wiankiem na głowie, tańcząc boso po kniejach i rozległych polach nucić będzie swą własną Odę do młodości. Śmiej się... ale ja tak mam na serio :D. Najważniejsze jest dla mnie wnętrze - wiadomo, ale fajnie jakbyś nie miała dwóch nosów, czy włosów na klacie.

W sumie wisi mi, czy ktoś odpisze, czy nie, ale niby warto spróbować. Nie mam nic do stracenia... niemniej wiedz, że zaznajomienie się ze mną grozi trwałym uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym :D

Numer GG podałem na swoim profilu.
Trzymta się!

InnySposóbMyślenia
Wtajemniczony

Post autor: InnySposóbMyślenia » 03 cze 2016, 4:49

Hej ;),
Warto na samym początku odpowiedzieć sobie na pytanie:
"Czy szukam tutaj swojej drugiej połówki?". Hmmm... Chętnie bym ją poznał, to bez dwóch zdań, ale nie jest to jedyny powód, dla którego tutaj piszę. Szukam przede wszystkim dyskutantki, z naciskiem na "tki" - zdumiewa mnie jak mężczyzna i kobieta dopełniają się w postrzeganiu świata, pozwalając na dostrzeżenie całego jego spektrum. Kogoś kto jest dobrym obserwatorem - nie chcę tego nazwać "interesuje się psychologią", bo nie szukam osoby z podręcznikową wiedzą. Chcę bawić się myśleniem, dochodzić do wniosków i porównywać je, by samemu się nawzajem uczyć. Uwielbiałbym, gdyby ta osoba była ateistą, bowiem sam jestem katolikiem, a dyskusję na temat religii są fantastyczne - pokazują, jak bardzo ateista i katolik się nie różnią, jednocześnie różniąc się diametralnie. Również jestem prawicowcem, ale w internecie raczej uznałbym to za pobożne życzenie, by spotkać tutaj lewicowca - natomiast taką osóbkę również przywitam, bo nie jestem "oraczem lewaków", a raczej osobą wychodzącą z założenia "bez lewicy nie byłoby postępu, bez prawicy porządku."

Kontakt ze mną jest prosty, zachęcam do dodawania na skype: chomciofoczko - specjalnie wymyślonym na tą inicjatywę ;) W przypadku braku posiadania skype, a chęci nawiązania kontaktu to zapraszam do PW, ale myślę, że to oczywiste.

Awatar użytkownika
krucha_babeczka
Introwertyk
MBTI: INFJ

Post autor: krucha_babeczka » 03 cze 2016, 6:58

Chcę bawić się myśleniem, dochodzić do wniosków i porównywać je, by samemu się nawzajem uczyć. Uwielbiałbym, gdyby ta osoba była ateistą, bowiem sam jestem katolikiem, a dyskusję na temat religii są fantastyczne - pokazują, jak bardzo ateista i katolik się nie różnią, jednocześnie różniąc się diametralnie. Również jestem prawicowcem, ale w internecie raczej uznałbym to za pobożne życzenie, by spotkać tutaj lewicowca - natomiast taką osóbkę również przywitam, bo nie jestem "oraczem lewaków", a raczej osobą wychodzącą z założenia "bez lewicy nie byłoby postępu, bez prawicy porządku.
Podoba mi się :) Ale mam już pewne doświadczenia z prawicowo-katolickimi adwersarzami i obawiam się, że mogłoby pójść na noże :D Dlatego lepiej zamilczę.

czarnadziurawelbie
Introwertyk
MBTI: INFP
Kontakt:

Post autor: czarnadziurawelbie » 04 cze 2016, 20:48

Dobra, teraz kolej na mnie :D
No to jestem Ewelina, mam 23 lata, mieszkam niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego.
Więcej o mnie: Dość skrajna introwertyczka, w dodatku potwornie nieśmiała. Niska, ciemna blondynka, lubiąca zmieniać kolory włosów. Kolorem dominującym w moim ubiorze jest czerń. Lubię spacery, jazdę na rowerze, przelewanie swoich myśli na papier i w Internetach, muzykę (najczęściej rock i metal, ale czymś innym też nie pogardzę od czasu do czasu i chcę zacząć chodzić na koncerty), łażenie po lumpeksach...
Co tam będę pisała o reszcie. Pogadamy, to się dowiesz.
Szukam: kogoś, komu nie będzie przeszkadzało milczenie. Nie mam bowiem w zwyczaju wylewania z siebie potoku słów ot tak. Dobrze by było też, gdybyśmy znaleźli choć jeden wspólny temat do rozmowy.

Awatar użytkownika
illwreakyabonez
Intronek
MBTI: INFJ-A

Post autor: illwreakyabonez » 05 cze 2016, 0:24

czarnadziurawelbie pisze:Dobra, teraz kolej na mnie :D
No to jestem Ewelina, mam 23 lata, mieszkam niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego.
Więcej o mnie: Dość skrajna introwertyczka, w dodatku potwornie nieśmiała. Niska, ciemna blondynka, lubiąca zmieniać kolory włosów. Kolorem dominującym w moim ubiorze jest czerń. Lubię spacery, jazdę na rowerze, przelewanie swoich myśli na papier i w Internetach, muzykę (najczęściej rock i metal, ale czymś innym też nie pogardzę od czasu do czasu i chcę zacząć chodzić na koncerty), łażenie po lumpeksach...
Co tam będę pisała o reszcie. Pogadamy, to się dowiesz.
Szukam: kogoś, komu nie będzie przeszkadzało milczenie. Nie mam bowiem w zwyczaju wylewania z siebie potoku słów ot tak. Dobrze by było też, gdybyśmy znaleźli choć jeden wspólny temat do rozmowy.
Milczenie mi w ogóle nie przeszkadza, wolę to niż wymuszanie rozmowy. Podoba mi się Twoje imię i wzrost, sam jestem niski :D No, ale mam tylko 17 lat...
Po praw­dzi­we szczęście trze­ba raczej sięgać w głąb niż wzwyż.

green_greg
Zagubiona dusza

Post autor: green_greg » 05 cze 2016, 8:14

Siema, mam 27 lat i mieszkam w Warszawie.

Pracowałem kilka lat w korporacjach w Polsce i Anglii na różnych stanowiskach i nie przyniosło mi to ani szczęścia, ani tym bardziej spełnienia. Z tego względu postanowiłem zrobić duży krok w tył i iść w kierunku w którym zawsze chciałem iść, ale wcześniej nie udało się z różnych względów - w kierunku psychologii i psychoterapeutyki. Stwierdziłem: jedno życie, mniejsza o czas, sięgam po to co mnie faktycznie rajcuje. Od razu mówię że Psychoterapią interesuje się ze względu na po***rdoloną rodzinę (i wbrew pozorom jest o powszechny powód w branży i miałem okazję poznać psychiatrów z potężnym bagażem emocjonalnym).

- Uważam się za człowieka względnie racjonalnego, tj. odrzucam i drwię z wszystkiego co bezpodstawne z punktu metodologii nauki - skrajna religijność, astrologia, przesądy, rozmawianie ze zmarłymi - wszystkie te rzeczy są dla mnie chore i niebezpieczne. Duchowość sekularna tak(mindfulness), mistycyzm uga-buga nie. Swoją drogą, zarówno enneagram jak i MBTI to bzdury. Fajnie wypełnić, ale należy to traktować jako rozrywkę, bo wartość naukowa niewiele ponad znakami zodiaku.

- Interesuję się grami (pracuje obecnie jako tester gier właśnie), psychologią, psychoterapią, kwestiami związanymi z gender studies, religią, dietetyką, filozofią, problematyką cierpienia, wieloma innymi rzeczami i zawsze chętnie dorzucę nowe.
- Długo buduje z kimś bliższą relację, ale jak już przebijemy się przez wzajemną fasadę małych kłamstewek i uprzejmości, to staję się zajebistym przyjacielem. Byłem w jednym długim związku: nie skaczę z kwiatka na kwiatek i przelotne rzeczy to nie moja bajka.
- "inność" mnie ciekawi
- W kobiecie kręcą mnie takie rzeczy jak: inteligencja intra i inter personalna; szeroko pojęte dobro; pasja; charyzma, skromność i spokój. Mam o tyle wygodnie że mądrość zawsze widać w oczętach.
- Życie ze mną może być ciekawe, popieprzone, fizycznie, emocjonalnie i intelektualnie stymulujące, ale na pewno nie będzie rollercoasterem i nieustanną imprezą. Nie miałem na to siły już 10 lat temu i nic się w tej kwestii nie zmieni - nie ten temperament i już :)
- muzyka: różnie, ale np. Coma, Myslovitz, Hey, Mjut, Czesiek Mozil, SDM, generalnie ciągnie mnie tam gdzie piszą o mądrych rzeczach.
www.youtube.com/watch?v=bDyPZcvKskM
Mam też swoje odchyły i z jakiegoś powodu podoba mi się New Retro Wave:
www.youtube.com/watch?v=SbTcmfEGrds
Nic nie poradzę, nie osądzaj mnie

Jeśli ktoś coś, to hasło na priv i pojawię się pewnikiem.

Des
Introwertyk

Post autor: Des » 05 cze 2016, 11:14

green_greg pisze: Uważam się za człowieka względnie racjonalnego, tj. odrzucam i drwię z wszystkiego co bezpodstawne z punktu metodologii nauki - skrajna religijność
Dlaczego zaznaczyłeś,że (tylko) skrajna?

Awatar użytkownika
kafar
Introrodek
Enneagram: 5w6
MBTI: ISFJ

Post autor: kafar » 05 cze 2016, 16:52

Mam na imie: Grzesiek
Mam lat: 22
Jestem z: wody, w 60%. A tak poważnie to spod Łodzi ;)
O mnie:niepoprawny marzyciel i romantyk, wierny i pomocny
Moje zainteresowania: "miłość, muzyka, mordobicie" :P pierwsze dwa się zgadzają, zwłaszcza miłość do muzyki :D informatyka, elektronika, majsterkowanie i kolekcjonowanie różnych rzeczy ;)
Szukam: przede partnerki do rozmów (choć druga połówka w przyszłości też jest mile widziana ;) ), kogoś z kim można wieczorami popisać lub pogadać, a może i nawet kiedyś spotkać się. Mógłbym się tutaj rozpisać dłużej, podobnie jak kolega o rusałce kilka postów wyżej, ale chyba nie każdego by to interesowało. :P Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej to zapraszam do kontaktu ;)

Awatar użytkownika
kubao
Wtajemniczony
Enneagram: 3w4
MBTI: ISFJ

Post autor: kubao » 06 cze 2016, 22:37

Mam na imie: Jakub
Mam lat: jeszcze 23
Jestem z: Gliwice
O mnie: co to dużo pisać - za chwilę kończę studia techniczne na gliwickiej politechnice. Mam to szczęście, że udało mi się znaleźć świetną pracę i to w zawodzie co chyba nie jest w obecnej rzeczywistości takie proste. Wydaje mi się nie jestem raczej typem stu procentowego introwertyka, jednak do tego typu osobowości jest mi chyba najbliżej. Jaki jestem? Ciężko powiedzieć, nie lubię wszak być sędzią we własnej sprawie. Jestem raczej spokojny, chyba cierpliwy, pragmatyczny, staram się nie planować za bardzo w przyszłość, bo takie plany mają to do siebie, że lubią brać w łeb.
Moje zainteresowania: Sporo tego. Generalnie jestem osobą ciekawą świata. Na pewno najbliżej serca leży historia - zwłaszcza wojskowości. Oprócz tego interesuje się szeroko pojętą inżynierią, zwłaszcza mechatroniką, automatyką, informatyką, elektroniką i mechaniką. Lubię geografię, fizykę i w ogóle tematy okołonaukowe. W wolnych chwilach sporo czytam, słucham dobrej muzyki (czyli subiektywnie patrząc rock/metal). Nie pogardzę rozrywką eletroniczną, lubię zwłaszcza gry strategiczne czy strzelanki. Bardzo lubię też podróżować (zwłaszcza wycieczki miejskie, ale np. wyjazdem w góry też nie pogardzę).
Szukam: osoby, z którą będe mógł zamienić kilka słów na ciekawe tematy, pojechać na wycieczkę, pójść na spacer, czy napić się kawy. Generalnie w czasie studiów nie miałem większego kontaktu z płcią przeciwną, dziwne, że dopiero ostatnio to do mnie dotarło. Mam więc nadzieję nadrobić zaległości ;)

Pozdrawiam

green_greg
Zagubiona dusza

Post autor: green_greg » 10 cze 2016, 19:49

Des pisze:
green_greg pisze: Uważam się za człowieka względnie racjonalnego, tj. odrzucam i drwię z wszystkiego co bezpodstawne z punktu metodologii nauki - skrajna religijność
Dlaczego zaznaczyłeś,że (tylko) skrajna?
Lekka religijność może łatwo być przemieniona w duchowość sekularną, więc nie atakuję jej tak straszliwie. Lekka religijność to najzwyklej nieznajomość możliwości jakie stoją przed człowiekiem pod względem rozwoju duchowego który odrzuca irracjonalne wierzenia naszych przodków.

Awatar użytkownika
Lilo
Zagubiona dusza
MBTI: INFJ

Post autor: Lilo » 11 cze 2016, 22:17

Cześć wszystkim!

Mam 19 lat i mieszkam w Łodzi. Bardzo niedawno odkryłam to forum i po chwili zastanowienia stwierdziłam, że warto coś tu od siebie napisać. Wygląd? Niska, szczupła blondynka. Interesuję się podróżami (marzy mi jakaś dłuższa, spontaniczna wyprawa do Azji lub Ameryki Południowej), uwielbiam jeździć na rowerze, chodzić po górach i podziwiać przyrodę, jestem miłośniczką dobrej muzyki - od klasyki po rock psychodeliczny(Pink Floyd!), bez dyskryminacji :) Oprócz tego lubię grać w stare gry komputerowe i gotować potrawy z różnych stron świata. Jedną z moich największych pasji jest uczenie się języków i pisanie - obecnie studiuję na kierunku z tym związanym. Z ciekawości zrobiłam kiedyś test i wyszło mi INFJ, ale nie przywiązuję do tych literek zbyt dużej wagi.

Jak chodzi o osobowość to tak: intro, wrażliwa, sentymentalna, marzycielska, jeśli czuję się przy kimś komfortowo to potrafię być bardzo spontaniczna i dużo się śmieję. Czasami używam za dużo sarkazmu, ale nigdy nie mam na celu kogoś obrazić. Staram się być jak najbardziej przyjazną osobą. Zupełnie nie przeszkadza mi cisza ani przebywanie w samotności, ale bardzo cenię sobie wartościowych i otwartych na odmienne poglądy ludzi. Jestem osobą niepalącą i (z reguły) nie przeklinam, nie przeszkadza mi natomiast picie, oczywiście w granicach rozsądku.
Szukam kogoś życzliwego o podobnej wrażliwości emocjonalnej/zainteresowaniach i z dystansem do siebie w celu wymiany wiadomości, a potem się zobaczy :) Można pisać na GG, maila, albo przez wiadomość prywatną.

Pozdrawiam!

Amnesia99
Zagubiona dusza

Post autor: Amnesia99 » 21 cze 2016, 10:19

Witam, mam na imię Arek, mam 28 lat i mieszkam w Łodzi. Jestem spokojnym, czuły, umiem słuchać. Mam 170 cm wzrostu, niebieskie oczy i bląd włosy. Interesuję sie fotografią portretową ( Robię sesje zdjęciowe w plenerze) oraz terrarystyką, posiadam małą, cudowną samiczkę Agamy Brodatej. Jestem aktualnie w związku, ale od dawna czuję się samotny, dla tego szukam dziewczyny z którą mógł bym porozmawiać. Jeśli jakaś była by chętna, proszę o kontakt tu na portalu, a później ewentualnie poprzez gg, fb, e-mail. :-)

Ina
Zagubiona dusza

Post autor: Ina » 23 cze 2016, 2:23

Mam na imie: Paulina
Mam lat: 19
Jestem z: śląsk, okolice Katowic
O mnie: ciężko mi jest o sobie pisać :D jestem dość spokojną osobą, nie lubię się wychylać i trochę trudno mi jest poznawać nowe osoby, które chciałyby utrzymywać ze mną później kontakt, bo zapewne przy pierwszym spotkaniu wychodzę na nudziarę, która tylko słucha i nic nie mówi, ale na to już nic nie poradzę. Dlatego miło by było, gdyby osoba która do mnie ewentualnie napisze nie brała mnie od razu za kogoś kto ma kija w dupie, bo o dziwo lubię sobie pożartować, niestety czasem jest to dość czarny humor :D wszystko u mnie wychodzi przy późniejszych rozmowach. Jestem niska (150cm :<), mam dość długie, aktualnie brązowe włosy, mimo że uważam, że lepiej mi jest w czerwonym :p chciałabym studiować psychologię (co za ironia) lub pedagogikę wczesnoszkolną, co odradza mi rodzina, ale w moim przypadku mam jeszcze chwilkę na zastanowienie się. Nie mam pojęcia co jeszcze mogłabym o sobie napisać, dlatego zapraszam na pw! edit: zapomniałam dopisać - posiadam tatuaże ;p lepiej teraz to dopisać, nie każdy musi je przecież lubić
Moje zainteresowania; lubię uczyć się nowych języków, kocham podróżować, niestety obecnie nie mam takiej możliwości. Nadal szukam swojej pasji, czegoś co mogłoby mnie wciągnąć. Próbowałam tańczyć, ale ciężko mając dwie lewe nogi :D Śpiewać nie umiem, strasznie chciałabym się nauczyć gry na pianinie, chociaż wydaje mi się, że już trochę na to za późno
Szukam: nie mam zbyt wielkich wymagań (przynajmniej tak mi się wydaje!). Może kogoś, kto zaraziłby mnie swoją pasją. Kogoś spokojnego, kto lubiłby czasem ze mną po prostu posiedzieć, porozmawiać o niczym. Jestem osobą, która musi trochę porozmawiać z osobą przez internet, żeby dopiero się spotkać. Muszę mieć po prostu jakąś pewność, że ta osoba mnie nie oleje :p nie szukam osoby jakoś dużo starszej ode mnie lub młodszej

ODPOWIEDZ