Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Jarkendar
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2018, 18:34
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Jarkendar »

Cześć.
Mam na imię Jarek i mam 22 lata.
Jestem z okolic Poznania.
O mnie: jestem studentem z tych trzymających się troszeczkę z boku. Lubię sporo rzeczy, począwszy na aktywności sportowej (szczególnie kolarstwo szosowe), poprzez programowanie, skończywszy na czytaniu (głównie fantastyka, uwielbiam Sandersona). Lubię zanurzyć się myślach oraz w muzyce. Od jakiegoś czasu pogrywam na gitarze, choć pewnie ciężko tego słuchać. W ciągu dnia pochłaniam zdecydowanie za dużo herbaty. Szczególnie interesuje mnie jak działa ludzki mózg, w jaki sposób zachodzą procesy myślowe. Często wpadam na głupie, "nie podobne" do mnie pomysły. Niektóre z nich czasem realizuję. Staram się podchodzić ostrożnie do ludzi, stopniowo zwiększać lub ograniczać zaufanie do niektórych.
Szukam dziewczyny, której nie przeszkadzają dywagacje, czasem na prawdę dziwne tematy.
Awatar użytkownika
bluekatesnow
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2017, 11:18
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ-T
Lokalizacja: wrocław

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: bluekatesnow »

Cześć :D
Jestem Kasia, 22lata.
Pochodzę z małego miasta pod Wrocławiem.
Przerwałam studia na polibudzie bo mam mieć poważniejsza operacje i jak już tak czekam kiedy ktoś się jej podejmie to chętnie poznam kogoś i porozmawiam czy spotkam się we Wrocławiu.
Obejrzałam już z połowę Netflixa :v
Bardzo lubię czarny humor i memy oczywiście. Moim hobby jest fotografia i wszystko co związane z kinematografia.
Bardzo lubię słuchać innych, więc można mi się zawsze wygadac.
Maess
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2019, 19:53
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Maess »

Cześć mam na imię Marcin, lat 28.
Mieszkam, pracuje w Radomiu.
Lubię tematy związane z historią,motoryzacją,sportem,zdrową żywnością,...filmy,seriale (ale rzadko bo odrazu muszę cały sezon
obejrzeć w dwa dni a raczej noce:)
Co jakiś czas mnie coś zafascynuje ale z reguły nie trwa to bardzo długo. Można powiedzieć że wałkuje temat do wyczerpania.
Pamiętam jak w szkole podstawowej postanowiłem że będe się uczył chemii i ta dziedzina nie będzie miała przedemną tajemnic.
Ten zapał może trwał 2 tygodnie:) Od tamtego czasu przewinęło się trochę u mnie innych rzeczy i zamiarów tak pokrótce mówiąc.
Nie mam jednej szalonej pasji raczej po trochu tego czy tamtego.
Wole wyjscie do kina czy na pizze niż na dyskoteke.
Nie lubię etykietek.Nikt nie jest wiecznie uśmiechnięty tak samo jak smutny itd.
Nie przeszkadza mi samotność ale też nie będe się jej kurczowo trzymał:)
Więc jak masz chęć to napisz. Kto wie co będzie.
Hyperion
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2017, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Hyperion »

Cześć,
Mam na imię Kuba, lat 21.
Pochodzę z Krakowa.
Jestem studentem wydziału mechanicznego jednej z krakowskich uczelni. Zazwyczaj trzymam się nieco z boku i nie szukam poklasku. Interesuję się szeroko pojętymi technikaliami i fantastyką naukową. Ponadto od kilku miesięcy wśród małych pasji gości taniec towarzyski. Lubię zanurzyć się w dobrej muzyce, zwykle niezależnie od gatunku (słuchawki, obok portfela, kluczy i telefonu to rzecz niezbędna do wyjścia z domu).
Jeżdżę na rowerze (bardziej ambitnie niż weekendowo), z nartami odwiedziłem już niejeden kraj a wciąż mam niedosyt, morza i jeziora także darzę sympatią.
W wolnym czasie projektuję i buduję mniejsze lub większe mechanizmy, bawię się drukiem 3d lub po prostu wertuję internet, dobrym filmem i grą (planszową czy na PC) też nie pogardzę. Wypad do knajpki z przyjaciółmi lub mała domówka czy kino to również tematy znane i lubiane. Czarny humor, ironia i memy rozmaite to dla mnie najlepsze narzędzia opisu i komentowania obecnego świata.
Monotonne męskie towarzystwo i uszczuplona, przez wsiąknięcie w studia, lista znajomych zaczynają dokuczać, mimo że samotność do pewnego stopnia jest wygodna. Może "szukam" to słowo na wyrost ale z chęcią poznałbym jakąś przyjazną niewiastę, z którą sztywny realista będzie w stanie nawiązać nić porozumienia :)
Zwykle niełatwo mi rozpocząć nową znajomość (dziwnym trafem brakuje wtedy tematów) ale kiedy poznam kogoś lepiej, mogę rozmawiać długo i o wszystkim lecz i tak zawsze wolę słuchać niż mówić.
Awatar użytkownika
rafcio
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 24 wrz 2018, 11:31
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: rafcio »

Cześć, mam 21 lat, jestem z okolic Łodzi a obecnie studiuję na Politechnice.
Ehhhh, trzeba coś napisać o sobie a to nie jest moja mocna strona xD Jestem mocno introwertyczny, potrzebuję czasu w samotności ale co za dużo to nie zdrowo i fajnie byłoby znaleźć kogoś do wspólnego milczenia :P Na początku znajomości bywam dość cichy i nieśmiały ale z czasem jest coraz lepiej. Znajomi twierdzą, że jestem inteligentny. Ogólnie wolę słuchać niż mówić ale czasem jestem wygadany. Jeśli chodzi o wygląd to jestem wysoki, szczupły.
Interesuję się majsterkowaniem, elektroniką, programowaniem. Lubię wyjść na rower, szczególnie latem. Spacery, bieganie, lubię aktywnie spędzać czas ;)
Szukam kobiety z którą mógłbym rozmawiać na każdy temat, dyskutować a czasem po prostu milczeć. Chciałbym kogoś kto po prostu mnie zaakceptuje.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kafaziel
Intronek
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2019, 22:40
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Kafaziel »

Siemka
Marcin
30 lat
Mieszkam aktualnie w Zielonej Górze ale pochodzę z wsi
Bogaczów gdzie często przebywam.
Zainteresowania :
Plenery po lasach
Granie i kolekcjonowanie gier na ps4
Od tego roku czytanie książek o tematyce związanej z fantasy (G.G Martin Tolkien Sapkowski )
Praca: Pseudo elektromonter z kryzysem egzystencji :)

Nie brzydki nie gruby jak coś :p

Szukam drugiej połowy o podobnych zainteresowaniach
Jarek
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2019, 16:33
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Jarek »

Cześć

Jestem Jarek, mam 28 lat (za chwilę 29). Mieszkam w małej, malowniczej i spokojnej wsi położonej w powiecie poznańskim z dala od miejskiego zgiełku.

Mam bardzo szczupłą budowę ciała, około 176 cm wzrostu, włosy w kolorze ciemny blond oraz niebieskie oczy (w rzeczywistości niezbyt przystojny).

Jestem introwertykiem z duszą romantyka, szukającego swojej drugiej połówki (jak dotąd nieskutecznie). Jestem nieśmiałym, spokojnym i wrażliwym mężczyzną nie lubiącym alkoholu i papierosów (czy facet może mieć więcej wad?). Nie lubię miejsc takich jak kluby, restauracje, kawiarnie itp. Interesuję się głównie komputerami oraz motoryzacją. W wolnych chwilach lubię czytać czasopisma popularnonaukowe oraz grać w gry planszowe (chociaż dawno nie grałem, bo zwyczajnie nie mam z kim).

Szukam kobiety o dobrym sercu (koniecznie introwertyczki) która myśli o stałym związku i założeniu szczęśliwej, kochającej się rodzinie.
Drugiej połówki i najlepszego kumpla w jednej osobie. Kogoś z kim można porozmawiać o wszystkim i pomilczeć o niczym.
Rene

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Rene »

26, Poznań,

chętnie poznam kogoś kto nie lubi tańczyć. Będziemy sobie razem nietańczyć, chodzić na koncerty, na piwo latem i na grzańca zimą. Nie przerażają mnie knajpy i miejsca publiczne, lubię czasem gdzieś wyjść i posiedzieć w miłej atmosferze.

Oferuję brak zainteresowania polityką, umiarkowane poglądy i sporo tolerancji. Wyglądam podobno dobrze i przyjaźnie, dzieci nie uciekają na mój widok a staruszkowie pytają mnie o drogę. Muzykuję na gitarze, próbuję nauczyć się programować, jestem doskonałym kompanem do wspólnego oglądania filmów bo możesz mieć pewność, że większości nie widziałem. Muzyka analogowa, lato, góry, koty, falafel.
Marki
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2019, 16:10
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Marki »

Hej!
To ja, 21-letnia mieszkanka podkarpacia. Pozwolę sobie na kopię mojego opisu z profilu. ;) Ogólnie z autoprezentacją zwykle mi nie po drodze. Jestem typem introwertyka, który lubi wychodzic poza swoją strefę komfortu. Uwielbiam ludzi. Sporo osób stwierdza, że jestem zbyt naiwna, ja natomiast uważam, że ludzie (poza kilkoma wyjątkami) są niesamowici. Swego czasu udało mi się porzucić stabilność na rzecz aktorzenia za grosze. Czasem wstaję rano i biegnę na najbliższy pociag, by jechać bez celu, a czasem zaszywam się w ciepłym kocyku i oglądam filmy mądre i mniej mądre (z przewagą tych drugich). Jeśli to nie przekonuje Cię, by napisać, to mam jeszcze czarną kartę - robię bezkonkurencyjną brokułową!
wiciu
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:42
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: wiciu »

Mam na imię: Witold
Mam : 20 lat / 183cm / 75kg
Jestem z: Sosnowca............
O mnie: Studiuję informatykę na UŚ, przyszły programista. Lubię zacisze domowe, uwielbiam jeździć samochodem szczególnie w nocy (często robię wypady bez celu). Większość czasu spędzam przed komputerem, niestety studia wymagają tego ode mnie. Nie lubię wypadów w nieznajome tereny, raczej jestem przywiązany do rzeczy oraz miejsc. Nie palę, nie piję, nie lubię imprez. Często czuję się samotny, raz potrzebuję bliskości oraz rozmowy a raz chciałbym pobyć w ciszy. Przywiązuję się bardzo mocno do osoby, cenię sobie szczerość oraz zrozumienie jak i bliskość. Ćwiczyłem ponad rok na siłowni, było to moje zainteresowanie. Jeździłem na crossie (niestety z powodu problemów musiałem zmienić hobby). Kolekcjonuję płyty muzyczne, interesuję się ostatnimi czasy motoryzacją. Mam tzw. pazur do handlu - sprzedam dosłownie wszystko, uwielbiam chodzić po lumpeksach (sprawia mi to wiele radości kiedy znajdę coś fajnego). Jestem dosyć uczuciowym chłopakiem, ciężko nawiązuje nowe kontakty. Pracuję jako pomoc stomatologiczna.
Szukam: kobiety/dziewczyny inteligentnej o pięknej duszy oraz pięknym rozumie. Głównie introwertyczki aby miała podobne potrzeby jak moje oraz prowadziła podobny styl życia.
To chyba tyle. Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć albo po prostu porozmawiać czy popisać - daj znać, chętnie Cię poznam.
Witek : -)
Klaudia_22
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 05 kwie 2019, 16:09
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Klaudia_22 »

Mam na imię Klaudia
Lat: 22
Mieszkam w okolicach Poznania
Obecnie studiuję i pracuje dorywczo. Lubię spędzać wieczory w ciszy i domowym zaciszu, ale ostatnio ta samotność za bardzo zaczęła mi doskwierać. Mimo tego że na codzień otaczam się ludźmi to mam wrażenie że do nich nie pasuje. Jestem dosyć uczuciową i wrażliwą osobą, ale przez to że jestem nieśmiała i zamknięta w sobie to ludzie rzadko to dostrzegają. Lubię wychodzić i spotykać się z ludźmi (to nie tak ze się ich boję), ale czasami potrzebuje pobyć też sama. Lubię książki, kino, a najbardziej podróże. Nie jestem typem sportowca, ale lubię spędzać aktywnie czas np. spacer, rower, łyżwy. Raczej mam duszę romantyczki, ale nie przepadam za ckliwymi komediami romantycznymi :)
Kogo szukam? Może nie od razu związku, ale poprostu kogoś z kim mogłabym pogadać o wszystkim i o niczym.
Archaiczny
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2017, 19:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Archaiczny »

Hej.
Mam na imię Kacper i od niedawna mieszkam i pracuje we Wrocławiu. W moim życiu ważną rolę odgrywa muzyka. Lubię muzykę z kanonu rocka gotyckiego, postpunk, new wave, cold wave. Uczę się gry na syntezatorze.
Moją ulubioną książką jest Mistrz i Małgorzata.
Podobno jestem introwertykiem, chociaż uwielbiam spędzać czas aktywnie. Rzeczywiście coś w tym jest, nie przepadam za tłumami i hucznymi imprezami. Z wykształcenia jestem fotografem, chociaż aktualnie pracuje w zupełnie innej branży. Interesuje się fizyką, astronomia, psychologią i antropologią-czyli całym światem :D Chętnie spaceruje i czesto biegam dla sportu. Uwielbiam także Monty Pythona i czarny, abstrakcyjny humor.
Kocham koty i pić zieloną i ziołowe herbaty.
Jeśli ma to jakieś znaczenie to jestem typowym 4w5
Marcellina
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2019, 12:48
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Marcellina »

Nie wiem na ile jest to miejsce na takie treści, ale jak to mawiają, sztuką jest przestrzegać etykietę lekceważąc konwenanse. Tak więc spróbujmy. Poszukuję: odstępstwa od reguły, inspirującej wymiany umysłowej, trochę melancholijnej komitywy no i humoru i dystansu – heheszki z wydumanej powagi zawsze w cenie. Ja: wiekowa dziewczyna po 30, niezbyt urodziwa, ale nie zakompleksiona, lubiąca wolno się starzeć, rozmawiać, czytać (takie tam filozofie i mniej lub bardziej piękne literatury), uprawiać łobuzerkę umysłową, ale i odrzucać przeintelektualizowanie na rzecz netflixa i kotków w internetach. Wielbicielka Brunona Schulza, starych fotografii, muzyki fortepianowej, industrialnej elektroniki, psychodelicznej alternatywy i jesieni. Światopoglądowo lekko skrzywiona w lewo. Ateuszka. Trochę marzycielka, ale pragmatyczna (bo kto za nas tę prozę życia przeczyta). Lubiąca lasy, pola i swoją domową jaskinię, ale od czasu do czasu zażywająca rozrywki wielkiego miasta, żywej muzyki i nowych ludzi.
Tak więc czy jest może tutaj, bądź w okolicach bliższych lub dalszych człowiek, który chciałby o wyżej wymienionych – albo o czymś znacząco pominiętym – porozmawiać? Albo wspólnie pomilczeć? Ewentualnie się pośmiać. Jestem ciekawa przez jaką soczewkę patrzysz na świat i co w nim widzisz.
cosznietzschegoo@gmail.com

ps.
Dobrze jest móc się ukryć, ale katastrofą jest nie zostać odnalezionym.
Wicherek
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 22:07
Płeć: nieokreślona
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Wicherek »

Mam na imię: Michał
Mam lat: 22 (1997 r.)
Jestem z: Lublina
O mnie: 178 cm, sylwetka raczej szczupła. Wiecznie zamyślony marzyciel. typowy domator, który woli spędzać czas w domu niż na hucznych imprezach czy dalszych wyjazdach. Uwielbiam nocne spacery pod rozświetlonym niebem i rozmowę na dziwne tematy. :) Jestem człowiekiem wierzącym, bez nałogów.
Moje zainteresowania: muzyka, książki, jazda na rolkach, nauka
Szukam: Tej jedynej wymarzonej damy, otwartej na kontakt z osobą pełną wad, szczerej do bólu, inteligentnej i wrażliwej, szukającej poważnej relacji z drugim człowiekiem.
Hana
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:35
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Hana »

Będzie niestandardowo.
Zamiast literackich podchodów i netowych pogaduszek, porozmawiam z kimś telefonicznie - wszak taki kontakt bardziej realny, ciekawszy, autentyczny i sensoryczny ;) Posłucham o Twoim świecie, opowiem Ci też troszkę o moim. Tematy tak szerokie, jak sięgną nasze horyzonty myślowe.
Wiek bez różnicy, preferowane jedynie ciekawość, szczypta humoru, oraz umiejętność dryfowania pomiędzy mówieniem, a słuchaniem.
Nie wiem czego Ty potrzebujesz, ale ja intelektualnej inspiracji i towarzysza do melancholijnych myśli (i śmiechu też ;)
Cel bardziej towarzyski, niż matrymonialny.
Tel oczywiście na priv ;)
ODPOWIEDZ