Nie odczuwam miłości?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
niktwazny
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2015, 13:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Nie odczuwam miłości?

Post autor: niktwazny »

Jestem introwertykiem.
Wole sam coś zrobić,na imprezy nie chodze,bo jestem zestresowany.
Kontakty z ludźmi są ok.oprócz dziewczyn..Jakoś się jeszcze bardziej wstydze i nawet "cześć" mi trudno powiedzieć.
Znajomi mówią,żebym znalazł sobie dziewczyne(17lat mam),a ja nigdy nie miałem bo nigdy sie nie zakochałem ani nic.
Gejem nie jestem.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2137
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: Drim »

Młody jesteś, a miłość to poważne uczucie. Pewnie nie miałeś jeszcze okazji go poznać. Wszystko przed tobą :)
Gejem nie jestem.
Znaczy, czujesz pożądanie w stosunku do kobiet ? No to wszystko ok.
niktwazny
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2015, 13:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: niktwazny »

Tak,odczuwam ;)
Nestor

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: Nestor »

Cześć samolocie. Fajnie, że wróciłeś.

@niktwazny

Podejrzewam, że jedynym twoim problemem jest brak dziewczyny. Podejrzewam również, że cenisz je ponad wszystko. Stąd twój stres w ich obecności. Przy kontakcie z czymś ważnym jest to prawidłowa reakcja. Radzę, żebyś spróbował najpierw z niepięknymi dziewczynami czy takimi, które w jakiś sposób mógłbyś pogadać na luzie np. o zainteresowaniach a nie od razu budować coś poważnego. Na to przyjdzie jeszcze czas, boś młody. Wiem, że z drugim sposobem może być trudno, ale chodzi o samą myśl.

O! I jak hormony buzują, to wiesz co robić... Upuść trochę gazu.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2137
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: Drim »

Z nieśmiałością możesz spróbować powalczyć poznając nowe koleżanki. Jesteś w LO, z poznawaniem nowych ludzi nie powinno być problemu.
niktwazny
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2015, 13:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: niktwazny »

Nestor pisze:Cześć samolocie. Fajnie, że wróciłeś.

@niktwazny

Podejrzewam, że jedynym twoim problemem jest brak dziewczyny. Podejrzewam również, że cenisz je ponad wszystko. Stąd twój stres w ich obecności. Przy kontakcie z czymś ważnym jest to prawidłowa reakcja. Radzę, żebyś spróbował najpierw z niepięknymi dziewczynami czy takimi, które w jakiś sposób mógłbyś pogadać na luzie np. o zainteresowaniach a nie od razu budować coś poważnego. Na to przyjdzie jeszcze czas, boś młody. Wiem, że z drugim sposobem może być trudno, ale chodzi o samą myśl.
Tu się zgadzam.Bardzo szanuje dziewczyny.
Jestem zawsze wobec nich kulturalny.
Otwieram drzwi przed nimi,jak coś ciężkiego niosą to zaproponuje,że pomogę.
Awatar użytkownika
Ruciński
Introwertyk
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2015, 8:30
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łaziska Górne, Śląsk

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: Ruciński »

niktwazny pisze:Otwieram drzwi przed nimi,jak coś ciężkiego niosą to zaproponuje,że pomogę.
Podczas tej pomocy możesz np. zapytać o to, czy pożyczy Ci zeszyt z bioli, bo chcesz coś tam sobie przepisać, czy z jakiejś tam innej maty, czy co tam teraz w szkołach jest. Nie trzeba się przy tym zwierzać i otwierać, a jest to jakiś prosty sposób, żeby bezpiecznie nawiązać kontakt. :)
niktwazny
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2015, 13:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: niktwazny »

Ruciński pisze:
niktwazny pisze:Otwieram drzwi przed nimi,jak coś ciężkiego niosą to zaproponuje,że pomogę.
Podczas tej pomocy możesz np. zapytać o to, czy pożyczy Ci zeszyt z bioli, bo chcesz coś tam sobie przepisać, czy z jakiejś tam innej maty, czy co tam teraz w szkołach jest. Nie trzeba się przy tym zwierzać i otwierać, a jest to jakiś prosty sposób, żeby bezpiecznie nawiązać kontakt. :)
Robię tak ;)
Pożyczają mi bez problemu.Ja podziękuje i tyle :/
Ogólnie dziewczyny mnie lubią.
Ale jakoś rozmowy nie umiem nawiązać
i który ciągle gada z dziewczynami z klasy odpowiedziałem się,że dziewczyny uważają mnie za "słodkiego" i "Naturalnego??"
Awatar użytkownika
Ruciński
Introwertyk
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2015, 8:30
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łaziska Górne, Śląsk

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: Ruciński »

niktwazny pisze:Ogólnie dziewczyny mnie lubią.
Ale jakoś rozmowy nie umiem nawiązać
A jest szansa, żebyś z którąś z nich pogadał przez neta (Facebook, GG)? Pretekst do rozmowy zawsze się jakiś znajdzie. Ja mam ten sam problem, że trudno mi na żywo rozpocząć znajomość z kimś, tym bardziej z ładną dziewczyną, która mi się podoba, ale jak najpierw mam okazję z kimś pogadać przez internet, to potem jest dużo łatwiej na żywo.
niktwazny
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2015, 13:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: niktwazny »

Ruciński pisze:
niktwazny pisze:Ogólnie dziewczyny mnie lubią.
Ale jakoś rozmowy nie umiem nawiązać
A jest szansa, żebyś z którąś z nich pogadał przez neta (Facebook, GG)? Pretekst do rozmowy zawsze się jakiś znajdzie. Ja mam ten sam problem, że trudno mi na żywo rozpocząć znajomość z kimś, tym bardziej z ładną dziewczyną, która mi się podoba, ale jak najpierw mam okazję z kimś pogadać przez internet, to potem jest dużo łatwiej na żywo.
Jest i tak robię.Z dwoma dziewczynami często pisze na GG,całkiem fajnie,żart,rozmowy o pierdołach.W realu kończy się na rozmowie typu "cześć,co tam?" "A dobrze,a u cb?" "A dobrze"
Nestor

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: Nestor »

Jeśli naturalny, to tylko OLD SPICE®!

Naturalny czyli nijaki. Wykreuj się na takiego, który ma coś, czego dziewczyny chcą. Np. zacznij chodzić na siłownię, modnie się ubieraj, znajdź jakieś zainteresowanie...

A u ziomków masz problem ze znalezieniem wspólnego tematu? Jeśli nie, to dlaczego? Może tutaj leży problem.
niktwazny
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2015, 13:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: niktwazny »

Nestor pisze:Jeśli naturalny, to tylko OLD SPICE®!

Naturalny czyli nijaki. Wykreuj się na takiego, który ma coś, czego dziewczyny chcą. Np. zacznij chodzić na siłownię, modnie się ubieraj, znajdź jakieś zainteresowanie...

A u ziomków masz problem ze znalezieniem wspólnego tematu? Jeśli nie, to dlaczego? Może tutaj leży problem.
Siłownia?Jakoś mi nie pasuje.Modnie się ubierać?Ubieram się ładnie i w miare ładnie.
Z ziomkami temat?zależy z jakimi.Z jednymi słabo bo oni tylko temat "ciuchy za XXXXXXzł" Albo "dzisiaj się najebiemy"
A z jednymi bardzo dobrze,pogadamy o wszystkim.
Te "Naturalny" raz usłyszał,on mi zdał kiedyś relację i częściej było "Słodki" i "Męski"
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2137
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: Drim »

Na początek możesz ćwiczyć w domu. Bieganie np na kondycje i pompki / drążek w pokoju.
niktwazny
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2015, 13:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: niktwazny »

Dużo chodzę i robię pompki w domu
niktwazny
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2015, 13:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Nie odczuwam miłości?

Post autor: niktwazny »

W jednym mam problem ;)
Rozmawiam albo pisze,ale co dalej?Po prostu spytać czy ma ochotę na kino?
ODPOWIEDZ