Jakie kobiety preferują introwertycy?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Enneagram: 1w9
MBTI: istj

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: highwind » 18 wrz 2016, 15:59

Ojojojojoj, facet śmie mieć preferencje. Co za bezczelność, toż to mizoginizm!

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 18 wrz 2016, 16:45

Dokładnie to są preferencje, a nie wymagania. Po prostu coś co lubię i jak się coś trafi na ulicy to się oglądam ;)
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
Haille
Intronek
MBTI: ENFP

Post autor: Haille » 18 wrz 2016, 17:56

Ależ skądże moi drodzy preferencje rzeczą ludzką.Poprostu razi mnie ten wierzch powierzchowności.Razi mnie też jak to napisałeś trafi "coś". Zupełnie jak o jakimś przedmiocie.W każdym razie nie jest to wątek o moich bólach dupy więc już nie offtopuje.
Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go.

Racter
Rozkręcony intro

Post autor: Racter » 18 wrz 2016, 21:26

Na wstępie najważniejsze - tak naprawdę nie mam swojego 'idealnego' typu kobiecej urody czy charakteru. Pewne cechy mogą sprawić, że trochę dłużej powłóczę okiem czy popływam w swojej wyobraźni, ale jak dotąd korelacje z doświadczenia niekoniecznie dawały dobry prognostyk przed kolejnym głębszym zainteresowaniem. Ciężko 'wydestylować' zestaw cech, który automatycznie spowodują u mnie szybsze bicie serca (zresztą, to już nie ten wiek).

Tym niemniej, skoro można tutaj bezkarnie pofolgować swojej fantazji, to dorzucę kolejną 'wishlistę', a co :P

Zauważyłem na sobie, że zdarza mi się częściej 'zawiesić oko' na kobietach o bardziej 'zaokrąglonej' figurze, w rozmiarze L->XL. Kilka przykładów:

Katya Zharkova 1
Katya Zharkova 2
Anastasia Vinogradova
Denise Bidot
Jennie Runk

Nie oznacza to oczywiście, że panie szczupłe lub bardzo szczupłe (o chłopięcej budowie) odpadają. ;)
Audrey
Anne

Myślę, że największe znaczenie (jeśli mówimy o pierwszym wrażeniu) ma twarz. W końcu, jeśli chce się cokolwiek wnioskować o osobowości/charakterze na podstawie wyglądu (co też, zgodnie z tym może być trochę z czapy), to najwięcej można wyczytać z twarzy właśnie. W całym tym pretensjonalnym 'oczy są zwierciadłem duszy' coś mimo wszystko jest.

Lubię długie włosy, ale krótkie również potrafią wyglądać świetnie. Kluczem jest dopasowanie do całokształtu.

Ogólnie, podoba mi się też, gdy kobieta ma jakąś widoczną niedoskonałość, która w połączeniu z całą resztą wydaje się niespodziewanie słodka. Ciężko powiedzieć, co mam tu konkretnie na myśli... Hm, np. znam jedną bardzo ładną, zmysłową blondynkę z żydowskim nosem. Może chodzi o szeroko pojętą 'oryginalność' urody?

Słówko lub dwa o osobowości.
Czy lepsza byłaby introwertyczka, czy ekstrawertyczka? Najważniejsze, by miała świadomość tego, że zazwyczaj dużo nie mówię, nie lubię raportować każdego dnia swojego życia i autentycznie nie miała z tym problemu. Super, gdyby można było z nią rozmawiać o rzeczach poważnych i niekoniecznie. O kotach z memów i od Schroedingera. iść z nią na Woodstock i do filharmonii, do kina i do muzeum.

Intelligence is so fucking sexy.

No i poza tym, fajnie, gdyby była wyrozumiała. Jestem gościem pełnym wad. Swoje lata już mam, ale wciąż się uczę życia, niekiedy potykając się o własne nogi. Tym niemniej idę naprzód, i z każdym krokiem staram się być co raz lepszym człowiekiem.

ODPOWIEDZ