Jakie wady mógłby/mogłaby mieć mój/moja partner/partnerka ?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Aga91
Introwertyk
MBTI: INTJ

Re: Jakie wady mógłby/mogłaby mieć mój/moja partner/partnerka ?

Post autor: Aga91 » 13 lut 2017, 8:46

Może być rudy. Chociaż wróć, dla mnie to in plus :) Może jeść mięso, ale bez narzucania swojej diety. Może być wierzący, analogicznie do mięsa, bez nakłaniania do swoich racji. Jestem w stanie zaakceptować nadwagę i kościstość. Może być sporo starszy, młodszy też ale tak w granicach przyzwoitości. Nie musi mieć wyższego wykształcenia, w zupełności wystarczy życiowa zaradność i ogarnięcie. Może mieć dziecko z poprzedniego związku. Może nie chcieć mieć dzieci, co raczej jest dla mnie plusem. Nie musi znać języków obcych. Może być łysy. I niespecjalnie rodzinny. Nie musi przepadać za moimi znajomymi, ale musi ich tolerować. Tyle chyba jestem w stanie przeboleć u partnera. Aa jeszcze palenie przeboleć mogę.
Tak jest. Inaczej nie będzie.

Awatar użytkownika
Papaja
Intro-wyjadacz
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ

Post autor: Papaja » 13 lut 2017, 18:12

ja chcialabym chodzacy ideal,ale takiego nie ma :cry:
z wad zaakceptowalabym niski wzrost i to ze bylby starszy,ale nie do przesady i tu sie chyba konczy lista wad ktore bym przebolala...
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?

Awatar użytkownika
BiałyGuzik
Introrodek
Enneagram: 10w
MBTI: ERROR

Post autor: BiałyGuzik » 04 kwie 2017, 12:46

Papaja pisze:ja chcialabym chodzacy ideal,ale takiego nie ma :cry:
z wad zaakceptowalabym niski wzrost i to ze bylby starszy,ale nie do przesady i tu sie chyba konczy lista wad ktore bym przebolala...
Perfekcjonistka ;p
Życie jest ciężkie jak worek ziemniaków.

Awatar użytkownika
deenty
Introrodek
MBTI: ISTJ

Post autor: deenty » 04 kwie 2017, 15:32

Papaja pisze:ja chcialabym chodzacy ideal,ale takiego nie ma :cry:
Jak nie ma? Ja jestem ideałem. Tylko mam w sobie takie małe diabełki, które czasem lubią uprzykrzać komuś życie :D
Dzień dobry.

martens
Intronek

Post autor: martens » 05 maja 2017, 1:53

Osoba z którą bym była mogłabybyć kościście chuda, odrobinę brzydka, mogłaby olewać mnie do jakiegoś stopnia grając w gry, moglabymieć niefajnych rodziców, mogłaby mieć krzywe zęby, nosić okulary, mogłaby mieć problemy z okazywaniem swoich uczuć, mogłaby się od czasu do czasu pójść zniszczyć do baru czy z kumplami, mógłby się nie zgadzac w kluczowych momentach ze mną itp

Awatar użytkownika
Pitko
Intronek
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ-T

Post autor: Pitko » 05 maja 2017, 3:36

Jak czytam co piszą dziewczyny to większość facetów tutaj to dla was idealni mężowie :P
Trochę też dziwi mnie tu wypisywanie cech fizycznych takich jak wzrost...to, że ktoś jest niski lub wysoki to nie wada...a jeśli mając jakieś preferencje godzimy się na odstąpienie od nich żeby z kimś być to nie nazwałbym tego akceptacją wady.

Moja partnerka mogłaby mieć skłonności do nadmiernego przeklinania, mogłaby być bałaganiarą, mogłaby być uzależniona od kawy i/lub słodyczy hmmm na razie tyle.. jak coś jeszcze wymyślę to dopiszę.

Awatar użytkownika
Halszqa
Intronek

Post autor: Halszqa » 06 maja 2017, 2:02

Eh, ideały nie istnieją i bardzo dobrze. Świat bylby mało autentycznym teatrzykiem. Dla mnie wózek inwalidzki czy kalectwo w postaci głuchoty nie stanowi problemu w związku, ważne żeby człowiek umiał być z tobą w sensie wielowymiarowym, a nie samej powłoki cielesnej. Ciało to ciało, narzędzie do przeżywania tego czegoś co nazywamy życiem i zbierania doświadczeń. Jeśli ktoś byłby wspaniałym człowiekiem to dlaczego jakaś ulomnosc miałaby go przekreślać? To moje odczucia, rozumiem dobrze odmienne opinie poprzednikow. Każda odmiana kalectwa jednocześnie w specyficzny sposób kształtuje postrzeganie świata i emocjonalność
Z poszukiwanym partnerem jest trochę jak ze śniegiem na Boże Narodzenie- bardzo mocno chcesz żeby po prostu był. I kochał naprawdę. I znosił dziwactwa wypływające z twojej dziwacznej natury, bo akceptacja to źródło miłości i na odwrót. Chyba xD Funfact, ja na przykład nie mam żadnych wizualizacji, oczekiwań co do wyglądu, bo to naprawdę niewiele znaczy wobec pierdyliarda istotniejszych aspektów
Ty przychodzisz jak noc majowa, biała noc skąpana w jaśminie...

Tofu
Intronek
Enneagram: 5w6
MBTI: INFJ-A

Post autor: Tofu » 08 lip 2017, 0:13

Pitko pisze:
05 maja 2017, 3:36
Jak czytam co piszą dziewczyny to większość facetów tutaj to dla was idealni mężowie :P
Ten uczuć kiedy spełniasz wszystkie kryteria idealnego faceta określone przez kobiety, a i tak jakimś cudem nie możesz żadnej znaleźć xD.

A tak serio, to hmm... nie musiałaby mieć idealnej figury. Nie może być wielorybem oczywiście, ale nie skreśliłbym dziewczyny bo nie ma płaskiego brzucha. Oprócz tego mogłaby w sumie dużo gadać, o ile nie zmuszałaby mnie do słuchania tego wszystkiego.

darknet
Introrodek

Post autor: darknet » 28 wrz 2017, 16:17

brak wykształcenia formalnego, matury
brak znajomości języków ( z wyjątkiem języka angielskiego, nieznajomość podstaw tego języka byłaby co najmniej dziwna i niepokojąca )
małe dochody albo ich czasowy brak
niski wzrost
jednorazowe zrobienie jakiejś głupoty
brak mieszkania, samochodu
brak penisa lub mały rozmiar
choroba

ODPOWIEDZ