LGBTQIA

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
Ertix
Rozkręcony intro
Enneagram: 5w5
MBTI: INFP/ISFP

Re: LGBTQIA

Post autor: Ertix » 07 lip 2017, 22:42

A jak to wygląda w przypadku osób queer? Znacie takie osoby? Co możecie na ich temat powiedzieć jeśli chodzi o zawieranie związków?
Bo najważniejsze to jest doceniać to, co się ma, i miało.
Wspomnienia są najcenniejszym darem od życia.

Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Enneagram: 1w9
MBTI: istj

Post autor: highwind » 07 lip 2017, 22:57

Wszyscy geje których znałem byli emocjonalnymi ekstrawertykami. Stawiam więc tezę, że prawdziwy intro nie może być gejem. Tak musi być.

Awatar użytkownika
Ertix
Rozkręcony intro
Enneagram: 5w5
MBTI: INFP/ISFP

Post autor: Ertix » 07 lip 2017, 23:06

Pytałem się o osoby queer, ale okej.
Emocjonalny ekstrawertyk gej? Przyznam, że nie słyszałem jeszcze o takim połączeniu.
Wydaje mi się wręcz, że intro mają większą tendencję do bycia homo, ale tego niezbyt okazują.
Bo najważniejsze to jest doceniać to, co się ma, i miało.
Wspomnienia są najcenniejszym darem od życia.

Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Enneagram: 1w9
MBTI: istj

Post autor: highwind » 07 lip 2017, 23:13

No emocjonalny ekstrawertyk. Taki co ma od chuja znajomych i kieruje się emocjami, a nie rozsądkiem. Z jednym nawet mieszkałem. W końcu się wyprowadził bo, cytuję "niszczyła go atmosfera w mieszkaniu" xD A atmosfera była po prostu taka, że byłem sobą, siedziałem sobie spokojnie u siebie w pokoju za zamkniętymi drzwiami i okazjonalnie, jak się mijaliśmy mówiłem mu cześć. Natomiast on wolałby coś w stylu mieszkania w warunkach jak w sitcomie "Przyjaciele" :P

psubrat
Intro-wyjadacz

Post autor: psubrat » 08 lip 2017, 10:32

Ertix pisze:
07 lip 2017, 8:07
Ale jaki związek jest pomiędzy posiadaniem danej ilości testo, a bycia gejem?
Nie mam pojęcia czy/jaki ma to związek z byciem gejem, natomiast ma bardzo duży związek z posądzeniami o bycie takowym. Zwykle posądzający robi to w charakterze obelgi i jednym z ważnych kryteriów pozwalających wybrać adresata jest ryzyko otrzymania "zapłaty" w postaci ciosów pięścią.

Wiadomo, że poziom testosteronu ma bardzo duży związek z siłą oraz odwagą, dlatego mężczyzn z niskim poziomem można nazywać gejami bezpiecznie, tych z wysokim - nie. Osób rzucających naokoło sugestie bycia gejem nie podejrzewam o nagminne zaczytywanie się w publikacjach naukowych o wpływie hormonów na zachowanie. Sam kiedyś miałem w głowie wizerunek geja (wygląd/zachowanie) pomimo że żadnej publikacji naukowej na ten temat nie czytałem - tylko przejąłem go od innych, którzy również tego tematu rzetelnie nie badali.
Zastanawiam się, czy ujawnienie się jako gej nie jest często skutkiem tego, że człowiek tak czy inaczej już tę łatkę posiada, a ideał "prawdziwego mężczyzny" jest kompletnie nieosiągalny nawet dla człowieka z testosteronem wysokim, a co dopiero dla tego z niskim.

Mawia się czasami, że ktoś zachowuje się/porusza "gejowsko" - co jest kompletnym absurdem, bo te zachowania nie mają żadnego związku z seksem, więc nie są ani homoseksualne ani heteroseksualne, tylko zupełnie poza tą klasyfikacją.
Tofu pisze:Znam nawet dziewczyny które określają się jako hetero, ale nie mają żadnych oporów przed całowaniem się z innymi dziewczynami.
Nie ma związku z seksem, więc nie powinno być w ogóle klasyfikowane w spektrum homo-hetero. To miara przykładana do mężczyzn jest absurdalna. Kobiet, szczęśliwie dla nich, tak się nie traktuje.
Ożenić się, to jest poz­być się połowy swoich praw i pod­woić w za­mian swo­je obo­wiązki. (Schopenhauer)

Awatar użytkownika
Intronek
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Post autor: avatariks » 12 lip 2017, 19:47

highwind pisze:
07 lip 2017, 23:13
No emocjonalny ekstrawertyk. Taki co ma od chuja znajomych i kieruje się emocjami, a nie rozsądkiem. Z jednym nawet mieszkałem. W końcu się wyprowadził bo, cytuję "niszczyła go atmosfera w mieszkaniu" xD A atmosfera była po prostu taka, że byłem sobą, siedziałem sobie spokojnie u siebie w pokoju za zamkniętymi drzwiami i okazjonalnie, jak się mijaliśmy mówiłem mu cześć. Natomiast on wolałby coś w stylu mieszkania w warunkach jak w sitcomie "Przyjaciele" :P
Nie wszyscy geje sie z tym obchodzą, a co dopiero mówią o tym innym. Bo jeżeli byłbym ekstrawertyczny to by mnie to nie było :<

ODPOWIEDZ