gdzie poznać

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
agra
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2018, 22:16
Płeć: kobieta
Lokalizacja: będzin

gdzie poznać

Post autor: agra »

Mam męża z którym mi żle, ale odejść nie mogę, bo jest chory i sam sobie nie poradzi i partnera poznanego na Badoo dużo młodszego, ktory chce się żenić, ale ktory jest ekstrawertykiem i mi szczęścia nie daje, bo mamy inne potrzeby i się nie rozumiemy. Mam też 55 lat i stado zwierząt. Gdzie mam znaleźć miłość? Jestem introwertyczką, ale raczej pewną siebie. Samotność nie dla mnie. Potrzebuję dużo czułości, troski i uczucia.
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 638
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: gdzie poznać

Post autor: Fire »

:facepalm: fake i prowokacja?
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 527
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: gdzie poznać

Post autor: jubei »

Może niekoniecznie.

@agra
Cieżko powiedzieć, obecnie dużo się dzieje w internecie, ale pewnie mało osób w twoim wieku tak korzysta z internetu.

Może poprzez koleżanki? Wyjazdy grupowe organizowane. Ciężko mi coś doradzić.
"Life is so unnecessary"
agra
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2018, 22:16
Płeć: kobieta
Lokalizacja: będzin

Re: gdzie poznać

Post autor: agra »

nie no koleżanek to ja nie mam. Pracuję w domu i nie wyjeżdżam, bo jestem domatorką... A gdzie w internecie?
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 527
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: gdzie poznać

Post autor: jubei »

Internet może byc szokiem dla tych, którzy wczesniej tego nie uzywali. Tam mnówstwo śmiecia teraz, robią różne żarty i botów dużo (no takich automatów) co napedzają ilośc uzytkowników. Trzeba troche sie rozeznawac co jest wartościowe w internecie a co nie.

Może jakies kółko zainteresowań, wyjście na ćwiczenia, trening, spotkania tematyczne.
"Life is so unnecessary"
agra
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2018, 22:16
Płeć: kobieta
Lokalizacja: będzin

Re: gdzie poznać

Post autor: agra »

problem w tym, ze nie mam czasu na spotkania towarzyskie...
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 638
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: gdzie poznać

Post autor: Fire »

agra,nie uważasz że trochę zbyt dużo już mężczyzn w twoim życiu? nie myślisz, że szukając kolejnego, zranisz tamtych? wg mnie, zanim zaczniesz szukać, rozwiąż tamte związki, nic więcej nie mam do dodania
nietota
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 02 sie 2018, 21:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: gdzie poznać

Post autor: nietota »

Eh, mam połowę z tego lat i ten sam problem :) A właściwie ten sam minus dwóch mężów :D I minus stado zwierząt.

Niniejszym podpinam się pod posta! :D
Awatar użytkownika
Percy
Stały bywalec
Posty: 217
Rejestracja: 01 wrz 2019, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: gdzie poznać

Post autor: Percy »

agra pisze: 30 lip 2020, 13:29 Samotność nie dla mnie. Potrzebuję dużo czułości, troski i uczucia.
agra pisze:Pracuję w domu i nie wyjeżdżam, bo jestem domatorką...
agra pisze: 30 lip 2020, 19:31 problem w tym, ze nie mam czasu na spotkania towarzyskie...
"Bardzo chciałabym skoczyć ze spadochronem, ale mam lęk wysokości."

Przykro mi.
Awatar użytkownika
jasiojas
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 20 paź 2018, 13:18
Płeć: mężczyzna

Re: gdzie poznać

Post autor: jasiojas »

Ja na wielu stronach forach próbowałem. Niby poznawałem tam dziewczyny ale te relacje były takie jakby to powiedzieć... nijakie ? Odnosiłem wrażenie że ludziom tak na prawde na nikim nie zależy. Ostatnio poznałem jedną dziewczynę z którą na drugim spotkaniu wybrałem się na jednodniowy trip na Śnieżkę. Akurat miała wtedy urlop. Teraz nie wiem kiedy kolejny raz się zpotkamy,. W tym tygodniu ma nocki i dodatkowo robi dużo nadgodzin bo ostatnio wzięła kredyt na samochód
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 638
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: gdzie poznać

Post autor: Fire »

Trip na Śnieżkę, na drugim spotkaniu. Szaleństwo ;)
ODPOWIEDZ