Portale Randkowe

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.

Czy korzystaliście kiedyś z usług portalu randkowego ?

Tak korzystałam/em i udało mi się kogoś poznać.
57
17%
Tak korzystałam/em, ale skończyło się na bezowocnych poszukiwaniach.
148
44%
Nie nie korzystałam/em, ale możliwe że kiedyś skorzystam.
70
21%
Nie nie korzystałam/em i nie mam zamiaru tego robić.
59
18%
 
Liczba głosów: 334

Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Portale Randkowe

Post autor: lea »

Dla mnie nudni są, niezależni od płci, ekstrawertycy. Ogólnie jako rodzaj ludzi. Gadają tak dużo, tak szybko, tak głośno często, że właściwie w pewnym monecie człowiek przestaje zważać na to, co mówi ten człowiek. Jak to się mówi, zbyt wiele czasu powtarzane to samo słowo, traci sens. Choć może to 'powiedzenie' nawiązuje bardziej skojarzeniowo do tego co napisałam parę linijek wyżej.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
Kris_
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 26 sty 2013, 19:03
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Portale Randkowe

Post autor: Kris_ »

lea pisze:Dla mnie nudni są, niezależni od płci, ekstrawertycy. Ogólnie jako rodzaj ludzi. Gadają tak dużo, tak szybko, tak głośno często, że właściwie w pewnym monecie człowiek przestaje zważać na to, co mówi ten człowiek. Jak to się mówi, zbyt wiele czasu powtarzane to samo słowo, traci sens. Choć może to 'powiedzenie' nawiązuje bardziej skojarzeniowo do tego co napisałam parę linijek wyżej.
To czy ktoś jest ciekawy zależy od człowieka, w sensie od jego charakteru, poczucia humoru, zainteresowań, inteligencji, a nie od tego czy jest ekstra- czy introwertykiem
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Portale Randkowe

Post autor: lea »

Chodzi o jakieś skrajne przypadki. Już mówiłam; większość facetów to intro. Ekstrawertyków których znam, tylko omijać szerokim łukiem.
Intro nudnych w mym uznaniu ludzi, też znam.

Chociaż tak grupować... każdy jest inny. Że tak zarzucę oczywistą 'mądrością'.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
Kris_
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 26 sty 2013, 19:03
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Portale Randkowe

Post autor: Kris_ »

lea pisze:każdy jest inny. Że tak zarzucę oczywistą 'mądrością'.
Ależ to nie "mądrość" tylko mądrość po prostu.

Ciężko jest wymyśleć mądrość nieoczywistą... przynajmniej mi
Awatar użytkownika
nika
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 17 cze 2013, 20:14
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portale Randkowe

Post autor: nika »

Na takich portalach są ludzie na trochę niższym poziomie intelektualnym, co ja mówię, na dużo niższym poziomie ode mnie, nie cierpię głupoty. Nie wiem po co zakładałam tam konto, musiało mi się strasznie nudzić. :roll:
Awatar użytkownika
Tytus
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 03 lis 2013, 15:58
Płeć: nieokreślona

Re: Portale Randkowe

Post autor: Tytus »

nika pisze:Na takich portalach są ludzie na trochę niższym poziomie intelektualnym, co ja mówię, na dużo niższym poziomie ode mnie, nie cierpię głupoty. Nie wiem po co zakładałam tam konto, musiało mi się strasznie nudzić. :roll:
Chyba trochę przesadzasz.Na portalach randkowych,tak jak i wszędzie są ludzie na różnym poziomie intelektualnym.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2139
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portale Randkowe

Post autor: Drim »

Na takich portalach są ludzie na trochę niższym poziomie intelektualnym, co ja mówię, na dużo niższym poziomie ode mnie, nie cierpię głupoty.
Moja być szczęśliwa, moja trafić na kobieta, moja bum-bum głupie czucie w brzuchu gdy jej przyjść na kawa.


Na portalach jest cały przekrój społeczeństwa, dosłownie wszyscy. Zbyt mądrych też da się znaleźć, wystarczy poszukać.
Awatar użytkownika
Tytus
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 03 lis 2013, 15:58
Płeć: nieokreślona

Re: Portale Randkowe

Post autor: Tytus »

lea pisze:Dla mnie nudni są, niezależni od płci, ekstrawertycy. Ogólnie jako rodzaj ludzi. Gadają tak dużo, tak szybko, tak głośno często, że właściwie w pewnym monecie człowiek przestaje zważać na to, co mówi ten człowiek. Jak to się mówi, zbyt wiele czasu powtarzane to samo słowo, traci sens. Choć może to 'powiedzenie' nawiązuje bardziej skojarzeniowo do tego co napisałam parę linijek wyżej.
a ja znam intro,który na spotkaniu nie dopuszcza mnie do głosu......
nie generalizujmy
Awatar użytkownika
MichalLodz
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2014, 21:42
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Łódź

Re: Portale Randkowe

Post autor: MichalLodz »

Kiedyś krótko miałem konto na sympatii i stwierdzam, że istnieje małe prawdopodobienstwo poznania tam kogoś. W przyszłości jednak ludzie prawdopodobnie właśnie tak się będą poznawać.
martu

Re: Portale Randkowe

Post autor: martu »

ja mam konto na jednym z portali, ale niewiele to wnosi w moje życie. strasznie nie lubię początków znajomości, odpowiadać na wszystkie pytania typu co robisz, co lubisz itp szkoda, że się nie da tego etapu ominąć i od razu z sobą być, bez nadmiernej krępacji :P
nawet jak z kimś, kto wydaje się być spoko, trochę popiszę to potem mam duży problem żeby się umówić na spotkanie. od razu mam ściśnięty żołądek i takie tam. niełatwo być dzikuską :roll: :wink:
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2139
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portale Randkowe

Post autor: Drim »

W sumie tak jak korzystam, 1 znajomość udało mi się nawiązać...

... a resztę najlepiej przemilczeć.

Zabawa dla ludzi cierpliwych. No chyba, że sam coś robię źle i odstraszam czymś.

Urodą :D ja to brzydal jestem :D ... i kurdupel :D

A serio, robiłem sobie nadzieję co do tych stronek. Heh, no cóż, teraz pozostaje mi tylko umrzeć będąc samotnym, a jak... z grubej rury :roll:
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: Portale Randkowe

Post autor: Demon Hunter »

Korzystałem z takiego wynalazku. Udało mi się dzięki niemu poznać kilka osób. Różne to były znajomości - krótsze, dłuższe, mniej poważne, bardziej poważne. Osobiście uważam, że to nie jest takie głupie miejsce żeby kogoś poznać. Wiadomym jest, że wszyscy kłamią, więc tego co ludzie o sobie piszą na takich portalach nie można brać na 100% poważnie, ale generalnie jakąś wstępną selekcję można zrobić i próbować nawiązać jakiś kontakt z kimś, kto wydaje się choć trochę interesujący. I tak weryfikacja nastąpi w tzw. realu (albo innej biedronce).
The future belongs to the mad
Awatar użytkownika
UnderPressure
Introwertyk
Posty: 75
Rejestracja: 10 lip 2014, 11:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTP
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Portale Randkowe

Post autor: UnderPressure »

Ja się na takich portalach rozbijam o zanik osobowości wśród kobiet. Jak się czyta ich opisy to mam wrażenie jakby był jakiś serwis z gotowymi kopiujwklejkami (Oczywiście są wyjątki). Próbowałem ale zwątpiłem. Dawno temu jak jeszcze byłem zdesperowany to się nawet kilka razy z kimś umówiłem ale cóż bez efektu ;)
Omnis Moriar

Obrazek
Mark
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 03 paź 2013, 20:16
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Portale Randkowe

Post autor: Mark »

Ostatnio z ciekawości zacząłem używać Tindera, żeby zobaczyć czy są jakieś ciekawe osoby do poznania w okolicy ale jest mała szansa że to przyniesie jakieś efekty. Poza tym za duży to ma nacisk na wygląd a za mały na zainteresowania i osobowość. Jest jeszcze strona http://na-kawe.net na której się ostatnio zarejestrowałem do takich ogólnych niekoniecznie randkowych spotkań ale strasznie mała aktywność.
Awatar użytkownika
ainos
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISFJ/ISTJ
Kontakt:

Re: Portale Randkowe

Post autor: ainos »

Nie korzystam z typowych portali randkowych i raczej nie zamierzam, ale wszelkie inne gdzie można poznać nowe osoby czemu nie. A ten portal http://na-kawe.net wygląda całkiem ciekawie, chyba sama skorzystam :)
happiness only real when shared
ODPOWIEDZ