nasza-klasa...

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
Samotny Navigator
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 19 maja 2008, 2:13
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z wewnątrz

nasza-klasa...

Post autor: Samotny Navigator »

Zastanawia mnie Drodzy Użytkownicy ilu z Was posiada swój profil na nk. :D
Czy ulegliście tej pokusie... :P Według mnie oprócz tej idiotycznej zabawy w kolekcjonowanie znajomych(ile to się trzeba 'naklikać' żeby mieć znajomych^^), portal spełnia jeszcze jedną funkcję.. jest doskonałym źródłem informacji(zwłaszcza w okresie wakacyjnym, wiem... to tandetna forma rozrywki ale jednak ja ulegam tej pokusie przeglądnięcia która z koleżanek tym razem wywaliła cycki na nk :P)... można dowiedzieć się kto z kim, gdzie i kiedy :P bo.. to założenie że to portal do odnawiania kontaktów to bzdura. Z kim chce się utrzymać kontakt to i tak się go trzyma. Nie potrzebny do tego żaden portal. A o reszcie szkolnych współwięźniów chce się jak najszybciej zapomnieć.

P.S.
A może ktoś chce się pochwalić swoim profilem :P (wiem.. o czym ja piszę wogóle )
Przygarnę wszystkich znajomych ^^ haha
Wygrywa jeden by reszta mogła go palcem wykląć.
Awatar użytkownika
Cliodne
Stały bywalec
Posty: 189
Rejestracja: 28 lis 2007, 15:33
Płeć: nieokreślona

Post autor: Cliodne »

hyhy 'toś' ludzi przestraszyl propozycja podz sie swoim profilem xd

zalozenie samo w sobie jest dobre. inform, spotk, znaj, raczej na plus
zwłaszcza w okresie wakacyjnym, wiem... to tandetna forma rozrywki ale jednak ja ulegam tej pokusie przeglądnięcia która z koleżanek tym razem wywaliła cycki na nk
no jasne sa takie narcyzki, nie tylko wsrod plci pieknej;p
Dark Maiden taking hold of my hand
Lead me away from hibernation
Strong and unafraid
Never a question why
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Mam profil na naszej-klasie. Uważam, że to fajna stronka, bo można na niej kontaktować się z całą swoją klasą. To takie samo forum jak to, tylko klasowe. Ploteczki, wesołe gatki. Dzięki temu jest jakiś kontakt, który mógłby się zerwać w czasie studiów i po. Tym bardziej, że nie należę do ludzi towarzyskich i na takich zwykłych spotkaniach na ulicy zazwyczaj nie wiem o czym rozmawiać.
INFp, gr. B
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Również mam konto, nawet znajomych - 97% za dużo moim zdaniem, ale jak ktoś nabija liczby, to mu nie utrudniam ;)
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Shy pisze:Również mam konto, nawet znajomych - 97% za dużo moim zdaniem, ale jak ktoś nabija liczby, to mu nie utrudniam ;)
Nie jestem taka dobra. Utrudniam i to bardzo :twisted: Uważam za obłudne wysyłanie osobom, którym nawet "cześć" się nie mówi na ulicy, zaproszeń w celu zaliczenia ich do grona znajomych. Jeśli ktoś nie chce uznać mnie za znajomą na szkolnym korytarzu czy w sklepie, to niech się wypcha takim zaproszeniem na pokaz. Mam na liście takich znajomych, którzy znajomymi faktycznie są i mogą mieć dostęp do moich zdjęć i numerów kontaktowych. Okrutne, ale podejścia nie zmienię, choćby mi stosy takich zaproszeń przesyłali.
INFp, gr. B
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

To nie są obce mi twarze znane z korytarza. Raczej takie, z którymi miałam bliższy kontakt w dzieciństwie, który z różnych powodów się urwał.
Awatar użytkownika
kropka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:20
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: wyrwana z kontekstu

Post autor: kropka »

A ja w sumie akceptuję większość zaproszeń, odrzucając te najbardziej absurdalne - od ludzi, których ledwo z widzenia znam albo z którymi ledwie czasem "cześć" zamienię. Reszta to zwykła ciekawość co u znajomych słychać, jakieś zdjęcia obejrzeć itp.. Bo tak na prawdę to przez n-k w kontakcie pozostaję może z 10 osobami.
Tomo

Post autor: Tomo »

Mam konto na naszej-klasie, ale loguje się rzadko. Zaproszeń nie wysyłam prawie nigdy, ale jak dostanę od normalnej osoby (nie od jakiegoś idiotycznego profilu typu kto lubi żelki, wielbiciele coca-cola itd.) to przyjmuje, nawet jeśli tą osobę nie za bardzo znam.

Btw to znalazłem ciekawy profil w wyszukiwarce http://nasza-klasa.pl/profile/16651133
Niby profil wszyscy introwertycy, a w znajomych osoby mające po 200 znajomych :D Mieć tylu znajomych to u introwertyka rzecz rzadko spotykana :P
Jacek

Post autor: Jacek »

ja tam mam przeszlo 200 znajomych i przeciez to nie tak trudno tyle uzbierac. szcegolnie jak sie jest trosku mlodym. ot, jak sie chodizlo do 3 roznych klas to zawsze z 50 znajomkow wpadnie, znajomki z innych klas, rodzina, sasiedzi i juz
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Post autor: Ausencia »

Zupełnie nie rozumiem po co ktoś załozyl to konto dla introwertykow. Po kiego dziada wszystkim mam rozgłaszac swoją przynaleznosc do mniejszosci intro. Jakby bylo się czym chwalic. Idiotyzm.
Awatar użytkownika
Naphthalene
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2008, 14:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Naphthalene »

Ja tam też mam konto. Założył mi je kolega, nawet bez specjalnej mojej zgody. Jest to jest. Kiedyś myślałam, żeby usunąć, ale nie chciało mi się fatygować. Również uważam ten profil za tandetną formę rozrywki. Według mnie to dla ludzi, których zycie opiera się tylko na tym "kto gdzie kiedy z kim". Zaproszenia wszystkie przyjmuję, co mi szkodzi, nadęta nie jestem. Chyba częściej to ja je wysyłam niż dostaję.
<ich bin kein schreibtischdichter mehr. ich bin ein zugdichter>
Awatar użytkownika
Kaziol
Introwertyk
Posty: 97
Rejestracja: 12 paź 2007, 15:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaziol »

Też założyłem, mam jakieś 40 osób :lol: Więcej ciężko było mi uzbierać bo odrzucałem zaproszenia tych którzy w jakiś sposób mi kiedyś podpadli a do jakichś bezsensownych np. gatunek muzyki, jakiś idol, radio itp. nie mam ochoty się zapisywać.
slawek77

Post autor: slawek77 »

Mialem tam profil, skasowalem. To cenna lekcja... wnioski:

1. 12 lat minelo od zakoczenia liceum, a niektorzy ludzie nic-a-nic sie nie zmienili. To powalajace, ja od tamtego czasu przezylem conajmniej 4 diametralne zwroty.

2. Mialem duzo znajomych w kilku szkolach, kilku klasach itp. Przejrzalem fora, dziwne ze nikt nic nie pisze... Max 2 watki jesli w ogole, no i pustka.

3. Pod zdjeciami dziewczat 95% komentarzy to ich przyjaciolki; zawsze bedzie cos w stylu:

- jak cudownie wyszlas
- jak mlodo wyszlas
- niezla laska

i inne kombinacje. Zadziwiajace ze do kazdego nowego zdjecia pojawiaja sie te same komentarze tych samych osob, naprawde, pelen podziwu jestem :)

4. Ogolnie: pomysl fajny, ale w gruncie rzeczy mysle ze jesli ktos sie rozwinal to nie chce wracac do przeszlosci... Ja na szczescie odnalazlem jedna jedyna osobe na ktorej mi zalezalo, i... wypisalem sie.
Jacek

Post autor: Jacek »

i inne kombinacje.
brawo za eufemizm :P czasem jak sie na takie "kombinacje" natkne to az szkoda mi jest ich autorow..

choc zapomniales o paru sprawach slawku, przede wszystkim, nie musze sie pytac znajomych czy byli gdzies na wakacjach, gdzie mieszkaja, kogo znaja itd, bo to wszystko widac :P
moge sie nareszcie dowiedziec ile lat maja moje nauczycielki i jakie szkoly konczyly

poza tym moglbym "szpiegowac" ludzi oraz zamiescic swoje polnagie zdjecie z silowni (gdybym tylko chodzil) i rozczytywac sie w wyzej wspomnianych "kombinacjach" :)
Awatar użytkownika
korsarz
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2009, 18:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Resko

Re: nasza-klasa...

Post autor: korsarz »

Owszem jest to źródło informacji, ale nie koniecznie dla tych, dla których są przeznaczone. Cyberprzestępcy bardzo lubią NK :twisted: .
http://hacking.pl/pl/news-7280-Nasza_Kl ... akow_.html
Obrazek
ODPOWIEDZ