Jak znaleść dziewczynę??

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
ceres
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2014, 18:06
Płeć: mężczyzna

Jak znaleść dziewczynę??

Post autor: ceres »

Witam nazywam się Kornel mam lat 19.Nigdy nie miałem dziewczyny a kontakty z nimi mam praktycznie znikome.Nie pije nie pale.Jako że jestem introwertykiem lubię bardziej przebywać w domu,spokój czy skupiać się na swoim wnętrzu.Również nie zagadam do nikogo pierwszy a kontakty z ludźmi których nie znam przychodzą mi bardzo ciężko.Również wkurzają mnie rozmowy o niczym czy głupie pytania itp.Jestem osobą która sprawia wrażenie wiecznie smutnej , zamyślonej spokojnej,poważnej,opanowanej a np. dziewczyna jakaś nigdy nie będzie w stanie po moim zachowaniu określić czy ona mi się podoba czy ją ignoruje.Do swojego tak zwanego świata wpuszczam tylko nieliczne osoby i dam się poznać temu co wyrazi inicjatywę.Z tego powodu nie mam aktualnie żadnych znajomych czy przyjaciół bo każdy ma mnie za dziwaka bo w społeczeństwie częściej znajdziemy ekstrawertyka niż introwertyka.Mam swoje pasje i cele do których dążę.Jeśli chodzi o mój wygląd to uważam że bardziej mi przeszkadza niż pomaga.Miejsca jak dyskoteki,imprezy itp to nie dla mnie i strasznie mnie one męczą.Co o ja mam zrobić.Jak uczynić aby któraś dziewczyna mną się zainteresowała i np.zagadała bo ja nigdy nie zrobię tego choćbym nie wiem jak próbował taka już jest przypadłość introwertyka.Czekam na wasze porady bo to dla mnie bardzo ważne
Awatar użytkownika
przybysz
Pobudzony intro
Posty: 140
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:51
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Re: Jak znaleść dziewczynę??

Post autor: przybysz »

Zmień orientacje seksualną, biseksualni mają dwukrotnie większą szanse na randkę. :roll:

Masz problemy z pewnością siebie, prawie żadna na Ciebie nie poleci :roll:
Zapamiętaj, to facet zdobywa a kobieta wybiera. Wprawdzie odwrotne role pojawiają się coraz częściej, ale w większości przypadków kobiety interesują się facetem który okaże im pierwszy zainteresowanie (i sprytnie, bo przynajmniej się nie nadzieją na odrzucenie a i sobie samoocenę podbiją). Dlatego będąc gejem (czy tam bi) masz większe szanse, że ktoś Cię poderwie a pamiętaj, ważna jest miłość, nieważne jaka. I nie martw się, większość populacji jest biseksualna aczkolwiek w różnych stopniu (http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Kinseya). W ogóle seksualność to całkiem ciekawy i zawiły temat, więc nie martw się, masz szanse.

Bzdury gadasz i tyle, żadna przypadłość introwertyka. Introwertyk to nie jest z definicji istota bezjajeczna która boi się poderwać dziewczyny.

Jak dla mnie to śmierdzisz trollem. Szczególnie, że to drugi Twój wpis w takim klimacie a w poprzednim w ogóle nie skomentowałeś co ludzie pisali.

Aczkolwiek jakby Faramuszka również skomentowała ten temat, to bym się nie obraził, bo zawsze jest miło poczytać kogoś inteligentnego. :D
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak znaleść dziewczynę??

Post autor: Demon Hunter »

Wybacz Kornel, jesteś pipką i do końca życia będziesz strugał pinokia. Radzę zacząć się przyzwyczajać. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowych nadgarstków.
The future belongs to the mad
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: Jak znaleść dziewczynę??

Post autor: Faramuszka »

bo zawsze jest miło poczytać kogoś inteligentnego. :D
Miłe to ^.^

Hmmm... i co ja mam powiedzieć? Nie chcę być niemiła, ale na początek proponowałabym zaprzyjaźnienie się z tą książką, bo literówka w temacie gryzie mi lewe oko właśnie, mimo iż żadne ze mnie grammar nazi. Ewentualnie podrzuciłam Ci pomysł na poderwanie dziewczyny, jak sobie weźmiesz jaką kobitę z filologii polskiej, żeby Ci korki dawała z tej całej ortografii, to może jak ją oswoisz, to i w czym inszym Ci je da... No i jeśli celowałbyś w czytelniczki, to z taką książką atrakcyjniej będziesz wyglądał, chociaż nie wiem, czy słownik ortograficzny jest dobrą książką do prowadzenia na jej temat dyskusji, fabuły to nie ma :lol:

Biorąc pod uwagę co napisałeś, to to co napisał Demon Hunter wcale nie musi być błędne.^^

No bo jak człowieku się zamkniesz w czterech ścianach i odetniesz od świata, to się żadna kobieta o Tobie nie dowie, nawet wspomniana wyżej filolożka :P
Nie lubię takich tematów - widzę tu marudzenie, marudzenie i jeszcze raz marudzenie. Wygląd nie pomaga? -> pracuj nad wyglądem. Jak sobie tam będziesz siedział w tym pokoiku, to cud się nie stanie, sorry.
W ogóle co rozumiesz przez pojęcie "znaleźć dziewczynę"? W sensie, że "dowolną"? To mało ich codziennie mijasz? Ach, nie lubię was za to tutej, piszecie "znaleźć dziewczynę" a nie wiecie czego właściwie byście od niej chcieli w "pakiecie", a już samo nakreślenie takich preferencji znacznie ułatwia zawężanie tego jak można taką "poderwać". Już romantycy forumowi są lepsi pod względem, bo przynajmniej ta jedna preferencja jest u nich widoczna, a uwierzcie nie wszystkie kobity to rhomantyczki :P
Jak uczynić aby któraś dziewczyna mną się zainteresowała
- praca nad wyglądem
- wygrana w totka/$$
- wyjście z jaskini
- jak jakąś porwiesz i zamkniesz w piwnicy, to na pewno się zainteresuje tym kto jest porywaczem :P
- możesz walnąć zdjęcie jakieś przystojniaka na portalu randkowym z hasłem "jestem jaki jestem"
- uzupełnił sobie tutej lokalizację i status związku, może to działa, nie wiem :P

Już tak trochę poważniej - pisałeś coś tam zainteresowaniach -> połącz je z ludźmi, zacznij udzielać się w jakiś kołach/wolontariacie, gdzieś gdzie w ogóle będziesz miał możliwość jakichkolwiek interakcji społecznych, nad którymi i tak musisz popracować, bo halo - żebyś poznał kobietę, to musisz z nią gadać! No chyba, że faktycznie -> maczuga i do piwnicy... tak samo jest ważne rozmawianie z kobietami, zobaczenie co lubią czego nie, jesteś jeszcze młody, Twój brak preferencji z tego wynika, więc masz czas na nabycie doświadczenie, co by potem wiedzieć jakich kobit lepiej unikać.
i np.zagadała
Jest większe prawdopodobieństwo, że jak zagada, to gadatliwa ekstryczka :twisted: No, ale zawsze możesz się wybrać na wakacje do Szwecji, tam kobity podrywają facetów :P
taka już jest przypadłość introwertyka
Miałam tego nie cytować, ale te słowa zadecydowały o charakterze całego mojego wpisu, bo ekhem...
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak znaleść dziewczynę??

Post autor: Polan »

ceres pisze: 1) Jako że jestem introwertykiem lubię bardziej przebywać w domu, ...
2) Również nie zagadam do nikogo pierwszy a kontakty z ludźmi których nie znam przychodzą mi bardzo ciężko.Również wkurzają mnie rozmowy o niczym czy głupie pytania itp.
1) To chyba nie do końca się wiąże. Siedzenie w domu ponoć domatorstwem się nazywa. W końcu są intro co lubią podróżować, czy wyskoczyć gdzieś czasem do mniej lub bardziej tłocznych miejsc.
2)Głupie pytania i rozmowy, czasem trzeba przeprowadzić/przeboleć, by nawiązać ten początkowy kontakt. Sypanie pytaniami o zainteresowania od samego początku mnie tam się wydaje strasznie inwazyjne, Choć też zależy co uważasz za głupoty. Jeśli wszystko poza ciężkimi tematami egzystencjalnymi jest głupotą, to jest problem.
ceres pisze: Jestem osobą która sprawia wrażenie wiecznie smutnej , zamyślonej spokojnej,poważnej,opanowanej a np. dziewczyna jakaś nigdy nie będzie w stanie po moim zachowaniu określić czy ona mi się podoba czy ją ignoruje.
To się wysil na krzywienie mordy w trakcie tych rozmów, które ci się zdarzają. Tu uśmiech, tam spojrzenie i jakiś kontakt będziesz miał z kobietami. Nie koniecznie ścisły, ale znajomość będzie, i możesz "ćwiczyć" zdolności konwersacji. Ośmielać się do tematów, sprawdzać jak reagują poszczególne kobiety, z czasem nawet podpytać w tej czy innej formie o to czy tamto.
ceres pisze: 1) Do swojego tak zwanego świata wpuszczam tylko nieliczne osoby i dam się poznać temu co wyrazi inicjatywę.Z tego powodu nie mam aktualnie żadnych znajomych czy przyjaciół bo każdy ma mnie za dziwaka bo w społeczeństwie częściej znajdziemy ekstrawertyka niż introwertyka.
2) Mam swoje pasje i cele do których dążę.
..
3) Miejsca jak dyskoteki,imprezy itp to nie dla mnie i strasznie mnie one męczą.Co o ja mam zrobić.
1) To ja się powtórzę, bo mi się to zdanie podoba "Świat jest dziwny, to i dziwaków potrzebuje.". Zaakceptuj to że jesteś "dziwny" i że inni cię biorą za dziwnego. Rzucaj im te dziwność w twarz jak ci to pomoże, jak się z tym schowasz, to bedziesz trafiał na "normalnych" a "dziwni" cię nie zauważą. I swoich nie znajdziesz. A Co do przewagi, to ponoć jest 2:1, na 2 ekstra ten 1 przypada, tak więc jest ogromna szansa że znasz intro, ale o tym nie wiesz. No ba, nawet ekstra czasem są ekstra :) i dziwni.
2) Może są to pasje i cele które możesz trochę upublicznić? Wiadomo że ciężko nawiązać kontakt jak się pasjonujesz pracą śmieciarek, ale są też zainteresowania które można spokojnie poruszać w towarzystwie. Tak dla samej konwersacji.
3) Co masz robić? Nie chodź tam, to nie jest twoje miejsce, to po co się męczyć?

A co do zainteresowania i zagadania. Zacznij żonglować, to się zainteresują, w ten czy inny sposób. Rób to nożami, koncentracja wszystkich białogłów w okolicy będzie twoja. Ba, może nawet któraś zagada i spyta "co ty nierozsądny jesteś?". ;)

Błagam uniżenie, o stosowanie spacji po kropach i akapitów.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jak znaleść dziewczynę??

Post autor: Coldman »

Faramauszka pisze: Już tak trochę poważniej - pisałeś coś tam zainteresowaniach -> połącz je z ludźmi, zacznij udzielać się w jakiś kołach/wolontariacie, gdzieś gdzie w ogóle będziesz miał możliwość jakichkolwiek interakcji społecznych, nad którymi i tak musisz popracować, bo halo - żebyś poznał kobietę, to musisz z nią gadać! No chyba, że faktycznie -> maczuga i do piwnicy... tak samo jest ważne rozmawianie z kobietami, zobaczenie co lubią czego nie, jesteś jeszcze młody, Twój brak preferencji z tego wynika, więc masz czas na nabycie doświadczenie, co by potem wiedzieć jakich kobit lepiej unikać.
Zgadzam się Z Faramauszką , CEL WYMAGA POŚWIĘCEJ, nawet niezgodnym z naszą naturą. Nawet sama Marti Olsen Laney Autorka ksiązki o intro podkreśla że introwertyk powinien brać udział w jakieś grupie zainteresowań np zespół, klub itp.
Byłbym podobny do ciebie tylko o 3 lata młodszy ,ale ja mam przyjaciela 4kumpli xD i okazje do widzenia się z dziewczynami. A wiesz dzięki czemu??? Dzięki tańczeniu w zespole ludowym.
Musisz uwierzyć siebie i zaakceptować swoją osobowość. Mówisz że dziwak na ciebie i masz dużo w siebie intro i nie możesz się dogadać w grupie. Bądź aktorem , wyjdz z domu z myślą że jesteś pewnym siebie introwertykiem, uśmiechaj się do obcych ludzi. Przyjmi nastawienie Będe udawać aż stanie się prawdą. Powtarzaj sobie choc jestem zdenerwony wygladam na spokojnego. Wyluzuj.
Twój priorytet to znajdź sobie koło zainteresowań i bądz spokojny pewny siebie ( chociaż go udawaj to wejdzie ci w nawyk)
aaaa i skomentuj nasze wypociny
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Jak znaleść dziewczynę??

Post autor: highwind »

Demon Hunter pisze:Wybacz Kornel, jesteś pipką
Z pewną ostrożnością, ale można się pod tym podpisać.
ALE...
Demon Hunter pisze:do końca życia będziesz strugał pinokia. Radzę zacząć się przyzwyczajać.
...Pod tym już nie koniecznie. Bo od ciebie teraz zależy, co poczynisz. Na znajomych liczyć nie możesz, ale chyba masz rodzinę? Kuzynostwo, najlepiej rówieśnicze. Powakacjuj sobie u jakiejś ciotki na wsi, niech kuzyn zostanie twoim społecznym mecenasem. Rozluźnij się browarem, wtop się w otoczenie i pozwól innym zorganizować ci czas, płyń na fali, tylko nie bądź wybredny - podejmuj się każdej inicjatywy. U mnie podziałało :P A! Właściwie na początku powinienem o to spytać. Porachuj sobie w mózgu - bardziej lubisz siedzieć w domu, czy bardziej jara cię perspektywa kobiety u boku. Jak to pierwsze, to STFU&GTFO, nie mamy o czym gadać. Jak to drugie, to do dzieła. Peace.
NoJa
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2014, 23:49
Płeć: mężczyzna

Re: Jak znaleść dziewczynę??

Post autor: NoJa »

Nie polecam znajomości przez internet, sam tak mam z dziewczyną oddalona o kilka miast dalej i nic z tego nie będzie. nom.
ODPOWIEDZ