Jak "działacie" na innych ludzi?

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
Ananas
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak "działacie" na innych ludzi?

Post autor: Ananas »

Myślę że najczęściej na poczatku ludzie mają o mnie trochę zdanie nijakie, a najczęściej po jakimś czasie dopiero się otwieram i wtedy można mnie lubić, albo nie. Wydaje mi się że początkowo małej ilości osób chce się w jakiś sposób inwestować w tą znajomość może właśnie przez to pierwsze wrażenie :p.
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson
nika35
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:07
Płeć: kobieta

Re: Jak "działacie" na innych ludzi?

Post autor: nika35 »

Większość ludzi schodzi mi z drogi, bo mam agresywny sposób zachowywania się, żeby osiągnąć swój cel to się nie patyczkuję z nikim. Matka mnie lubi i dwie kobiety z pracowni linorytu, chociaż ja nie chodzę tam na pogaduszki. Od facetów słyszałam, że jestem chora albo że jestem ćpunką. Oczywiście nie jest to coś czym się przejmuję, dbam tylko o swoje dobre samopoczucie.
anneline_87
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2020, 20:31
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Opole

Re: Jak "działacie" na innych ludzi?

Post autor: anneline_87 »

Często słyszę, że jestem poważna, zdystansowana, nawet jeśli mnie się wydaje, że dobrze się bawię i uśmiecham. To mnie bardzo do ludzi zniechęca. Poza tym to czuję się oceniana jako mało wartościowy kompan do czegokolwiek i mało ciekawy człowiek. Jako kobieta jestem przezroczysta. Można ze mną być tylko z braku laku, głowy nikt dla mnie nie traci.
„Wie pan, każdy człowiek ma jakąś potrzebę kontaktu z ludźmi, ale kontaktu nie przypadkowego, tylko jakiejś bliskości charakteru, myślenia, nastroju”
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 625
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak "działacie" na innych ludzi?

Post autor: Rafael »

Kiedyś działałem głównie motywująco, a obecnie podobno uspakajająco, jak tabletka nasenna. :zzz:
A tak poważnie to nie mam pojęcia. Podejrzewam, że zobojętniająco. :|
Może ktoś mi powie?
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 233
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Jak "działacie" na innych ludzi?

Post autor: Introja »

@Rafael haha to chyba się cieszyć, że inni czują się z tobą swobodnie i bezpiecznie, u mnie tak w związku jest, że tak oboje na siebie działamy jak meliski
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 638
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Jak "działacie" na innych ludzi?

Post autor: Fire »

Różnie. Wszystko zależy od odbiorcy. Dla znajomych jestem ciekawą osobą bo wiele się u mnie dzieje. Wypytują. Poza tym mam cięty dowcip i nie boję się mówić co myślę. Nie ma nudy. Starsze kobiety czasem mnie nie lubią z wejścia. Ze względu na urodę. Faceci najczęściej lubią za nic. Na bliskich działam uszczęśliwiająco. Zwłaszcza, że nie mam wiele czasu na spotkania. Mąż codziennie mi mówi, że jestem the best. Ja tam nie wiem bo to on dla mnie jest beściakiem we wszystkim.
Awatar użytkownika
tonerek
Rozkręcony intro
Posty: 296
Rejestracja: 17 mar 2019, 17:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak "działacie" na innych ludzi?

Post autor: tonerek »

Fire pisze: 08 gru 2022, 11:30 Różnie. Wszystko zależy od odbiorcy. Dla znajomych jestem ciekawą osobą bo wiele się u mnie dzieje. Wypytują. Poza tym mam cięty dowcip i nie boję się mówić co myślę. Nie ma nudy. Starsze kobiety czasem mnie nie lubią z wejścia. Ze względu na urodę. Faceci najczęściej lubią za nic. Na bliskich działam uszczęśliwiająco. Zwłaszcza, że nie mam wiele czasu na spotkania. Mąż codziennie mi mówi, że jestem the best. Ja tam nie wiem bo to on dla mnie jest beściakiem we wszystkim.
Ja w twoich dotychczasowych postach nie znalazłem niczego interesującego poza ciągłym chwaleniem się swoją osobą (ewentualnie mężem), więc słowem - irytujesz mnie.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Jak "działacie" na innych ludzi?

Post autor: Drim »

Chwalenie się mężem to nie jest element humorystyczny? Ja lubię. Chce mieć dwie żony, jak przykazało na dobrego południowca, to urabia, że obecna jest the best. Mądry chłop :haha:
ODPOWIEDZ