Tragiczny dzień, nie wytrzymałem.

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
jm_
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 26 mar 2016, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-t
Kontakt:

Tragiczny dzień, nie wytrzymałem.

Post autor: jm_ »

Witajcie, wczoraj tak się cudownie czułem, a dziś jestem wręcz wściekły. 3 godziny z gamoniami + jeszcze godzina jazdy samochodem z instruktorem = mieszanka wybuchowa :x Mam gdzieś te darmowe godziny, idę do prywatnej szkoły jazdy. Gdyby nie darmowe godziny już dawno bym rzucił szkołę i poszedł do zaocznej. Nie dość że za darmo to tylko 1 godzina w tygodniu, jeszcze wtedy kiedy instruktor ma czas, no to już przegięcie. Zmora Introwertyka. Może gdybym się gdzieś ulotnił na te 3 godziny to jazda by lepiej poszła, a tak przy zmęczeniu, to było koszmarnie :cry:
Awatar użytkownika
Hija_de_la_luna
Intronek
Posty: 39
Rejestracja: 17 gru 2015, 22:07
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w2
MBTI: INTJ
Lokalizacja: GDN

Re: Tragiczny dzień, nie wytrzymałem.

Post autor: Hija_de_la_luna »

Na pocieszenie pomyśl sobie, że spędziłeś z tymi 'gamoniami' tylko 3 godziny, a oni mają siebie 24h/dobę ;)
Я не говорю по-человечьи
Awatar użytkownika
jm_
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 26 mar 2016, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-t
Kontakt:

Re: Tragiczny dzień, nie wytrzymałem.

Post autor: jm_ »

Dziękuje za miłe słowa. Nigdy tak mi się nie zdarzyło. Po prostu wszystko zaczęło się sypać. Już na szczęście jest lepiej :) Nadal nie ogarniam, jak to można tak gadać aby gadać...
Awatar użytkownika
atlas
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 13 mar 2016, 21:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Tragiczny dzień, nie wytrzymałem.

Post autor: atlas »

Załatw sobie od kogoś auto i pojeździj gdzieś na uboczu, to więcej daje niż stanie w korkach w mieście ;) Swoją drogą pomyśl, jak czuje się taki instruktor po 10 godzinach pracy... Fizycznie męka, psychicznie pewnie czasami też ;d
We peeled our stares from the mysteries of the universe, And drew
them down onto each other • A waterfall of knowledge cascaded
into bullets for our brothers • Led to our deaths by providence

We were born to discover • Humankind, seek the sky
That we were born to discover

https://www.youtube.com/watch?v=vuMD3WGxMw4
ODPOWIEDZ