Alkohol, wybawiciel czy zmora introwertyka?

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
Ausencia
Intromajster
Posty: 503
Rejestracja: 20 lip 2008, 16:08
Płeć: nieokreślona

Re: Alcohol

Post autor: Ausencia »

Padre - upodobania? Sofia połsłodka za jedyne 8.50. :oops:

Przy lepszych wiatrach bywa, że i Tokaj. Ha.

A jakie są wina holenderskie?
es_pada
Introwertyk
Posty: 77
Rejestracja: 26 lut 2010, 16:18
Płeć: nieokreślona

Re: Alcohol

Post autor: es_pada »

Nie pije wogule alkoholu. Zadnego. :-)
Awatar użytkownika
makaj
Pobudzony intro
Posty: 147
Rejestracja: 17 lis 2007, 16:13
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wlkp

Re: Alcohol

Post autor: makaj »

Ja podobnie jak poprzedniczka. O pytaniach "dlaczego" można by książkę napisać :wink: Dla większości to dziwniejsze niż nie oddychanie :P
dream is destiny
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Alcohol

Post autor: Padre »

Ausencia pisze:Padre - upodobania? Sofia połsłodka za jedyne 8.50. :oops:
Cóż, najtańsze rieslingi w Polsce widziałem w cenach mniej więcej x2 i więcej... Chociaż są to wina półsłodkie i słodkie.
Ausencia pisze: A jakie są wina holenderskie?
Wedle mojej najlepszej wiedzy: nie istniejące ;-) No dobra, jakieś są, jedna winnica nawet niedaleko mnie, ale nie ma zbytnio o czym dyskutować.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
hlidskjalf
Introwertyk
Posty: 69
Rejestracja: 23 maja 2010, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Alcohol

Post autor: hlidskjalf »

Po licznych podbojach, imprezach, melanżach etc nieco przystopowałem iii... nie piję alkoholu już w ogóle.
Widzę, że im bliżej pełnoletności z tym mniejszej ilości używek korzystam. :)
~hlidskjalf
"Chór Starców:
Rób coś, ruszaj się, myśl.
On sobie leży, a czas leci.
Mów coś, rób coś.
posuwaj akcję,
w uchu chociaż dłub!”
T. Różewicz - "Kartoteka"
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Alcohol

Post autor: Akolita »

Fifty - fifty: albo się upijam na smutno, albo na wesoło. Jeśli to drugie, to są to jedyne wesołe momenty w moim życiu. Dlatego lubię pić.
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Alcohol

Post autor: Padre »

http://wyborcza.pl/1,75476,8911697,Alko ... _mity.html
Jednym ku informacji, innym ku przestrodze ;-) Jest tam kilka ciekawych faktow, ale mogliby podawac zrodla! :evil:
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
awake
Introrodek
Posty: 17
Rejestracja: 20 sty 2011, 6:50
Płeć: nieokreślona

Re: Alcohol

Post autor: awake »

nie piję alkoholu od 5 miesięcy. miałam niemiłe doświadczenie, po którym pozostał uraz do wódki, piwa i drinków. piję tylko czerwone wino, no i też nie za często.
we are as lonely as we want to be.
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Alcohol

Post autor: leonidas »

tylko łychy,zawsze dobrze wchodzi
Awatar użytkownika
Draupnir
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 11 sty 2011, 20:00
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Alcohol

Post autor: Draupnir »

W sumie nie przepadam za alkoholem, niecierpie smaku piwa. Jedyne, co akceptuję to "orandżady" w rodzaju brizera czy izzy'iego z biedronki ale też tylko od czasu do czasu:P bo to chemia sama
bolekBorges

Re: Alcohol

Post autor: bolekBorges »

Jeśli chodzi o alkohol, to w moim przypadku jest to piwo i wódka. Browara wypijam jednego na 2-3 dni, nie częściej. Wódka to na różnego rodzaju imprezach. Jej akurat sobie nie oszczędzam, lubię ją pić. Mogę nawet powiedzieć, że dzięki niej zyskałem pewności siebie, gdyż po alkoholu dogadywałem i dogaduję się z każdym bez problemu ;)
temp
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 09 mar 2011, 19:04
Płeć: nieokreślona

Re: Alcohol

Post autor: temp »

-mikamves- pisze:dlatego jak już piję (czasami) to łykam tylko cytrynówkę lubelską, która ostatnimi czasy robi prawdziwą furorę (przynajmniej w moich okolicach).
Nie tylko w Twoich :D
Awatar użytkownika
qrs
Intronek
Posty: 30
Rejestracja: 03 sty 2011, 20:00
Płeć: nieokreślona

Re: Alcohol

Post autor: qrs »

Jestem abstynentem, czego również i Wam szczerze życzę. Jedyne co mogę zaakceptować to czerwone wino do kolacji przy świecach. Sam nieźle gotuję ale zazwyczaj jadam w samotności więc niewiele tego wina miałem okazję wypić...
INTJ A Analityk
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Alcohol

Post autor: Padre »

qrs pisze:Jestem abstynentem, czego również i Wam szczerze życzę.
Tfu! Tak źle nam życzysz? ;-)
temp pisze:
-mikamves- pisze:dlatego jak już piję (czasami) to łykam tylko cytrynówkę lubelską, która ostatnimi czasy robi prawdziwą furorę (przynajmniej w moich okolicach).
Nie tylko w Twoich :D
O-o? A gdzie toto można kupić? W okolicach Krakowa da się?
Ze swej strony polecę łąckie wódki smakowe. Nie, nie śliwowicę, ta jest już cliché ;-)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Alcohol

Post autor: MetalMan »

Padre pisze:O-o? A gdzie toto można kupić? W okolicach Krakowa da się?
Ze swej strony polecę łąckie wódki smakowe. Nie, nie śliwowicę, ta jest już cliché ;-)
Prorokuję, że na MS AGH znajdziesz. :twisted: Tam jest wszystko, czego dusza zapragnie :lol:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
ODPOWIEDZ